صفحه شخصی: Gamberon


تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۱۲ مرداد ۱۳۹۷ (حدود ۴ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۷۶ (میانگین موافقان: ۱۹ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۱۷ روز پیش Gamberon در مورد «این خبر» گفت: ۷۸ موافق
جناب mojani گرامی ، اولا اگر برای تمام عقاید شرایط مساوی وجود داشت میشد بگوییم برای عقاید همدیگر بایداحترام قائل شد . نه اینکه این بچه بسیجی از همه حقوق برخوردار شود اما جوان بهایی حتی حق تحصیل نداشته باشه و قبر پیرزن بهایی را شبانه خراب کنند و جسد اون پیرزن را در خارج شهر پرت کنند و یا جوانی که مارکسیست است بعلت عقایدش به چوبه دار بسپارند ، این جناب محمد انصاری و اون شایان مصلح لنگ دراز بیشعور که در محفل سکتاریستی خواهان مرگ تمام هموطنان اهل سنت میشود ، هر دو از خانواده های حزب الهی و سپاهی هستند که سال ۶۰ به شکار جوانان هوادار جریانات سیاسی در کوچه و خیابانها مشغول بودند . احترام به عقاید هم ؟ یا احترام به عقاید فقط اینها ؟ دوما ، به بهانه احترام به عقاید دیگران که نباید به چرندیاتی بعنوان اعتقاد احترام گذاشت . مگر در همین اروپا به عقاید نازی ها احترام مبگذارند ؟ نه تنها احترام نمی گذارند بلکه جرم هم محسوب میشود . سوما ، پرستش یک فرد عرب از خانواده و تبار همان عرب هایی که به سرزمین ما حمله کردند، کشتار کردند ، سوزاندن ، تجاوز کردند و دختران این سرزمین را به بردگی بردند و حالا مافیایی همچون علم الهدای از بارگاه این فرد عرب دکانی برای سر کیسه کردن مردم ساده کرده و حتی دور تا دورش خانه های عفاف ساخته و دختران ۱۲ ساله به تن فروشی مجبور کرده اند بخاطر فقر و همان علم الهدای بیشرمانه در فضای مجازی از زنان ایرانی میخواهد که خود را در اختیار زائرانی که از کربلا میایند بگذارند چون صواب داره و رواج خرافات های که فرهنگ این سرزمین را به انحطاط کشانده ، بعنوان عقیده دیگران باید احترام بهشون گذاشت ؟ مثل اینکه به مردم روسیه گفته شود در کشورشان برای نازیست های آلمانی بارگاه درست کنند و بروند بهشون احترام بگذارند . حال کدام پز روشنفکری است ؟ ما مردم ایران چه به سرمان آمده ؟ از همین محمد انصاری مداح بپرس رستم فرخزاد کی بوده ، نمی شناسد اما ده پشت اجداد فلان امامک اهل حجاز را با پسوند (ع) برات ردیف بیوگرافی شان را بلغور خواهد کرد . وجدانا وقتش نرسیده از این ژست توخالی " به عقاید دیگران باید احترام گذاشت "حتی اگر عقایدشان باعث فلاکت مردم سرزمینی هم شده . دست برداشت .
حدود ۱۵ روز پیش Gamberon در مورد «این خبر» گفت: ۷۸ موافق
اینها کینه ای ترین مردم دنیا هستند ، در جنگ جهانی دوم پادو هیتلر بودن ، ژنرال تیتو کنار بقیه مردم بالکان قرارشان داد و زیباترین کشور اروپایی براشون تشکیل داد اما طبق ضرب امثل معروف ایرانی " خلایق هر چی لایق " .فربب آلمان و آمریکا خوردن و دیدیم اًن کشوری که معروف به عروس اروپا بود را با تنگ نظری و همین کینه شتری تکه پاره کردند ووحالا دل سون خوش است که جز اتحادیه اروپا هستند ، یک گروه مافیایی حاکم بر سرنوشت شون و فقر از سر و کول جامعه شون داره بالا میره و امثال این پلوفسول با زد و بند با همان مافیا صاحب استادیوم هستند و آن طرف کودکانی گرسنه که چیزیذزرای خوردن ندارند . مردکه طوری افه میاد انگار میتونسته مربی رئال بشه اما نشده ودبرای رضای خدا اومده مربی پرسپولیس شده ،
حدود ۲ ماه پیش Gamberon در مورد «این خبر» گفت: ۶۸ موافق
وضع مملکت و مملکت داری این انگلها دقیقا مثل همین فدراسیون فوتبال و مدریت کردن آن است . این حمید استیلی هم از اون چاچول بازهای دستمال باز است . پس چرا وقتی علی کریمی در باره تاج و فدراسیون و همین کیروش انتقاد کرد هیچکدام از شماها از او حمایت نکردی جناب واعظ زگیل ، چون شما خودی و غیر خودی دارید ، استیلی چون خودی است جوش آوردی؟ اون دهان کثیفت راببند و اسم رییس علی دلواری را نیار ، او ایرانی و عاشق ایران بود و دشمن را بیرون انداخت ، اما شما واعظ ها و آخوندهای دشمن ایران و ایرانی هستید و بزودی فرزندان و دوستداران رییسعلی شما را هم بیرون خواهند انداخت . کیروش هم ذات همه شما را خوب شناخته که هیچکدوم از بالا تا ذیل تان چشم دیدن هم را ندارید و همگی تان بفکر جیب خود هستید ، آری کیروش ساختمان پک را از جیب پدرش نساخته و از پول بیت المال ساخته ، چرا شما با همین پول بیت المال هیچ چیزی نساختید و فقط دزدیدید ووکیروش این را خوب میداند که کجای شما میسوزد ، نتونستبد پول و یا امکانات پک را بدزدید و بدهید به کثافت زاده های خود که یا در خارج حال کنند یا سوار ماشین های آنچنانی شوند و جلو مردمی که برای درمان بچه های خود کلیه هاشون را می فروشند ویراژ دهند ؟
حدود ۲ روز پیش Gamberon در مورد «این خبر» گفت: ۴۹ موافق
خوشحالم فرشاد احمد زاده هم به حقش رسید ، اما البته به نظر من پورقاز از عبدالله زاده بهتره و کاش پورقاز دعوت میشد ، حال میکنم این یارو لات شجاع خلیل زاده دعوت نمیشه ، البته طبق نظر حمید درخشان ، علی پروین و برانکو ، باید شایان مصلح و ربیع خواه هم دعوت میسدند ، چون تیم نوحه خوان نداره و دعای کمیل هم کسی نیست بخونه تا آغا امام زمان بیاد ارنج تیم بچینه ، اونهم علیه عربهای فامیل خودش ، وجدانا مدام عرب برادران نود را ول میکنه و به ایرانی کمک میکنه که این جماعت ذز امام ها درخواست کمک میکنند ؟!!!!
حدود ۲ ماه پیش Gamberon در مورد «این خبر» گفت: ۴۸ موافق
این همان بیراونده که پارسال بخاطر یکی دود اشتباه بعضی هوادارنماها به ناحق به باد فحش گرفتنش و اشکش را در آوردن ، انتقاد درست هیچ مسئله ای نیست . اما فحاشی و انتقاد بیمورد همراه با ناسزا واقعا زننده وونشانه شخصیت طرف است . دمت گرم پسر با اینکه بعد از جام جهانی پیشنهادهای خوبی از خارج داشت نرفت و ماند و کمک تیم کرد . بدون اون یقینا خبری از صعود نبود . سید جلال هم که دیدید همه . چطوری کند شده و بیراوند جورش را می کشد . کیروش بیخود کسی را کنار نمیذاره . روی گل قشنگ مقصر بود و زیربار هم نمی رفت . و روی هد آخر که ژاوی راحت جا گذاشتش و اگر بیراوند دفع ننیکرد کل بود .