جمعه، ۵ خرداد ۱۳۹۶ (26 May 2017)، ساعت ۴:۲۸ (به وقت ایران)

صفحه شخصی: ZaanChaiChiShod

تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ (حدود ۳۷ ماه پیش)
لینک‌ها: ۳ (ببینید)
عکس‌ها: ۲۹ (ببینید)
ویدیوها: ۱۹ (ببینید)
نظرات: ۱۱۳۴ (میانگین موافقان: ۱۷ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۱۴۷۰ ۳۴ ۱۷۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲ ماه پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۱۴۷ موافق
البته تو این آرامش رو خیلی وقته که به تیم ملی تزریق کردی. اینو میشه از طرز بازی کردن و نحوه چرخش توپ بازیکنان تو زمین دید. تیم ایران خیلی باصلابت, غرور, اطمینان, محکم و با سواد!! بازی میکنه. باسواد یعنی هم مربیش و هم بازیکنان از زمان سوت آغاز بازی, میدونن قراره چیکار کنن و قراره این "توپ" کجا بره و کجا نره! قبلا ها تیم ملی یا علی مددی بازی میکرد و متکی بود که قلدری علی دایی یا تکنیک علی کریمی! ما بینندگان و تماشاگران هم به همینصورت... هیچوقت با این آرامش و اطمینان بازیهای تیم ملی رو نمیدیدیم (حداقل من) وقتی کی روش بالاسر تیم ملی هست, یکم سوز میاد (واسه مایلی) ولی یک آرامشی داره..یک آرامشی داره..یک آرامشی داره :-))
حدود ۱ ماه پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۱۴۳ موافق
مایلی کهن و علی کریمی آدمهایی هستن که در فوتبال به آرزوهاشون نرسیدن! این آرزو چیزی نیست جز تائید شدن و احترام همیشگی و ابدی از طرف همه!!! این دو فکر میکنن چون زمانی محبوب و دوست داشتنی بودن, پس هرکاری که انجام بدن یا هر حرفی که بزنن در مورد هر چیزی یا هر کسی, پس "باید" درست باشه و مورد تشویق و تائید مردم. مایلی بخاطر اینکه تیم ملی فوتسال رو چهارم جهان کرد و به کره جنوبی و عربستان هم در مجموع ۹ تا گل زد و علی کریمی هم بخاطر دریبلهایی که میزد, توقع توجه و احترام بیشتر دارن. نتیجه این میشه که اینجور آدمها وقتی بزرگ میشن!!! و این توجه رو نمیبین, عصبی, پرخاشگر, پاچه گیر, ملا نقطه ای و همیشه ناراضی هستن. کلا اینجور آدمها اگر در صلح, صفا و آرامش باشن, پژمرده میشن, افسرده میشن, دپرس میشن! و از همه بدتر اینکه همیشه در حین بیسواد بودن, یکدنده هم هستن و فکر میکنن تئوری یا تفکری که دارن درسته. من از حالا میبینم که علی کریمی ۱۰۰% کپی مایلی کهن خواهد شد. این خط, این نشون.
حدود ۲ ماه پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۱۰۵ موافق
من نمیدونم چرا این خبرنگار مهر شعورش بیشتر از مربیان و مثلا کارشناسان فوتبال در ایران هست. ی مشت اسکل, بیسواد, پیر پاتال فسیلی, عقده ای و کلا فوتبال نفهم, در ایران شدن مسول, مربی و کارشناس!! بقول یکی از کاربران, آدم سرش سوت میکشه وقتی میبینه یک همچین مربی با داشتن دوستانی مثل مورینیو, فرگوسن و...همچنین این دستاورد برای فوتبال ایران, منتقدانی داره که در عمل و در دانش, به فوتبال میگن "قورتپال" یکی نیست به ممد مایلی, مظلومی, درخشان, قله نویی, ذوالفقارنسب, افاضلی و...بگه بابا خفه شید "خفه". برید محو شید, گم شید, ناپدید شید. شغلتونو عوض کنید. شما ها چیزی از فوتبال سرتون نمیشه.
حدود ۲ ماه پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۱۰۱ موافق
"پرسپولیس شجاع‌تر و بدون ترس مقابل الریان حاضر شد" !!!! آخه گاگول بیسواد یعنی چون تیم ملی با کی روش اینجوری بازی نمیکنه, پس شجاع نیست و ترسو هست؟ چرا فکر میکنی تاکتیک بسته و دفاعی یعنی ترسو بودن!؟ چرا فکر میکنی بازی فوتبال مثل سیرک هست که فقط باید تماشاگر یا بیننده ازش لذت ببره!؟ تمام تفکر مربی کار بلد و "آینده نگر" این هست که در پایان ۹۰ دقیقه, تیمش پیروز میدان باشه. یعنی به تاکتیک فوتبال مثل شطرنج نگاه میکنه. کی روش میخواد بازی رو ببره نه اینکه بر حسب تفکر غلط امثال تو, شجاع و نترس بازی کنه. این اسمش شجاع و نترس بازی کردن نیست.
حدود ۲ ماه پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۸۶ موافق
سوال این جواب! بسیار هنگفت بود :-)) خب حالا با این پول چیکار میکنن؟ میزنن به زخمهای قدیمی!؟ یا باهاش زمینهای تمرینی رو ترمیم و از ۶۰ متر به ۹۰ تا ۱۲۰ متر میرسونن!؟ یا شاید تیم رو به اردوهای خوب و مفید میفرستن؟ یا شاید این لباسهای گل و گشاد و یکدست ساده, بی روح و سفید رو عوض میکنن؟ سبز , سفید و قرمز باید لباس اول تیم ملی باشه. این حرف, حرف مفته که میگن این رنگ برند تیم ملی مکزیک هست. هر سبزی که همون سبزه نیست.