صفحه شخصی: Gamberon


تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۱۲ مرداد ۱۳۹۷ (حدود ۸ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۲۷۵ (میانگین موافقان: ۲۰ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲ ماه پیش Gamberon در مورد «این خبر» گفت: ۲۰۶ موافق
بابا اینها دیگه کی هستند ، انسان پیش خودش میگه شاید این یکی دیگه با اون بقیه حرف مفت زنها فرق داره و یه چیزایی شابد حالیشه اما به محض اینکه در اون گاله بی صاحب را باز میکنه، انسان مات و مبهوت میشه از اینهمه درک بالا ، درک بالا در منفی بافی، در غرق شدن در حماقت . یکی از یکی بدتر ، عقده ای .خبرنگارهای و اینها انگار از یک ژن هستند. گندش در آوردن دیگه ، طوری در باره تیم ویتنام با غرور حرف میزننه انگار هنوز جهان وارد قرن ۲۱ نشده .
حدود ۱ ماه پیش Gamberon در مورد «این خبر» گفت: ۱۵۴ موافق
حالا صبر کن جه بلبشویی توی تبم ملی بوجود بیاد ، بر سر اسامی دعوت شده به اردوهای تیم ملی بگیر تا سر شماره لباس و تعویض و پاس دادن خشتک کشی خواهد شد ، هم در زمین و میان بازیکن ها و هم بین افراد مافیا که بازیکن راذسفارش کرده اند ، طفلی سامان قدوس ، هنوز دنیای وحش وحش را ندیده و فکر میکنه همیشه مثل دوران کیروش خواهد بود ، وقتی دید روزی صدبار بخودش لعنت خواهد فرستاد که جو گیر شد و بین سو ئد و ایران ، ایران را انتخاب کرد ، !!
حدود ۲ ماه پیش Gamberon در مورد «این خبر» گفت: ۱۲۶ موافق
حق با کیروش است ، همانطوری که تهتغاری هم گفته با اینکه پرسپولیسی قدبمی و دو آتشه هستیم اما این پرسپولیس هیچ شباهتی بجز رنگ لباس با پرسپولیس قدیمی و مردمی و کارگری ما نداره . مشتی حقه باز دروغگو به نام مدیر عامل که بجز به منافع حقبرخود و حکومت به هیچ چیز دیگری فکر نمیکنند . در حالیکه فقر را در سراسر مملکت گسترش داده اند اما خودشون با ناحقی بر صندلی هایی که اصلا صلاحیتش را ندارند تکیه زده و سوار بر هواپیماها در حالیکه در فرست کلاس نشسته و بزای خودشون جهانگردی میکنند ، و در گاله را باز می کنند و به دروغ میگه بدون یک ریال کمک گرفتن از دولت و پول مردم تشریف برده اند ژاپن ، ارواح عمه تو و برانکو هر دو .
حدود ۲ ماه پیش Gamberon در مورد «این خبر» گفت: ۱۱۱ موافق
یک چاپلوس دستمال بدست به مجری های مسخره رسانه میلی بیت رهبری اضافه شد . مبارکه، مردک مگر حرف نادرستی زده ، در باره مسابقه ایران و یمن نبود و در باره افتتاحیه بود و آن خواننده زن ، جناب انصاریان شما چه چیزهایی در تلویزیون ایران دیدی که گزارشگر تلویزیون افغانستان نمیتونه فکرش را هم بکنه ؟ چهره نورانی سعید طوسی ؟ یا زیر گرفتن معترضان توسط ماشین نیروی انتظامی ؟ یا سیلی زدن مامور شهرداری توی گوش پیرزن دستفروش جلو چشم بچه اش ؟ ننگ بر شماها باد که منافع ملی را فدای منافع حقیر شخصی تان می کنید در دفاع از ظلم و ظالم . عزیزان افغانستانی باید مدیون باشند ؟ یا مردم ایران هم باید مدیون آنها باشند ؟ یادت نره در ۸ سال جنگ این عزیزان افغانستانی،بودند که سخت ترین کارها را می گرداندند نه امثال تو و مشتی آقازاده مفتخور و بچه بازاری ها که فقط سرمایه بهم میزدند از برکت جنگ . لعنت بر همه شما ایران بر باد دهندکان مفلس بدبخت زبون .
حدود ۲ ماه پیش Gamberon در مورد «این خبر» گفت: ۱۱۱ موافق
آدمی که شعور داره و در نخ این نیست که با کوبیدن کیروش مافیا و دلال ها و برادران قاچاقچی را از خود خوشنود کنه تا تکه ای استخوان بندازند جلوش ، اینگونه صاف و صادق به مسائل نگاه میکنه ، نه مثل خیابانی و پیروانی و بک دوجین بنجل بدبخت