چهارشنبه، ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ (26 Apr 2017)، ساعت ۱۸:۱۳ (به وقت ایران)

صفحه شخصی: irani007

تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۳۰ مهر ۱۳۹۳ (حدود ۳۰ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۵۰۸ (میانگین موافقان: ۲۲ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۲۷

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲ ماه پیش irani007 در مورد «این خبر» گفت: ۲۶۶ موافق
دمت گرم . یکی پیدا شد تا به این ملت یاد بده هر حرف مفتی مسئولیت داره. و همینجوری دهنای گشادشون رو باز نکنن و حرف بزنن. بعضی ها میگن برانکو فقط اعتراض کرد. نخیر اعتراض نکرد. یا کورن یا کرن و ندیدن برانکو تیم ملی رو به تمسخر گرفت. طرف با پررویی تمام شاگردان کیروش رو جمع کرده تو تیمش و نتیجه میگیره و بهش توهین میکنه و مسخره اش میکنه. بعد بازی خودش تو جام باشگاه ها رو هم دیدیم که دانشش در چه حده!
حدود ۱۷ روز پیش irani007 در مورد «این خبر» گفت: ۲۲۳ موافق
کیروش سه برابر حقوق خودش برای ایران در آمد زا بوده . امیدوارم کسانی که برای حقوق کیروش نق میزدن این موضوع رو درک کرده باشن.
حدود ۲ ماه پیش irani007 در مورد «این خبر» گفت: ۱۸۴ موافق
یه نکته دیگه هم بسیاری از طرفدارای بی ادب و بی نزاکت پرسپولیس بودن که تا تونستن به این مرد توهین کردن تو این مدت. توهینهایی که به خانواده اش خودش و سوابق مربیگریش کردن. شاید این بنده خدا در عمرش با اینهمه بی فرهنگ یکجا روبرو نشده بود. توهینها فقط به واسطه پشتیبانی از یه گروه مافیایی که در فدراسیون و رادیو تلویزیون و بین مربیهای در پیت داخلی هستن.
حدود ۱ ماه پیش irani007 در مورد «این خبر» گفت: ۱۱۹ موافق
کیروش آدم حسابیه. آدمی که تا ته بهترینها میره آدمی که به بالاترین درجه های اجتماعی ورزشی دنیا میرسه نیازی به شارلاتان بازی برای ثابت شدن نداره. وقتی یه همچین آدمی از بالا به پایین نگاه میکنه این نگاه حقارت نیست این نگاه استاد و شاگرده. ولی چون 90 درصد از ما ایرانیا همیشه علامه دهر هستیم و از مادر، استاد زاده میشیم پس بنابر این تاب اساتید واقعی رو در هیچ زمینه ای نداریم. این موضوع در دانشگاهامون، مدارسموم و کل اجتماع هم صدق میکنه و نه فقط در ورزش
حدود ۱ ماه پیش irani007 در مورد «این خبر» گفت: ۱۱۹ موافق
یعنی جناب کیروش و 20 نفر دیگه از بازیکنها مو هستن؟ حالا اینقدر از این غلطای زیادی میکنن و اینقدر انگولک میکنن تا کیروش طارمی رو هم با اردنگی بندازه بیرون. البته طارمی پسر عاقلیه مثل رحمتی و علی کریمی و جباری و عقیلی جوگیر این مزخرفات نمیشه. این اولین بار هست که سرپرست یک تیم از این حرفها میزنه. حتی اونموقع که علی پروین مربی بود هم کسی از این حرفهای زشت و زننده نمیزد.