صفحه شخصی: irani007


تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۳۰ مهر ۱۳۹۳ (حدود ۴۹ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۱ (ببینید)
نظرات: ۹۴۳ (میانگین موافقان: ۲۱ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۲۷

رأی دریافتی:

۰ ۱ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۱۵ روز پیش irani007 در مورد «این ویدیو» گفت: ۱۱۷ موافق
برای من خشونتهای شجاع و این حرکت آخر خیلی عجیب بود! نتیجه غیر حرفه ای بودن میشه کارهای عجیب و غزیب و خشونت بازیکنهای ما! طرف میدونه تیم پرسپولیس بازیکن نداره بازیکن ژاپنی رو جلو چشم داور هول میده !
حدود ۶ روز پیش irani007 در مورد «این خبر» گفت: ۱۰۰ موافق
نیومد که نیومد! مگه وظیفشه که بره بازی رو ببینه؟ مگه تو بازی سپاهان و ذوب آهن و پاس و استقلال که فینال آسیا بودن مربیهای تیم ملی رفتن بازی رو دیدن؟ همین مایلی کهن و برانکو مربی بودن. مگه فینال جام باشگاه های اروپا رئال و یونتوس و بایرن و منچستر باشه مربیان اسپانیا و ایتالیا و آلمان و انگلیس میرن میبینن؟ تا حالا نشنیده بودیم که مربی تیم ملی همچین وظیفه ای هم داره!!! اصلا مگه کیروش دیوانه اس بره استادیوم بین تماشاگران بی ادب و طرفدار پرسپولیس فحش خواهر و مادرو زن و بچه بشنوه؟ بکشین بیرون از این حرفای بی درو پیکر دوزاری!
حدود ۲ روز پیش irani007 در مورد «این خبر» گفت: ۹۲ موافق
چند روز پیشم علی دایی به خبرنگار حمله کرد!!؟ این خبرنگار کیه که به ما معرفی نمیشه؟؟؟ این خبرنگار همه جا هست!!! کثافتها اینقدر دروغهای بچه گانه میگن که به مرغ پخته بگی خنده اش میگیره!!!
حدود ۲ روز پیش irani007 در مورد «این خبر» گفت: ۷۱ موافق
خبرنگار و خبرنویس ورزشی ...ه میخوره از طرف مردم حرف میزنه. کدوم مردم؟ آقا من یکی از مردم میگم شما غلط میکنی جای من حرف میزنی! من شخصا شما خبرنگارای دوزاری رو آدم نمیدونم چه برسه که بخوای از زبون من حرف بزنین! مزدورای کثافت!
حدود ۶ روز پیش irani007 در مورد «این خبر» گفت: ۶۳ موافق
دم کیروش گرم که مربیهایی مثل برانکو رو ... حساب نمیکنه. این یارو میگه رنکینگ ما 15 دنیا بود ! آخه یکی بگه تو که دوزار از فوتبال سر در نمیاری و نمیدونی که سیستم رنکینگ عوض شده و اونموقع اهمیت بازیها در نظر گرفته نمیشد و ضریب نداشت و مثلا به مالدیو و سریلانکا و مالزی و بوتان کلی گل میزدی از رنکینگ 10 پله میومدی بالا چه ارتباطی به الان داره که هر چیزی ضریب خاص خودشو داره!!؟ بعدم الان کیروش میره با پرتغال مساوی میکنه نه اینکه از بحرین و امارات و عربستان و کره و ژاپن و تیمهای آفریقایی ببازه و به کرواسی فرار کنه. کاش ملت ما یکم عقل داشتن و اینقدر قومی و گروهی و مافیایی با هر موضوعی که واقعا تخصصی برخورد نمیکردن!