صفحه شخصی: irani007


تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۳۰ مهر ۱۳۹۳ (حدود ۴۷ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۱ (ببینید)
نظرات: ۹۰۰ (میانگین موافقان: ۲۱ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۲۷

رأی دریافتی:

۰ ۱ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۳ ماه پیش irani007 در مورد «این خبر» گفت: ۱۲۶ موافق
صد در صد باید از برانکو و حتی علی کریمی شکایت بشه تا دیگه بحث فوتبالی رو نژادی و ملیتی دنبال نکنن. باز هم میگم این دونفر اگر در اروپا بودن صد در صد بازداشت میشدن و یا با جرایم و محرومیتهای سنگین روبرو میشدن.
حدود ۳ ماه پیش irani007 در مورد «این خبر» گفت: ۶۵ موافق
کسانی که دفاع تیم ملی ایران رو دستمایه حمله به تیم ملی ایران کرده اند همانا اگر ایران هجومی بازی میکرد حمله تیم ملی را دستمایه نخاله بازی و حمله به تیم ملی ایران میکردند. اصلا دوستان همه حرفهای طرفداران برانکو و خود برانکو و افراد معلوم الحال پشت برانکو چرت هست. دعواشون سر دزدی و دلالی هست که با بودن کیروش نمیتونن به نقشه هاشون برسن یه مشت طرفدار اکثرا کم سن و سال هم دنبال این آقای به اصطلاح پروفسور به خاطر عدم شناخت سینه میزنن و هر از گاهی هم قمه میزنن.
حدود ۳ ماه پیش irani007 در مورد «این خبر» گفت: ۶۳ موافق
این چقدر زر میزنه. تو مربی یه تیم باشگاهی هستی و نه بیشتر. سرت تو کار خودت باشه اینقدر در کار تیم ملی خلل ایجاد نکن. من نمیفهمم چرا بعضی طرفدارای پرسپولیس مسئله به این سادگی رو درک نمیکنن! از اونجا که نقشه مافیای پشت برانکو پر دادن کیروش بعد از جام جهانی بود و الان تیرشون به سنگ خورده بدجوری شاکین. به قول محمود آب و بریزین اونجایی که میسوزه.
حدود ۳ ماه پیش irani007 در مورد «این خبر» گفت: ۵۸ موافق
مشکل کیروش اینه که خیلی تو فوتبال جدیه و خیلی حرفه ای هست. در صورتی که ما ایرانیها ته تهش زیاد جدی نیستیم و کل سیستم فوتبال مملکتمون دنبال سودشخصیشون هستن. طرفدارهای تیمها هم خوب دوست دارن همدیگرو له کنن یا به هم توهین کنن شاید عقده ای که 40 سال با ناملایمات به وجود اومده رو روی هم خالی کنن. برانکو هم جزو کسانی هست که روی موج سواره و حتی اینقدر خر تو خره که دو تا شخصی که فوتبالیست نبودن رو از اوکراین آورد و جای فوتبالیست به باشگاه پرسپولیس قالب کرد و پول گرفت!!! امروز دو تا احمق رو بی بی سی آورده بود و یکیش مهدی رستم‌پور که دشمن درجه یک کیروش هست ادای طرفدارای تیم ملی رو در میاورد بر علیه کیروش لجن پراکنی میکرد و از برانکو دفاع میکرد. شانس آورد دم دستم نبود وگرنه از صورتش ... درست میکردم.
حدود ۲ ماه پیش irani007 در مورد «این خبر» گفت: ۵۴ موافق
رتبه بندی فیفا در جام جهانی طبق امتیازی که گرفتن انجام میشه و این حرفهای من در آوردی که طبق آمار حمله و دفاع و این چرت و پرتا تیم ما فلان و بهمان هست حرفهای خیلی احمقانه فقط برای کوبیدن کیروش هستش وگرنه حتی یه بچه دو ساله هم میدونه رتبه بندی بر طبق امتیازات انجام میشه. جالبه برای من این حرفهای سراسر احمقانه رو خیلیا تکرار میکنن و میگن در رتبه بندی فیفا!!!! کجای فیفا همچین رتبه بندی داره !!!؟ آبدارخونه فیفا؟ یا ورزش 3 فیفا ؟ یا برانکوی فیفا؟ قلعه نوعی فیفا؟ مایلی کهن فیفا؟ ببخشید ولی ...شعر که کنتور نداره میگن دیگه! بفهمین نفهما در جام جهانی رتبه بندی بر اساس امتیاز هست و نه مدل موی بازیکنها یا تعداد پاسها یاتعداد جوکهایی که برای هم تعریف کردن !