یکشنبه، ۳ بهمن ۱۳۹۵ (22 Jan 2017)، ساعت ۲۳:۵۰ (به وقت ایران)

صفحه شخصی: alikhaan

تیم محبوب در لیگ برتر: استقلال

مشارکت:

شروع: ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ (حدود ۴۲ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۲۶۱ (میانگین موافقان: ۱۹ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۸۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲۳ روز پیش alikhaan در مورد «این ویدیو» گفت: ۱۰۸ موافق
چقدر حیف که فوتبالیست خارج رفته و تحصیل کرده ای به بزرگی دایی -- که یه سر و گردن از تمام فوتبالیست های تاریخ ایران پرافتخارتر و باتجربه تر بوده در دوران بازی (اینو به عنوان استقلالی میگم) -- نتونه به عنوان مربی به اعصاب خودش مسلط باشه و این حرکات ناخوشایند رو بکنه کنار زمین. گیرم داور اشتباه فاحش کرده (که در این مورد اینطور نبوده و حداکثر صحنه مشکوک بوده)، اولا از کنار زمین و بدون تصویر آهسته معلوم نیست که انقدر حق به جانب باشی، بعدم اینکه اگه میخوای اعتراض کنی، لااقل بی جنجال و پرخاش بگو که احترامت رو نگه دارن.
حدود ۱۸ روز پیش alikhaan در مورد «این ویدیو» گفت: ۸۶ موافق
داش علی‌ خراب کردی. خیلی‌ خیلی‌ وا دادی. این مهمترین آزمون دوران مربیگریت و در عین حال یه فرصت استثنایی برای اثبات اقتدارت بود، و اگه یه ریزه از کیروش که ادعای شاگردیش رو داری یاد گرفته بودی، قاطعانه این بازیکن لوس حق به جانب رو مینداختی بیرون. دیگه کسی‌ برات تره هم خورد نمی‌کنه تو اون تیم‌. یه فرصت سوزی به تمام معنا.
حدود ۱۰ روز پیش alikhaan در مورد «این خبر» گفت: ۶۷ موافق
من هم برای شهریار فوتبال مملکت متاسفم که با این همه افتخارات و تجربه و ثروت و تحصیلات، همچنان یه لمپن بی‌ منطق همیشه حق بجانب همیشه معترضه. وقتی‌ میبره هنر و توانایی خودش و لطف "اون بالایی" هست، اما وقتی‌ میبازه زمین و زمان مقصرن، غیر از ایشون که از اول تا اخر بازی در حال نعره زدن و شلوغ بازی و اعتراض بی‌ مورد کنار زمین هست.
حدود ۱۰ روز پیش alikhaan در مورد «این خبر» گفت: ۵۴ موافق
و البته وقتی‌ افتخارات و تحصیلات و تجربه خود علی‌ دایی کمکی‌ به بالا رفتن فرهنگ و شعورش نکرده، دیگه محمد دایی (که اگه برادرش نبود حداکثر توپ جمع کن این فوتبال بود) به حساب نمیاد اصلا.