یکشنبه، ۴ تیر ۱۳۹۶ (25 Jun 2017)، ساعت ۷:۵۴ (به وقت ایران)

صفحه شخصی: ZaanChaiChiShod

تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ (حدود ۳۸ ماه پیش)
لینک‌ها: ۳ (ببینید)
عکس‌ها: ۲۹ (ببینید)
ویدیوها: ۱۹ (ببینید)
نظرات: ۱۱۶۹ (میانگین موافقان: ۱۸ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۱۴۷۰ ۳۴ ۱۷۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲ ماه پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۱۴۳ موافق
مایلی کهن و علی کریمی آدمهایی هستن که در فوتبال به آرزوهاشون نرسیدن! این آرزو چیزی نیست جز تائید شدن و احترام همیشگی و ابدی از طرف همه!!! این دو فکر میکنن چون زمانی محبوب و دوست داشتنی بودن, پس هرکاری که انجام بدن یا هر حرفی که بزنن در مورد هر چیزی یا هر کسی, پس "باید" درست باشه و مورد تشویق و تائید مردم. مایلی بخاطر اینکه تیم ملی فوتسال رو چهارم جهان کرد و به کره جنوبی و عربستان هم در مجموع ۹ تا گل زد و علی کریمی هم بخاطر دریبلهایی که میزد, توقع توجه و احترام بیشتر دارن. نتیجه این میشه که اینجور آدمها وقتی بزرگ میشن!!! و این توجه رو نمیبین, عصبی, پرخاشگر, پاچه گیر, ملا نقطه ای و همیشه ناراضی هستن. کلا اینجور آدمها اگر در صلح, صفا و آرامش باشن, پژمرده میشن, افسرده میشن, دپرس میشن! و از همه بدتر اینکه همیشه در حین بیسواد بودن, یکدنده هم هستن و فکر میکنن تئوری یا تفکری که دارن درسته. من از حالا میبینم که علی کریمی ۱۰۰% کپی مایلی کهن خواهد شد. این خط, این نشون.
حدود ۱۵ روز پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۱۰۵ موافق
دمت گرم. آرزوی قلبی من هم اینه که بهت مهلت, امکان و میدان بدن تا بتونی نشون بدی تو این چند سال که با کی روش کار کردی, چقدر پیشرفت کردی و چقدر فرق میکنی نسبت به مایلی کلنگ, درخشان, قله نویی, جلالی, افاضلی و...
حدود ۳ ماه پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۸۶ موافق
سوال این جواب! بسیار هنگفت بود :-)) خب حالا با این پول چیکار میکنن؟ میزنن به زخمهای قدیمی!؟ یا باهاش زمینهای تمرینی رو ترمیم و از ۶۰ متر به ۹۰ تا ۱۲۰ متر میرسونن!؟ یا شاید تیم رو به اردوهای خوب و مفید میفرستن؟ یا شاید این لباسهای گل و گشاد و یکدست ساده, بی روح و سفید رو عوض میکنن؟ سبز , سفید و قرمز باید لباس اول تیم ملی باشه. این حرف, حرف مفته که میگن این رنگ برند تیم ملی مکزیک هست. هر سبزی که همون سبزه نیست.
حدود ۱۲ روز پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۸۳ موافق
مایل به کلنگ بیسواد, تو که شعور اقتصادی نداری و نمیدونی مربی خوب, خودش خرج خودش رو در میاره!, بیا دوباره پول دندون پزشکی و بنزین ماشین کی روش رو حساب کن, ضرب در تعداد صعود تیم ملی به جام جهانی کن و بعدش منهای تعداد گلهای خورده تیم ملی کن!!! تا بیشتر جر واجر بشی.
حدود ۲ ماه پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۶۵ موافق
اولا نبودن مربیان ایرانی در تیم ملی, تاثیری در گل نخوردن یا شکست نخوردن تیم ملی نداشته!! دوما این جمله "از راه‌روهای فدراسیون فوتبال خبر می رسد" یعنی چی؟ یعنی این فقط یک حدس و گمان و حرف مفت از طرف من خبرنگار هست!؟ یا یدونه کلاغ خبرچین تو راه روهای فدراسیون دارید؟ یا کسی بطور نامرئی اونجا هست حرفها رو میشنوه میاد به شما میگه؟ چرا مثل آدم بطور شفاف و بی پرده این سوال رو از خود کی روش نمیپرسید؟