جمعه، ۶ اسفند ۱۳۹۵ (24 Feb 2017)، ساعت ۵:۰۴ (به وقت ایران)

صفحه شخصی: alikhaan

تیم محبوب در لیگ برتر: استقلال

مشارکت:

شروع: ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ (حدود ۴۳ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۲۹۲ (میانگین موافقان: ۲۰ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۸۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲ ماه پیش alikhaan در مورد «این ویدیو» گفت: ۱۰۸ موافق
چقدر حیف که فوتبالیست خارج رفته و تحصیل کرده ای به بزرگی دایی -- که یه سر و گردن از تمام فوتبالیست های تاریخ ایران پرافتخارتر و باتجربه تر بوده در دوران بازی (اینو به عنوان استقلالی میگم) -- نتونه به عنوان مربی به اعصاب خودش مسلط باشه و این حرکات ناخوشایند رو بکنه کنار زمین. گیرم داور اشتباه فاحش کرده (که در این مورد اینطور نبوده و حداکثر صحنه مشکوک بوده)، اولا از کنار زمین و بدون تصویر آهسته معلوم نیست که انقدر حق به جانب باشی، بعدم اینکه اگه میخوای اعتراض کنی، لااقل بی جنجال و پرخاش بگو که احترامت رو نگه دارن.
حدود ۱۹ روز پیش alikhaan در مورد «این خبر» گفت: ۱۰۰ موافق
آقا مهدی از شما دیگه انتظار نمیرفت ادب رو کنار بذاری. سیاه بازی یعنی چی عزیز من؟... دارم کم کم شک میکنم وقتی یحیی نشوندت رو نیمکت حق با اون بوده و بیخود بهش بد و بیراه گفتیم. تو در حدی نیستی در مورد بهترین مربی تاریخ تیم ملی نظر بدی عزیز. باشی هم حق نداری به تیم ملی ضربه بزنی. هیچ رنگی بالاتر از تیم ملی نیست. تو که اینو باید بدونی.
حدود ۷ روز پیش alikhaan در مورد «این ویدیو» گفت: ۹۸ موافق
حاج صفی پشتش به طارمی بود، هیچ تماسی هم با هم نداشتن. خجالت آوره، هم برای فدراسیون و تیم‌ داوریش، هم برای پرسپولیس و طرفداراش. طارمی هم که شرف نداره از چیزی خجالت بکشه.
حدود ۱۱ روز پیش alikhaan در مورد «این خبر» گفت: ۹۳ موافق
من واقعا از سیدجلال انتظار نداشتم اون شیطنت های آخر بازی رو بکنه. همیشه به عنوان بازیکن با اخلاق و آروم و باکیفیت دوستش داشتم. این مصاحبه که واقعا حقیرانه بود. افتضاح بودین باختین مسئولیتشو به عهده بگیر! تازه گلی هم که زد خطا بود (بازیکن استقلال رو هل داد).
حدود ۲ ماه پیش alikhaan در مورد «این ویدیو» گفت: ۸۶ موافق
داش علی‌ خراب کردی. خیلی‌ خیلی‌ وا دادی. این مهمترین آزمون دوران مربیگریت و در عین حال یه فرصت استثنایی برای اثبات اقتدارت بود، و اگه یه ریزه از کیروش که ادعای شاگردیش رو داری یاد گرفته بودی، قاطعانه این بازیکن لوس حق به جانب رو مینداختی بیرون. دیگه کسی‌ برات تره هم خورد نمی‌کنه تو اون تیم‌. یه فرصت سوزی به تمام معنا.