شنبه، ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ (29 Apr 2017)، ساعت ۱۳:۵۲ (به وقت ایران)

صفحه شخصی: Parhamn

تیم محبوب در لیگ برتر: پرسپولیس

مشارکت:

شروع: ۳۰ دی ۱۳۹۱ (حدود ۵۱ ماه پیش)
لینک‌ها: ۱ (ببینید)
عکس‌ها: ۱۴ (ببینید)
ویدیوها: ۲۸ (ببینید)
نظرات: ۱۳۵۰ (میانگین موافقان: ۱۶ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۲۰۰

رأی دریافتی:

۲۰۴۹ ۳۹ ۳۱۹


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۱ ماه پیش Parhamn در مورد «این ویدیو» گفت: ۹۶ موافق
امیدوارم آقای برانکو بره فیلم این بازی رو بگذاره چندین بار تحلیلش کنه که نره قطر سه تا بخوره برگرده آبروی فوتبال ایران رو ببره . این خالیفسر پر ادعا . زمستان رفت و ایران در قطر برد و خالیفسر سه تا خورد و برگشت ، پیدا کنید رو سیاه را .
حدود ۱۸ روز پیش Parhamn در مورد «این خبر» گفت: ۸۰ موافق
نوشته با یک برانکو فوتبال ایران بهار نمیشود . برانکو خودش یک پا پاییز و زمستونه ، بهار کجا بود ؟ تازه پرسپولیس کم بود به جون تیم ملی هم افتاده بود . امیدوارم زود تر جور و پلاسش رو جمع کنه و ما هم از شر این آدم شارلاتان و لمپن راحت بشیم .
حدود ۱ ماه پیش Parhamn در مورد «این خبر» گفت: ۷۷ موافق
درود بر علی دایی عزیز ، واقعا اینجاست که تحصیلات و سواد خودش رو نشون میده ، که یکی میشه علی دایی که با آگاهی و نکته نسجی سخن میگه ، یکی هم میشه علی کریمی ...
حدود ۱۹ روز پیش Parhamn در مورد «این ویدیو» گفت: ۵۰ موافق
Aarraash ایشالا شما هر وقت رفتید در لیگ هلند ، بعد گل زدید ، یک شادی گل شیک و تمیز انجام بدید که همه فوتبالیست ها الگو بگیرند . مرسی . اه .
حدود ۱ ماه پیش Parhamn در مورد «این خبر» گفت: ۴۶ موافق
آرزوی موفقیت و سربلندی برای تیم ملی دارم ، با وجود همه ی کار شکنی ها و نه مهربانی ها یی که از سمت برانکو ایوانکوویچ و عده ای از طرفداران کم سواد تیم پرسپولیس شد ، امیدوارم تیم ملی ببره و همه ی ایران رو ، حتی اونهایی که به تیم ملی نارو زدند رو شاد کنه .