صفحه شخصی: ZaanChaiChiShod


تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ (حدود ۵ سال پیش)
لینک‌ها: ۳ (ببینید)
عکس‌ها: ۳۲ (ببینید)
ویدیوها: ۲۰ (ببینید)
نظرات: ۱۴۹۱ (میانگین موافقان: ۲۱ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۱۷۰۴ ۳۶ ۱۹۴


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲ ماه پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۱۰۱ موافق
فرق فرهنگ کی رش با فرهنگ اصیل مزخرف ایرانی که "مد نظر تو هست" این بود که اهل تعارف, پشت پرده بازی, چاپلوسی, با وزش باد حرکت کردن, دروغگویی, سوختن و ساختن و دنبال دوستی, رفاقت و مچ شدن! نبود (عباس ترابیان گفته بود کی رش نمیخواست با ما دوست باشه!!!) و مثل یک کامپیوتر یا ربات بی احساس فقط میخواست کارش رو درست انجام بده. و چون این مدل اخلاق و رفتار واسه شما بیگانه بود, اشتباه ترجمش میکردین و فکر میکردین میخواد سرتون شیره بماله یا بی ادب هست یا میخواد رئیس باشه.
حدود ۳ ماه پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۹۹ موافق
با ایران مقابل ژاپن هم تا قبل از گل اول , تیم برتر زمین بود. (بغیر از بازی تیکی تاکای ژاپنی ها تو بعضی از دقایق بازی که ربطی به کی رش نداشت و مربوط میشه به فوتبال پایه و آموزش صحیح بازی با توپ از بچگی) همونطور که طرز برخورد و واکنش نسبت به تصمیمات داور و تمرکز در بازی هم, تیکی تاکای خودمون بود مقابل خودمون تا همه با هم کمک کنیم تا ژاپن برنده بازی بشه! در کل "ما" مقابل ژاپن, خارج از تاکتیک بازی, کمتجربه و ناشی بودیم!
حدود ۳ روز پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۹۰ موافق
با تایید کامنت malooo ما که ۸ سال خودمونو جر دادیم که کی رش دفاعی نیست و بر اساس قدرت حریفش, تاکتیک میچینه. ولی به آدمهایی که عکس تو ماه میبینن و کی رش الهی متهم شدیم. اینایی که کی رش رو مسخره میکردن و فقط کلمه اتوبوس رو بهش میچسبوندن, مثل آدمهای قصه های عیسی, موسی و گالیله هستن که چیزی بارشون نبود و شعور درک حقیقت رو نداشتن ولی چون قدرت داشتن, این دانشمندان رو یا اعدام کردن یا فراری دادن.
حدود ۲ ماه پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۷۵ موافق
یک سریال و سناریوی چندین بار تکرار شده در فوتبال ایران. یک مربی خارجی میاد ایران واسه کار در پس پس یا اس اس, بعد از یکی دو فصل میندازنش بیرون. میشه مربی یک تیم شهرستانی. خلاصه بعد از اینکه این مربی با غذاها و میوه های مختلف ایرانی آشنا شد! فدراسیون باهاش مذاکره میکنه, بهمراه دو تا از بازیکنان نسل ۹۸ میشن مربیان تیم امید :))
حدود ۳ روز پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۶۶ موافق
ای حضرت کی رش الهی, تو بینا و آگاهی که در ایران با قوم آدمخواران و برده فروشان جنگیدی. تو میگفتی زمین گرده و میچرخه ولی این قوم میگفتن نخیر! زمین تخت و صافه...