صفحه شخصی: Parhamn


تیم محبوب در لیگ برتر: پرسپولیس

مشارکت:

شروع: ۳۰ دی ۱۳۹۱ (حدود ۷۰ ماه پیش)
لینک‌ها: ۱ (ببینید)
عکس‌ها: ۱۸ (ببینید)
ویدیوها: ۳۱ (ببینید)
نظرات: ۲۲۷۸ (میانگین موافقان: ۱۹ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۲۰۰

رأی دریافتی:

۲۲۴۴ ۴۲ ۳۹۴


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۵ روز پیش Parhamn در مورد «این خبر» گفت: ۱۲۵ موافق
گواهی نامه خبرنگاری این خبرنگار رو باید بگذاری یک سگ.... بهش. واقعا بچه های تیم ملی حق دارند با این هرزنگار ها مصاحبه نمی‌کنند. تراوشات و فاضلاب های ذهنی یک مزخرف نگار.
حدود ۲ روز پیش Parhamn در مورد «این خبر» گفت: ۱۱۷ موافق
عجب مرد بزرگی است. امیدوارم که بعد از جام ملت ها هم در ایران بماند و تیم ملی رو برای جام جهانی بعدی آماده کند. مطمئنا اگر روزی از ایران برود، حال و هوای کسانی که به او و تیم ملی ظلم کرده اند اینگونه خواهد بود : ما که در سایه خورشید معذب بودیم، چشممان کور سزاوار همین شب بودیم.
حدود ۵ روز پیش Parhamn در مورد «این ویدیو» گفت: ۱۱۲ موافق
نرفتن تماشاچی به استادیوم هم گواه این است که چیزی که در این مردم نیست عرق ملی و فرهنگ طرفداری است. حالا همین جا اگر اعدام می‌گذاشتند از ساعت پنج صبح زنبیل می‌گذاشتند دوستان. مهم نیست. امیدوارم که به زودی بازی های تیم ملی مانند همه ی کشورهای صاحب فوتبال در شهر های مختلف برگزار بشه تا دیدن بازی تیم ملی برای مردم مثل رویا باشه نه دلیل کل کل و لج بازی. همین بازی اگر در یک کشور اروپایی برگزار می‌شد بیشتر ایرانی به ورزشگاه میرفت تا تهران. تیمی که بهترین نتیجه تاریخ ایران رو در جام جهانی گرفته جوابش این نیست. اما در کل مهم هم نیست. کسانی که این روز ها در کنار تیم ملی نیستند در زمان شادی ها د افتخار آفرینی ها هم حق ایستادن کنار ما رو ندارند. یک مشت وطن فروش بی ریشه.
حدود ۲ ماه پیش Parhamn در مورد «این خبر» گفت: ۹۸ موافق
همه جا تیم ملی! به امید موفقیت بچه ها. جای هیچ کس هم در لیست خالی نیست، خود سرمربی بهتر از هر کس میدونه چه می‌خواهد و در نتیجه به چه ابزاری احتیاج داره.
حدود ۱ ماه پیش Parhamn در مورد «این ویدیو» گفت: ۹۶ موافق
بازی تدارکاتی خوبی بود، تیم ملی در اکثر مواقع صاحب توپ و میدان بود و خلق موقعیت های زیادی کرد و زور تیم بولیوی به تیم ما نمی‌رسید و گلشون هم شانسی به ثمر رسید, همین تیم بولیوی که آقای جواد خیابانی ( استاد زبان انگلیسی) و آغای حاج رضایی که این اواخر هذیون زیاد میگه گفتند تیم ضعیفی هست شانزده شوت به دروازه ی عربستان زده بود و دو دو مساوی کرده بود، به دروازه ما کلا فکر کنم دو تا شوت زدن کلا. در نهایت درود به بچه ها، با آرزوی موفقیت تیم ملی، همه جا تیم ملی.