صفحه شخصی: KAYVAN


تیم محبوب در لیگ برتر: پرسپولیس

مشارکت:

شروع: ۲۳ مهر ۱۳۹۱ (حدود ۷ سال پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۲۵۱ (میانگین موافقان: ۱۱ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲۱ روز پیش KAYVAN در مورد «این خبر» گفت: ۱۲۸ موافق
ژنرال قندعلی! دو تا توپی که به تیر دروازه خورد هم مهندسی بود؟ اون سوپر سیوهای دروازه بانت هم مهندسی بود؟ اننکه همه آمار و ارقام رو باختی هم مهندسی بود؟ چرا یه جو مردونگی تو اون شکم گنده ات نیست که یکبار هم که شده به شکستت اعتراف کنی و به تیم حریف تبریک بگی؟ بخدا مردونگی بدچیزی نیست ها!
حدود ۲ ماه پیش KAYVAN در مورد «این ویدیو» گفت: ۶۶ موافق
حالا چراغ بگیرید بگردید دنبال همان فروزان!
حدود ۱ ماه پیش KAYVAN در مورد «این خبر» گفت: ۵۳ موافق
مگر ایشون خودش نگفته بود همین چند بازی باقیمانده لیگ سرمربی موقته؟ مثل اینکه بردن دوتا تیم دقیقن ته جدولی، خیلی مزه داده!!
حدود ۲۱ روز پیش KAYVAN در مورد «این خبر» گفت: ۴۹ موافق
خارج از بحث فوتبال،اصفهان متاسفانه حتی از قبل از انقلاب هم شهر مذهب زده و متعصب و سنتی بود و با وجود اونهمه صنایعی که در دوره شاه در آن شهر راه اندازی کردند از ذوب آهن که سرامد صنعت زمان خودش بود تا نیروگاهها و صنایع دیگر اما تفکرات صفویه ای کار خودش را کرده بوده و ارتجاع فکری این شهر و اهالیش (نسبت به سایر شهرهای ایران عرض میکنم) ادامه داشته و دارد. برای این هموطنانم سعه صدر بیشتری آرزو دارم.
حدود ۱ ماه پیش KAYVAN در مورد «این ویدیو» گفت: ۴۷ موافق
دشمنهای قسم خورده پرسپولیس، یه خورده از خودتون فهم و شعور بخرج بدین و بفهمین که هر چی بیشتر ناله کنین برای خودتون بدتره و به خودتون برمیگرده. مرد باشین و بپذیرین که پرسپولیس قهرمانی حقش بود. اگر یک هزارم حرف مفت های مخالفین این تیم و منتسب کردن این تیم به حکومت و این مزخرفات درست بود، لااقل لااقلش میبایست این میبود که برانکو را با این قابلیتش که سه قهرمانی و یک نایب قهرمانی با امتیاز برابر با قهرمان در کارنامه داره را مربی تیم ملی میکردن. دایی با یک قهرمانی مربی تیم ملی شد. قلعه نویی هم در همین حدود ،مربی تیم ملی شد. اما برانکو نمیشه. اینهمه بازیکن خوب پرسپولیس در دوره کیروش نامرد پشت خط تیم ملی موندند و سوختند. نه وزیر صداش درامد نه وکیل. پس لطفن اینقدر مرد باشین که اگر تبریک نمیگید، لااقل ناله هاتون رو تو دلتون نگه دارین.