صفحه شخصی: ZaanChaiChiShod


تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ (حدود ۵۵ ماه پیش)
لینک‌ها: ۳ (ببینید)
عکس‌ها: ۳۲ (ببینید)
ویدیوها: ۱۹ (ببینید)
نظرات: ۱۳۸۳ (میانگین موافقان: ۲۰ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۱۶۸۰ ۳۶ ۱۹۴


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲ ماه پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۱۱۵ موافق
آخه مصطفوی جان! میخوایی کی روش رو بندازی بیرون که چی بشه؟ میخوایی چیو ثابت کنی؟ میخوایی به کجا برسی؟ میخوایی چه کار بهتری انجام بدی؟ میخوایی کیو بیاری؟ چه برنامه ای داری که بتونیم بعدش, آرژانتین, اسپانیا و پرتغال رو حتما شکست بدیم؟ چرا چت کردین رو کی روش؟
حدود ۲ ماه پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۹۸ موافق
این منطق و دیدگاه خبرنگار برای دفاع از استیلی و تاختن به کی روش خیلی جالب و خنده دار هست. چرا ایرانیها عادت دارن برای وکیل مدافع شدن یکنفر, نکات مثبتی که "در گذشته" اتفاق افتاده رو با نکات منفی طرف مقابل مقایسه کنن!؟ اینم شد منطق؟ البته ناگفته نمونه..نکات منفی از دیدگاه ایشان! اصلا این حرف یعنی چی که استیلی مردم رو خوشحال کرده؟ یعنی تا آخر عمرش هر کاری کرد و هر چیزی گفت, باید بلند بگیم "تکبیر" !؟ یا براش دست بزنیم!؟ استیلی, خداداد عزیزی, علی کریمی و...بازیکنان خوبی بودن, خیلی هم مردم رو خوشحال کردن ولی واقعیت "امروز" این هست که این آقایان جزو بیسوادترین و بی منطقترین آدمها هستن. کدامشان شعور و سواد و توانایی مربیگری و یا مدیریت یک تیم رو دارن؟ درد فرهنگی و اجتماعی ایرانی این هست که به مغز طرف احترام نمیذارن. بلکه به "سن" و گذشته طرف احترام میذارن. خبرنگار جان! در ایران هیچکس بر اساس سواد, تجربه و کارایی روی صندلیش ننشسته. ما فقط اسمها رو یاد گرفتیم که این صندلی رییس هست, این صندلی کارمند و این صندلی آبدارچی. شما باید بتونی با قدرت سوادت, استفاده از مغزت و اجرایی کردن برنامه ها و اهداف مثبتت در جهت پیشرفت اون رشته یا شغل, دهن گشادی کنی, خودت رو ثابت کنی و بر دیگران (آماتورها و خامها) چیره بشی. این اسمش زورگویی یا قلدری یا بی ادبی نیست. تقصیر توی خبرنگار و اون مسول بیسواد نیست. مشکل این هست که شماها دنیاتون کوچیکه, دنیا دیده نیستین و دنیا رو فقط در ایران و طرز فکر ایرانی میبینین. شماها هنوز بعد از ۸ سال کی روش رو نشناختین چون سواد و فهمش رو ندارین. در نتیجه وقتی حرف میزنه, مثل مردم برره هاج واج با دهن باز بهش نگاه میکنید و وقتی که کلمه یا جمله ای گفت که در فرهنگ و تفکر ایران بی ادبی و بی احترامی بحساب میاد, چشماتون گشاد میشه, آب دهنتون رو قورت میدین, از دنیای ذل زدن و هیچی نفهمیدن میاین بیرون و میگید: اِ اِ اِ اینجای حرفش فحش بود, بی احترامی بود, پاشو از گلیم دراز کرد :)))
حدود ۲۰ روز پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۸۶ موافق
آقای چراغپور! اصلا مقایسه کردن کی روش با مربیان ایرانی, اهانت به کی روش هست! موتور گازی که نه... دوچرخه خراب بی زنجیر کجا, لامبورگینی کجا. مربیان ایرانی اگر مربی تیم ملی باشن, چون سواد و گوناگونی در ایده ها و تاکتیک فوتبالی ندارن, در نتیجه نمیتونن بازیکنان یا زوجها رو مثل کی روش آزمایش کنن و برای یک ترنمنت برنامه ریزی کنن. تنها کاری که میکنن این هست که به بازیکنان لیگ کشور بشکل آماری نگاه میکنن و هر کس که تو باشگاهش خوب بوده به تیم ملی دعوت میشه. در نتیجه میبینید که هنوز این فرهنگ و تفکر آماتورانه و غلط در فوتبال ایران وجود داره و وقتی که کی روش فلان بازیکن رو به تیم ملی دعوت نمیکنه, مربیان یا مسولین اون باشگاه شاکی میشن که چرا بازیکن ما که "خوب" بوده دعوت نشده. کلا درد ایران, بیسوادی و نفهمی و در عین حال کله شقی هست :))
حدود ۲ ماه پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۸۲ موافق
میگه: "کی‌روش حرف‌هایی می‌زند که باید کسی مثل خودش را پیدا کرد تا در ۴۵ ثانیه او را شسته و کنار بگذارد" همین طرز فکر و حرف که البته فقط از جانب مصطفوی نیست, نشون دهنده این هست که اکثر مربیان و مثلا کارشناسان دوزاری که به کی روش گیر میدن, حریف سواد, دانش و حرف زدن کی روش نمیشن. در نتیجه اینجا حسادت هست که میزنه بالا! هشت ساله دارن "جر" میخورن چون کسی پیدا شده که با تجربه و علمش محبوب همه شده و کاسه این عمه عطارها خالی از پول! تا قبل از کی روش همه واسه حاج رضایی دست میزدن و میگفتن به به عجب آدم متین, باسواد, کتاب خوان و مودبی! ولی حالا متوجه شده که دیگه اون حاج رضایی سابق نیست و مردم به کس دیگری به به میگویند!
حدود ۱ ماه پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این ویدیو» گفت: ۶۸ موافق
این یارو پیرمرده که بهمراه حمید استیلی و مجری برنامه تو استودیو بود, از لحاظ فهم, سواد فوتبالی و کلا حرف زدن, هیچ فرقی با ممد باقر هندونه فروش و حسن علی خیاط که تو بازار کار میکنن نمیکرد. ببین چه کسانی مسول و صاحب پست هستن. بعد میگن چرا ما پیشرفت نمیکنیم.