صفحه شخصی: fmzjn123


تیم محبوب در لیگ برتر: پرسپولیس

مشارکت:

شروع: ۱۸ دی ۱۳۹۳ (حدود ۳۳ ماه پیش)
لینک‌ها: ۳ (ببینید)
عکس‌ها: ۲ (ببینید)
ویدیوها: ۰
نظرات: ۷۰۱ (میانگین موافقان: ۲۰ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۱۱۶ ۲ ۵


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲ ماه پیش fmzjn123 در مورد «این خبر» گفت: ۱۰۵ موافق
هویتشان برای ما معلوم نیست!!!!!!!! شما گفتید ما هم باور کردیم. حالا اگه یکی از فحشها رو به یک شخصیت سیاسی مملکت داده بودند باز هم هویتشان معلوم نبود؟
حدود ۲ ماه پیش fmzjn123 در مورد «این خبر» گفت: ۸۵ موافق
تحریم این دو بازیکن از هر نظر کار غیر ورزشی و عمل بسیار اشتباهی است. حتی اگر قانون مسخره "عدم بازی برابر فلسطین اشغالی" را بپذیریم، این دو در برابر یک تیم باشگاهی بازی کردند که متعلق به بخش خصوصی است و نه تیم ملی که نماینده یک کشور به حساب میاید.
حدود ۳ ماه پیش fmzjn123 در مورد «این خبر» گفت: ۸۱ موافق
از یک طرف میگه در زمان کی روش کدوم بازیکن رفته اروپا، از اونطرف میگه بازیکنها برای اینکه کی روش انتخابشون کنه میرن اروپا. برانکو وقتی مربی تیم ملی بود مورد هجوم انتقادهای این آقا بود حالا که جلوی سرمربی تیم ملی در اومده شده آقای باکلاس. منصوریان اگر از کی روش دفاع کنه میشه ظالم حالا که با تیم امید مشکل داره، شده مظلوم. مارکار آقاجانیان تا زمانی که تو تیم ملی کار میکرد این آقا اصلا ایرانی به حسابش نمیاورد و دائم میگفت تیم ملی دستیار ایرانی میخواد حالا که از تیم جدا شده داره ازش طرفداری میکنه. معتقده میتونه کل لیگ رو مدیریت کنه در حالیکه بیست ساله یک تیم رو نتونسته به یک جای درست برسونه، تمام تیمهاش در رده ملی حذف شدن و در رده باشگاههای یا سقوط کردن یا نتونستن صعود کنند. جام ملتهای 96 هم تیمی رو که باید قهرمان میشد به زحمت سوم کرد سال بعدش هم سر انتخابی جام جهانی جونمون رو به لبمون رسوند تا انداختنش بیرون. بعد آقا مدعیه عصاره فوتباله. بیشتر شبیه عصاره جیز دیگه است. کلی هم از سابقش تعریف میکنه بلکه این وسط یک تیمی هم به این آقا برسه. آقا عین بچه های کودکستانی همینجوری داره واسه مردم اسم انتخاب میکنه "کیروشی پور" "آقای استقلال" ... . حالا اسم خودش برای مسخره کردن بامصماترین اسم تو فوتباله.
حدود ۳ ماه پیش fmzjn123 در مورد «این خبر» گفت: ۶۶ موافق
شرم آوره، هرچی تو ذهنم مرور میکنم واژه ای متناسب با این آبروریزی پیدا نمیکنم. ادعای میزبانی جام جهانی و جام ملتها را داریم اما هنوز یک پروتکل بسیار ساده بین المللی را نمیدانیم.
حدود ۲ ماه پیش fmzjn123 در مورد «این خبر» گفت: ۶۰ موافق
اعمال هرگونه محرومیت برای این دو نفر خلاف روح ورزش است. هم باشگاه و هم دو بازیکن تمام تلاش خود را کردند تا با قوانین جمهوری اسلامی خود را انطباق دهند و این کار شایسته احترام است. اما تابوی بازی نکردن برابر تیمهای رژیم اشغالگر قدس باید برچیده شود. این عمل سیاسی و نه ورزشی بیشتر از اینکه پیامی به جهانیان صادر کند به ورزش کشور لطمه می زند.