دوشنبه، ۷ فروردین ۱۳۹۶ (27 Mar 2017)، ساعت ۹:۲۰ (به وقت ایران)

صفحه شخصی: irani007

تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۳۰ مهر ۱۳۹۳ (حدود ۲۹ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۴۳۹ (میانگین موافقان: ۲۱ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۲۷

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۱ ماه پیش irani007 در مورد «این خبر» گفت: ۲۶۶ موافق
دمت گرم . یکی پیدا شد تا به این ملت یاد بده هر حرف مفتی مسئولیت داره. و همینجوری دهنای گشادشون رو باز نکنن و حرف بزنن. بعضی ها میگن برانکو فقط اعتراض کرد. نخیر اعتراض نکرد. یا کورن یا کرن و ندیدن برانکو تیم ملی رو به تمسخر گرفت. طرف با پررویی تمام شاگردان کیروش رو جمع کرده تو تیمش و نتیجه میگیره و بهش توهین میکنه و مسخره اش میکنه. بعد بازی خودش تو جام باشگاه ها رو هم دیدیم که دانشش در چه حده!
حدود ۱ ماه پیش irani007 در مورد «این خبر» گفت: ۱۸۴ موافق
یه نکته دیگه هم بسیاری از طرفدارای بی ادب و بی نزاکت پرسپولیس بودن که تا تونستن به این مرد توهین کردن تو این مدت. توهینهایی که به خانواده اش خودش و سوابق مربیگریش کردن. شاید این بنده خدا در عمرش با اینهمه بی فرهنگ یکجا روبرو نشده بود. توهینها فقط به واسطه پشتیبانی از یه گروه مافیایی که در فدراسیون و رادیو تلویزیون و بین مربیهای در پیت داخلی هستن.
حدود ۳ ماه پیش irani007 در مورد «این خبر» گفت: ۱۵۴ موافق
دمت گرم که حرف حق رو میزنی. قهرمان نیم فصلی که با 5 روز اردو بخواد خراب بشه باید در باشگاه و حتی کل فوتبال باشگاهی این مملکت رو گل گرفت. اصلا کیروش کار خیلی بدی میکنه که بازیکنای تیمها و مربی های پر مدعا حالا چه می خواد استقلال باشه یا پرسپولیس یا هر تیمی میبره آموزش میده آماده میکنه و مربی مفتخر آخرش بی ادبی و دهن گشادی میکنه. یه سری ملت جوگیرم هنوز فرق طلا و مفرق و نمیدونن میان رگ گردن واسه برانکو کلفت میکنن.
حدود ۳ ماه پیش irani007 در مورد «این خبر» گفت: ۱۳۹ موافق
navid120 خجالت بکشید تو رو خدا. یه نفر هم کارش رو درست انجام میده فراری کردید. شور و هیجان چیه ؟ این مزخرفات چیه میگین؟ امثال شما گند زدن به کل مملکت رفته . تو هر اداره و تو هر صنفی چند تا مثل شما هست که دانسته یا نداسته گند بزنن به کل سیستم. اگر قدر خوبهامون رو میدونستیم وضعمون دلار 4000 تومنی نبود. کیروش کارش رو درست انجام میده و نتیجه میگیره و ما حمایت میکنیم اگر کارو تلاش نمیکرد و اگر نتیجه نمیگرفت کسی هم ازش حمایت نمیکرد. چین 20 میلیون دلار پول مربی ملی داده شاید بتونه نتیجه بگیره و ما دو میلیون میدیم نتیجه گرفتیم و داریم به گند میکشیم همه چیز و!
حدود ۲ ماه پیش irani007 در مورد «این خبر» گفت: ۱۳۷ موافق
برانکو باعث از بین رفتن آرامش تیم ملی فوتبال ایران و بر هم خوردن اردوی دوبی و برنامه آماده سازی تیم ملی ایران هست. و کیروش هم خودش رو داره واسه این ملت نمک نشناس بیخود به آب و آتیش میزنه. پرسپولیس مطمئنا در جام باشگاههای آسیا مقامی به دست نمیاره و این مثل روز روشنه. نه تنها پرسپولیس بلکه بقیه تیمهای ایرانی هم همینن و قهرمانیشون شاید فقط در حد لیگ آشغالی ایران باشه. و در این میان حسادت و پلشتی و رشوه خوبی که برانکو دریافت کرده باعث میشه تیم ملیمون هم موفق نشه. یعنی بعضی طرفدارای پرسپولیس چیزی که مثل روز روشن هست و نمیبینن واقعا آدم نمیدونه چی بگه در مورد این ملت.