صفحه شخصی: Navid18


تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ (حدود ۷ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۶۱ (میانگین موافقان: ۲۱ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۹ روز پیش Navid18 در مورد «این خبر» گفت: ۱۰۵ موافق
"آیا شما تا به حال دیده اید کسی علیه تیم ملی صحبت کند؟!" بابا ایواله رو که نیست . چه محشری راه انداختند برای خدم دعوت یک بازیکن 37 ساله . بهتر از این نمیشد خداحافظی سیدجلال را خراب کرد
حدود ۱ ماه پیش Navid18 در مورد «این خبر» گفت: ۹۰ موافق
برانکو گفته تقصیر داور بود که بنفع ما سوت نزد، سید جلال هم گفت که تقصیر بازیکنان حریف بود که نگذاشتند گل بزنیم. بابا حداقل بازنده خوبی باشید . با این حرفها فقط شان خودتان را پائین میاورید . فقط مانده بود بگوئید چون کیروش پرسپولیسی ها را به تیم ملی دعوت نکرد، روحیه شان خراب شده بود!!
حدود ۱ ماه پیش Navid18 در مورد «این خبر» گفت: ۵۶ موافق
از صدا و سیمائی ها کسی تا کنون غیر از دروغ شنیده؟
حدود ۹ روز پیش Navid18 در مورد «این خبر» گفت: ۴۳ موافق
"مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ادامه داد: اگر خود سیدجلال نبود، راحت تر درباره او صحبت می کردیم. سیدجلال یکی از شجاعت هایش را نشان داد. او حتی وقتی به تیم ملی دعوت نشد یک نفر را واسطه نکرد. وقتی سیدجلال به تیم ملی دعوت نشد، همان موقع با او تماس گرفتم تا بگویم ما می خواهیم اعتراض کنیم اما او اعلام کرد ابدا این کار را نکنید و اجازه بدهید تصمیم گیری شود. برای او مطمئنا خیلی سخت بود ۱۲ سال بطور شبانه روزی پیراهن تیم ملی را بپوشد اما در یک لحظه کنار گذاشته شد." دقت کنید این سخنان مدیر عامل یک باشگاه است . بروید در دنیا بگوئید یکنفر در 37 سالگی به تیم ملی دعوت نشد و دنبال واسطه نگشت . پس معلوم شد دشمنی با تیم ملی برای چی؟ وقتی پای واسطه ها از تیم ملی قطع شد نان خیلی ها آجرشد . با این حرفها خداحافظی سید جلال را هم مثل همه چیز دیگر خراب کردید.
حدود ۲ ماه پیش Navid18 در مورد «این خبر» گفت: ۴۲ موافق
این حرفهای سوسولی چیه بابا؟ بازی تدارکاتی برای چی؟ همین استقلال 4 با ولایتی و یمنی ها لنگ می بندند و مقاومت میکنند !! قهرمان هم میشن همانطور که برانکو با بهترین تیم تاریخ ایران هم در جام جهانی و هم در آسیا قهرمان شد!! نشون به اون نشون ساک ورزشی و لگد آرتیستی!!!