صفحه شخصی: ZaanChaiChiShod


تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ (حدود ۵۱ ماه پیش)
لینک‌ها: ۳ (ببینید)
عکس‌ها: ۳۲ (ببینید)
ویدیوها: ۱۹ (ببینید)
نظرات: ۱۳۱۹ (میانگین موافقان: ۱۹ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۱۶۷۶ ۳۶ ۱۹۴


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۱ ماه پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۱۲۳ موافق
این بقال سر کوچه ما هم همینو میگفت. ی دونه نوشابه تگری ازش خریدم دادم به خودش, خورد حالش بهتر شد.
حدود ۳ ماه پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۱۰۸ موافق
من حدود ۲ سال پیش یا کمتر گفتم این علی کرمی داره میشه مایلی کهن جدید. کمسوادی, از بی پولی یهو به با پولی رسیدن و جو گیر شدن بخاطر زیاد لایک گرفتن از آدمهای بیسوادتر از خودش, موجب شده تا اینجوری حرف مفت و احمقانه و بچگانه بزنه. این خط و این نشون که این علی کریمی بدتر و بدتر هم خواهد شد و دست مایلی کهن رو از پشت میبنده. بهتون قول میدم.
حدود ۲ ماه پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۱۰۶ موافق
قطعا بعنوان توریست یا مهمان, در ایران حال خواهید کرد و خیلی هم خوش میگذره. ولی برای زندگی...پژمرده خواهید شد. خیلی ها فکر میکنن هر کس در ایران پول, ویلا, لامبورگینی و...داره, خوشبخت هست و حالش خوبه. در حالی که این خود گول زدن و خود را به کوچه علی چپ زدن و به خود مرفین تزریق کردن هست!! هر وقت تونستید آزادی بیان, آزادی عمل و رفتار و فکر و حق انتخاب داشته باشید و مذهب و اعتقادات شخصی مثل رنگ شورت آدم باشه!! (یعنی یک چیز خصوصی و شخصی) اونوقت خوشبخت هستید.
حدود ۳ ماه پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۹۳ موافق
redik80 مشکل ۸۰% ایرانیها که تو هم یکیشون هستی اینه که هیچوقت حرفه ای و کاملا درست برنامه ریزی و زندگی نمیکنید. جمله هایی مثل "حالا مگه چی شده, حالا مگه چی میشه, حالا ول کن بابا, سخت نگیر عمو, به امید خدا" و اینجور حرفها, گویای تفکر ایرانی هست. کی روش نه جو میده و نه اخلاق زنانه داره. این حرفها و صفتها مربوط میشه به جامعه و فرهنگ "حالا شد, شد. نشد, نشد" ایرانی. کی روش از یک سال پیش برنامه ریزی کرده بوده که تیمی آماتور در سطح ایران بتونه در جام جهانی از گروهش صعود کنه. این برنامه ریزی برای "ایران" بوده و نه آلمان یا اسپانیا یا برزیل. گرفتی؟
حدود ۳ ماه پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۹۱ موافق
آقای شفر اینکارا چیه میکنی؟ تو داری در ایران زندگی میکنی و باید اخلاق, فرهنگ و طرز فکر ایرانی دستت بیاد. به اینکارا تو ایران میگن شارلاتان بازی, ...مالی, رشوه دادن, دم طرف رو دیدن, قایم موشک بازی, پشت پرده.. و... مثل قله نویی و بقیه دوستان زبل! غرور داشته باش و خودت رو جلو کی روش و ی اجنبی کوچیک نکن. قله نویی حتی بازیهای تیم ملی رو هم نمیبینه. هر وقت ازش پرسیدن نظرت در مورد فلان بازی تیم ملی چیه, گفت من بازی رو ندیدم! وقت نداشتم!