صفحه شخصی: ZaanChaiChiShod


تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ (حدود ۶ سال پیش)
لینک‌ها: ۳ (ببینید)
عکس‌ها: ۳۲ (ببینید)
ویدیوها: ۲۰ (ببینید)
نظرات: ۱۵۵۴ (میانگین موافقان: ۲۱ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۱۷۱۴ ۳۶ ۱۹۴


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲ ماه پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۱۳۳ موافق
با تائید حرف Ardalan29 منم قبلا گفتم, بازم میگم: باید ۱۰, ۲۰ سال بگذره تا این پرفسوران و دانشمندان فوتبال وطنی که کی رش رو با اتوبوس مسخره میکردن, بفهمن انجام دادن اون بازیهای قدرتمند, هدفمند و دلاورانه مقابل آرژانتین, اسپانیا, نیجریه, پرتغال, مراکش و سوسک کردن کره جنوبی چند سال پیاپی, بچه بازی نیست و با بازی هردمبیل و بکش زیرش دفاعی بدست نمیاد.
حدود ۲ ماه پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۱۲۰ موافق
حالا قراره با امیر اردشیر کله مرغی با تاکتیک هوایی والیبالی بریم جام جهانی :)))
حدود ۱ ماه پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این ویدیو» گفت: ۴۶ موافق
این ژنراتور میخواست/میخواد!! سرمربی تیم ملی بشه؟ فقط با تحلیل و آنالیز بازیهای قبلی تیم السد, تونستی نیمه اول دوام بیاری. نیمه دوم که نیمه مربیان و خلاقیت مربیان هست, زرتت غمسور شد که...این تازه الان نزدیکه دو سال هست تیم سپاهان رو در اختیار داره و همه با هم هماهنگ هستن ارواح عمش. تو فقط به فقط ساخته شدی واسه فوتبال "هوایی والیبالی" ایران. همین.
حدود ۲ ماه پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۴۱ موافق
"مربیان ما خودشان را کمتر از کی روش نمی دانستند و می گفتند ما در حد کی روش هستیم. با این غرور و منیت ممکن بود خیلی جاها بروند و حرفی هم بزنند ولی باید در کادر فنی می بودند. مربیان ما با خودشان هم نمی ساختند" ما ایرانیها در تمام زمینه ها و نه فقط ورزش و فوتبال, اینجوری هستیم. مغرور و کله شق/تکرو. با این تفکر و فرهنگ هیچ وقت هیچی نمیشیم. مغرور, یکدنده, تکرو, حسود و خاله زنک. البته غرور اتفاقا خوب هم هست ولی ما ایرانیها غرور کاذب داریم و متوهمیم.