شنبه، ۶ خرداد ۱۳۹۶ (27 May 2017)، ساعت ۲۳:۵۲ (به وقت ایران)

صفحه شخصی: irani007

تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۳۰ مهر ۱۳۹۳ (حدود ۳۱ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۵۳۶ (میانگین موافقان: ۲۲ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۲۷

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲ ماه پیش irani007 در مورد «این خبر» گفت: ۲۲۳ موافق
کیروش سه برابر حقوق خودش برای ایران در آمد زا بوده . امیدوارم کسانی که برای حقوق کیروش نق میزدن این موضوع رو درک کرده باشن.
حدود ۲ ماه پیش irani007 در مورد «این خبر» گفت: ۱۱۹ موافق
کیروش آدم حسابیه. آدمی که تا ته بهترینها میره آدمی که به بالاترین درجه های اجتماعی ورزشی دنیا میرسه نیازی به شارلاتان بازی برای ثابت شدن نداره. وقتی یه همچین آدمی از بالا به پایین نگاه میکنه این نگاه حقارت نیست این نگاه استاد و شاگرده. ولی چون 90 درصد از ما ایرانیا همیشه علامه دهر هستیم و از مادر، استاد زاده میشیم پس بنابر این تاب اساتید واقعی رو در هیچ زمینه ای نداریم. این موضوع در دانشگاهامون، مدارسموم و کل اجتماع هم صدق میکنه و نه فقط در ورزش
حدود ۲ ماه پیش irani007 در مورد «این خبر» گفت: ۱۱۹ موافق
یعنی جناب کیروش و 20 نفر دیگه از بازیکنها مو هستن؟ حالا اینقدر از این غلطای زیادی میکنن و اینقدر انگولک میکنن تا کیروش طارمی رو هم با اردنگی بندازه بیرون. البته طارمی پسر عاقلیه مثل رحمتی و علی کریمی و جباری و عقیلی جوگیر این مزخرفات نمیشه. این اولین بار هست که سرپرست یک تیم از این حرفها میزنه. حتی اونموقع که علی پروین مربی بود هم کسی از این حرفهای زشت و زننده نمیزد.
حدود ۲ ماه پیش irani007 در مورد «این خبر» گفت: ۱۱۳ موافق
جدا از تیم ملی ایران ,من مربی تیم ملی دکتر کارلوس کیروش رو دوست دارم , این شخص استاد بزرگ فوتبال هستن. ارادت من به این آدم بیشتر به خاطر فلسفه, جدیت و پشتکاری هست که در زندگی داره و اینکه چه در تیم ملی ایران باشه یا نباشه ولی آنچنان تاثیری بر تیم ملی و باشگا ه های ما گذاشته که تمام فوتبال ما رو از یک فوتبال نیمه آماتور به یک فوتبال نیمه حرفه ای تبدیل کرده و این قدمی بود که هیچکس برای فوتبال ما بر نداشت. قبلا فوتبال ما فقط برای سرگرمی بود، تقلبها و مزخرف گویی, تهمت و دروغ عادی بود ولی الان فوتبال کاملا برای ما و تمام باشگاه ها جدی شده. به جز تعدادی متعصب باشگاهی که از مغزشون زیاد استفاده نمیکنن اکثر مردم طعم رفتار حرفه ای رو چشیدن و کم کم دارن با رفتارهای حرفه ای آشنا میشن. امیدوارم افراد مشهور قلابی و پروفسورهای قلابی و طرفدارهای قلابی بفهمن با چه کسی طرف هستن. مطمئنم کیروش هم اشتباهات داره ولی خوبیاش 90 درصد از بدیهاش برای ما ایرانیها بیشتره.
حدود ۲ ماه پیش irani007 در مورد «این خبر» گفت: ۱۰۴ موافق
یه یارو بود که با اسم یه پرنده اینورا گل واژه تف میداد تو این سایت زیر پستای مربوط به کیروش. الان کسی ازش خبر داره؟ :))