صفحه شخصی: Mamali777


تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۱ تیر ۱۳۹۳ (حدود ۵ سال پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۲۵۹ (میانگین موافقان: ۱۱ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲ ماه پیش Mamali777 در مورد «این خبر» گفت: ۱۰۴ موافق
دروغ گفتن مسولین در تمام ارکان های دولتی در ایران را که همه میدانند و ورزش هم یک قسمت از کل اون ارکان هاست. البته من اشتباه بازیکنان را در بازی با ژاپن جزو بد شانسی نمیدانم. این نتیجه کم خردی و بیتجربگی بود نه بد شانسی. دو کارته شدن طارمی را هم من علت بی احتیاطی ایشون میدونم که در بازی با چین در دقیقه هشتاد که ۳-۰ جلو هستیم ایشون تکل میزنه با اینکه میدونه که یک کارت زرد دیگه از قبل داشته. این بد شانسی نیست و نتیجه فکر نکردن و غیر حرفه ای بودن یک بازبکنه.
حدود ۲ ماه پیش Mamali777 در مورد «این خبر» گفت: ۷۵ موافق
برای اقای کیروش و خانواده او موفقیت ارزو میکنیم
حدود ۲ ماه پیش Mamali777 در مورد «این خبر» گفت: ۷۵ موافق
متاسفانه خیلی از مردم کشورمان که بسیاری از انها در دولت فعلی هستند انصاف ندارند. حقوق طرف را ندادند و یا دیر میدهند و تازه انتظار قهرمانی هم دارند!
حدود ۲ ماه پیش Mamali777 در مورد «این خبر» گفت: ۵۸ موافق
اینجا باید نویسنده میگفت عده ای ازتماشاگران پرسپولیس، نه تماشاگران پرسپولیس !! من با شما شرط میبندم اگه ایران جام را برده بود، همین اراذل و اوباش میریختن تو خیاببون و جلوی تیم ملی گاو سر سر میبریدند و میگفتن کیروش خداست. اصولاً اشخاص بیخرد با وزش باد به این طرف و ان طرف میروند.
حدود ۲ ماه پیش Mamali777 در مورد «این خبر» گفت: ۵۶ موافق
اقای غفوری عزیز، چه در رژیم گذشته و چه الان، بازیکنی که حتی کمی حرف بزنه که بوی خیلی کمی هم از سیاست بده، اونو از تیم ملی خط میزنن. مردم ما و سیاستمداران ما هنوز اینقدر بالغ نشده اند که طاقت انتقاد را داشته باشند. فرهنگ ما هنوز همون فرهنگ چاپلوسی و قربونت برمه، درحالی که ادمهای با شرف از انتقادی که روراست و سازنده و بی حرمتانه نباشه نباید نا راحت بشوند، بلکه تشکر هم باید بکنند.