چهارشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۵ (18 Jan 2017)، ساعت ۱۱:۲۴ (به وقت ایران)

صفحه شخصی: aliarya

تیم محبوب در لیگ برتر: فولادخوزستان

مشارکت:

شروع: ۲ مهر ۱۳۹۲ (حدود ۴۰ ماه پیش)
لینک‌ها: ۲ (ببینید)
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۱ (ببینید)
نظرات: ۱۳۴۴ (میانگین موافقان: ۷ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۲۱ ۶ ۹۶


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۳ ماه پیش aliarya در مورد «این ویدیو» گفت: ۱۱۴ موافق
شاهکار فوتبالمون داورهامون هستن. بالاخره داوریمون در حد قوه قضاییه مون هست و بیشتر هم نمی تونه باشه. وقتی قاضی هامون دزدها رو آزاد و فعالان مدنی رو زندان میکنن، از داورهامون هم که یک نوع قاضی هستن بیشتر از این انتظار نمیره. من که فقط تونستم نیمه اول رو نگاه کنم.
حدود ۳ ماه پیش aliarya در مورد «این خبر» گفت: ۹۱ موافق
آقای عابدینی معلومه که خیلی سوختی و می سوزی که همین پول ناچیز فوتبال داره خرج فوتبال میشه و کیروش نمیذاره یک قرون بخورید چون کیروش مثل مربی های ایرانی نیست که فریبش بدین و پول ها رو یا بالا بکشین و یا خرج فوتبال سوریه و تیم فوتبال غزه کنید.
حدود ۱۴ روز پیش aliarya در مورد «این خبر» گفت: ۸۰ موافق
علی آقای کریمی عزیز کاش می پرسیدی: آقای کیروش لزوم برگزاری این اردو با این شرایط چه بود؟ به جای اینکه بپرسی آیا برگزاری اردو با این شرایط اصلاً لازم بود؟ بدان و آگاه باش که حتما لزومی داشت که آقای کیروش برگزار کرد. دست کم یه تعطیلات خوب در کنار تمرینات منظم برای یه تعدادی جوون بود و در کنارش باعث میشد که انگیز ه ی بقیه کسانی که انتخاب نشدن بالا و بالاتر بره. انتخاب مجدد زهیوی ایران پوریان فرزاد حاتمی و بازیکن پیکان و بازیکن گسترش فولاد از نکات این اردو بود که به بالاتر رفتن لطح لیگ کمک می کنه. آقای برانکو هم به جای اینکه خوشحال باشه که بازیکناش توی اردوی مشتی هستن سعی داشت برای شکست های احتمالی در آینده دلیل و شریک جرم بتراشه و در مجموع الان هم برای پرسپولیس بد نشد و من حس میکنم هم قهرمان لیگ میشه و هم شانس قهرمانی آسیا هم داره به شرط اینکه بازیکن ها فقط از خودشون مایه بذارن و گوششون به سوت داور نباشه.
حدود ۳ ماه پیش aliarya در مورد «این خبر» گفت: ۷۱ موافق
سلسله مقاله های ایرج مصداقی، پژوهشگر تاریخ معاصر در مورد تاریخچه ی فوتبال ایران و سابقه ی مدیران فعلی فوتبال رو بخونید تا امثال آقایان عابدینی، هدایتی، آجرلو، رویانیان و فتح الله زاده و ... رو متوجه بشید.
حدود ۳ ماه پیش aliarya در مورد «این ویدیو» گفت: ۶۳ موافق
من نیمه دوم رو نتونستم نگاه کنم از بس داور با کاشته های پشت هجده که تپ و تپ برای پرسپولیس گرفت روی اعصابم بود و تازه الان متوجه شدم که یه پنالتی هم برای پرسپولیس گرفته. شرم آور بود داوری این بازی