جمعه، ۶ اسفند ۱۳۹۵ (24 Feb 2017)، ساعت ۵:۰۳ (به وقت ایران)

صفحه شخصی: Parhamn

تیم محبوب در لیگ برتر: پرسپولیس

مشارکت:

شروع: ۳۰ دی ۱۳۹۱ (حدود ۴۹ ماه پیش)
لینک‌ها: ۱ (ببینید)
عکس‌ها: ۱۴ (ببینید)
ویدیوها: ۲۸ (ببینید)
نظرات: ۱۳۲۲ (میانگین موافقان: ۱۵ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۲۰۰

رأی دریافتی:

۲۰۴۹ ۳۹ ۳۱۸


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۱ ماه پیش Parhamn در مورد «این خبر» گفت: ۲۰۷ موافق
درود بر کروش عزیز که جز حقیقت چیزی نگفت . برانکوی بی وجود هنوز یک عذر خواهی به کیروش و همینطور طرفداران تیم ملی !! ایران نه طرفداران تیم های باشگاهی بدهکار است به علت چوب لای چرخ تیم ملی گذاشتن .
حدود ۲ ماه پیش Parhamn در مورد «این خبر» گفت: ۷۹ موافق
متاسفم آقای برانکو که چوب لای چرخ تیم ملی میگذارید و طرفداران پرسپولیس رو چماق به دست به سر کیروش ریختید . در این روزها پاتوق مثلا پرسپولیسی ها شده صفحه ی کیروش در فیسبوک و چیزهایی که لیاقت خودشان و خانواده شان هست رو نثار مربی تیم ملی میکنند . متاسفم از این همه عقب ماندگی ، در ضمن جناب برانکو ما قبل از اینکه اصلا شما بدانید ایران فوتبال هم دارد طرفدار تیم پرسپولیس بودیم اما وقتی صحبت از منافع ملی است ، منافع باشگاهی در درجه دوم قرار میگیرد . در ضمن شمایی که برنامه کیروش را میدانستی از قبل نباید یک شبه زیر همه چیز میزدی . در خارج از ایران کسی نه پرسپولیس را میشناسد نه استقلال را . عشق و امید ما تیم ملی مان است که همگان تحسینش میکنند .
حدود ۲ ماه پیش Parhamn در مورد «این ویدیو» گفت: ۷۳ موافق
AAAAAB الان مثلا به من داری تیکه میندازی ؟ الان یعنی کیروش چونکه کره تو کره برد و جواب بی ادبی های مربی کره رو با یک مشت آهنین داد بده ؟ بعد مشتی که کیروش به مربی بی ادب تیم حریف نشون داد رو با چک و لگد پرونی بازیکن های تیم ملی به همدیگه یکی میبینی ؟
حدود ۲ ماه پیش Parhamn در مورد «این ویدیو» گفت: ۷۳ موافق
khoshsagal برانکو پر ستاره ترین تیم تاریخ ایران دستش بود و این وضعیت بازی تیم با عمان هست که میبینید . دفاع که وجود نداره همون دو تایی هم که هستن چک و لگد تو صورت هم میزنن . مربی بدون کاریزما و بی وجودی که تحت تاثیر باند بازی ها قرار داشت . مرد رو دست کیروش نمیبینم . برانکو هنوز هم بی وجوده ، اول پای برنامه تیم ملی امضا میکنه بعد میزنه زیرش .
حدود ۲ ماه پیش Parhamn در مورد «این ویدیو» گفت: ۷۱ موافق
AAAAAB برانکو هم که همیشه نقش هویج رو کنار زمین دشت . فکر کن که در زمان کیروش بازیکنی جرات کنه اینجوری جفتک اندازی کنه . گنده شون که مهدی رحمتی بود رو مثل آب خوردن گذاشت کنار بره دنبال بازیش . دیگه بقیه که باید برن حساب کار خودشون رو بکنن . اون هم از لگدی بود که استاد کریمی زد زیر ساک . با کلی دعوا و مرافع دیگه .