صفحه شخصی: Farshad1


تیم محبوب در لیگ برتر: پرسپولیس

مشارکت:

شروع: ۵ بهمن ۱۳۹۳ (حدود ۴۲ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۱۱۷۷ (میانگین موافقان: ۲۳ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۱۶ روز پیش Farshad1 در مورد «این خبر» گفت: ۱۴۹ موافق
درخشش هر ايرانى در هر مقامى در هر كجاى دنيا موجب سرافرازى ماست! دستآورد هاى آقاى فغانى و همكارانش را تا همينجا هم كه نتيجه تلاش، كوشش و زحمت هاى خستگى ناپذيرشان ميباشد، نخست به خودِ آنها و سپس به مردم ايران شادباش ميگوييم.
حدود ۲ ماه پیش Farshad1 در مورد «این خبر» گفت: ۱۲۸ موافق
من به عنوان یک ایرانی و سپس یک پرسپولیسی، برای این کار آقای شفر، به احترام بر می خیزم، کلاه از سر بر می دارم، و به آنکه به تیم ملی من و ما، احترام گذاشته است، تعظیم می کنم.
حدود ۱۴ روز پیش Farshad1 در مورد «این خبر» گفت: ۱۱۶ موافق
آقای هاشمی طبا، با همین نگاه و دید شما و دیگرانی چون شما، ما چهل سال است که از هر نظر از جهان و فن آوریهای نو، عقب مانده ایم. اما مهم نیست، چیزی که مهم است، این است که در چهل سالی که گذشت، شعور اجتماعی ما نه تنها پیشرفت نکرده، که به کمک ملایان، مداحان، صدا و سیمای گوش به فرمان، کمکهای میلیاردی به نهادی مذهبی برای پر کردن اراجیف در گوش و مغز مردم، پس رفت نیز کرده است. اگر تحمل آدمیانی چون کی روش را ندارید، صد در صد باور داشته باشید که شما هیچ مغز پیشرفتۀ قرن بیست و یکمی دیگری را در هیچ زمینه ای تحمل نخواهید کرد. آقای هاشمی طبا، پیش از "سیاهی 57"، از هر صد دانشجویی که برای تحصیل به خارج (حالا هر کجا) میرفت، بیش از 99 درصد پس از اتمام تحصیل به ایران باز می گشتند و پناهنده ای هم در خارج از ایران نداشتیم. اکنون از هر صد دانشجو، 98 درصد که بیشترشان از فرزندان خودِ دست اندرکاران این رژیم هستند، بر نمی گردند و بیش از 6 میلیون ایرانی از پناهنده تا ... در خارج بسر میبرند. بیشتر فوتبالیستهایی که هم به بهانۀ پیشرفت فوتبالشان حتا حاضرند به ترکیه بروند، خواستۀ واقعی اشان فرار از جهنم شماست. شما برای توجیه اوضاع اسارت باری که هشتاد میلیون ایرانی در آن گرفتار آمده ا ند، لازم نکرده به کی روش گیر بدهید، چاره ای برای آب آشامیدنی خوزستان و بلوچستان بکنید. چاره ای برای کارخانه های ورشکسته بکنید، چاره ای برای کارتن خوابها بکنید، چاره ای برای کودکان کار بکنید، چاره ای برای مادران بی سرپرست بکنید، چاره ای برای پیشگیری از اختلاس ها بکنید، چاره ای برای درمان بی پولها بکنید، چاره ای برای ...، آیا در آن زمینه ها نیز کی روش گناهکار است؟!!!
حدود ۱۹ روز پیش Farshad1 در مورد «این خبر» گفت: ۹۷ موافق
اين "پيشكسوتان" چرا از بردن نامشان در زير بيانيه اشان كوتاهى كردند؟ هيچ بى شرمى اى بالاتر از اين نيست كه شهامت بعهده گرفتن حرفهاى خودتان را نداشته باشيد.
حدود ۳ ماه پیش Farshad1 در مورد «این عکس» گفت: ۹۶ موافق
چه کرده ای با ایران که "ارتجاع سیاه" حتا از پیکر بی جانت نیز می ترسد؟!!