یکشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۶ (28 May 2017)، ساعت ۱:۵۵ (به وقت ایران)

صفحه شخصی: aliarya

تیم محبوب در لیگ برتر: فولادخوزستان

مشارکت:

شروع: ۲ مهر ۱۳۹۲ (حدود ۴۴ ماه پیش)
لینک‌ها: ۲ (ببینید)
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۱ (ببینید)
نظرات: ۱۴۶۰ (میانگین موافقان: ۸ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۲۱ ۶ ۹۶


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۱ ماه پیش aliarya در مورد «این خبر» گفت: ۵۳ موافق
طرز فکر یک فوتبالیت جهان سومی. باشگاه تا جا داشت دوشیدش و هنوز هم یاد نگرفته از حق خودش دفاع کنه هیچ، داره تقاص کلاهبرداری های سابق باشگاه رو هم میده. (کلاه برداری: همین مربی و بازیکن خارجی اوردن بدون اینکه پولی در کار باشه)
حدود ۲ ماه پیش aliarya در مورد «این ویدیو» گفت: ۵۲ موافق
هر تیم تا زمانی که اول یا دوم هست توی جدول، شانس صعودش دست خودش هست و خوشبختانه سه تا تیم ایران صعودشون دست خودشون هست. به نظر من سه تا تیمی که این هفته توی لیگ آروم بازی کردن و نتیجه بازی لیگشون رو فدا کردن، شانس صعود آسیاییشون رو دست خودشون نگه داشتن. متاسفانه پرسپولیس که در لیگ بهترین شرایط رو داشت و می تونست با ذخیره هاش رو به روی پیکان بازی کنه تا احتمال خستگی و مصدومیت رو به صفر برسونه، توی بازی لیگ تخته گاز رفت و متاسفانه شانس صعودش دیگه دست خودش نیست و اگه هفته ی دیگه ببازه، زودهنگام از جدول آسیایی حذف میشه.
حدود ۲ ماه پیش aliarya در مورد «این خبر» گفت: ۵۰ موافق
کسی که فکر میکنه محسن مسلمان فوق العاده است و در حد تیم ملی زیاد از فوتبال سر در نمیاره و از فوتبال فقط توپ بازیش رو نگاه میکنه و گزارش های خیابانی و مزدک و عادل براش ملاک قابلیت بازیکن هستن. نه مسلمان و نه سروش رفیعی و نه حتی کمال کامیابی نیا به درد تیم ملی نمی خورن و بازیکن هایی هستن که تکیه کردن بشون یعنی تکیه کردن به باد. مگر اینکه یاد بگیرن فوتبال بازی کنن و دست از زمین خوردن های بی پایانشون بردارن. اون موقع کیروش حتما به تیم ملی دعوتشون خواهد کرد. تمارض و شبیه سازی جزو قابلیت های بازیکن محسوب نمیشن. بیت سعید هم به همین خاطر انتخاب نشده.
حدود ۱ ماه پیش aliarya در مورد «این خبر» گفت: ۴۵ موافق
آقای بیرانوند، آخه تو پسر صاف و صادق لر، پسر کوه های زاگرس، چرا رفتی تیمی که آخرش اینجوری بهت بی احترامی بکنن؟ اگه به فکر آینده و زن و بچه ت هستی، از فوتبال ایران بیا بیرون و بهت توصیه میکنم با این اتفاقای که افتاده، دو تا بازی آخر هم خودت رو بزن به مریضی و بذار رادوشویچ رو بذارن توی دروازه. تو همونی هستی که با دست شکسته از دروازه تیمت دفاع کردی و به زور فرستادنت دستت رو گچ بگیری. موفق باشی آقا