صفحه شخصی: irani007


تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۳۰ مهر ۱۳۹۳ (حدود ۴۲ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۱ (ببینید)
نظرات: ۷۴۶ (میانگین موافقان: ۲۱ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۲۷

رأی دریافتی:

۰ ۱ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲ ماه پیش irani007 در مورد «این خبر» گفت: ۱۱۳ موافق
بلانسبت ما چه ملت نمک نشناس و مزخرفی هستیم !؟ مگه همین کیروش کریمی رو بدون مدرک مربیگری نبرد تیم ملی و بهش سمت مربی داد؟ مگه همیشه با احترام در موردش حرف نمیزد؟ الان مزد دستشو داد! اصلا مگه مربیش نبوده؟ احترام به مربی و بزرگتر هم بلد نیست؟ حکایت علی کریمی حکایت دانشجویان ایرانی در آمریکا بود قبل انقلاب که زندگی سختی داشتن شاه فهمید بهشون بورسیه داد از اون به بعد میخوردن و میخوابیدن وقتی هم که شاه رفت آمریکا بازدید تظاهرات کردن و با گوجه فرنگی زدن تو صورتش.
حدود ۶ روز پیش irani007 در مورد «این خبر» گفت: ۱۰۶ موافق
چرا اصل پست این بی فرهنگ رو در خبر نمیزارید تا ببینن سر این لباس چه توهینی به کیروش کرده. یکی بگه مردک نفهم به کیروش چه ربطی داره بگرده برای تیم ملی ایران اسپانسر لباس پیدا کنه که تو بهش دریوری میگی!!؟ واقعا این فرد یک شخص سطح پایین و بی کلاس هست. در ضمن هنوز لباسهای ایران در جام جهانی نرسیده که روش بخوان تصمیم بگیرن.
حدود ۲ ماه پیش irani007 در مورد «این خبر» گفت: ۹۸ موافق
والا کیروش اگر بخواد شکایت کنه میتونه دو سوت این و مایلی کهن و بکنه زندان به خاطر نشر اکاذیب و تهمت ناروا. کسانی که از قانون سر در میارن میدونن چی میگم. اینطور نیست که یه نفر بیاد تو تلویزیون و یه دروغی رو بگه و بپیچه به بازی. حکایت مزخرفاتی بود که مایلی بر علیه علی دایی گفت و همه میگفتن مخش عیب داره و این حرفا ولی افتاد زندان و با هزار تا خواهش نجاتش دادن. علی کریمی هم تنش میخواره. خدایی جای کیروش بودم از علی کریمی شکایت میکردم بیاد حرفاش و ثابت کنه . خداییش کیروش مرد خوبیه که با یه کلمه جواب کریمی رو داده.
حدود ۲ ماه پیش irani007 در مورد «این خبر» گفت: ۹۴ موافق
جناب کریمی اولا حرفی که میزنی یک ادعا هست و در نهایت انتخاب مربیان و اینجور مسائل مسئولیتش مربوط به سر مربی تیم ملی هست و نه شما. و از طرف دیگه مرد حسابی خود شما هم مدرک مربیگری نداشتی و با صلاح دید کیروش مربی تیم ملی بودی. فکر کنم حافظه شما یاری نمیکنه!
حدود ۲ ماه پیش irani007 در مورد «این خبر» گفت: ۹۱ موافق
به نظرم کار کیروش اشتباه هست که بخواد با شاگرد ناخلف خودش مناظره کنه. کارلوس کیروش بهتره تنها در 90 شرکت کنه همونطور که علی کریمی تنها شرکت کرد.