صفحه شخصی: aliarya


تیم محبوب در لیگ برتر: گل‌گهر

مشارکت:

شروع: ۲ مهر ۱۳۹۲ (حدود ۷ سال پیش)
لینک‌ها: ۲ (ببینید)
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۱ (ببینید)
نظرات: ۲۴۳۰ (میانگین موافقان: ۸ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۲۲ ۷ ۱۰۳


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲ ماه پیش aliarya در مورد «این خبر» گفت: ۷۲ موافق
دقیقا بهمین خاطر هست که شورای عالی امنیت چهار فصل پشت سر هم ترتیبات قهرمانی تیم محبوب ارتش سرخ را داد چون از دلار و اقتصاد و نان شب حرف بزنی، صدایی از کسی در نمیاد ولی بودجه حکومتی تیم ارتش سرخ وقطع بشه، طرفداراش اعتراض میکنن. اگه یک حرف راست از صدا و سیمای میلی زده شده همین حرف هست. در حالی که در سه فصل گذشته، با کمک داوران و کمک تیم های سایپا، پارس جم و شهرخودرو، تیم خاصی با فاصله زیاد قهرمان میشد تا احتمالا هم برایش ایجاد درآمد شود و هم ارتش طرفدارانش راضی نگه داشته شوند (چونکه در چند سال گذشته، در کشور مرتب قیام میشد و حکومت هم پول نداشت که به این تیم بدهد)... اما این فصل، ظاهرا قرار شده بود که دیگر از حمایت داورها خبری نباشد (حمایت های هماهنگ شده در بدنه ی بازی از دقیقه یک تا نود به صورت برگرداندن مالکیت توپ به این تیم در اکثر مواردی که توپ از دست می رفت) که آن را از مصاحبه های بازیکنان و مسئولین این تیم در اوایل فصل میشد دریافت کرد وقتی که می گفتند: "قرار نیست امسال بگذارند قهرمان شویم". (معنی دیگر این حرف این است که سال های قبل قرار بود بگذارند قهرمان شوند).. و بهمین خاطر لیگ امسال تا هفته یازدهم با داوری های معمولی جلو رفت جایی که پرسپولیس در یازده بازی چهار باخت داشت و بازی هفته یازدهم و باخت به نفت مسجدسلیمان، مصادف شده بود با قیام آبان 98... احتمال آغاز و گسترش مجدد آن قیام در هر لحظه، باعث شد که قرار شود این فصل هم بگذارند پرسپولیس قهرمان شود و این را می شود از تمام اتقاقات لیگ بخصوص از داوری ها از هفته دوازدهم به بعد دید ... بازی هایی که در انها به ناگهان بازیگنان تیم ها دیگر اصلا نمی توانستند به بازیکنان پرسپولیس نزدیک شوند چه رسد به اینکه توپ را از آنها بگیرند.. هماهنگی بین داورها و بازیکنان پرسپولیس عالی بود و هر جا توپ لو میرفت و یا از انها گرفته میشد و یا کوچکترین تماس بدنی در جدال بر سر توپ بوجود می آمد، بازیکن پرسپولیس خودش را زمین میزد و داور توپ را بدون دردسر و دونده گی اضافی به آنها برمیگرداند. در کنار هماهنگی داور-بازیکنها، تیم های حکومتی شهر خودرو، پارس جم، سایپا و امسال هم ماشین سازی، پیکان و نساجی، انگار که در لیک جضور داشتند تا فقط جلو استقلال و سپاهان ( و اگر لازم شد جلو تراکتورسازی) بازی کنند و به تیم های ب، ج، دال، ذال، و ر پرسپولیس تبدیل شده بودند... خلاصه با استفاده از الگوی بارسلونا، فاصله و رکوردهای عجیبی برای پرسپولیس ایجاد کردند تا با ایجاد دلخوشی و رضایت در دل هواداران ارتش سرخ، موجی از امواج نارضایتی مردم کم کنند و هوادار پرسپولیس حالا حالاها به فکر اعراض و پول نیفتد .. در مطبوعات حکومتی هم اسم آن را پوکر قهرمانی گذاشتن که اسم بدی نبود و من را یاد بازی پوکر میندازه و بلوف های پوکربازهای حرفه ای که در این مجموعه، پوکر حکومت-داوران-بازیکنان بوده تا چنین قهرمانی را رقم بزنند... درست عین همون بچه تنبل هایی که سر صف مدرسه یا توی کلاس، جایزه میگرفتن. پرسپولیس شاید در این فصل توانایی قهرمان شدن را داشت، ولی نه به این آسانی و نه به این فاصله، اگر روال داوری ها به سبک یازده هفته اول ادامه پیدا میکرد و تاکتیک شنا شیرجه بکار برده نمیشد... از هیئت داوران حکومت اسلامی انتظار بیشتری نمی رود چرا که داورهایش هم مثا قاضی هایش هستند و هر چه اطلاعات و امنیت از آنها بخواهد انجام می دهند... همینطور تیم های ب و ج و دال و ذال و ر پرسپولیس...
حدود ۲ ماه پیش aliarya در مورد «این خبر» گفت: ۴۸ موافق
نظام همه چیزش بد و خرابه به جز لیگش که هم خوبه هم درست (البته تا زمانی که تیم محبوب من قهرمان میشه)
حدود ۱ ماه پیش aliarya در مورد «این خبر» گفت: ۴۷ موافق
پیروانی اگه آدمی بود که جامعه شناسانه یا روانشناسانه و پخته حرف بزنه که در تیمی به بزرگی پرسپولیس مسئولش نمی کردن .. اتفاقا چونکه نپخته و منافقانه و تحریک کننده حرف میزنه، در جمهوری اسلامی به این مقام در تیمی با این همه هوادار رسیده .. تا کسانی با معرفت کریم باقری و مهدوی کیا و هاشمیان هستن، چرا پیروانی باید این پست رو بگیره .. چون نوجه خون هست؟ یا چون بعضی حرفاش تحریک و نفاق افکنی بین دو تیم همشهری هست؟
حدود ۱ ماه پیش aliarya در مورد «این خبر» گفت: ۴۵ موافق
جام ها رو که تقسیم میکنن و این دیگه آخرشه که یک جام تقسیمی رو ببری و بعد اعلام کنی که برای اینکه شاثبه بوجود نیاد، اون یکی رو هم بدید به خودم ..