صفحه شخصی: ZaanChaiChiShod


تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ (حدود ۵ سال پیش)
لینک‌ها: ۳ (ببینید)
عکس‌ها: ۳۲ (ببینید)
ویدیوها: ۱۹ (ببینید)
نظرات: ۱۴۶۸ (میانگین موافقان: ۲۰ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۱۶۸۰ ۳۶ ۱۹۴


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۳ ماه پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۹۹ موافق
نویسنده گرامی! مساله, مشکل و نقطه ضعف دقیقا همینجاست. که اگر بخوایید ریشه یابی کنید, ریشه در نوع تربیت و فرهنگ ما ایرانیها داره. ما با عذرخواهی کردن و اعتراف کردن مشکل داریم! و همیشه از بچگی در خانواده, کودکستان و دبستان یاد گرفتیم که کارهامون رو با ماسمالی کردن, بهانه آوردن و انداختن تقصیر گردن دیگران پیش ببریم. فقط خیابانی نیست که اینجوریه. بالای ۷۰% جامعه ایرانی اینجوری هست. از خجالت کشیدن و لو رفتن "وحشت" داریم در نتیجه بجای عذر خواهی و قبول اشتباه, میخواییم فرار کنیم. که باز اگر بخواییم از لحاظ جامعه شناسی و روانشناسی بهش نگاه کنیم, دلیلش این هست که همیشه یا دنبال پاداش دادن هستیم یا دنبال جریمه و تنبیه کردن! در نتیجه آدمها استاد میشن در بازی قایم موشک بازی!
حدود ۱ ماه پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۹۹ موافق
با ایران مقابل ژاپن هم تا قبل از گل اول , تیم برتر زمین بود. (بغیر از بازی تیکی تاکای ژاپنی ها تو بعضی از دقایق بازی که ربطی به کی رش نداشت و مربوط میشه به فوتبال پایه و آموزش صحیح بازی با توپ از بچگی) همونطور که طرز برخورد و واکنش نسبت به تصمیمات داور و تمرکز در بازی هم, تیکی تاکای خودمون بود مقابل خودمون تا همه با هم کمک کنیم تا ژاپن برنده بازی بشه! در کل "ما" مقابل ژاپن, خارج از تاکتیک بازی, کمتجربه و ناشی بودیم!
حدود ۲ ماه پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۸۶ موافق
تو, تو شورت مامانت خندیدی که در مورد اظهار نظر دیگران, اظهار نظر میکنی!! نکنه فکر کردی الان هم کارشناس هستی و باید نقاط قوت و ضعف رو پیدا کنی؟ :))
حدود ۲ ماه پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۸۵ موافق
یعنی فقط خااااک بر سرتون عقب افتاده های عصر حجری که مشکل مردم و فرهنگ جامعه شده اینکه یک زن رو با شورت ورزشی ببینن. اصلا بیان آنالیز کنن که اگر حسن, ممد و علی اصغر این خانم داور رو با شورت ورزشی تو تلویزیون ببینن, چه اتفاقی میوفته. چی میشه. کدوم ستون به لرزه درمیاد. کدوم پایه و بنیان ویران میشه. والا من از عصر حجری ها که الان به نفت تبدیل شدن عذر خواهی میکنم. باور کنید اون موقع برای بقا و سیر کردن شکم, اصلا به زن لخت بدون شورت ورزشی هم توجه نمیکردن که الان ما داریم تو سال ۲۰۱۹ چشم ها رو میپوشونیم که به جهنم نریم! یعنی باید "خر" رو گرفت, بست به این ملا ها. که اینا خر رو بکشونن.
حدود ۳ ماه پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این ویدیو» گفت: ۶۸ موافق
این تیم ملی ایران, بهترین, آماده ترین و متحد ترین تیم ملی تاریخ فوتبال ایران بود که در این مسابقه اول بهش شوک وارد شد و بعد با خاک یکسان شد! ژاپن تیمی کاملا حرفه ای, با تجربه و میدان دیده بود که یک درس بزرگ داد به کسانی که هی میگفتن ژاپن امسال مالی نیست و اقتصادی بازی میکنه و اون درس این بود: هر بازی شرایط خودش رو داره. اگر احساسات و تعصبات ملی رو بذاریم کنار, باید جلو فوتبال ژاپن سر تعظیم فرود بیاریم.