صفحه شخصی: alikhaan


تیم محبوب در لیگ برتر: استقلال

مشارکت:

شروع: ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ (حدود ۶۰ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۱ (ببینید)
ویدیوها: ۲ (ببینید)
نظرات: ۷۲۲ (میانگین موافقان: ۲۳ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۸۰۰

رأی دریافتی:

۱۱۹ ۱۲ ۳۹۲


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۱۱ روز پیش alikhaan در مورد «این خبر» گفت: ۱۰۵ موافق
تو فوتبال کرواسی برانکو نه سر کرباسه نه ته کرباس. استانکو، بلازویچ، و کرانچر، همه سرمربی تیم ملی‌ بودن، ایشون صرفا تمرین دهنده و انلیزر بوده اونم یه دوره کوتاه. مثل اینه که مارکار آقاجانیان بیاد بگه تیم ملی‌ ایران رو من ساختم. اگه به لطف بی‌ در و پیکری فدراسیون ایران سرمربی تیم ملی‌ نمی‌شد، هنوز دستیار بود. بیخود این مردک عقده‌ای رو انقدر بزرگ نکنین.
حدود ۱ ماه پیش alikhaan در مورد «این خبر» گفت: ۸۴ موافق
چقدر این آدم حرفه‌ای و با شخصیته :)
حدود ۲ ماه پیش alikhaan در مورد «این خبر» گفت: ۷۸ موافق
در ایران خاویار، فرش، کباب و همه چیز بی نظیر است، اما شایعات هم زیاد است... :))) دمش گرم. خیلی‌ حرفه‌ای جواب میده. آدم کیف میکنه. به خصوص اونجا که گفت نمره جدا به تیام نمیده.
حدود ۲ ماه پیش alikhaan در مورد «این خبر» گفت: ۷۵ موافق
حکومتی که به جای شایسته سالاری، وطن فروش ترین، لمپن ترین، رذل ترین، کریه ترین، بی‌ سواد ترین، و البته فاسد‌ترین‌ها رو در راس امور قرار میده و هر کی‌ که یه کوچولو تخصص و شایستگی و تحصیلات داره رو زندانی میکنه یا فراری میده، کار مملکت رو به اینجا میرسونه. که هم چین انگل‌های عقد‌ای و فاسدی بلندگو دست بگیرن و یک سره دنبال کل آستوریزه کردن یکی‌ دو تا آدم متخصص و کربلد و حسابی‌ باشن که شانسی‌ راه گم کردن آومدن ایران.
حدود ۲ ماه پیش alikhaan در مورد «این خبر» گفت: ۵۹ موافق
منم موافقم استقلال و پرسپولیس نداره. به قول دوست مون نتیجه ۴۰ سال حکومت سرکوب و ارعاب و عدم توجه به فرهنگسازی اجتماعی (و به جاش توجه به "امر به معروف" و صدقه و نوحه و گدایی و فرهنگ قرانی) همین می‌شه که مردم عقده‌ای و بی‌فرهنگ بار میان.