صفحه شخصی: Parhamn


تیم محبوب در لیگ برتر: پرسپولیس

مشارکت:

شروع: ۳۰ دی ۱۳۹۱ (حدود ۶۸ ماه پیش)
لینک‌ها: ۱ (ببینید)
عکس‌ها: ۱۸ (ببینید)
ویدیوها: ۳۱ (ببینید)
نظرات: ۲۱۵۹ (میانگین موافقان: ۱۹ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۲۰۰

رأی دریافتی:

۲۲۴۴ ۴۲ ۳۹۴


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۳ ماه پیش Parhamn در مورد «این خبر» گفت: ۱۲۲ موافق
جالبه موقعی که برانکو سنگ مینداخت جلوی تیم ملی از این مقاله ها نمی‌دیدیم که آقای برانکو کاش دهانت را می‌بستی، حالا که کی‌روش داره پته برانکو و جماعت لمپن ها رو میریزه رو آب همه طرفدار صلح و آشتی ملی شدند. برانکو باد کاشته و حالا طوفان درو میکنه، چه طوفان پرباری هم درو میکنه، جنس اصل پرتغالی، با توپ پر، فکر کنم برانکو الان روزی دو بار،یک بار شب قبل از خواب یک بار صبح بعد از بیدار شدن میگه چه غلطی کردم با سرورم کی‌روش در افتادم. به به، امیدوارم روزی رو ببینم که این برانگو رو با اردنگی از ایران بیرون می‌کنند، البته نمیگذاره کار به اونجا برسه خودش حرفه ای هست زود تر فرار میکنه، همونجور که بعد از جام جهانی فرار کرد.
حدود ۳ ماه پیش Parhamn در مورد «این ویدیو» گفت: ۱۱۹ موافق
کاش توپ طارمی گل میشد.... حیف و صد حیف. درود بر بچه ها، آفرین به بیرانوند شیر مرد، از روستا تا بی خانمانی در تهران تا تیم ملی و گرفتن پنالتی کریس رونالدو.. حیف شد صعود در دسترس بود. حذف شدیم اما سربلندیم، متاسفانه چوب قرعه بد و هم گروهی با قهرمان جهان و قهرمان اروپا رو. خوردیم، جایی که تیم روسیه و لهستان سرگروه شدند بدون شایستگی. درود بر بچه ها، درود بر تیم ملی، درود بر کی‌روش بزرگ.
حدود ۲ ماه پیش Parhamn در مورد «این خبر» گفت: ۱۱۱ موافق
کاش یک ذره از ژن و علم و سواد کارلوس کی‌روش در وجود مسئولین بی غیرت ایران می‌بود. این مرد بزرگ این گونه دغدغه آماده کردن تیم ملی رو داره و موتور گازی ها از همین حالا شمشیرشان را دوباره از رو بسته اند برای زمین زدن تیم ملی. گویی عده ای برای کار و تلاش زاده شده اند ( مثل کی‌روش) و عده ای هم برای خراب کردن و زخم زدن و مشکل ایجاد کردن ( علی کریمی).
حدود ۳ ماه پیش Parhamn در مورد «این ویدیو» گفت: ۱۰۲ موافق
چه کار کردی کارلوس جان، بدجور دست لمپن ها را رو کردی، پشتت هستیم با چنگ و دندون و حمایتت میکنیم، حق تو و حق خودمون و حق تیم ملی رو از لمپن ها به سردستگی برانکو ایوانکوویچ میگیریم. بگو و دست لمپن ها را رو کن. تا پای جان پشتت می ایستیم و حمایت می‌کنیم. بزن، بکوب و از ریشه نابود کن این دلال های لمپن رو.
حدود ۳ ماه پیش Parhamn در مورد «این ویدیو» گفت: ۸۷ موافق
دم شما گرم ممل آبی، ویدئو خیلی قوی هست. عالی.