صفحه شخصی: fmzjn123


تیم محبوب در لیگ برتر: پرسپولیس

مشارکت:

شروع: ۱۸ دی ۱۳۹۳ (حدود ۳۸ ماه پیش)
لینک‌ها: ۳ (ببینید)
عکس‌ها: ۲ (ببینید)
ویدیوها: ۰
نظرات: ۷۷۲ (میانگین موافقان: ۲۰ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۱۱۶ ۲ ۵


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۱۳ روز پیش fmzjn123 در مورد «این خبر» گفت: ۱۶۲ موافق
بوفون با اختیار خودش و نه از سر اجبار، با کاپیتان حریف دست نداده، اما مثل یک ورزشکار با حریف مبارزه کرده و بر اساس گفته همین سایت خبری تمام شبکه های اجتماعی این حرکت را تحسین کرده اند (کاری به صحت این مطلب ندارم). ورزشکاران ما بالاجبار و خلاف میل خودشان باید منش ترسوها را پیش بگیرند. یا خودشان را به مریضی بزنند یا از دوبازی قبل ببازند تا مبادا با حریف اسرائیلی مقابله کنند، بعد انتظار داریم کل جهان اسلام قدردانمون باشه. نه آقاجان هیچ کسی (حتی همان ملت به اصطلاح مظلوم فلسطین) خبردار نمیشه، اگر هم خبردار بشن، هیچکسی در هیچ جای دنیا، هیچ استقبالی از این رفتار بزدلانه و از سر اجبار نمیکنه.
حدود ۳ ماه پیش fmzjn123 در مورد «این خبر» گفت: ۱۴۲ موافق
"بدون شکست به جام جهانی هم راه پیدا کردیم" فکر کنم یادش رفته به ژاپن باختیم. در اینکه برانکو مربی خوبیه شکی نیست. اما از نظر من در سطح دو یا سه مربیان دنیا قرار میگیره، نتایجی هم که گرفته این رو تأئید میکنه.
حدود ۲۷ روز پیش fmzjn123 در مورد «این خبر» گفت: ۱۳۵ موافق
این چه تیتر مغرضانه ای است برای این خبر!!!!! اگر قصد در حفظ امانت بود باید از عین ترجمه لغت را استفاده میکرد واژه ای که کی روش نوشته به معنی "افتخار می کنم" است. "ذوق زدگی" فعلی است که برای بچه ها استفاده میشه. حتی یک دیپلمه هم می تونه تفاوت بار معنایی این دو فعل را درک کنه. شرم بر شما با این ترجمه مغرضانه.
حدود ۲۲ روز پیش fmzjn123 در مورد «این خبر» گفت: ۴۳ موافق
برانکو یک بار این شانس را داشته و کیفیت خودش رو نشان داده، مربی خوبیه ولی تیم را در همان حد آسیا می بنده، بازیهای برابر و سرشار از دلهره. انتخاب برانکو یعنی بازگشت به عقب، برانکو مربی بازیهای بزرگ نیست. البته از بازی بزرگ منظورم بازیهای مهم آسیایی است. هرچند شفر تا اینجا مربی خوبی بوده اما برای سرمربی گری تیم ملی هنوز امتحان خودش رو کامل پس نداده باید حداقل یک یا دوفصل کار کنه تا محک جدی بخوره. برای تیم ملی بعد از کی روش نیاز به یک مربی سطح یک جهانی است. مربی که بتواند مقابل مربیانی همچون لیپی رقابت کند.
حدود ۳ ماه پیش fmzjn123 در مورد «این خبر» گفت: ۴۲ موافق
آقای برانکو شما حداقل برای لیگ ایران مربی خوبی هستی، بهتره بجای مصاحبه های تفرقه انداز، به فکر شادابی خودت و تیمت باشی. هم طرفداران پرسپولیس و هم طرفداران تیم ملی به یک پرسپولیس شاداب احتیاج دارند.