صفحه شخصی: fmzjn123


تیم محبوب در لیگ برتر: پرسپولیس

مشارکت:

شروع: ۱۸ دی ۱۳۹۳ (حدود ۳۵ ماه پیش)
لینک‌ها: ۳ (ببینید)
عکس‌ها: ۲ (ببینید)
ویدیوها: ۰
نظرات: ۷۳۹ (میانگین موافقان: ۲۰ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۱۱۶ ۲ ۵


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۱ ماه پیش fmzjn123 در مورد «این خبر» گفت: ۱۰۶ موافق
چندین سال است سرمربی تیم ملی از کمبود امکانات و تدارکات برای تیم ملی شکایت دارد و تقریبا هر بار به چند مسئله بطور مشخص اشاره میکند. واضح است این صحبتها با مذاق دو گروه سازگار نیست. یک گروه مسئولانی هستند که با شکایات متعدد کی روش موقعیت خود را در خطر می بینند و یک گروه نیز مربیانی که خود را شایسته سرمربیگری تیم ملی می دانند. هواداران نیز بعضا از تعدد شکایات سرمربی تیم ملی خسته شده اند و آن را بهانه ای برای توجیه عدم موفقیت احتمالی می دانند. اما مسئله ای که کمتر مورد توجه همه این عزیزان قرارگرفته این است که تقریبا هیچکدام از مشکلات قبلی حل نشده است و شرایط همچنان مانند قبل است. مشکلات زمین تمرین، کمبود بازیهای تدارکاتی و تدارکات لازم برای اردوها همچنان پابرجاست. تنها در مورد البسه چند وقتی است تیم مشکلی ندارد و البته چند وقتی است شکایتی از این زاویه از جانب مربی تیم ملی نشنیده ایم. در مورد باقی مشکلات همواره مسئولان کمبود بودجه برای تأمین مایحتاج تیم را عنوان میکردند. اما ماجرای اختصاص پول تیم ملی به مرکز ایفمارک در واقع انگشت اتهام را مستقیم به سمت مسئولان فوتبال نشانه میرود و ضعف مدیریت فوتبال را بیش از پیش آشکار میسازد. با توجه به اتفاقات اخیر در سطح باشگاهی و ورود کنفدراسیون فوتبال آسیا به مباحث مالی و مدیریتی باشگاهها متوجه شدیم وضعیت مدیریت در فوتبال ما بمراتب خرابتر از آن است که تصور می شد و از این زاویه باید حق را به سرمربی تیم ملی داد. با این وضعیت اسفبار صعود به جام جهانی یا صعود پرسپولیس به جمع چهارتیم آسیا قطعا شگفتی به حساب میاید. برای موفقیت تیم در جام جهانی و همچنین فوتبال باشگاهی، نیاز به یک تسویه اساسی هم در فدراسیون و هم در باشگاهها داریم در غیر اینصورت فوتبال ایران با سرعت به یک سراشیبی بی انتها خواهد رسید.
حدود ۲۱ روز پیش fmzjn123 در مورد «این خبر» گفت: ۸۶ موافق
این چه استدلالی است، یعنی چون فروزان بازیکن سابق استقلال و تارتار بازیکن سابق پرسپولیس بوده الان نباید اجازه بده که مقابل پرسپولیس پنالتی بزنه. هر دو اونها باید به فکر موفقیت تیم خودشون باشند. البته اینکه دروازه بان بخواد در حین بازی پنالتی بزنه تصمیمی با ریسک بالاست اما شاید تارتار قصد داشته تا از انگیزه بالای فروزان برای این پنالتی استفاده کنه. آقای قلیچ یکبار دیگه نشون دادی منطق نداری.
حدود ۸ روز پیش fmzjn123 در مورد «این خبر» گفت: ۷۷ موافق
تقریبا تمام بازیکنان تیم ملی نسبت به جایگاه خودشون مطمئن نیستند. این باعث میشه که همگی برای فیکس بودن در تلاش باشند.
حدود ۲ ماه پیش fmzjn123 در مورد «این خبر» گفت: ۶۹ موافق
بعضیها تو مفت خوری دست همه رو از پشت بستند. سرمربی تیم ملی خودشو رو کشت تا این مرکز ایفمارک رو بسازند، بلافاصله بعد از اتمام ساخت، خانم افتاد روش که مال منه. یک تیم زحمت کشید و رفت جام جهانی، حالا هم که مشخص شد کل پول فدراسیون رو ریختن اونجا.
حدود ۲ ماه پیش fmzjn123 در مورد «این خبر» گفت: ۵۹ موافق
بازیکن وقتی میبینه نازش خریدار داره خوب ناز میکنه. چرا تو تیم ملی هیچکس جرات نمیکنه از این اداها در بیاره؟ اشکال از مدیریت تیم است.