صفحه شخصی: ZaanChaiChiShod


تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ (حدود ۶ سال پیش)
لینک‌ها: ۳ (ببینید)
عکس‌ها: ۳۲ (ببینید)
ویدیوها: ۲۰ (ببینید)
نظرات: ۱۵۲۱ (میانگین موافقان: ۲۱ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۱۷۰۷ ۳۶ ۱۹۴


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۹ روز پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۲۰۸ موافق
خده دار ترین قسمت حرفاش "افسوس بازی پرتغال یا اسپانیا" هست. از ایرانی گردن کش تر, جوگیر تر و مغرور تر وجود نداره. نه جان من واقعا فکر میکنی با فوتبال هجومی میتونستیم این تیمها رو شکست بدیم!؟ اصلا مگه اجازه میدادن که ما ۳ پاس سالم بهم بدیم؟ چه برسه به اینکه با "فوتبال هجومی" شکستشون بدیم. تا میومدیم به خودمون بیاییم, حداقل ۴ تا تو هر نیمه خورده بودیم.
حدود ۹ روز پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۱۹۱ موافق
تعجب میکنم با این سن و سالت که باندازه پدر بزرگ من هست اینقدر ساده و سیاه سفید به مسائل نگاه میکنی. فکر میکنی اگر تا قبل از ویلموتس, کی رشی وجود نداشت, الان تیم ملی سطحش همین بود و با همین صلابت, نظم و اتحاد بازی میکرد؟ چیزی که شماها نمیفهمینش این هست که فوتبال ایران به یک "انقلابگر" احتیاج داشت. یکی باید میومد و این فوتبال رو بشکل مدرن و بینالمللی راه میانداخت. من فقط یک مثال میزنم نه بیشتر: تا قبل از کی رش, بازیکنان ایرانی فرق باشگاه ها (بخصوص اس اس و پس پس) با تیم ملی رو نمیدونستن و هر ننه قمری واسه تیم ملی گردن کشی میکرد. وزن پیراهن تیم ملی ۲ گرم هم نبود. این بابای خارجی موزامبیکی!! به ما عرق ملی, نظم و اتحاد رو یاد داد.
حدود ۳ ماه پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۷۸ موافق
من نمیفهمم این مرباهای ایرانی چرا همشون از دم مثل هم فکر میکنن. فوتبال رو خیلی خلاصه و ساده میبینن. فوتبال دفاعی (ضعیف) و فوتبال هجومی (قوی و پیشرفت کرده!) میدونن. باید ۵۰ ساااال بگذره تا بفهمین هدف کی رش, شکست اسپانیا, آرژانتین و پرتغال بود و نه صرفا برای بازی آبرومندانه یا کم گل خوردن. آدمهای بی خا...و بیسوادی مثل تو و درخشان اگر مقابل یک تیم قویتر از خودتون (خیلی قویتر) قرار بگیرین, اصلا سوادش رو ندارین و بلد نیستین که نقشه ای برای شکست حریف بکشین. در نتیجه هدفتون میشه: بازی آبرومندانه یا کمترین گل رو خوردن! آقای عبدی با این حساب شما به سواد مربی افغانستان و تاجیکستان باختین. چون بلد بودن نقشه بکشن "ایران" رو شکست بدن!
حدود ۲ ماه پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۶۴ موافق
بازیکنان عاشق کی رش بودن چون مثل یک مربی, معلم و یا شاید حتی پدر ایرانی, فکر, آنالیز و صحبت نمیکرد! و این براشون جذابیت و تازگی داشت. شاید به این دلیل قبولش داشتن و بهش میگفتن پدر.
حدود ۲۲ روز پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این ویدیو» گفت: ۶۲ موافق
این ایرانیها تو اعتراض کردن به داور دیگه گندش رو در آوردن. این از این بازی.. اونم از هوچی گری رسول خطیبی مقابل پرسپولیس و کلا اکثر بازی های لیگ برتر... یعنی چی آخه؟ تا تقی به توقی میخوره, بازیکنی رو زمین میوفته یا خطایی گرفته میشه یا گلی زده میشه, همه میریزن تو زمین رو سر داور. دیگه شورش رو درآوردن. طبق معمول, ایرانیها استادن تو تقلید کردن از خارجی ها. یک چیزی تو فوتبال اروپا دیدن که فلان بازیکن یا مربی به داور اعتراض کرده, همه ایرانیها یاد گرفتن ولی دقیقا نمیدونن چیه :))