صفحه شخصی: ZaanChaiChiShod


تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ (حدود ۴۷ ماه پیش)
لینک‌ها: ۳ (ببینید)
عکس‌ها: ۳۰ (ببینید)
ویدیوها: ۱۹ (ببینید)
نظرات: ۱۲۱۵ (میانگین موافقان: ۱۸ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۱۵۳۸ ۳۵ ۱۸۳


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۳ ماه پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۱۳۳ موافق
خب اصلا که چی حالا؟ کی روش یک میلیارد میگیره یا پنجاه میلیارد. مگه داره دزدی میکنه؟ خب قیمتش همینه. به همون اندازه هم که پول دادیم, داریم آش میخوریم که اتفاقا هم آش خوب و خوشمزه ای بوده و هم با برکت! هی یارو با توام...! هیچ وقت در هیچ دوره زمانی, یک همچین تیم یکدست, منظم و با تاکتیکی نداشتیم. نه دوره علی پروینها, نه دوره علی دایی ها و علی کریمی ها. هیچ وقت یک تیمی ملی که "تیم" باشه نداشتیم. تا قبل از کی روش همیشه علی اصغری بازی کردیم و امیدوار بودیم به تکنیک ستاره ها مون. تکرار میکنم این تیم ملی با تاکتیک ترین و با برنامه ترین تیم تمام ادوار هست. اسم تاکتیکش هم دفاع اتوبوسی نیست. اسمش استفاده از ابزار موجود و با منطق بازی کردن هست و هدفش بردن و گرفتن سه امتیاز. اگر فقط بدنبال لذت بردن و کیف کردن هستی, برو سیرک تماشا کن. تا دلت بخواد بهت خوش میگذره.
حدود ۳ ماه پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۵۸ موافق
فدراسیون که هیچ بوقی نیست. کی روش و مردم هم اصلا آدم حساب نمیشن. این فقط دولت هست که تصمیم میگیره تو بازی کنی یا نه. دولتی با افکار عصر حجری, عقده ای, کینه ای, خرافاتی. سه مثال از روشنفکری دولت: ۱. اگر به اسرائیلی دست بدی از همه چیز محروم میشی. ۲. اگر به بهایی دست بدی, نجس و کثیف هستی و هیچ فرقی با یک انگل یا میکروب کشنده نداری. ۳. گی و همجسنسگرا هم اصلا تو کشور نداریم. گی یک چیز تخیلی ساخته غربی هاست! ببین چگونه درگیر مغز من...با من از یک زندگی نرمال حرف بزن...
حدود ۱۲ روز پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۵۸ موافق
البته این خبر برای مربیان ایرانی اصلا دردناک نیست! چون اونها کلا فکر و هدفشون فرق میکنه. اونها مربی فوتبال میشن تا بتونن رستوران بزنن :) کره جنوبی تا بحال چندین بار با مربیان بومی به جام جهانی رسیده و ژاپن هم در جام جهانی ۲۰۱۰ با مربی ژاپنی تا یک هشتم بالا رفت. مربیان ایرانی هم مثل مایلی کلنگ و شاگردش خاکپور, بجای فراگیری و پیشرفت در مربیگری, میخواستن با تیم المپیک با بازیهای هجومی و بارسلونایی!! پوز کی روش رو بزنن و تاکتیکهای کی روش رو مسخره کنن که مقابل قطر و ژاپن با خاک یکسان شدن.
حدود ۲ ماه پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۵۳ موافق
"زمانیکه شما با چالشی فوق العاده استثنایی مواجه هستید، نمی‌توانید آینده خود را فقط روی کارهای روتین و عادی استوار کنید" اینو به مربیان و مسولین بی سوادی میگه که هی از برنامه های تیم ملی ایراد میگیرن یا بعضا حتی مسخره میکنن که در کجای دنیا اینجوری هست که کی روش میخواد اینجوری تیم ملی رو آماده کنه. اون آماده کردن های استاندارد که همه چیز مطابق و هماهنگ با لیگ فوتبال کشور هست و یا مثلا اردوی تیم ملی فقط ۳, ۴ روز آخر تشکیل میشه, مربوط هست به کشورهایی که همه چیزشون استاندارد هست و در علم و صنعت فوتبال قدرتمندن. مثل آلمان, اسپانیا, برزیل, آرژانتین, فرانسه و نه ایران. آقایان غله نویی, مایلی کحن, ظلفغارنثب با شماهام که هی میگین کجای دنیا اینجوری هست.
حدود ۶ روز پیش ZaanChaiChiShod در مورد «این خبر» گفت: ۵۰ موافق
اصلا کدوم الاغ بیسوادی گفته بازی با آلمان و آرژانتین ما رو قویتر میکنه!؟ این تیمها در صورتی ما رو قویتر میکنن که ما هم تقریبا همسطحشون باشیم و قدرت اینرو داشته باشیم که با پیاده کردن یک تاکتیک کامل حمل توپ از دفاع به حمله, دروازشون رو باز کنیم! در حال حاضر شاید در طول نود دقیقه بتونیم یک یا با خوش شانسی دو بار این کار رو انجام بدیم. اتفاقا بنظرم اینجور تیمهای بزرگ رو فقط باید در جام جهانی و بطور ناشناخته خفتشون کرد. مثل آرژانتین ۲۰۱۴ که واقعا از دستمون در رفتن. سه امتیاز اون بازی مال ایران بود.