صفحه شخصی: ZaanChaiChiShod


تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ (حدود ۴۱ ماه پیش)
لینک‌ها: ۳ (ببینید)
عکس‌ها: ۳۰ (ببینید)
ویدیوها: ۱۹ (ببینید)
نظرات: ۱۱۸۸ (میانگین موافقان: ۱۸ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۱۵۳۸ ۳۵ ۱۸۳


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۹ روز پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این ویدیو» گفت: ۱۰۹ موافق
جواد خرس خیابانی..عزیزم, دلبندم لطفا "شات د فاک آپ" آروم باش مردیکه. تو چرا اینجوری هستی!؟ چرا اینقدر هولی؟ چرا در ۱۰ ثانیه ۵ تا سوال رو با هم میپرسی بدون اینکه منتظر جواب باشی؟ چرا نمیذاری طرف مقابل حلقش رو باز کنه حتی بگه آ آ آ.
حدود ۲ ماه پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۹۶ موافق
تیم ملی بدبخت کره جنوبی عجب گیری کرده که کی روش سرمربی ایرانه. حتی اگر کره و بازیکنان ایران با هم رضایت بدن به مساوی!, کی روش ول کن نیست :-))
حدود ۱ ماه پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۹۲ موافق
samandar جان کی روش هیچ کار بدی با "داش مسعود" نکرده. اگر فرض رو بر این بگیریم که من و تو در "توهم" نیستیم و ماجرا همون مسئله ساده ای نیست که کی روش گفت (مسعود دعوت نشده فقط برای میدان دادن به بازیکنان جوان دیگر و در آینده دوباره دعوت خواهد شد), قطعا از "بالا" دستگاه های حکومتی و کله گنده ها به فدراسیون فوتبال اعلام شده که سرمربی تیم ملی, این بازیکن رو دعوت نکنه و حق بازی کردن فعلا نداره. خب حالا این وسط کی روش باید چیکار کنه؟ چرا فکر میکنی این وظیفه یک بابای خارجی هست که بیاد واسه ما در مقابل حکومت قد علم کنه و انقلاب کنه و بگه شماها غلط میکنید که به بازی کردن یک ورزشکار ایرانی مقابل یک اسرائیلی گیر میدید. آخه توقع داشتن از کی روش هم دیگه حدی داره. بنظرم این غیر منصفانه هست که کی روش رو بخاطر چیزی (داش مسعود) کمتر دوست داشته باشیم چون اصلا ربطی به کی روش نداره. کی روش میتونه به زمینهای ۶۰ متری, لباسهای مامان دوز و یا سربازی بازیکنان گیر بده, نه به مسائل سیاسی کشور.
حدود ۱ ماه پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۸۷ موافق
این همون نقطه ضعف بزرگ تیم ملی هست که البته ریشه در فرهنگ و تفکر ایرانی داره. یعنی ایرانیها بر اساس و به نسبت اسم, رسم, بزرگی و حساسیت اون تیم یا موقعیت, انرژی مصرف میکنن و دقت بخرج میدن. وگرنه در مقابل کره جنوبی هم مثل بازی با سوریه, به امتیاز یا گل احتیاج نداشتیم ولی فقط چون کل کل داشتیم, با دقت بازی کردیم! در جام جهانی هم احتمالا مقابل برزیل, اسپانیا, آلمان, فرانسه خیلی خوب و رشیدانه! بازی خواهیم کرد. ترس من بیشتر از بازی در مقابل تیمهای معمولی اروپایی و آفریقایی هست تا تیمهای گردن کلفت و اسم دار!
حدود ۱ ماه پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۵۷ موافق
samandar البته منم احساس شما نسبت به مسعود رو درک میکنم ولی انقلاب کردن و ایستادن در مقابل تفکرات و تصمیمات مسخره و عصر حجری دولت ایران, وظیفه ایرانیهاست. همونهایی که دو زار فوتبال حالیشون نیست و بعد از حرفه ای شدن و آمدن پول تو فوتبال, از این راه موفق شدن ویلا, لامبورگینی و پورشه بخرن و یا رستوران کبابی, ساندویچی, حسینیه و هیئت عمام هصین راه بندازن. اینها وظیفه دارن داد بزنن که مسعود شجاعی بی گناه هست. نه یک خارجی بنام کارلوس کی روش.