چهارشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۵ (18 Jan 2017)، ساعت ۱۱:۳۳ (به وقت ایران)

صفحه شخصی: Farshad1

تیم محبوب در لیگ برتر: پرسپولیس

مشارکت:

شروع: ۵ بهمن ۱۳۹۳ (حدود ۲۴ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۸۷۶ (میانگین موافقان: ۲۰ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲ ماه پیش Farshad1 در مورد «این خبر» گفت: ۱۱۴ موافق
صد هزار نفری را تبدیل به جهنم سوزان بکنیم، اما فراموش نکنیم که به بازیکنان حریف سنگ نیاندازیم، بطری پرت نکنیم، نارنجک به داخل زمین نیاندازیم، بی حرمتی نکنیم، شعارهای خود را به فارسی که زبان ما است بدهیم، از قهرمانان آنها برای پیروزی تیم ایران، کمک نخواهیم. با خود شعار عربی به ورزشگاه نیاوریم، بگذار که آنها متوجه شوند به ایران آمده اند و نه یک کشور عربی، بدینگونه به آنها احساس راحتی دست نخواهد داد.
حدود ۲ ماه پیش Farshad1 در مورد «این خبر» گفت: ۹۶ موافق
رسانه ها و مقامات فدارسیون باید یاد بگیرند که به سرمربی تیم ملی ایران احترام بگذارند و به او اطمینان کنند. هرچقدر که خواسته های به حق او را غیر منطقی جلوه دهید، صدای او در رسانه ها و مجامع بین المللی ضعیف تر خواهد شد. همینجوری هم ورزش ایران در مجامع جهانی و آسیایی پشتیبانی ندارد، چه برسد به اینکه با ترکمون زدنهای سیاسی نظام حاکم، دیگران را بر علیه خود یکدست کرده و شوراندیم. پس با انتقادهای صد من یک غاز از سرمربی تیم ملی که یا ناشی از عدم شناخت و درک قوانین نوشته و نانوشته بر رفتارهای بین المللی است و یا ناشی از باند بازی و حسادت و ...، موضع او را تضعیف نکنیم. هیچ جای تردید نیست که برای شکستن روحیۀ ایران، و بی اهمیت جلوه دادن ایران، این مسابقه در چنین فضا و مکانی انجام گرفت. بیائید تا با پشتیبانی از تیم ملی ایران و کادر فنی اش، و با گامهای استوار این راه را بپیمائیم و با بودن در جام جهانی 2018، پاسخ همۀ ناجوانمردیهای این بی مروت ها را بدهیم.
حدود ۲ ماه پیش Farshad1 در مورد «این خبر» گفت: ۹۵ موافق
ما پرورش یافتنگان چنین "جهان بینی"ای هستیم: "چو فردا شود، فکر فردا کنیم"، "دم غنیمته"، "اوووه تا سال دیگه، حالا کی مرده، کی زنده"، از نظر تاریخ معاصر نیز، هنگامی که غرب اسبش را زین کرده بود و چهار نعل می تازید و پشت سر هم در همه زمینه ها یا اختراع می کرد و یا اکتشاف؛ ما به جای مدرسه و دبیرستان و دانشگاه، انواع مکتب خانه ها و یا به گفته کوچه و بازار: "ملا خانه" داشتیم. و در آن "سعید طوسی"های زمان، داشتند درس "عم جزء" و "آداب خلا" رفتن را تدریس می کردند. و زیانبارترین رهآورد چنین نظام "آموزشی"ای این بود که: "تو را چه به قضا و قدر"، "هر چه خدا خواست، همان میشود"، "همان شود که از روز ازل در طالع تو نوشته شده است"، "هیچکی نمی تواند با قضا و قدر در بی افتد" و ... نتیجه اینکه مردمی بار آمدیم که از نظر فرهنگی با برنامه ریزی، دانش روز، کارِ با برنامه و ... بیگانه ایم. در این چهل سال گذشته هم که دوباره رفتیم به عهد دقیانوس. اینک اگر آدمی بیاید و بگوید که "برنامه"؛ ما مانند جن زده ها، بهمراه قلعه نوعی و مایلی دسته بیل و ... می نشینم و به ریشش می خندیم که: "آقا رو باش، دیر اومده زود هم میخواد بره، بشین تا عرقت خشک شه، هنوز وقت زیاده و ..."!! اونهایی هم که دستی از نزدیک بر آتش دارند، تا "سهم امامشان" نرسه، امکان نداره که قدمی بردارند. من از کی روش سپاسگزارم که یک تنه دارد به مردم نشان میدهد که چه هرج و مرجی بر فوتبال حاکم است و این فوتبال آینۀ تمام قدی است از سوء مدیریت، بی برنامگی و چپاول در همۀ ارکان هازمان (جامعه) ایران!! تشخیص درد، باید ما را برای درمانش استوارتر سازد!
حدود ۱۸ روز پیش Farshad1 در مورد «این خبر» گفت: ۸۷ موافق
اگر ما ایرانیها ندانیم که "عجم" یعنی چه، و چون عربها از قدیم برای تحقیر ما ایرانیان، به ما "عجم" می گفتند، آقای جاسم کرار که یک عرب هستند و خود را "افتخار فوتبال عرب" میداند، بخوبی به معنی و مفهوم "عجم" آشنا هستند و از روی لجاجت در دل ایران، باز ما را "عجم" می نامد!!! "عجم" یعنی زبون نفهم، و عربها برای تحقیر ما ایرانیان، به ما "زبان نفهم" گفته و می گویند. اوج بدبختی آنجاست که در ترجمۀ این واژه به فارسی، خود ما ایرانیها کاسۀ داغتر از آش شده و زودی می پریم و می گوییم که "عجم" یعنی ایرانی!!!
حدود ۲ ماه پیش Farshad1 در مورد «این ویدیو» گفت: ۷۹ موافق
اینگونه رفتار نمایشی از سوی تیم رقیب و وقت کشی آنها، نشان از ناتوانیشان در برابر ما دارد. نشان از هراسی که از تیم ایران دارند و به زبونی تن میدهند تا یک مساوی ناجوانمردانه بگیرند. ما در برابر آرژانتین با همه خسروان فوتبالش به میدان رفتیم، اما خودمان را به این اندازه خوار و زبون نساختیم. ما در برابر سوئد بازی کرده و باختیم، اما در زمین هیچگاه تن به خواری ندادیم. ببینید که رقبا چه هراسی از ما به دل دارند، که ناچار به انجام چنین رفتارهایی می شوند. درود بر تیم ملی جنگندۀ ایران!