صفحه شخصی: Farshad1


تیم محبوب در لیگ برتر: پرسپولیس

مشارکت:

شروع: ۵ بهمن ۱۳۹۳ (حدود ۳۴ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۱۰۶۵ (میانگین موافقان: ۲۲ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۷ روز پیش Farshad1 در مورد «این خبر» گفت: ۱۲۴ موافق
مسعود شجاعِ ما، بر دلهای ما چیره گشته است؛ در تیم ملی باشد یا نباشد، تبدیل به قهرمانی شده که یاد و خاطره اش تا دهه ها باقی مانده و گرامی داشته میشود. مسعود، قهرمان ما، نامت پر آوازه و خاطره ات جاودان، هر کجا که باشی در دل ما جای داری و دوستت داریم.
حدود ۲ ماه پیش Farshad1 در مورد «این خبر» گفت: ۹۶ موافق
به نظر من مردم نیز در پایان بازی به همراه تیم ملی، ورزشگاه را ترک کنند و "مقامات" را با "جشن"شان تنها بگذارند. مرده خورانی که به هنگام پشتیبانی از تیم ملی آنها را تنها گذارده و برایشان حاشیه درست می کردند، اینک به هنگام پیروزی با ترتیب دادن "جشن پیروزی"، میخواهند پیروزی جوانان ما را "ملاخور" کنند.
حدود ۳ ماه پیش Farshad1 در مورد «این ویدیو» گفت: ۷۰ موافق
آخ كه چه دماغى از برخى از اين سعوديها سوخت؛ بازى برده از چنگشون در رفت!
حدود ۷ روز پیش Farshad1 در مورد «این خبر» گفت: ۶۴ موافق
ذوالفقار نسب: "هرچى گشتم يك بازيكن اصلى تيم ونزوئلا را نديدم"! برخى از دوستان: "همين تيم نفت ما با مربيگرى درخشان و بازيكنان نه چندان مطرح و بدون آمادگى ازشون ميبره"، كارشناسان خبره تلويزيون ايران: "اين بازيها بد نيست، اما ما به حريفان قدرتمند احتياج داريم"، مايلى: "مادرِ چاوز هم مياد؟" !!!
حدود ۳ ماه پیش Farshad1 در مورد «این خبر» گفت: ۵۹ موافق
برای نخستین بار به شجاعت برانکو آفرین گفتم. و فکر می کنم که خودش نیز متوجه شد که پافشاری روی 11 بازیکن، به مرور به محفل بازی در بین بازیکنان خواهد انجامید و در نهایت سستی و عقب گرد تیم را در پی خواهد داشت. این یک قانون عام است. طارمی گرامی نیز بداند که هواداران امروز از او یک انتظار دارند؛ ارائۀ فوتبال زیبا، پس خواهش می کنیم که عقاید سیاسی و مذهبی خود را برای خودتان نگاه دارید و تمرکزتان را بگذارید برای فوتبال و نه شرکت در این و آن مراسم مذهبی و سیاسی! در کنار این درخواست، باید پرسید آیا آنقدر که برای تمرمیم وضع ظاهر، عکس انداختن با این و آن، اتلاف وقت پای اینترنت، شرکت در مراسم سیاسی و مذهبی و ... وقت می گذاری، برای فوتبال هم همینقدر وقت می گذارید؟!!!