صفحه شخصی: irani007


تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۳۰ مهر ۱۳۹۳ (حدود ۴۵ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۱ (ببینید)
نظرات: ۸۸۹ (میانگین موافقان: ۲۱ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۲۷

رأی دریافتی:

۰ ۱ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۱ ماه پیش irani007 در مورد «این خبر» گفت: ۱۵۵ موافق
باید بگویم فوتبال برای افرادی مانند من که بازنده خوبی نیستند، به وجود نیامده است. باید بگویم از درون دارم می‌سوزم! من به دنیا نیامده‌ام که یک انسان خوب معمولی باشم. این جملاتش عالی بود!
حدود ۲ ماه پیش irani007 در مورد «این خبر» گفت: ۱۴۷ موافق
اولا داور خارجی بود. دوم داور بازی خوب بود. سوم داور اشتباهاتی هم داشت. چهارم اگر آمار اشتباهات داور رو در بیارن مطمئنم استقلال ضرر کرده. مرد حسابی بازیکنای ذوب آهن دروازه خالی رو میزنن مریخ به کسی ربطی نداره.
حدود ۲ ماه پیش irani007 در مورد «این خبر» گفت: ۱۳۲ موافق
برخلاف تبلیغاتی که میشه ،برانکو یکی از لاشخورترین مربیانی هست که در ایران کار کرده. تو اگر انسان درستی بودی به علی کریمی برای حرفهای نژادپرستانه و احمقانه انتقاد میکردی. خاک بر سر ملت ایران که افرادی مثل تو میشن ستاره و امثال علی کریمی بی ادب و بی فرهنگ و نژادپرستی میشن اسطوره! اگر علی کریمی اروپا زندگی میکرد حتما به جرم نژاد پرستی دستگیر میشد و تو هم حتما به خاطر حمایت از اون از کار محروم میشدی.
حدود ۱۹ روز پیش irani007 در مورد «این خبر» گفت: ۱۲۶ موافق
صد در صد باید از برانکو و حتی علی کریمی شکایت بشه تا دیگه بحث فوتبالی رو نژادی و ملیتی دنبال نکنن. باز هم میگم این دونفر اگر در اروپا بودن صد در صد بازداشت میشدن و یا با جرایم و محرومیتهای سنگین روبرو میشدن.
حدود ۲ ماه پیش irani007 در مورد «این خبر» گفت: ۱۱۴ موافق
مملکت ما در و پیکر نداره وگرنه علی کریمی به جرم نژاد پرستی و ترویج نژاد پرستی صد در صد زندانی میشد. این حرفها در اروپا و آمریکا واقعا جرم محسوب میشه. حتی همین الان بازیکنان آفریقایی لیگ میتونن از علی کریمی شکایت کنن.