صفحه شخصی: Parhamn


تیم محبوب در لیگ برتر: پرسپولیس

مشارکت:

شروع: ۳۰ دی ۱۳۹۱ (حدود ۶۲ ماه پیش)
لینک‌ها: ۱ (ببینید)
عکس‌ها: ۱۴ (ببینید)
ویدیوها: ۲۸ (ببینید)
نظرات: ۱۶۵۲ (میانگین موافقان: ۱۸ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۲۰۰

رأی دریافتی:

۲۰۵۸ ۳۹ ۳۲۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۱ ماه پیش Parhamn در مورد «این ویدیو» گفت: ۲۰۵ موافق
خب به به ، این هم یک بازی شناور و زیبا از قهرمان بی چون و چرای لیگ ایران با شونزده فاصله امتیاز فاصله و با چند تا ملی پوش .. اینجاست که تفاوت کیروش و خالی فوسور معلوم میشه . دقیقا همون عدم ثبات زمان تیم ملی ، یک بازی سه تا میزنه یک بازی سه تا میخوره ، یک صحنه دوربین رفت روی نیمکت سر چند نفر هم تو گوشی هاشون بود روی نیمکت قهرمان ایران ، این هم از اقتدار مربی است ماشالا . . لیگ ما در آسیا با ارفاق ششم هست و تیم ملی مون بی چون و چرا برای پنجمین سال متوالی اول . پیدا کنید پرتقال فروش را .
حدود ۲ ماه پیش Parhamn در مورد «این خبر» گفت: ۱۷۳ موافق
اگر این کار رو نمی‌کرد قلعه نویی از هفته بعد میخواست شروع کنه به بهانه آوردن و تقصیر ها رو در صورت باخت احتمالی گردن کی‌روش انداختن و حاشیه درست کردن. متاسفم برای مظاهری اما آرامش تیم ملی مهم تر هست.. جالب اینجاست که خود بازیکن میگه مفیده مربی اما نمیبخشه. موتورگازیه دیگه کاریش نمیشه کرد.
حدود ۸ روز پیش Parhamn در مورد «این خبر» گفت: ۱۴۱ موافق
بابا یکی این رو از برق بکشه دیگه ... تیم سپیدرود رشت رو داره با تیم ملی ایران مقایسه میکنه خودش رو هم با کیروش .. اون موقعی که علی کریمی نمیدونست فوتبال چی هست کیروش قهرمان جام جهانی جوانان شد و مدرس فیفا بود .. چی میخواد مثل زالو افتاده به جون تیم ملی ؟ آقا اصلا کیروش خیلی پول میگیره ، نوش جونش ، تو هم هر وقت تو مربی گری کارلوس کروش شدی تونستی تو رئال مادرید و منچستر یونایتد کار کنی بعد بیا ادعا کن . آخه قرار داد پیزوری تو با تیم سپیدرود ! چه ارزشی داره ؟؟ دیگه تو مربی گری که خودت رو نچسبون به کارلوس کیروش ، والا علی دایی با یک قهرمانی لیگ دو تا حذفی انقدر ادعا نداره که تو داری . بکش بیرون دیگه .
حدود ۲ ماه پیش Parhamn در مورد «این خبر» گفت: ۱۳۴ موافق
درود بر کی‌روش عزیز، مربی بزرگ و با دانش تیم ملی ایران که سبب لژیونر شدن خیلی از بازیکنان ما شد با سیاست هایش. عزیزان بکوبید لایک ها رو این بالایی ضایع بشه یک کم بخندیم.
حدود ۳ روز پیش Parhamn در مورد «این خبر» گفت: ۱۲۳ موافق
جریان بچه دبستانی هایی که راجع به پروفسور دانشگاهی نظر می‌دهند. برو بگذار باد بیاد سیر. ابی. افاضلی دیگه از پشت کدوم بته ای پرید بیرون؟ افاضلی و Esteghl4l رو باید بست به یک گاری. حد اقل یک استفاده مفیدی دارند اینجوری.