صفحه شخصی: Farshad1


تیم محبوب در لیگ برتر: پرسپولیس

مشارکت:

شروع: ۵ بهمن ۱۳۹۳ (حدود ۳۹ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۱۱۱۱ (میانگین موافقان: ۲۲ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲۲ روز پیش Farshad1 در مورد «این خبر» گفت: ۱۴۲ موافق
نگاهی به برخی از "انتقادات" آقای برانکو به سرمربی تیم ملی: 1. " کی‌روش از کجا می‌داند بازیکنان آماده نیستند؟" دست کم کی روش مربی شناخته شده و با تجربه ای است. ایشان با در اختیار داشتن بازیکنان در طی اردوهای برگزار شده، دست کم اینقدر تجربه دارد که بفهمد آیا این بازیکنان شرایط درخشش در بزرگترین میدان ورزشی جهانی تاریخ بشریت را دارند یا نه!! اگر این اردوها محل کسب شناخت برای یک مربی با تجربه نیست، آقای برانکو توضیح دهند که ایشان در اردوهای خود به چه کاری سرگرم میشوند؟ 2. " مگر چند بازی لیگ را دیده که بازیکنان داخلی را ناتوان دیده که اعلام کرده آماده نیستند؟" آیا این همان کوک ارکستر سمفونی گروه مخالفان کی روش نیست؟ چه نغمۀ آشنائی!!! آقای برانکوی گرامی، اگر ایشان بازیهای لیگ را نمی دید، پس چگونه این بازیکنان را برای تیم ملی برگزید؟ مگر شما خودتان ندیده بازیکن می گرفتید؟ شاید شما اینکار را بکنید؛ هنوز برای فوتبال دوستان مشخص نشده که "پفک نمکی های اوکرائینی" چگونه به پرسپولیس راه یافتند و چه شد که رفتند!!! 3. ": دیروز متوجه شدم که لژیونرها آماده هستند و پرواز می‌کنند. بازیکنانی چون سردار آزمون مهدی طارمی و کریم انصاری‌فرد در زمین پرواز می‌کردند و پس از ۳۰ دقیقه آنها را نمی‌دیدم". به به آقای سرمربی هم با زبان طنز آشنائی دارند! آقای برانکو، بازیکنان تیم ملی در طی 18 دقیقه ابتدائی بازی به دو گل رسیدند و تیم الجزایر با داشتن ریاض محرز و بونجاج و ... را توی قوطی کردند. این برای ما "پرواز" تیم ملی بود. اما قرار نبود که کی روش طی یک بازی همۀ داشته هایش را رو کند. فراموش نکنید، طی 18 دقیقه. کی روش در هر بازی و با هر ترکیب، تفکر خاصی را دنبال می کند. خوب باید بین یک مربی طراز اول و یک مربی تیم های دسته دوم اروپائی یک فرقی وجود داشته باشد، مگر نه؟!! 3. لیگ ما نسبت به بیست و یا ده و یا دو سال پیش خیلی بهتر شده، اما این لیگ همچنان در آسیا دارد درجا می زند. همه میدانیم که چه بازیکنانی با چه شرایطی به باشگاهها تحمیل می شوند و چه باشگاههایی سوگلی هستند. همه میدانیم که لیگ به خاطر ضعف مدیریت، ضعف اقتصادی و ... به چه چیزهایی آلوده است. از "جادوگری" و "جن گیری" در این فوتبال هست تا قلیان کشیدن و دیرخوابی و عیاشی برخی از بازیکنان لیگ در محفل و فرصتهای گوناگون! حالا آقای برانکوی گرامی اگر شما برای خود شیرینی و کوبیدن سرمربی تیم ملی، این واقعیت ها را عامدانه نمی خواهید ببینید، ما دیگر گناهی نداریم. 4. همیشه باور داشته و دارم که آقای برانکو "دیپلمات" خوبی بوده است. و چه دیپلماتیک به امکانات "خوب" تیم ملی اشاره میکنند و به "آقای تاج تبریک" می گویند!!! اگر کی روش نیز چون شما بود، آقای برانکو؛ الان هنوز هم ما با همان امکانات دوره شما باید سر می کردیم. آنی که جنگید و این امکانات را برای تیم ملی فراهم نمود، کی روش بود. و باید هم به کی روش تبریک گفت. شما در دوره خود در پرسپولیس چه امکاناتی برای پرسپولیس رقم زدید؟
حدود ۱ ماه پیش Farshad1 در مورد «این خبر» گفت: ۱۳۵ موافق
اگر این خبر درست باشد؛ بهترین عیدی ای است که در 39 سال گذشته گرفتم. حضور او را به همۀ فوتبال دوستان ایرانی و آنانی که خواهان خنده از ته دل مردم ایران هستند، شادباش می گویم. عید نوروز را نیز به همۀ هم میهنانم و بویژه آنانی که از راه دور دل در گرو ایران دارند، شادباش گفته و نوروزی خجسته و نوین برایتان آرزومندم. با مهر
حدود ۲ ماه پیش Farshad1 در مورد «این خبر» گفت: ۱۲۲ موافق
آقای خاکپورِ گرامی، شما حق دارید: "میتوان استعداد را خرید". اما نمیشود که آنرا به آدمها تزریق کرد. در مقاله فوق از شما به عنوان "کاپیتان سابقِ تیم ملی" یاد شد، اما آخرین مقام شما در فوتبال ایران، سرمربی تیم ملی زیر 23 سال بودید. همان تیمی که شما و "مسئول مالی تیم" آقای حبیب کاشانی، به سرفرماندهی آقای مایلی کهن، قرار بود که در مسابقات قطر جواز عبور به المپیک را کسب کنید، اما با افتضاح برگشتید. شما نشان دادید که استعداد مربیگری در آن اندازه را نیز ندارید، حیف پولی که خرج شما شد. اینک پول دادید و "استعداد" خریدید، اکنون نیز برای کسب پیروزی باید به سازِ "استعداد" خود نیز برقصید. اما نشان میدهید که رقاص خوبی نیز نیستید. افتخار را هدیه نمی کنند، بلکه برای آن باید بجنگید، کاری که از حرافانی چون شما بر نمی یاید. آقای کی روش را مردم ایران نیاورده اند، همانهایی که شما را سرمربی تیم ملی زیر 23 سال کرده، آورده اند. خودشان نیز از کاری که کرده اند پشیمانند، اما خود کرده را تدبیر نیست. بسوزید و بسازید و شاهد پیشرفتهای تیم ملی ایران باشید. آها راستی، دست از سر فردوسی و ... بردارید، شما اینکاره هم نیستید!!!
حدود ۱۵ روز پیش Farshad1 در مورد «این خبر» گفت: ۱۰۵ موافق
تا آنجا که من متوجه شدم، کی روش درخواستی مبنی بر تعلطیلی لیگ ارائه نداده است. نمیدانم که چرا این آقایان مرتب چنین "درخواستی" را از زبان کی روش مطرح می کنند؟!! شاید کی روش در نظر داشته باشد آندسته از بازیکنانی که از لیگ ایران را با خود به جام جهانی میبرد، بیشتر در اختیار داشته باشد. این بازیکنان سر جمع شاید 12 تا 15 تن را در بر بگیرند، که همۀ این بازیکنان نیز در پرسپولیس و یا تاج بازی نمی کنند. دست کم نیمی از آنها از باشگاههای دیگر هستند که هر تیمی شاید یک یا دو بازیکن بدهد (ذوب آهن یکی، فولاد دو تا و ...). یعنی آیا قلعه نوئی همان یک بازیکن را نداشته باشد، براستی کارش اینقدر لنگ خواهد شد؟!!! در اختیار داشتن بیشتر این بازیکنان نیز به معنی کندن آنها از باشگاههایشان نیست، چه اینکه کی روش بهتر میداند که بازیکن در شرایط بازی باشد بهتر است، حتی در لیگ دوزاری ایران. شاید به جای یک یا دو روز برای "ریکاوری"، چهار یا پنج روز آنها را بخواهد. نمیدانم این تنگ نظری مفرط سرمربیان ایرانی اگر از کینۀ شتریشان نباشد، از چه چیزیست؟!!!
حدود ۶ روز پیش Farshad1 در مورد «این خبر» گفت: ۹۱ موافق
"زبان سرخ سر سبز می دهد بر باد"! آقای چراغپور از آندسته مربیانی هستند که کم کم دچار استحاله شد و از مخالفت با کی روش دست برداشته و راه واقع بینی در پیش گرفتند. از تبلیغات پوچی که پیرامون برخی از باشگاههای ما مبنی بر اینکه "امسال چه و چه می کنیم"، که آنهم در راستای منافع برخی هاست که انجام می پذیرد، بگذریم؛ می رسیم به این نکته که جام جهانی، محلی برای تجربه اندوزی صِرف نیست، بلکه جایی است که هرجه تا کنون اندوخته اید باید خرج کنید و به نمایش بگذارید. چشمان میلیاردها آدم از سراسر دنیا به شما دوخته شده است. این درست است که بودنِ در آوردگاه جهانی موجب غرور و شادیست، اما این شادی هنگامی کامل می گردد که جوانان ما در آنجا خوش بدرخشند و ما را سرافراز سازند. برای منافع تیم ملی باید، کله شقی را به کناری نهاد و از خواستۀ منطقی سرمربی پیروی کنیم. این جام باشگاههای آسیا هر سال برگزار میشود، اما جام جهانی هر چهار سال یکبار و روشن هم نیست که آیا ما برای جام جهانی 2022، برگزیده شویم!