صفحه شخصی: ZaanChaiChiShod


تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ (حدود ۴۹ ماه پیش)
لینک‌ها: ۳ (ببینید)
عکس‌ها: ۳۱ (ببینید)
ویدیوها: ۱۹ (ببینید)
نظرات: ۱۲۷۷ (میانگین موافقان: ۱۹ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۱۶۱۲ ۳۶ ۱۹۳


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۱ ماه پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۱۰۸ موافق
من حدود ۲ سال پیش یا کمتر گفتم این علی کرمی داره میشه مایلی کهن جدید. کمسوادی, از بی پولی یهو به با پولی رسیدن و جو گیر شدن بخاطر زیاد لایک گرفتن از آدمهای بیسوادتر از خودش, موجب شده تا اینجوری حرف مفت و احمقانه و بچگانه بزنه. این خط و این نشون که این علی کریمی بدتر و بدتر هم خواهد شد و دست مایلی کهن رو از پشت میبنده. بهتون قول میدم.
حدود ۱۴ روز پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۱۰۶ موافق
قطعا بعنوان توریست یا مهمان, در ایران حال خواهید کرد و خیلی هم خوش میگذره. ولی برای زندگی...پژمرده خواهید شد. خیلی ها فکر میکنن هر کس در ایران پول, ویلا, لامبورگینی و...داره, خوشبخت هست و حالش خوبه. در حالی که این خود گول زدن و خود را به کوچه علی چپ زدن و به خود مرفین تزریق کردن هست!! هر وقت تونستید آزادی بیان, آزادی عمل و رفتار و فکر و حق انتخاب داشته باشید و مذهب و اعتقادات شخصی مثل رنگ شورت آدم باشه!! (یعنی یک چیز خصوصی و شخصی) اونوقت خوشبخت هستید.
حدود ۱ ماه پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۹۳ موافق
redik80 مشکل ۸۰% ایرانیها که تو هم یکیشون هستی اینه که هیچوقت حرفه ای و کاملا درست برنامه ریزی و زندگی نمیکنید. جمله هایی مثل "حالا مگه چی شده, حالا مگه چی میشه, حالا ول کن بابا, سخت نگیر عمو, به امید خدا" و اینجور حرفها, گویای تفکر ایرانی هست. کی روش نه جو میده و نه اخلاق زنانه داره. این حرفها و صفتها مربوط میشه به جامعه و فرهنگ "حالا شد, شد. نشد, نشد" ایرانی. کی روش از یک سال پیش برنامه ریزی کرده بوده که تیمی آماتور در سطح ایران بتونه در جام جهانی از گروهش صعود کنه. این برنامه ریزی برای "ایران" بوده و نه آلمان یا اسپانیا یا برزیل. گرفتی؟
حدود ۱ ماه پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۹۱ موافق
آقای شفر اینکارا چیه میکنی؟ تو داری در ایران زندگی میکنی و باید اخلاق, فرهنگ و طرز فکر ایرانی دستت بیاد. به اینکارا تو ایران میگن شارلاتان بازی, ...مالی, رشوه دادن, دم طرف رو دیدن, قایم موشک بازی, پشت پرده.. و... مثل قله نویی و بقیه دوستان زبل! غرور داشته باش و خودت رو جلو کی روش و ی اجنبی کوچیک نکن. قله نویی حتی بازیهای تیم ملی رو هم نمیبینه. هر وقت ازش پرسیدن نظرت در مورد فلان بازی تیم ملی چیه, گفت من بازی رو ندیدم! وقت نداشتم!
حدود ۱ ماه پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۸۰ موافق
چرا که نه. وقتی باید مربی در سطح ملی رو عوض کرد که تیم در طول یک سال یکنواخت باشه و هیچ پیشرفت بیشتری نکرده باشه. ما با کی روش از ۷ سال پیش تا بحال روز بروز بهتر و بهتر شدیم. نباید خوب بودن یک مربی رو در تعداد گلهای زده دید! بلکه باید در تفکر و فرهنگ بوجود آمده در کل تیم دید. با احترام به تمام بازیکنان تیمهای ملی قبل از تیم ملی کی روش!, ولی کی روش به ما یاد داد که پیراهن تیم ملی ۱۰۰ کیلو وزن داره و با پیراهن باشگاهی فرق میکنه. ما در تیم ملی کی روش به معنای واقعی "یک تیم" میبینیم. برای اولین بار در طول تاریخ فوتبال ایران میبینیم که تیم ملی با برنامه, با ثبات, "با سواد", منظم, محکم و مغرور بازی میکنه. مغرور یعنی با دانش و با اطلاعات قبلی پای به میدان میذاره و میدونه چی میخواد و درش تفکر ایرانی وجود نداره. یعنی تا دقیقه ۹۰ تمرکز هست نه اینکه تیم فقط تا لحظه زدن گل تمرکز داشته باشه. کی روش یک معدن هست که ما تا بحال فقط به اندازه چند فرقون ازش استخراج کردیم. مشکل ما تاکتیک بارسلونایی یا دفاع اتوبوسی نیست. ما تفکر و فرهنگمون اشکال داره و کلا کم سوادیم. الان برای رفتن کی روش زوده چون هنوز خوب شستشوی مغزی نشدیم و هنوز ایرانی فکر میکنیم.