صفحه شخصی: fmzjn123


تیم محبوب در لیگ برتر: پرسپولیس

مشارکت:

شروع: ۱۸ دی ۱۳۹۳ (حدود ۴۳ ماه پیش)
لینک‌ها: ۳ (ببینید)
عکس‌ها: ۲ (ببینید)
ویدیوها: ۰
نظرات: ۸۵۲ (میانگین موافقان: ۲۲ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۱۱۶ ۲ ۵


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲ ماه پیش fmzjn123 در مورد «این خبر» گفت: ۱۷۱ موافق
چقدر بچه‌گانه، چقدر لوس و بیمزه. حیف، امیدوارم دیگه هیچ مربی سردار رو به تیم ملی دعوت نکنه.
حدود ۳ ماه پیش fmzjn123 در مورد «این خبر» گفت: ۱۱۹ موافق
کاش فقط همون لگد بود، کتک کاری رحمان و بداوی وسط بازی رسمی با عمان تا مدتها سوژه خنده کشورهای عربی بود، دعواهای متعدد داخل اردوی تیم ملی، بعد هم اظهار نظر علی دایی که “تو چشمای من نگاه می‌کنند و به من پاس نمی‌دهند” حاکی از اختلاف نظر شدید داخل تیم ملی بود. همین دوره هم تو پرسپولیس، طارمی بلایی سر تیم آورد که تا آخر فصل بعد دامنگیر تیم شده. ماجراهای رامین رضائیان و همین الان ماجراهای مسلمان و احمدزاده کلی حاشیه برای تیم درست کرده و می‌کند. برانکوی عزیز شما از نظر فنی مربی متوسط رو به خوبی هستید اما قبول کن توانایی اداره یک تیم رو نداری.
حدود ۳ ماه پیش fmzjn123 در مورد «این خبر» گفت: ۱۱۲ موافق
باوجودیکه می دانم نظراتش با سرمربی تیم ملی بسیار متفاوت است اما ازش ممنونم که حرفه ای، با ادب و در حمایت از تیم ملی صحبت کرده است. باشد که دیگر پیشکسوتان فوتبال نیز از ایشان یاد بگیرند.
حدود ۳ ماه پیش fmzjn123 در مورد «این خبر» گفت: ۱۰۰ موافق
تا قبل از این آقایان انتقاد داشتند که چرا بازیکن پیر را انتخاب کرده و باید به جوانان فرصت داد. حالا که می خواد به بازیکن جوان فرصت بده همه طرفدار سید جلال شده اند. سید جلال مدتهاست که در ترکیب اصلی تیم ملی نیست و مقدمات جایگزینی وی از قبل چیده شده بود. علاوه بر این پرسپولیس در نیم فصل دوم به شدت بازیهای پرانتقادی انجام داده و تنها به لطف بازیهای خوب نیم فصل اول به مقام قهرمانی رسید. کل بازیهای تیم پرسپولیس روند ضعیفی داشت. وقتی هم سرمربی تیم ملی اعلام کرد برای بازیکنان باید برنامه آماده سازی اضافه گذاشت، باشگاه ها به تیم ملی بازیکن ندادند. در مورد وریا توضیحات کی روش کافی است اگر از آن راضی نمی شوید، هرگز قانع نخواهید شد. حسینی مشکل را خودش درست کرد. احتمال زیاد تحت تأثیر رحمتی هم این مشکل بوجود آمده. اگر جزو آن گروه هستید که از سرمربی تیم ملی و همچنین لیست تیم ملی راضی نیستید بهتر است دست از رفتار بچه گانه بردارید و حرفه ای رفتار کنید. این حق سرمربی هر تیمی است که بازیکنانش را خودش انتخاب کند. خبر بسیار مهمی که اگر کمی غیرت داشتید به آن توجه می کردید این بود که سرمربی تیم ملی اعلام کرده در گذشته افرادی از کادر فنی تیم ملی بوده اند که تلاش داشتند تا در اردوها دلالان را به هتل تیم ملی راه بدهند و ذهن بازیکنان را مغشوش کنند. ببینید چه افرادی بودند که پای این آدمها و هدایتی را به تیم ملی باز کرده اند. اگر نیاز به برخورد است بهتر است با آنان برخورد شود، نه سرمربی تیم ملی که حق حرفه ای خودش انتخاب بازیکنان تیم است.
حدود ۳ ماه پیش fmzjn123 در مورد «این خبر» گفت: ۸۵ موافق
پیش از جام 2014 هم وضعیت به همین ترتیب بود. آن موقع اکثر انتقادها به میزان دوندگی بازیکنان و همچنین علت انتخاب جواد نکونام برمیگشت. سرمربی تیم ملی، هم از دوندگی بازیکنان و هم کاپیتان تیمش دفاع کرد. در جام همه دیدند بچه ها خوب دویدند و جواد هم یکی از بهترینهای ایران بود (به غیر از بازی آخر که همه بد بودند و آن به نحوه آماده سازی باشگاهها در لیگ بازمیگردد). همه منتقدان، خود را عالم تر و دانا تر از سرمربی تیم ملی که بالای سر تیم است، می دانند. کادر فنی مدعی است توسط تیم آنالیز خود، عملکرد تمام بازیکنان را بطور مداوم زیرنظر داشته و این انتخاب محصول همین نظارت دقیق است و اعمال سلیقه را در این میان رد میکنند. اگر منتقدان قصد حمایت از تیم ملی را دارند، قطعا انتقاد تند و بی ادب کمکی به تیم نمیکند. این قبیل انتقادات یا ناشی از حسادت، ضعف شخصیت و احساس حقارت است، که متأسفانه بطور قطع تعدادی از پیشکسوتهای فوتبال به این عارضه دچار هستند. یا بخاطر تأمین منافع مادی عده ای دیگر است، که بعضی از پیشکسوتهای فوتبال پوششی برای این عده هستند. در اینصورت از دید طرفداران تیم ملی خائن به کشور، به حساب میایند.