صفحه شخصی: Farshad1


تیم محبوب در لیگ برتر: پرسپولیس

مشارکت:

شروع: ۵ بهمن ۱۳۹۳ (حدود ۴۸ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۱۲۵۲ (میانگین موافقان: ۲۴ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۳ روز پیش Farshad1 در مورد «این خبر» گفت: ۱۶۹ موافق
جواد خیابانی: "Why Iranian people Mr Quroosh food no?"
حدود ۲ ماه پیش Farshad1 در مورد «این خبر» گفت: ۱۵۷ موافق
درود به تیم ملی ایران، درود به بازیکنان توانمند تیم ملی ایران، درود به کادر فنی باهوش، کاردان و جنگندۀ تیم ملی ایران، با امید به پیروزی، همه برای تیم ملی!
حدود ۱ ماه پیش Farshad1 در مورد «این ویدیو» گفت: ۱۴۹ موافق
پرسپولیس تنها فوتبال زیبا بازی نمی کند، بلکه برای فوتبال زیبا از جون مایه می گذارد و می جنگد. زنده باد پرسپولیس. خوشم اومد که "امیر خان" توی شهر خودش، با آنهمه بازیکن سرشناس و شایسته و میون 36 هزار هوادارِ تیمش، نتوانست پیروز شود و کِنِف شد.
حدود ۴ روز پیش Farshad1 در مورد «این خبر» گفت: ۱۲۹ موافق
آقای افشین پیروانی "باعیرت"، شما چندی نیز مدیر تیم ملی بوده اید و چای شگفتیست که "خبرگزاری" ایسنا تنها شما را به عنوان "کاپیتان سابق تیم ملی" معرفی کرد!! روشن است که معمولا آدمها را با آخرین مقامشان و یا آخرین مدرک تحصیلیشان معرفی می کنند. اما در مورد شما آخرین مقام شما گره خورد، به خیانت به تیم ملی ایران و جریان رشوه گیری شما، تا جائیکه با پشتکاری همین کی روش،دم شما را مانند موش گرفته و از تیم ملی بیرون انداخته اند. اگر وابستگی های شما با "آیت الله نوری همدانی" نبود، شما را حتا به ورزشگاهها نیز نباید راه میدادند چه رسد به اینکه اینک بیائید راجع به پرسپولیس و تیم ملی "اظهار نظر" بفرمائید!! براستی کی روش چه گفت که رشوه خوارها، خبر چین ها و ریاکاران اینچنین برافروخته شدند؟!! او گفت هنگامیکه تیم من مشکل مالی داشته و دغدغه ما این بوده که چه خوراکی باید جلوی آنها بگذاریم، ناگهان خبر می آمد که تیمی دیگر که محبوب بوده با بلیط درجه یک به ژاپن میرود و ... خوب این کجایش ایراد دارد، که مدیریت اشگاه محبوب من پرسپولیس را، به بیانیه نویسی وا داشته است؟!! آیا فدراسیون و وزارت ورزش نباید از تیمهای ملی چه کشتی، چه والیبال و ... و تیم ملی پشتیبانی تدارکاتی و تبلیغاتی لازم را به عمل آورند؟ و هنگامیکه این پشتیبانی صورت نگرفت و یا ناقص صورت گرفت، این وظیفه کی هست که به مردم اطلاع رسانی کند تا مدیران باسمه ای با تنبیه لازم روبرو شوند؟ جای شگفتیست که برخی از هواداران خوب ما، سوراخ دعا را گم کرده و با این موضوع برخورد احساسی می کنند!! مگر دوران سرمربیگری حمید درخشان و مدیریت آقای سیاسی و ... در پرسپولیس یادتان رفته؟ مگر دوران پر تنش سرمربیگری آقای دائی را فراموش کرده اید؟ خوب پس، در آنزمان اگر بدرستی از مدیریت پرسپولیس ایراد می گرفت، باید برافروخته می شدید؟ خوب اکنون نیز یکی در تیم ملی از کمبودها می گوید تا تیم ملی ما به آنچه که حقش است برسد، اگر غر زدنهای کی روش نبود، فوتبال ملی ما نه چنین جایگاهی داشت، و نه ساختمان پِک و ... به جای اینکه همه هم صدا شده و مدیریت بی عرضه و ریاکار فدراسیون و وزارت ورزش را هدف بگیریم، تا تیم ملی ما چه فوتبال چه کشتی، چه والیبال و غیره به حقشان برسند، چرا شمشیر بر آنی که فریاد حق طلبی سر داده می کشید؟!!!
حدود ۲ ماه پیش Farshad1 در مورد «این خبر» گفت: ۱۲۵ موافق
"... بعنوان یک کارشناس او را از نظر فنی نقد می کنم و باید بگویم انصافا کی روش یک مربی بسیار حرفه ای است که کارش را به خوبی بلد است." آقاى چراغپور ما هم همين رو ميگيم، اما "نرود ميخِ آهنين به سنگ"!