صفحه شخصی: Navid18


تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ (حدود ۲ سال پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۳۰۱ (میانگین موافقان: ۱۸ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۱۴ روز پیش Navid18 در مورد «این خبر» گفت: ۱۴۶ موافق
حالا بهتر معلوم میشود چرا تمام ارکستر مافیای فوتبال ایران همنوا با هم بر علیه کیروش کوک شده بودند. از دم: قلعه مافیائی، برانکو دلالویچ، ذولفقار بچسب، حمید بوتاکس، حسن تاریک، مایلی کودن، لگدعلی بزدل، مهرداد لاتوند، وزیر رهبر مافیا....همه وهمه دست بدست هم دادند تا کیروش برود. الان بر سر تقسیم خان یغما نشسته اند و یک حرف گوش کن دست دهم را هم گذاشتند مربی تیم ملی تا دستشان از هرجهت باز باشد.
حدود ۱۹ روز پیش Navid18 در مورد «این خبر» گفت: ۱۳۸ موافق
این بابا از تیم های دست دومی ملوان و خونه بخونه اخراج شد، حالا شد سر مربی تیم ملی؟ ننگ بر شما که بدستور اطلاعات سپاه که علی دائی سردار غفور تروریستش را افشا کرد، او را کنار گذاشتید و یک دلالویچ دست چندمی را کردید سر مربی تیم ملی. فقط حفظ خوتان مهم است، نه رنج و شادی مردم.
حدود ۱ ماه پیش Navid18 در مورد «این خبر» گفت: ۷۰ موافق
کدام حرف مسؤلین این رژیم درست بود که این یکی باشد؟ ابتدا شعار وطن وطن دادند، وقتی دیذند سنبه پرزور است و جریمه سر به ملیونها میزند عقب نشینی قهرمانانه کردند و مثل موشک های انتقامی شان گفتند: ما گفتیم زدیم، شما هم بگید زد:، خوبیت نداره، واردین که؟ بیچار هواداران ساده لوحی که هورا کشیدند.
حدود ۲ ماه پیش Navid18 در مورد «این خبر» گفت: ۶۷ موافق
چه عجب این دفعه شورتش را پائین نکشید تا از رهبر تشکر کند. آقایان "هرچی برانکو جونم بگه" چرا الان ساکتند؟
حدود ۲۳ روز پیش Navid18 در مورد «این خبر» گفت: ۶۱ موافق
حالا برایم جالبه که پیشکصافت! هائی مثل مایلی کودن، ذولفقار بچسب، حسن تاریک، حمید بوتاکس، امیر مافیا، لگدعلی بزدل، جواد بیابانی، و....نوز هم همان حرفها رامیزنند؟ البته سؤال بیجائی است، تا زمانی که وزیر هست و رانت هست و فساد هست، اینها را چه باک به سرنوشت تیم ملی؟ مهم اینست یک آدم پاکی را که در باند اینها وارد نمیشد حذف کردند.