صفحه شخصی: irani007


تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۳۰ مهر ۱۳۹۳ (حدود ۵ سال پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۱ (ببینید)
نظرات: ۱۰۹۵ (میانگین موافقان: ۲۱ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۲۷

رأی دریافتی:

۱ ۱ ۱


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۳ ماه پیش irani007 در مورد «این خبر» گفت: ۱۰۴ موافق
Esteghl4l دیگه مزخرفاتتو جمع کن گورتو گم کن. چند سال زر زدی اینجا و از مربی محبوبت برانکو و تیم محبوبت پرسپولیس حمایت کردی . تو و اربابت عابدینی و رفقات مثل راهبر هم تا آخرین روز بودن کیروش هیچ غلطی نتونستید بکنید و یه تنه همتونو قهوه ای کرد. پولایی که بابت سمپاشی بر علیه کیروش گرفتی تو گلوی خودت و خانواده ات گیر میکنه و مطمئن باش یه مریضی چیزی میشه براتون. کیروش به یه تیم بهتر از ایران رفت من دوست داشتم بمونه تو و گروهتون رو از بالا تا پایین و مربیتون برانکو رو همچنان قهوه ای کنه ولی حیف که نشد. تیم ملی هم با دستور مقامات بالا باخت که خدایی نکرده ملت ستونهای نظام رو در خیابونا نلرزونن این نقد و بررسیتم با رفقای شفیقت مثل خیابانی و راهبر و ازگلای صدا و سیما مطرح کن.
حدود ۲ ماه پیش irani007 در مورد «این خبر» گفت: ۱۰۱ موافق
چشم باشه به رییس کمیته انضباطی هم دیگه نمیشه حرف زد! من واقعا اصلا با اخلاقیات رحمتی حال نمیکنم ولی این یارو مردیکه اول خودش رو با وزیر همسطح میدونه و بعد هم میگه کسی حق نداره ازش انتقاد کنه. آخه تو چه پخی هستی که اینقدر ادعا داری؟ تهش یه آدم بیسواد رانتخوار که فامیل یه آخوندی چیزی هستی.
حدود ۳ ماه پیش irani007 در مورد «این خبر» گفت: ۷۹ موافق
میثاقی از اون چاقالای صدا و سیماست. از اون بچه پرروهای صدا و سیما که معلوم نیست از کدوم سوراخی اومده تو تلویزیون. سمپاشی این بچه مزلف دوزاری رو در حین مسابقات دیدیم و شنیدیم.
حدود ۳ ماه پیش irani007 در مورد «این خبر» گفت: ۶۸ موافق
کیروش عزیز برو از زندگیت لذت ببر. هشت سال عمرت رو هدر دادی. یه سری اسکل میگن پول گرفته! خوب پنج برابرش رو در آورده تازه این آدم پولداره نیازی به این پولها نداره. تنها دست آوردش قهوه ای کردن برانکو و مربیهای احمق داخلی و مدیران نالایق و وزیر در پیت ورزش و مافیای رسانه ای بود که حال کردم. دمت گرم فدایی داری!
حدود ۱ ماه پیش irani007 در مورد «این ویدیو» گفت: ۵۲ موافق
یعنی حرفی بابت این همه اشتباه و گل نزدن نمی‌مونه! اسماعیلی باید اول نیمه اول تعویض میشد. یکی گوششو بکشه بگه بچه جون به بازیکن خارجی باید پاس بدی . به پاتوسی و منشا نگاه می‌کنه و جلوی دروازه بهش پاس نمیده!