صفحه شخصی: Farshad1


تیم محبوب در لیگ برتر: پرسپولیس

مشارکت:

شروع: ۵ بهمن ۱۳۹۳ (حدود ۵ سال پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۱۳۳۰ (میانگین موافقان: ۲۴ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۳ ماه پیش Farshad1 در مورد «این خبر» گفت: ۹۴ موافق
با دستگاه آشغال حاکم بر ایران، نمیشود به زبان آدمیزاد سخن گفت و همیشه فقط زبان زور را می فهمند. رژیم ایران حتا "زمان" نیز از دستش در رفته و نمیداند که در قرن 21، خانمها به مقام ریاست یک کشور و یا سازمانهای جهانی نیز می رسند. ورود بانوان ایرانی به ورزشگاهها، چون دیگر حقوق اجتماعی(هازمانی)، حق طبیعی آنهاست و تحت هر بهانه ای، که این حقوق نادیده و یا انکار گردد، نشانۀ یخ زدگی فکری و عقب گرد ذهنی مغزهای ناتوان است.
حدود ۹ روز پیش Farshad1 در مورد «این خبر» گفت: ۸۰ موافق
واکاوی بسیار خوبی از تیم ملی ارائه دادند. کمااینکه تیم ملی به سوی پیر شدن می رود. در جام جهانی 2022 مسعود 38، اشکان 36، احسان 32، وریا 35، امید 35، وحید 34 سال سن خواهند داشت. بازیکنانی چون سیاوش یزدانی، مهدی طارمی و رامین هر کدام بالای 28 خواهند بود. این تیم ملی در جام جهانی 22 قطر (اگر راه بیابیم)، از نگاه فوتبال امروزی، تیم پیرمردان خواهد بود. سرمربی گرامی باید در کنار نتیجه، به فکر جوان کردن تیم هم باشد.
حدود ۳ روز پیش Farshad1 در مورد «این ویدیو» گفت: ۷۱ موافق
یاد سحر خدایاری، دختر آبی گرامی باد. 1. پرسپولیس در این بازی، بویژه در نیمۀ دوم بسیار امیدوار کننده ظاهر شد. از دقیقۀ هفتاد انگار تازه پیشران (موتور) تیم روشن شد. 2. جونیور بازیکن زحمتکشی نشان داد، باید یک کم به او زمان داد. 3. فکر کنم که آقای کالدرون میتواند به داشته های فنی پرسپولیس بیافزاید. 4. این پیروزی به همۀ پرسپولیسی های گرامی خجسته باد.
حدود ۲۱ روز پیش Farshad1 در مورد «این ویدیو» گفت: ۴۹ موافق
پرسپولیس سالها بود که چهار چهار دو بازی می کرد، در برخی مواقع نیز به چهار پنج یک روی می آورد. در چنین بازی حساسی، در زمین حریف و تیم پر مهره ای چون تراکتور، ما از همان آغاز بازی، میبایست به چهار پنج یک روی می آوردیم. حفظ میانۀ زمین برای ما اهمیتش بیشتر بود. به هر روی، این تنها یک نظر از سوی یک ناوارد است. اما به هر روی تیم امروز نتیجه نگرفت. پیروزی نوش جان تراکتوریها، سه کاپیتان تیم ملی خوب کار کردند. رشید هم نمایش بسیار خوبی داشت. اما روند خودِ بازی دلچسب نبود. بیشتر زمان بازی به خطا، توپ به بیرون و زمین خوردنهای بسیار گذشت. لیگ "حرفه ای"، بازیکنان "حرفه ای"، اما روند بازی پایینتر از سطح محلات!!!
حدود ۲۱ روز پیش Farshad1 در مورد «این ویدیو» گفت: ۴۴ موافق
برای بدست آوردن روحیه که بازیها را دست کم تا پایان لیگ نوزدهم، دست و پا شکسته ادامه دهند، این مساوی برای تیم سوم پایتخت از نون شب هم واجبتر بود. سرانجام با تلاش و جانفشانی بسیار زیاد شاگردان ماستروچپانی(؟؟؟!!!) به آن دست یافتند.