صفحه شخصی: fmzjn123


تیم محبوب در لیگ برتر: پرسپولیس

مشارکت:

شروع: ۱۸ دی ۱۳۹۳ (حدود ۳۱ ماه پیش)
لینک‌ها: ۳ (ببینید)
عکس‌ها: ۲ (ببینید)
ویدیوها: ۰
نظرات: ۶۷۲ (میانگین موافقان: ۲۰ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۱۱۶ ۲ ۵


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲ ماه پیش fmzjn123 در مورد «این خبر» گفت: ۱۰۵ موافق
ممنون، مسئله ای را مطرح کردی که هیچکدام از کاپیتانهای تیم ملی قبل از شما شجاعت انجامش را نداشتند. واقعا شجاعی. کاپیتان بودن به این نیست که باقی بازیکنان ازت بترسن یا رسانه ها ازت تمجید کنن، اگه ادعای کاپیتانی داری وقتی مشکلی را می بینی باید انعکاس بدی.
حدود ۱۹ روز پیش fmzjn123 در مورد «این خبر» گفت: ۱۰۵ موافق
هویتشان برای ما معلوم نیست!!!!!!!! شما گفتید ما هم باور کردیم. حالا اگه یکی از فحشها رو به یک شخصیت سیاسی مملکت داده بودند باز هم هویتشان معلوم نبود؟
حدود ۲ ماه پیش fmzjn123 در مورد «این خبر» گفت: ۱۰۴ موافق
نگارنده این متن تقریبا هیچ آگاهی از فوتبال ندارد و تنها قصد دارد تا گناه را گردن سرمربی تیم ملی بیاندازد. با یک نگاه اولیه میتوان دریافت تمامی این کشورها حداقل از نظر امکانات و برنامه ریزی فوتبال باشگاهی در سطحی بالاتر از فوتبال باشگاهی کشورما هستند. اینکه ما یک نگاه از بالا به این کشورها داریم، مشکل از نوع نگرش ماست. تقریبا تمام مربیان معتقدند که قیمت بازیکنان در لیگ ایران بی جهت بالاست و بازیکنان نیز علاقمندند بجای اینکه دائم نگران دریافت پول قراردادشان باشند با یک قیمت پائینتر اما تضمین شده قرارداد ببندند. بازیکنان نسل های گذشته نیز تقریبا همگی فوتبال خود را در اروپا از همین باشگاههای سطح پائین شروع کردند و بعد از نشان دادن قابلیتهایشان به تیمهای سطح بالاتر منتقل شدند.
حدود ۱ ماه پیش fmzjn123 در مورد «این خبر» گفت: ۹۷ موافق
صدا و سیما خسته نشد که انقدر به این یک نفر آنتن داد برای کوبوندن کی روش. حداقل یکی جدیدتر بیارید این شش ساله داره تلاش میکنه، نتونسته. جالب اینه که هردفعه سریع سوابق و مدارک خودش رو به رخ میکشه، اصلا هم دنبال تیم نیست با این حرفاش.
حدود ۱ ماه پیش fmzjn123 در مورد «این خبر» گفت: ۸۶ موافق
یکی از بهترین تصمیمات فدراسیون فوتبال، حتی از برکناری دبیرکل هم مهمتر و رضایتبخش تر. امیدوارم که اقدامات فدراسیون به همین صورت ادامه پیدا کنه.