صفحه شخصی: Parhamn


تیم محبوب در لیگ برتر: پرسپولیس

مشارکت:

شروع: ۳۰ دی ۱۳۹۱ (حدود ۶۶ ماه پیش)
لینک‌ها: ۱ (ببینید)
عکس‌ها: ۱۸ (ببینید)
ویدیوها: ۳۱ (ببینید)
نظرات: ۲۱۳۳ (میانگین موافقان: ۱۹ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۲۰۰

رأی دریافتی:

۲۲۴۴ ۴۲ ۳۹۴


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۱ ماه پیش Parhamn در مورد «این ویدیو» گفت: ۲۱۹ موافق
درود بر تیم ملی، درود بر کی‌روش، زنده باد طرفداران تیم ملی، زنده باد کسانی که تیم ملی رو تنها نگذاشتند و حمایت کردند. ما بردیم، خوب هم بردیم. درود بر همه بچه ها، به کی‌روش بزرگ. گریه امونم رو بریده. آفرین بچه ها رو سفید شدیم و سیاهی به زغال موند.
حدود ۲۴ روز پیش Parhamn در مورد «این خبر» گفت: ۱۲۲ موافق
جالبه موقعی که برانکو سنگ مینداخت جلوی تیم ملی از این مقاله ها نمی‌دیدیم که آقای برانکو کاش دهانت را می‌بستی، حالا که کی‌روش داره پته برانکو و جماعت لمپن ها رو میریزه رو آب همه طرفدار صلح و آشتی ملی شدند. برانکو باد کاشته و حالا طوفان درو میکنه، چه طوفان پرباری هم درو میکنه، جنس اصل پرتغالی، با توپ پر، فکر کنم برانکو الان روزی دو بار،یک بار شب قبل از خواب یک بار صبح بعد از بیدار شدن میگه چه غلطی کردم با سرورم کی‌روش در افتادم. به به، امیدوارم روزی رو ببینم که این برانگو رو با اردنگی از ایران بیرون می‌کنند، البته نمیگذاره کار به اونجا برسه خودش حرفه ای هست زود تر فرار میکنه، همونجور که بعد از جام جهانی فرار کرد.
حدود ۱ ماه پیش Parhamn در مورد «این ویدیو» گفت: ۱۱۸ موافق
کاش توپ طارمی گل میشد.... حیف و صد حیف. درود بر بچه ها، آفرین به بیرانوند شیر مرد، از روستا تا بی خانمانی در تهران تا تیم ملی و گرفتن پنالتی کریس رونالدو.. حیف شد صعود در دسترس بود. حذف شدیم اما سربلندیم، متاسفانه چوب قرعه بد و هم گروهی با قهرمان جهان و قهرمان اروپا رو. خوردیم، جایی که تیم روسیه و لهستان سرگروه شدند بدون شایستگی. درود بر بچه ها، درود بر تیم ملی، درود بر کی‌روش بزرگ.
حدود ۱ ماه پیش Parhamn در مورد «این ویدیو» گفت: ۱۱۶ موافق
من هم صحنه ای که سامان قدوس خطا رو گرفت و توپ رو بوسید و کاشت برای احسان حاج صفی گفتم که این گل می‌شه، ببین کی‌روش چه تیمی درست کرده که هر بازیکنی که میاد تو سر و دست میشکنه برای تیم ملی و خبری از لنگ و لگد زدن به ساک و بطری آب نیست. به این میگن تیم، بچه ای که تا حالا ایران نبوده و فارسی به زور حرف میزنه دقیقه هشتاد هشتاد و پنج با تعویض اجباری میاد تو و کاشته منجر به گل رو میگیره. به این میگن تیم، همه سرباز و در اختیار. چشم همه طرفداران روشن چشم همه تنگ نظران و حسودان کور. علی کریمی لمپن، کلاهت رو بگذار بالاتر.
حدود ۱ ماه پیش Parhamn در مورد «این خبر» گفت: ۱۱۴ موافق
Esteghl4l تا توبه نکنی نگی غلط کردم قاطی خودمون راهت نمیدیم. باید همونجوری که همه جا اسپم میگردی، حالا کپی پیست کنی همه جا که غلط کردم. فکر نکن حواسمون نیست.