چهارشنبه، ۹ فروردین ۱۳۹۶ (29 Mar 2017)، ساعت ۴:۰۵ (به وقت ایران)

صفحه شخصی: aliarya

تیم محبوب در لیگ برتر: فولادخوزستان

مشارکت:

شروع: ۲ مهر ۱۳۹۲ (حدود ۴۲ ماه پیش)
لینک‌ها: ۲ (ببینید)
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۱ (ببینید)
نظرات: ۱۳۷۹ (میانگین موافقان: ۷ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۲۱ ۶ ۹۶


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۳ ماه پیش aliarya در مورد «این خبر» گفت: ۸۰ موافق
علی آقای کریمی عزیز کاش می پرسیدی: آقای کیروش لزوم برگزاری این اردو با این شرایط چه بود؟ به جای اینکه بپرسی آیا برگزاری اردو با این شرایط اصلاً لازم بود؟ بدان و آگاه باش که حتما لزومی داشت که آقای کیروش برگزار کرد. دست کم یه تعطیلات خوب در کنار تمرینات منظم برای یه تعدادی جوون بود و در کنارش باعث میشد که انگیز ه ی بقیه کسانی که انتخاب نشدن بالا و بالاتر بره. انتخاب مجدد زهیوی ایران پوریان فرزاد حاتمی و بازیکن پیکان و بازیکن گسترش فولاد از نکات این اردو بود که به بالاتر رفتن لطح لیگ کمک می کنه. آقای برانکو هم به جای اینکه خوشحال باشه که بازیکناش توی اردوی مشتی هستن سعی داشت برای شکست های احتمالی در آینده دلیل و شریک جرم بتراشه و در مجموع الان هم برای پرسپولیس بد نشد و من حس میکنم هم قهرمان لیگ میشه و هم شانس قهرمانی آسیا هم داره به شرط اینکه بازیکن ها فقط از خودشون مایه بذارن و گوششون به سوت داور نباشه.
حدود ۱ ماه پیش aliarya در مورد «این خبر» گفت: ۶۲ موافق
متاسفانه کل مملکت بی برنامه است. افتصاد ورشکسته و اخلاق در معرض سقوط. فوتبال ما هم به تبعیت از سیستم به زیر صفر سقوط کرده و اگر کیروش که سر و سامانی به تیم ملی داده و اعتباری برایش کسب کرده، را نداشتیم، هیچ چیز این فوتبال در ابعاد داخلی دیگر قابلیت پیگیری ندارد: فوتبال سیاسی، بازیکنان حاشیه ساز و حاشیه جو، تماشاگران فحاش و هتاک، باشگاه های غیر حرفه ای و گل سرسبد فوتبالمون: داوری های باورنکردنی که حقیقت دارند.
حدود ۲ ماه پیش aliarya در مورد «این خبر» گفت: ۵۳ موافق
جان مادرت زیر چهار تا بخورید. برد پیشکش
حدود ۱۳ روز پیش aliarya در مورد «این خبر» گفت: ۵۰ موافق
کسی که فکر میکنه محسن مسلمان فوق العاده است و در حد تیم ملی زیاد از فوتبال سر در نمیاره و از فوتبال فقط توپ بازیش رو نگاه میکنه و گزارش های خیابانی و مزدک و عادل براش ملاک قابلیت بازیکن هستن. نه مسلمان و نه سروش رفیعی و نه حتی کمال کامیابی نیا به درد تیم ملی نمی خورن و بازیکن هایی هستن که تکیه کردن بشون یعنی تکیه کردن به باد. مگر اینکه یاد بگیرن فوتبال بازی کنن و دست از زمین خوردن های بی پایانشون بردارن. اون موقع کیروش حتما به تیم ملی دعوتشون خواهد کرد. تمارض و شبیه سازی جزو قابلیت های بازیکن محسوب نمیشن. بیت سعید هم به همین خاطر انتخاب نشده.