صفحه شخصی: fmzjn123


تیم محبوب در لیگ برتر: پرسپولیس

مشارکت:

شروع: ۱۸ دی ۱۳۹۳ (حدود ۴ سال پیش)
لینک‌ها: ۳ (ببینید)
عکس‌ها: ۲ (ببینید)
ویدیوها: ۰
نظرات: ۱۰۲۳ (میانگین موافقان: ۲۴ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۱۱۸ ۲ ۵


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲ ماه پیش fmzjn123 در مورد «این خبر» گفت: ۱۸۹ موافق
کی روش الان سرمربی تیم کلمبیاست و داره از فیفا دی نهایت استفاده را می کنه و تیمش را به مرز آمادگی می رسانه. اینطرف ما یک فدراسیون داریم که میگه برای انتخاب سرمربی عجله نداریم، فوقش یک فیفا دی از دست می دیم، انشالله چیزی نمیشه. حالا به نظر شما کدوم طرف بی نظم و انضباطه؟
حدود ۳ ماه پیش fmzjn123 در مورد «این خبر» گفت: ۹۸ موافق
بخشی از ماجرا را درست گفتی، بازیکنان تحت فشار شدید بودند اما متوجه نشد که این فشار از جانب تماشاگران نبود، از جانب جناح مخالف و خبرگزاریهای وابسته به آنان بود.
حدود ۲۶ روز پیش fmzjn123 در مورد «این خبر» گفت: ۹۲ موافق
الان این اراجیف شما رو نه کی روش می خونه نه فیفا، تمام این چرت و پرتی که گفتی مصرف داخلی داره برای توجیه خودت. البته خیلی قبل تر از تو، خیابانی جلو دوربین عین همین دیالوگ را تازه با اشک و آه گفت. پول طرف رو ندادید، طلبکار هم هستید.
حدود ۱ ماه پیش fmzjn123 در مورد «این خبر» گفت: ۷۴ موافق
گوشه ای از فرهنگ اصیل و ادبیان مطابق نظر ایشون رو سر بازی پرسپولیس و سپاهان دیدیم.
حدود ۳ ماه پیش fmzjn123 در مورد «این خبر» گفت: ۷۱ موافق
این مسئله ربطی به استقلالی یا پرسپولیسی بودن نداره، تنها بحث گروه بندی سیاسی و منافع مالی پشت آن است. این حرکت از ابتدا اشتباه بود و توهین به عرق ملی هشتاد میلیون ایرانی. بزرگنمائی برانکو و بها دادن به او در برابر کی روش اشتباه بود. الان هم زمینه سازی برای نشاندن برانکو بر مسند مربیگری تیم ملی اشتباه است. نه باشگاه از این مسئله سودی خواهدبرد و نه تیم ملی. تنها منافع یک عده خاص تأمین می شود.