صفحه شخصی: Farshad1


تیم محبوب در لیگ برتر: پرسپولیس

مشارکت:

شروع: ۵ بهمن ۱۳۹۳ (حدود ۵ سال پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۱۳۱۸ (میانگین موافقان: ۲۴ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۱ ماه پیش Farshad1 در مورد «این خبر» گفت: ۹۴ موافق
با دستگاه آشغال حاکم بر ایران، نمیشود به زبان آدمیزاد سخن گفت و همیشه فقط زبان زور را می فهمند. رژیم ایران حتا "زمان" نیز از دستش در رفته و نمیداند که در قرن 21، خانمها به مقام ریاست یک کشور و یا سازمانهای جهانی نیز می رسند. ورود بانوان ایرانی به ورزشگاهها، چون دیگر حقوق اجتماعی(هازمانی)، حق طبیعی آنهاست و تحت هر بهانه ای، که این حقوق نادیده و یا انکار گردد، نشانۀ یخ زدگی فکری و عقب گرد ذهنی مغزهای ناتوان است.
حدود ۳ ماه پیش Farshad1 در مورد «این خبر» گفت: ۷۳ موافق
براستی آقای دایی چه گفت که کارگران زحمتکش ایران "کامشان تلخ" شد؟! آقای دایی گفت که پراید و تیپا از 7 یا 8 میلیون تومن شدند پنجاه و خورده ای و 75 میلیون تومن، چرا دستمزد این بچه ها را نمی دهید؟ از اینجا شد که "کامِ" رئیس رؤسا تلخ شد و دستور بر حذف علی دایی را دادند!!! این جور مسائل برای پهلوان ورزش ایران، آقای دایی مهم نیست، مهم این است که در هر شرایطی پشتِ حق و عدالت ایستاده است و در جمهوری کثیف اسلامی، سخن از داد و دادگستری، پاسخش سرکوب است. مزدوران بیدادگر حاکم دیگر چیزی به پایان عمرِ ننگین و آلودۀ شما نمانده است.
حدود ۲ ماه پیش Farshad1 در مورد «این خبر» گفت: ۶۶ موافق
مقاله احساسى خوبى بود، اما فراموش نكنيد كه فوتبال تنها يك سرگرمى و يك بازيست. از همه چيز مهمتر بايد يكدلى همه ما براى سرافرازى ميهنمان و بزير كشيدن نه "سلطه پرسپوليس"، كه بزير كشيدنِ سلطه چپاولگران ميهنمان باشد. پاينده مردم ايران
حدود ۲ ماه پیش Farshad1 در مورد «این خبر» گفت: ۶۳ موافق
نه فقط تو تهران و یا ایران، که در همه جا، پرسپولیس سرورته! برای من که روشن نیست تیم سوم پایتخت این روزها کجاست؟ خدا خودش یار و یاور بی پناهان هست.