صفحه شخصی: Farshad1


تیم محبوب در لیگ برتر: پرسپولیس

مشارکت:

شروع: ۵ بهمن ۱۳۹۳ (حدود ۴۴ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۱۲۰۱ (میانگین موافقان: ۲۳ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۳ ماه پیش Farshad1 در مورد «این خبر» گفت: ۱۴۹ موافق
درخشش هر ايرانى در هر مقامى در هر كجاى دنيا موجب سرافرازى ماست! دستآورد هاى آقاى فغانى و همكارانش را تا همينجا هم كه نتيجه تلاش، كوشش و زحمت هاى خستگى ناپذيرشان ميباشد، نخست به خودِ آنها و سپس به مردم ايران شادباش ميگوييم.
حدود ۱۳ روز پیش Farshad1 در مورد «این خبر» گفت: ۱۳۰ موافق
آقاى قلعه نويى گرامى، شما درباره "حافظه تاريخى مردم" و فراموش كاريهايشان چيزى به گوشتان خورده، اما مردم الزايمر نگرفته اند! شما بهترين تيم و بالاترين امكانات را در اختيار داشتيد، و كره بدترين تيم دهه هاى اخيرش را؛ بطوريكه حتى اگر در ضربات پنالتى هم مى برديد، باز براى ما شكست محسوب ميشد. اما در برابر عراق، ما حدود ٩٠ دقيقه، با يك يار كمتر و پس از اينكه دو بار در طول بازى نتيجه را واگذار كرده بوديم، تيم ما هر بار شجاعانه، بازى را با يك يار كمتر برمى گرداند! برو برو تيله بازيتو بكن پسر برو. "تو را با نبرد دليران چه كار؟"
حدود ۳ ماه پیش Farshad1 در مورد «این خبر» گفت: ۱۱۶ موافق
آقای هاشمی طبا، با همین نگاه و دید شما و دیگرانی چون شما، ما چهل سال است که از هر نظر از جهان و فن آوریهای نو، عقب مانده ایم. اما مهم نیست، چیزی که مهم است، این است که در چهل سالی که گذشت، شعور اجتماعی ما نه تنها پیشرفت نکرده، که به کمک ملایان، مداحان، صدا و سیمای گوش به فرمان، کمکهای میلیاردی به نهادی مذهبی برای پر کردن اراجیف در گوش و مغز مردم، پس رفت نیز کرده است. اگر تحمل آدمیانی چون کی روش را ندارید، صد در صد باور داشته باشید که شما هیچ مغز پیشرفتۀ قرن بیست و یکمی دیگری را در هیچ زمینه ای تحمل نخواهید کرد. آقای هاشمی طبا، پیش از "سیاهی 57"، از هر صد دانشجویی که برای تحصیل به خارج (حالا هر کجا) میرفت، بیش از 99 درصد پس از اتمام تحصیل به ایران باز می گشتند و پناهنده ای هم در خارج از ایران نداشتیم. اکنون از هر صد دانشجو، 98 درصد که بیشترشان از فرزندان خودِ دست اندرکاران این رژیم هستند، بر نمی گردند و بیش از 6 میلیون ایرانی از پناهنده تا ... در خارج بسر میبرند. بیشتر فوتبالیستهایی که هم به بهانۀ پیشرفت فوتبالشان حتا حاضرند به ترکیه بروند، خواستۀ واقعی اشان فرار از جهنم شماست. شما برای توجیه اوضاع اسارت باری که هشتاد میلیون ایرانی در آن گرفتار آمده ا ند، لازم نکرده به کی روش گیر بدهید، چاره ای برای آب آشامیدنی خوزستان و بلوچستان بکنید. چاره ای برای کارخانه های ورشکسته بکنید، چاره ای برای کارتن خوابها بکنید، چاره ای برای کودکان کار بکنید، چاره ای برای مادران بی سرپرست بکنید، چاره ای برای پیشگیری از اختلاس ها بکنید، چاره ای برای درمان بی پولها بکنید، چاره ای برای ...، آیا در آن زمینه ها نیز کی روش گناهکار است؟!!!
حدود ۳ ماه پیش Farshad1 در مورد «این خبر» گفت: ۹۷ موافق
اين "پيشكسوتان" چرا از بردن نامشان در زير بيانيه اشان كوتاهى كردند؟ هيچ بى شرمى اى بالاتر از اين نيست كه شهامت بعهده گرفتن حرفهاى خودتان را نداشته باشيد.
حدود ۲ ماه پیش Farshad1 در مورد «این خبر» گفت: ۷۹ موافق
١. آقاى كى روش گرامى، براى همه زحماتى كه براى ما كشيديد، از شما سپاسگزاريم. از سوى خود و خانواده ام؛ آنچه كه سهم ما از مردم ايران است، هرچه دستمزد گرفته ايد نوش جان شما باشد. باور دارم كه پاداش شايستگى شما بيش از اينها ميباشد. ٢. هيچ گله اى از شما نداريم؛ با همه كاستى ها و ناتوانى مديريتى "هر دم بيلى" ما ساخته ايد و ما را در جهان سرافراز ساخته ايد. ٣. به نشان داده ايد كه "مدير"، "بى باكى"، "تعهد كارى"، "راستگويى" و ... چه هست و فرتورى شديد كه مردم ما از روى آن و با مقايسه با شما، دريافتند كه "مديران" داخلى ما تا چه اندازه دزد و بى وجدان هستند. شما تا ابد در دل ايرانيان جاى داريد. از شما سپاسگزاريم و هر كجا كه رفتيد برايتان سرافرازى آرزومنديم. دل ما برايت تنگ خواهد؛ خدانگهدار