صفحه شخصی: Parhamn


تیم محبوب در لیگ برتر: پرسپولیس

مشارکت:

شروع: ۳۰ دی ۱۳۹۱ (حدود ۷۲ ماه پیش)
لینک‌ها: ۱ (ببینید)
عکس‌ها: ۱۸ (ببینید)
ویدیوها: ۳۱ (ببینید)
نظرات: ۲۴۶۱ (میانگین موافقان: ۲۰ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۲۰۰

رأی دریافتی:

۲۲۴۴ ۴۲ ۳۹۴


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۱۶ روز پیش Parhamn در مورد «این ویدیو» گفت: ۱۹۱ موافق
جونم تیم ملی ایران، عشقم تیم ملی ایران، عجب تیمی داریم، آفرین به بچه ها، درود بر کی‌روش بزرگ و کاربلد. تبریک به همه عزیزان و دوستداران تیم ملی. عشق است.
حدود ۳ روز پیش Parhamn در مورد «این ویدیو» گفت: ۱۸۸ موافق
عشق است تیم ملی، تبریک به همه ی عزیزان، درود به این تیم متحد و یکدل از کادر فنی گرفته تا تک تک بازیکنان، ننگ بر جواد خیابانی دلال لباس و تمساح اشک ریز و سایر خامه مالان که تو اون شبکه دور هم جمع شده اند. ننگ بر مافیای رسانه . ننگ بر نان به نرخ روز خوران، ننگ بر حزب بادها . استوار تا قهرمانی سه بازی دیگه مونده ❤️
حدود ۱۵ روز پیش Parhamn در مورد «این ویدیو» گفت: ۱۶۸ موافق
عیبی نداره، هم انتقام ویتنام رو میگیریم هم انتقام چهار سال پیش خودمون رو به کوری چشم مزدوران و برانکو که خ مالی مربی و تیم ملی عراق رو کرده بود. والا، این ایچ و ویچ و میچ ها خوب از مال همدیگه میرن بالا.
حدود ۱ ماه پیش Parhamn در مورد «این خبر» گفت: ۱۶۳ موافق
بهترین مربی خارجی که به لیگ ایران اومده شاید، در تیم ملی وگرنه جز چک و لگد و حذف مفتضحانه در جام جهانی با شش گل خورده چیزی نداشت. بهترین مربی تاریخ فوتبال ملی ما، کارلوس کی‌روش هست و بس. امیدوارم تیم ملی قهرمان بشه تا آقا مهدی هم به راه راست هدایت بشه. جنتلمن به این لمپنی من ندیده بودم، یا تعریف جنتلمن عوض شده یا به لمپن ها می‌گویند جنتلمن جدیدا.
حدود ۲ ماه پیش Parhamn در مورد «این خبر» گفت: ۱۵۰ موافق
تنها مربی که بعد از یک برد زپرتی در مقابل تیم پیکان در لیگ زپرتی تر ایران برای تیم ملی کری میخونه. حالا بحث قیمت و این حرف ها شد، من براتون یک سری آمار رو میگم. قیمت تیم ملی ایران در جام جهانی 2018 چهل و دو ملیون یورو بود، قیمت تیم مراکش 121 ملیون یورو، پرتغال 459، اسپانیا 885 ملیون یورو. ( منبع اطلاعات سایت statista) یعنی با یک حساب سر انگشتی تیم مراکش سه برابر، تیم پرتغال ده برابر و تیم اسپانیا بیست برابر تیم ما ارزش مالی داشتند. ما از بازی با این تیم ها چهار امتیاز گرفتیم، با دو گل زده و دو گل خورده، تفاضل گل صفر و با بد شانسی با چهار امتیاز صعود نکردیم. تیم ملی ما در جام جهانی دو هزار و شش و با پر مهره ترین تیم تاریخ فوتبالمون با مکزیک و پرتغال و آنگولا هم گروه بود. به مکزیک سه یک باختیم، از پرتغال دو هیچ و با آنگولا یک یک مساوی شدیم، دو گل زده، شش گل خورده، تفاضل منفی چهار و یک امتیاز و قعر جدول. حالا سوال من از دوستان، اگر قرار به نقد هست باید طرف های معادله هم یکسان باشند، نمیشه بعد از برد مقابل پیکان مجید جلالی خود را با تیم ملی که در مقابل غول های جهان بازی کرد مقایسه کرد. و اما در مورد لیگ داخلی، پرسپولیس دومین تیم گرانقیمت لیگ به ارزش 12.83 میلیون یورو بعد از استقلال ( 13.20 م. یورو) است. قیمت تیم پیکان هم 7.20 م. یورو است یعنی پرسپولیس تقریبا دو برابر پیکان قیمت دارد ( 1.8 برابر). حالا شما به من بفرمایید که تیمی که دومین تیم گرانقیمت لیگ بی کیفیت ایران هست آیا روا هست که مربی اش بعد از هر برد در مقابل تیم های کم ارزش تر برای تیم ملی ما کری بخواند؟