صفحه شخصی: alikhaan


تیم محبوب در لیگ برتر: استقلال

مشارکت:

شروع: ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ (حدود ۵۸ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۱ (ببینید)
ویدیوها: ۲ (ببینید)
نظرات: ۶۷۷ (میانگین موافقان: ۲۴ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۸۰۰

رأی دریافتی:

۱۱۹ ۱۲ ۳۹۲


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲ ماه پیش alikhaan در مورد «این خبر» گفت: ۸۹ موافق
اسطوره کدومه! من استقلالی هیچ‌وقت این بچه‌لوس موقشنگ خودشیفته که فقط دنبال ‌«تیپش» هست رو اسطوره باشگاه نمیدونم، چه برسه «یکی از بزرگ‌ترین اسطوره‌های باشگاه!!!» حالا هرچند تا گل هم به پرسپولیس زده باشه... اسطوره ما منصورخان و ناصرخان بودن که بزرگی و منش از سر و روشون میبارید، نه این بچه لوس که تبریک عید هم که میگه باید عکس و شماره‌ش رو فرو کنه تو کارت تبریک! از بس مامانش قربونش رفته باورش شده خبریه. ۴۰ سالشه رفتارش شبیه بچه دبستانیاس.
حدود ۱۰ روز پیش alikhaan در مورد «این خبر» گفت: ۷۸ موافق
در ایران خاویار، فرش، کباب و همه چیز بی نظیر است، اما شایعات هم زیاد است... :))) دمش گرم. خیلی‌ حرفه‌ای جواب میده. آدم کیف میکنه. به خصوص اونجا که گفت نمره جدا به تیام نمیده.
حدود ۲ روز پیش alikhaan در مورد «این خبر» گفت: ۷۵ موافق
حکومتی که به جای شایسته سالاری، وطن فروش ترین، لمپن ترین، رذل ترین، کریه ترین، بی‌ سواد ترین، و البته فاسد‌ترین‌ها رو در راس امور قرار میده و هر کی‌ که یه کوچولو تخصص و شایستگی و تحصیلات داره رو زندانی میکنه یا فراری میده، کار مملکت رو به اینجا میرسونه. که هم چین انگل‌های عقد‌ای و فاسدی بلندگو دست بگیرن و یک سره دنبال کل آستوریزه کردن یکی‌ دو تا آدم متخصص و کربلد و حسابی‌ باشن که شانسی‌ راه گم کردن آومدن ایران.
حدود ۱ ماه پیش alikhaan در مورد «این خبر» گفت: ۷۲ موافق
«فاسد جهانی» چیه دیگه!!! این چه ادبیاتیه... مملکت خودمون زیر فساد و دزدی و اختلاس حاصل از حکومت آخوندی داره خفه میشه، بعد خبرگزاری دولتی مارک فاسد میزنه به کسی که فقط نظرشو گفته.
حدود ۳ ماه پیش alikhaan در مورد «این خبر» گفت: ۶۲ موافق
چقدر این آدم باشخصیته. کسی‌ که اون ناداوری وحشتناک رو ببینه و همچنان خونسرد و باادب در مورد داور صحبت کنه، واقعا آدم باکلاسیه. و جالبه که نمیگه "بازی قبلی‌ علی‌ منصوریان بود که ۶-۱ باخت" میگه "نسبت به مسابقه قبلی‌ عملکرد*مان* بهتر بود" یعنی‌ خودشو جزو مجموعه و مسول میدونه. کاش از این آدما بیشتر به کشورمون می‌اومدن و ما هم بیشتر ازشون یاد میگرفتیم.