صفحه شخصی: aliarya


تیم محبوب در لیگ برتر: فولاد

مشارکت:

شروع: ۲ مهر ۱۳۹۲ (حدود ۶۴ ماه پیش)
لینک‌ها: ۲ (ببینید)
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۱ (ببینید)
نظرات: ۲۰۳۰ (میانگین موافقان: ۸ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۲۲ ۷ ۱۰۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲ ماه پیش aliarya در مورد «این خبر» گفت: ۹۴ موافق
سید جون خسته نباشی و دمت گرم بابت تمام زحمت هایی که برای تیم ملی و در نتیجه برای مردم کشور کشیدی. تندرست و شاد و پیروز باشی
حدود ۲ ماه پیش aliarya در مورد «این خبر» گفت: ۸۲ موافق
آقای برانکو، کاسه داغ تر از آش نشو. دعوت نکردن بازیکنان پرسپولیس به جز بیرانوند و فوقش یک بازیکن دیگه، جزو مسایلی ست که در حیطه شما نیست. ضمنا فکر هم نکن تیم ملی، لیگ برتر هست و داورانی که دستور دارن هوادار تیم شما رو خوشحال نگه دارن تا یک خشنودی ناخودآگاه زبرپوستی از حکومت بوجود بیاد. فعلا حالش رو ببر تا به موقع که خورشید از پس ابرها بیرون بیاد.
حدود ۱ ماه پیش aliarya در مورد «این خبر» گفت: ۶۹ موافق
چرا فقط این کار رو برای پرسپولیس میکنن؟ چون پرسپولیس به قول مدیرانش و هوادارانش، 40 میلیون طرفدار داره..... سه فصل هست که پرسپولیس در اکثر بازی های لیگ، با یار دوازدهم وارد زمین میشه یعنی از زمان اومدن برانکو. برای همین هم هست که در دو فصل گذشته تونسته کلی رکورد به جا بگذراه. کامنت های من در اوایل لیگ های دو فصل قبل در هفته های آغازین هر دو لیگ رو پیدا کنید و بخونید جایی که هنوز به هفته هفتم لیگ نرسیده نوشتم که این فصل پرسپولیس، با اختلاف زیاد و چند هفته قبل از پایان لیگ قهرمان خواهد شد و هر دو لیگ هم همینطور شد چون در همون پنج یا شش بازی اولیه لیگ می دیدم که پرسپولیس عملا 12 نفره و چه بسا 14 نفره (با دو کمک داور) در زمین هست. اون دو فصل احتمالا مسئله پول بود و اینکه حکومت به جای پول، یار دوازدهم براشون به زمین می فرستاده ولی لیگ امسال فرق داره چون پرسپولیس امسال پولدار شده و این بار مسئله امنیتی ست. چرا فقط این کار رو برای پرسپولیس میکنن؟ چون پرسپولیس به قول مدیرانش و هوادارانش، 40 میلیون طرفدار داره. اگه فقط در مورد این 4 بازی آخرشون دقت کنیم، در بازی های با تراکتور و ماشین سازی و ذوب آهن و سپاهان، در بهترین حالت بدون یار دوازذهم، 4 امتیاز می تونستن بگیرن و جدول حقیقی می تونست که به این شکل باشه که پرسپولیس با 24 امتیاز، پایین تر از استقلال و در رده پنجم جدول باشه. می دونید این یعنی چی؟ یعنی هواداران میلیونی که معلم و کارگر و دانشجو و راننده و مالبتخته هم بینشون هست، بخاطر احساس رضایت و آرامشی که از نتایج تیمشون میگیرن، ترجیح میدن در خونه بمونن و حال نتایج تیمشون رو ببرن. برعکس این قضیه فهمیدنی تر هست: یعنی در دورانی که کارگران و راننده ها و معلم ها و دانشچوها و مالباخته ها در حال اعتصاب و تحصن و اعتراض به حکومت هستن، هواداران میلیونی تیم خاص هم بخاطر سرخوردگی و عصبانیت از نتایج تیمشون و اینکه حکومت رو مقصر همه مشکلات حتی مشکلات تیمشن میدونن، بخوان اعتراضشون رو نشون بدن و دق دلشون رو خالی کنن و به معترضین بپیوندن. شما فکر می کنید برای چی مدیریت تیم ها رو به سردارها و نظامی ها و امنیتی ها دادن و فوتبالی ها در مدیریت فوتبال نقشی ندارن؟ به نظر شما قلعه نوعی به کی اشاره میکنه وقتی میگه: چرا آقایانی که از جنس دیگری هستند، در فوتبال دخالت می کنند تا آن را به مسیر دیگری هدایت کنند؟ اون آقایون از کدوم جنس هستن و فوتبال رو به کدوم مسیر هدایت میکنن؟ دوستان عزیز پرسپولیسی، حالش رو ببرید، شادی کنید، ولی فکر هم بکنید. به دیگر تیم ها یا افراد توهین نکنید. با کوچک شمردن دیگران، هیچکس بزرگ نخواهد شد.
حدود ۱۰ روز پیش aliarya در مورد «این ویدیو» گفت: ۵۶ موافق
تیم عمان واقعا تیم جونداری هست و دروازه بان فوق العاده ای داره. بازی امروز رو به داور باختن. امیدوارم بازی آخر ترکمنستان رو ببرن و برن دور بعد. ممکنه حریف ایران هم بشن.
حدود ۷ روز پیش aliarya در مورد «این ویدیو» گفت: ۴۹ موافق
نتونستیم از عراق ببریم. به احتمال 99 درصد می خوریم به عمان. خلاصه بازی های عمان با ژاپن و ازبکستان رو ببینید. این دو تا تیم قدر در طول 180 دقیقه بازی با عمان فقط تونستن یک گل در جریان بازی به عمان بزنن و یک گل هم کاشته بود و یک گل پنالتی. هم بازی با ازبکستان قربانی داوری شدن با پنالتی که دقیقه 88 داور در بازی ازبکستان براشون نگرفت و دقیقه نود هم که رفته بودن تک به تک کنن که بازیکن ازبکستان اخراج شد. خلاصه که بازی خیلی خیلی سختی با عمان داریم. اگه عمان فردا با یک گل هم ترکمنستان رو شکست بده حریف ما میشه چون لبنان و کره شمالی مشکل بتونن تفاضل گل خوذشون رو به منفی یک برسونن و برای این کار لبنانی که هنوز گل نزده باید با اختلاف سه گل کره شمالی رو ببره و یا کره شمالی 9 تا به لبنان بزنه. ولی احتمال اینکه عمان پرگل ترکمنستان رو شکست بده هست. ترکمنستان دو گل به ژاپن زده ولی توی اون بازی ژاپن انگار بازی نمی کرد و فقط وقتی عقب می افتاد بازی می کرد.