صفحه شخصی: Farshad1


تیم محبوب در لیگ برتر: پرسپولیس

مشارکت:

شروع: ۵ بهمن ۱۳۹۳ (حدود ۴ سال پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۱۲۸۴ (میانگین موافقان: ۲۴ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲ ماه پیش Farshad1 در مورد «این خبر» گفت: ۱۶۹ موافق
جواد خیابانی: "Why Iranian people Mr Quroosh food no?"
حدود ۲ ماه پیش Farshad1 در مورد «این خبر» گفت: ۱۲۹ موافق
آقای افشین پیروانی "باعیرت"، شما چندی نیز مدیر تیم ملی بوده اید و چای شگفتیست که "خبرگزاری" ایسنا تنها شما را به عنوان "کاپیتان سابق تیم ملی" معرفی کرد!! روشن است که معمولا آدمها را با آخرین مقامشان و یا آخرین مدرک تحصیلیشان معرفی می کنند. اما در مورد شما آخرین مقام شما گره خورد، به خیانت به تیم ملی ایران و جریان رشوه گیری شما، تا جائیکه با پشتکاری همین کی روش،دم شما را مانند موش گرفته و از تیم ملی بیرون انداخته اند. اگر وابستگی های شما با "آیت الله نوری همدانی" نبود، شما را حتا به ورزشگاهها نیز نباید راه میدادند چه رسد به اینکه اینک بیائید راجع به پرسپولیس و تیم ملی "اظهار نظر" بفرمائید!! براستی کی روش چه گفت که رشوه خوارها، خبر چین ها و ریاکاران اینچنین برافروخته شدند؟!! او گفت هنگامیکه تیم من مشکل مالی داشته و دغدغه ما این بوده که چه خوراکی باید جلوی آنها بگذاریم، ناگهان خبر می آمد که تیمی دیگر که محبوب بوده با بلیط درجه یک به ژاپن میرود و ... خوب این کجایش ایراد دارد، که مدیریت اشگاه محبوب من پرسپولیس را، به بیانیه نویسی وا داشته است؟!! آیا فدراسیون و وزارت ورزش نباید از تیمهای ملی چه کشتی، چه والیبال و ... و تیم ملی پشتیبانی تدارکاتی و تبلیغاتی لازم را به عمل آورند؟ و هنگامیکه این پشتیبانی صورت نگرفت و یا ناقص صورت گرفت، این وظیفه کی هست که به مردم اطلاع رسانی کند تا مدیران باسمه ای با تنبیه لازم روبرو شوند؟ جای شگفتیست که برخی از هواداران خوب ما، سوراخ دعا را گم کرده و با این موضوع برخورد احساسی می کنند!! مگر دوران سرمربیگری حمید درخشان و مدیریت آقای سیاسی و ... در پرسپولیس یادتان رفته؟ مگر دوران پر تنش سرمربیگری آقای دائی را فراموش کرده اید؟ خوب پس، در آنزمان اگر بدرستی از مدیریت پرسپولیس ایراد می گرفت، باید برافروخته می شدید؟ خوب اکنون نیز یکی در تیم ملی از کمبودها می گوید تا تیم ملی ما به آنچه که حقش است برسد، اگر غر زدنهای کی روش نبود، فوتبال ملی ما نه چنین جایگاهی داشت، و نه ساختمان پِک و ... به جای اینکه همه هم صدا شده و مدیریت بی عرضه و ریاکار فدراسیون و وزارت ورزش را هدف بگیریم، تا تیم ملی ما چه فوتبال چه کشتی، چه والیبال و غیره به حقشان برسند، چرا شمشیر بر آنی که فریاد حق طلبی سر داده می کشید؟!!!
حدود ۲ ماه پیش Farshad1 در مورد «این خبر» گفت: ۱۱۱ موافق
درود بر تیم ملی ایران، همه برای تیم ملی!
حدود ۲ ماه پیش Farshad1 در مورد «این خبر» گفت: ۱۰۱ موافق
نخست اینکه خودِ "روزنامه دنیای اقتصاد" وارد بحث های تخصصی و واکاوی "فوتبال" شده است، خود جای شگفتیست! شاید تبِ فوتبال یقۀ "اقتصاد" را هم گرفته است!! دوم اینکه؛ باید از قهرمانی های قهرمانان ما گفته و نوشته شود و از آنها ستایش شود، برای اینکه برای تک تک ما ایرانیان می جنگند، اما "اقتصاد دانِ" جو گیر ما، به بهانۀ ستایش از بیرانوند، زیرکانه به تخریب سرمربی می پردازد. هنگامی که سخن از گل احتمالی عمان به ایران در دقیقه یک بازی میراند، انگار به عمد فراموش می کند که ایران در برابر عراق بسیار قویتر از عراق فعلی، با نزدیک به 90 دقیقه ده نفره بودن، اما دو بار گل خورده را جبران کرد. همین تیم در برابر پرتغال در جام جهانی، بازی باخته را مساوی کرد، حال در برابر عمان با هشتاد و نه دقیقه وقت، طبل یأس و ناامیدی می زنید آقای کارشناس "اقتصادی"!!! این جناب پا را فراتر گذاشته و حتا در برابر عراق نیز با "اما و اگر هایش" و اینکه "اگر" بیرانوند فلان توپ را مهار نمی کرد و در برابر ویتنام "اگر" از پَسِ تک به تک بر نمی آمد، ما اینک چنین بودیم و چنان بودیم، و سرمربی را اکنون در ایران باید به توپ می بستند!!! حتا پا را فراتر گذاشته و گل جهانبخش را هدیۀ دفاع عمان میداند و نه هوش، آمادگی و اتوریتۀ خودِ جهانبخش که از یک توپ مُرده، یک گل با ارزش ساخت!!! نگارندۀ مقاله بالا به عمد فراموش می کند که همۀ این بازیکنان با کاردانی و مسئولیت کی روش هست، که در این "تیم" جمع شده اند. و مسئولیت شکست و هر پیروزی به عهدۀ کی روش هست. سخن بسیار است و وقت تنگ، آیا بهتر نیست کمی به خودمان بیاییم و بپذیریم که بیش از پنج سال بر بام فوتبال آسیا آشیانه کردن، تصادفی نبوده، کسب بهترین نتایج تاریخ فوتبالی ایران در جام جهانی 2018 تصادفی نبوده، و درخشش تا کنونی ایران در جام ملتها نیز تصادفی نیست؟
حدود ۲ ماه پیش Farshad1 در مورد «این خبر» گفت: ۸۹ موافق
پس از اعلام آمادگی "دو باشگاه اروپائی" برای جذب مهدی طارمی، و پس از درخواست فدراسیون فوتبال کلمبیا برای جذب کی روش، اکنون نوبت به میلاد محمدی رسیده است!!! هر چند به شخصه، امیدوارم که بازیکنان در لیگهای معتبر جهانی توپ بزنند، اما پخش چنین گزارشاتی در این هنگام که آنها درگیر مبارزات جام ملتهای آسیا هستند، تنها به قصد برهم زدن تمرکز بازیکنان است که صورت می پذیرد. با آرزوی پیشرفت تک تک بازیکنان ایرانی در لیگهای برتر جهانی، اینک هنگام درخشش در جام ملتهای آسیاست.