صفحه شخصی: Mamali777


تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۱ تیر ۱۳۹۳ (حدود ۵۱ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۱۷۲ (میانگین موافقان: ۱۱ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۳ ماه پیش Mamali777 در مورد «این خبر» گفت: ۹۷ موافق
درسته . رونالدو در دو بازی قبل حد اقل بایستی دو کارت زرد به خاطر تمارض در محوطه جریمه گرفته بود، ولی هیچوقت به او کارت زرد نمیدهند چون او باید بازی کنه که مردم بیشتری بازی را نگاه کنند و فیفا بیشتر پول بسازه. من با شما شرط میبندم که فیفا سعی خودش را خواهد کرد تا پرتقال از این بازیها اوت نشه. رونالدو = پول و تماشاچی بیشتر
حدود ۳ ماه پیش Mamali777 در مورد «این خبر» گفت: ۶۳ موافق
اینها بهشون برخورده که تیمی مثل ایران که درامد تمام بازیکنانش را جمع بزنی نصف حقوق یکی از بازیکنان اسپانیا هم نمیشه تونست وحشت در دل تمام انها به وجود بیاره. این حرفا مفته.
حدود ۳ ماه پیش Mamali777 در مورد «این خبر» گفت: ۶۲ موافق
اونهایی که شعور ندارن و اندازه گاو هم فوتبال نمیدانند به بازیکن توهین میکنند. انهایی که فوتبال سرشان میشه اگه میخواهند انتقاد کنند باید از مربی انتقاد کنند نه از بازیکن. من خودم شخصاً عقیده دارم که در ده دقیقه اخر بازی به جای طارمی که خوب هم بازی کرده بود باید قوچان نژاد را میاورد. قوچی چپ پایی هست که صد درصد ان توپ اخر را گل میکرد، ولی تعویض دست مربیه نه بازیکن . هر. کسی که به طارمی توهین کنه ادم ابلهی است.
حدود ۳ ماه پیش Mamali777 در مورد «این خبر» گفت: ۶۲ موافق
در این بازی از سه پنالتی که میتوانستند به نفع ایران بگیرند فقط یکی از انها را گرفتند، ولی روی پرتغال یک پنالتی شد که انرا گرفتند.
حدود ۳ ماه پیش Mamali777 در مورد «این خبر» گفت: ۴۴ موافق
زنده باد تیم ملی و درود بر کیروش کبیر.