صفحه شخصی: alikhaan


تیم محبوب در لیگ برتر: استقلال

مشارکت:

شروع: ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ (حدود ۶۳ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۱ (ببینید)
ویدیوها: ۲ (ببینید)
نظرات: ۷۵۲ (میانگین موافقان: ۲۳ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۸۰۰

رأی دریافتی:

۱۱۹ ۱۲ ۳۹۲


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۱ روز پیش alikhaan در مورد «این ویدیو» گفت: ۵۰ موافق
کلا یه جمله «تمام شرایط باید مهیا بشه» رو یک دقیقه و نیم کش داد، وسطشم شونصد بار «عه و عوه» کرد و با انگشتاش بازی کرد و چشماشو ریز و گشاد کرد... اینم از مجری «خبره و مردمی» صدا و سیمای اسلامی. فقط تو کشور کورها پادشاهه.
حدود ۱ ماه پیش alikhaan در مورد «این ویدیو» گفت: ۴۶ موافق
اولا دم پرسپولیس گرم که آبروداری کرد برا ایران. بعد هم به عنوان استقلالی، تبریک میگم به پرسپولیسی‌های با معرفت. اما لطف کنید این بازی رو با بازی برگشت استقلال جلوی السد مقایسه نکنید: استقلال ۱۰ نفره السد رو تو زمین خودش کرده بود تو قوطی، و اگه تو آزادی بهتر بازی کرده بود الان دربی آسیایی داشتیم. استقلال به مدیریت فاسد و بی‌ لیاقت و عدم آمادگیش باخت تو آزادی.
حدود ۶ روز پیش alikhaan در مورد «این خبر» گفت: ۴۵ موافق
Mojtabajabbari1 بحث دعوای پرچم نیست دوست عزیز. مساله اینه که به جای اینکه باشگاه کاشیما اعتراض کنه که هوادار پرسپولیس پریده تو زمین، تیم حکومتی و سپاهی بهش خیلی‌ گرون اومده که چماق به دست‌ها و لباس شخصی‌‌هاشون نبودن که بزنن تو سر اون بدبخت و پرچم شو پاره کنن. حالا افتادن به شکایت از کاشیما که چرا شما ورزشگاه تون مثل ورزشگاه ایران امنیتی نیست! استقلال هم همینکارو میکرد البته چون اونم مثل پرسپولیس دست همین اراذل حکومت هست. برای همین باید به حال این فوتبال (و مملکت در حالت کلی‌) گریست که دو تا باشگاه پرطرفدارش افتاده دست یه مشت سپاهی و اطلاعاتی‌ و بسیجی‌، که جز آبرو ریزی و بدهی و فساد و کثافتکاری و دزدی کارنامه ای نداشتن تو این ۴۰ سال. یه زمین تمرین هم نتونستن بسازن برای باشگاه ها. مملکت رو ویرانه کردن، ارزش و اعتبار پول ملی‌ و پاسپورت ایرانی‌ رو به صفر رسوندن، تمام دنیا رو باهامون دشمن کردن، میلیون‌ها ایرانی‌ تحصیل کرده و آدم حسابی‌ رو فراری دادن یا زندانی کردن، به جاش یه مشت دزد ریشوی شکم گنده و بوگندوی چفیه به گردن رو گذاشتن راس امور. همینه که در نهایت باید گفت نور بباره به قبر اون مرحوم که چارتا چیز درست حسابی‌ هم تو مملکت هست از زمان ایشونه، از جمله همین استادیوم آزادی. حالا پرچم حکومتش هر چی‌ که بود.