شنبه، ۲ بهمن ۱۳۹۵ (21 Jan 2017)، ساعت ۱۶:۵۰ (به وقت ایران)

صفحه شخصی: ZaanChaiChiShod

تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ (حدود ۳۳ ماه پیش)
لینک‌ها: ۳ (ببینید)
عکس‌ها: ۲۹ (ببینید)
ویدیوها: ۱۹ (ببینید)
نظرات: ۱۰۶۱ (میانگین موافقان: ۱۶ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۱۴۱۰ ۳۴ ۱۷۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲ ماه پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۱۶۶ موافق
...و اما پرسش چهارم: آیا شما خبرنگاران منگید یا زیاد خوردید یا کشیدید؟ این شمایید که مثل آدمهایی که پیش فعالی (ADHD) دارن, هول هستید و در یک آن, چندتا سوال رو با هم میپرسید. این همه هوچی بازی و توهم برای چیه آخه؟ دلیلش فقط این هست که کی روش نسبت به حریف, تاکتیک تیم ملی و شرایط آینده, بازیکنان رو انتخاب میکنه. من قربون این طرز آنالیز, فکر و سوادتون برم که میگید "اگر قرار است تیموریان دوباره دعوت شود، چرا همین امروز در لیست نیست!؟" واقعا اینقدر مغزتون کوچیکه؟ این سوالتون یکجورایی همون جریان رابطه گودرز و شقایق هست.
حدود ۷ روز پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۱۱۴ موافق
این خنده دار و مسخره هست که اکثر مربیان و کارشناسان مثلا فوتبال فهم وطنی, گیر دادن که چرا برنامه های تیم ملی فوتبال ایران مثل اسپانیا, آرژانتین, آلمان, فرانسه و... نیست!!؟ چرا ما اینهمه تعطیلات داریم!!؟ چرا "فقط" سه روز قبل از شروع یک بازی, بازیکنان رو دعوت نمیکنید!!؟ آخه کجای دنیا تیم ملی اینهمه اردو داره!!؟ وقتی آرزو ها کوچک باشه و فرق پتانسیل فوتبال ایران با مثلا آلمان یا آرژانتین درک نشه, نتیجه میشه این تفکرات. بله این مثلا کارشناسان درست میگن اگر هدف این باشه که تیم ملی "فقط" قطر یا چین رو شکست بده یا "فقط" زور بزنه که به جام جهانی برسه و دیگر هیچ. ولی کی روش بزرگ فکر میکنه. کی روش دوست داره با تیم آماتور ایران حداقل یقه تیمهای خوب جهان رو بگیره چون میدونه که با برنامه ریزی و کار زیاد میشه. ولی فسیلهای ایرانی فقط دو متریشون رو میبینن و نه بیشتر. فوتبال ایران قدرت قهرمانی جهان رو حداقل تا ۲۰ سال آینده نداره ولی این پتانسیل رو داره که جلو تیمهایی مثل کلمبیا, شیلی, اروگوئه, پرتقال, مکزیک...سینه چاک کنه. ما کمتر از ژاپن نیستیم که در جام جهانی ۲۰۱۰ تا یک هشتم بالا رفت. ما اگر شرایط ژاپن رو داشته باشیم, حداقل تا یک چهارم جام جهانی بالا میریم.
حدود ۲۷ روز پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این ویدیو» گفت: ۹۲ موافق
البته حرفم ربطی به این بازی نداره ولی عجب زمین و استادیوم خوبی هست این نقش جهان. امیدوارم بازیهای تیم ملی هم مثل اکثر کشورهای جهان, در این ورزشگاه و در شهرهای مختلف ایران مثل مشهد, تبریز, اهواز, کرمان و... برگزار بشه. ما میتونیم نسبت به حساسیت بازی (تعداد تماشاگر) و شرایط آب و هوایی, هر بار در یک شهری بازیهای تیم ملی رو برگزار کنیم. نمیدونم چرا مسولین فکر میکنن چون تیم ملی هست, پس فقط "باید" در تهران و در آزادی بازیها برگزار بشه. انجام بازیهای تیم ملی در شهرهای مختلف کشور, هم حریفان رو با محل برگزاری نا آشنا میکنه و هم به "همه" مردم فوتبال دوست که فقط در "تهران" نیستن! احترام گذاشته میشه. البته در نظام مقدس ج. اس. احترام به همه, تنوع در اجرای یک برنامه و پخش کردن شادی و حتی امکانات در همه جا و برای همه, یک چیز بیگانه هست.
حدود ۳ ماه پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۷۹ موافق
فکر نمیکنم ایشون حسود باشه. مشکلش اینه که کم دان, خرافاتی و همونطور که کامنت دوم اشاره کرد, محصول تفکر گدا پروری ج. ا. هست. ایشون میخواد پلیس بازی در بیاره, بگه من تیزهوشم, چیزهایی رو میبینم که شما نمیبینید و میخواد به یک سری مسائل "ریز" توجه داشته باشه تا بتونه مچ بگیره!! ولی بنده خدا نمیدونه چیه :-)) در نتیجه فکر میکنه کی روش رفته مالزی پی خوشگذرانی. آقای مایل به کلنگ! مگر تاحالا که کی روش اینهمه رفته بود خارج واسه جوج و نوشابه زنی, چیزی از قلمش افتاده؟ کسی شایسته بازی در تیم ملی بوده که ایشون ندیده؟ یا تیم ملی تاحالا مثل گذشته جای خاله زنک بازی, قهر کردن و دعوا کردن بوده که میگی کی روش چرا ایران نیست؟
حدود ۳ ماه پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۷۳ موافق
این تیمهای دری وری رو از کجا پیدا میکنن. چرا هر وقت میخواییم ی بازی دوستانه کنیم, تیمهای عتیقه, جهان چهارم, پنجمی رو از وسط جنگلها و پشت کوه ها پیدا میکنن میارن ایران. البته جوابش مشخصه. روابط بین الملل ج. ا. ایران و محبوب و معروف بودن کشور ج. ا. ایران در جهان و اسپانسرهای فراوان! عاملش هست. دولت ایران مثل یک پدر سخت گیر و عقده یی هست که خانوادش رو برده تو ی غار بالای کوه زندگی میکنن و هیچ رابطه ای با مردم شهر یا روستا ندارن و هیچ کس هم نمیشناستشون! هر وقت هم صدای زن و بچهاش در اومد, میزنه تو سرشون میگه همین که هست, خفه شو!