صفحه شخصی: ZaanChaiChiShod


تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ (حدود ۵ سال پیش)
لینک‌ها: ۳ (ببینید)
عکس‌ها: ۳۲ (ببینید)
ویدیوها: ۱۹ (ببینید)
نظرات: ۱۴۵۵ (میانگین موافقان: ۲۰ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۱۶۸۰ ۳۶ ۱۹۴


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲ ماه پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۱۴۲ موافق
آخه مردیکه فسیل مغز مگه قراره "این" تیم ملی در مسابقات جام ملتهای آسیا ۱۹۸۴ شرکت کنه!؟!؟ "این" تیم ملی قرار هست در جام ۲۰۱۹ شرکت کنه :)) بذار یک حقیقت تلخ رو بگم. اون سالها ایران آقای آسیا بود چون فوتبال زیاد نیازی به مغز نداشت!! اونموقع ها هنوز پول وارد فوتبال نشده بود, تکنولوژی و علم در فوتبال زیاد معنی نمیداد. باشگاه داری و بازیکن سازی مثل الان یک بیزینس و تبحر نبود. از وقتی نیاز شد که در فوتبال از مغز استفاده بشه, ایران شروع کرد به درجا زدن! تا قبل از کیروش ما هیچوقت "تیم" نبودیم. هروقت هم کاری کردیم, از سر جادوی علی پروینها, حجازیها, علی کریمیها, علی داییها, مهدوی کیاها و... بوده. همونطور که حضرت کیروش هم فرمودند: تو ایران فکر میکنن بقیه تیمها نشستن دست رو دست گذاشتن فقط ایران پیشرفت کنه.
حدود ۲ ماه پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۱۳۰ موافق
"در آسیا، تیم‌ها از نام ایران می‌ترسند و باید تیم ملی تهاجمی بازی کند" یک تفکر بچگانه و قدیمی. مثل آقا قلدره چاقو کش محل که همه باید ازش میترسیدن. بیا بیرون از غار. الان سال ۲۰۱۹ هست عمو :)) قهرمانی باید یک هدف باشه و نه یک "باید". همونطور که ما حال آرژانتین و پرتغال رو گرفتیم, اینجا هم شکست دادن تیمها برای ایران مثل آب خوردن نخواهد بود.
حدود ۲ ماه پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۱۲۹ موافق
اینکه در مورد دعوت کی روش گفتی "ما نیازی به دعوت کسی نداریم" یعنی چی پرفسور؟ :)) تو اینقدر بیسواد و کولی هستی که دعوت کردن رو با دستور دادن اشتباه گرفتی! بهت دستور نداده که..دعوتت کرده وحشیِ عصبی. در ضمن موفقیت تیم ملی رو حتما و قطعا با نام بردن مربیش مثال میزنن. دو صعود پیاپی به جام جهانی, روانی کردن آرژانتین, اسپانیا و پرتغال, و موفقیت احتمالی در این جام ملتها, ۱۰۰% با نام بزرگ "کارلوس کی روش" همراه تیم ملی خواهد بود. این "تویی" که سعی داری کی روش رو فراموش کنی چون بقول خودت یک بابای خارجی هست که یه روز اومده و یه روز قراره بره! و باز در ضمن..تو داری یواش یواش از لحاظ عصبی و روانی و پرخاشگر بودن, مایلی کهن رو میذاری تو جیبت. مایلی کهن آبدیت میشود. امشب در سینماهای کرج!
حدود ۲ ماه پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۱۰۲ موافق
samandar جان. متوجه منظورت میشم ولی اتفاقا افکار و عملکرد کی روش نشون دهنده این هست که ایشان "اصلا" ایرانی نیست! مسئله این هست که ایشان به کارش صرفا بعنوان یک شغل برای کسب درآمد و در جهت بازگشایی رستوران نگاه نمیکنه! ما با کسی طرف هستیم که "از بچگی و نوجوانی" یاد گرفته که پول یک ارزش نیست. یعنی کسی بهش نگفته درس بخون دکتر مهندس بشی تا پولدار بشی! بلکه یادش دادن که متعهد و وظیفه شناس باشه و کارش رو اصولی انجام بده و به پایان برسونه. کی روش بعنوان یک معلم و آموزگار باتجربه و کاربلد, ایران رو مثل یک دانه در باغچه میبینه که در صورت مراقبت, نگهداری, آبیاری و آفتاب دیدن, این پتانسیل رو داره که به درختی تنومند تبدیل بشه. و این رو وظیفه خودش میدونه که به ایران کمک کنه. در واقع کی روش بعنوان یک مربی بین المللی, هفدفش خدمت به "ورزش فوتبال و گسترش فوتبال هست" او روزی از ایران خواهد رفت و بجای دیگری "خدمت" خواهد کرد.
حدود ۲ ماه پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۹۹ موافق
redik80 جوگیر شدن خبرنگار رو پای کی روش نگذار! هیچ خط و نشانی درکار نیست. یک بازی معمولی تدارکاتی برای شناخت مربیان بود که انجام شد. من که اصلا به نتیجش دقت نمیکنم. همونطور که به نتیجه بازی با فلسطینمون!! هم دقت نکردم.