دوشنبه، ۷ فروردین ۱۳۹۶ (27 Mar 2017)، ساعت ۹:۲۱ (به وقت ایران)

صفحه شخصی: alikhaan

تیم محبوب در لیگ برتر: استقلال

مشارکت:

شروع: ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ (حدود ۴۴ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۳۲۲ (میانگین موافقان: ۲۲ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۸۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۳ روز پیش alikhaan در مورد «این ویدیو» گفت: ۲۱۳ موافق
و امیدوارم برانکو و سایر دلواپسان و منفعت طلبان و همه جوگیرایی که این مدت به کیروش حمله کردن، بالاخره دهنشون رو ببند‌ن و سر تعظیم فرود بیارن به کیروش و تیم‌ ملی‌، بلکه یه کم یاد بگیرن از دانش و توانایی کیروش و تیم‌ بی‌ نقصش.
حدود ۳ روز پیش alikhaan در مورد «این ویدیو» گفت: ۱۳۲ موافق
زنده باد ایران، زنده باد بازیکنای خوبمون، زنده باد کیروش، زنده باد همه کسایی که تو این مدت حمایت کردن از تیم‌ ملی‌. :)
حدود ۱۲ روز پیش alikhaan در مورد «این ویدیو» گفت: ۱۲۱ موافق
به عنوان یه استقلالی خیلی‌ ناراحت شدم از این باخت. خیلی‌ دوست داشتم این هفته تیم‌ هامون همه بازی‌ها رو ببرن، اما واقعیت اینه که آسیا لیگ ایران نیست که علی‌ دایی و داور و حسین هدایتی‌ و فدراسیون دست به دست هم بدن برا در آوردن بازی برای تیم‌ "پرطرفدار". تنها خوبی‌ این باخت اینه که برانکو بفهمه در حدی نیست که بخواد با کیروش مقایسه بشه چه برسه که جانشینش بشه.
حدود ۳ ماه پیش alikhaan در مورد «این ویدیو» گفت: ۱۰۸ موافق
چقدر حیف که فوتبالیست خارج رفته و تحصیل کرده ای به بزرگی دایی -- که یه سر و گردن از تمام فوتبالیست های تاریخ ایران پرافتخارتر و باتجربه تر بوده در دوران بازی (اینو به عنوان استقلالی میگم) -- نتونه به عنوان مربی به اعصاب خودش مسلط باشه و این حرکات ناخوشایند رو بکنه کنار زمین. گیرم داور اشتباه فاحش کرده (که در این مورد اینطور نبوده و حداکثر صحنه مشکوک بوده)، اولا از کنار زمین و بدون تصویر آهسته معلوم نیست که انقدر حق به جانب باشی، بعدم اینکه اگه میخوای اعتراض کنی، لااقل بی جنجال و پرخاش بگو که احترامت رو نگه دارن.
حدود ۲ ماه پیش alikhaan در مورد «این خبر» گفت: ۱۰۱ موافق
آقا مهدی از شما دیگه انتظار نمیرفت ادب رو کنار بذاری. سیاه بازی یعنی چی عزیز من؟... دارم کم کم شک میکنم وقتی یحیی نشوندت رو نیمکت حق با اون بوده و بیخود بهش بد و بیراه گفتیم. تو در حدی نیستی در مورد بهترین مربی تاریخ تیم ملی نظر بدی عزیز. باشی هم حق نداری به تیم ملی ضربه بزنی. هیچ رنگی بالاتر از تیم ملی نیست. تو که اینو باید بدونی.