صفحه شخصی: Farshad1


تیم محبوب در لیگ برتر: پرسپولیس

مشارکت:

شروع: ۵ بهمن ۱۳۹۳ (حدود ۳۲ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۱۰۴۶ (میانگین موافقان: ۲۱ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲۳ روز پیش Farshad1 در مورد «این خبر» گفت: ۹۶ موافق
به نظر من مردم نیز در پایان بازی به همراه تیم ملی، ورزشگاه را ترک کنند و "مقامات" را با "جشن"شان تنها بگذارند. مرده خورانی که به هنگام پشتیبانی از تیم ملی آنها را تنها گذارده و برایشان حاشیه درست می کردند، اینک به هنگام پیروزی با ترتیب دادن "جشن پیروزی"، میخواهند پیروزی جوانان ما را "ملاخور" کنند.
حدود ۱ ماه پیش Farshad1 در مورد «این ویدیو» گفت: ۷۰ موافق
آخ كه چه دماغى از برخى از اين سعوديها سوخت؛ بازى برده از چنگشون در رفت!
حدود ۱ ماه پیش Farshad1 در مورد «این خبر» گفت: ۵۹ موافق
برای نخستین بار به شجاعت برانکو آفرین گفتم. و فکر می کنم که خودش نیز متوجه شد که پافشاری روی 11 بازیکن، به مرور به محفل بازی در بین بازیکنان خواهد انجامید و در نهایت سستی و عقب گرد تیم را در پی خواهد داشت. این یک قانون عام است. طارمی گرامی نیز بداند که هواداران امروز از او یک انتظار دارند؛ ارائۀ فوتبال زیبا، پس خواهش می کنیم که عقاید سیاسی و مذهبی خود را برای خودتان نگاه دارید و تمرکزتان را بگذارید برای فوتبال و نه شرکت در این و آن مراسم مذهبی و سیاسی! در کنار این درخواست، باید پرسید آیا آنقدر که برای تمرمیم وضع ظاهر، عکس انداختن با این و آن، اتلاف وقت پای اینترنت، شرکت در مراسم سیاسی و مذهبی و ... وقت می گذاری، برای فوتبال هم همینقدر وقت می گذارید؟!!!
حدود ۱ ماه پیش Farshad1 در مورد «این خبر» گفت: ۵۴ موافق
درود بر کیای گرامی و همۀ آزادگانی که در این برهه خاموش نمی شینند و یکصدا به دفاع از قهرمانان میهنمان برمی خیزند. درود بر شجاعی گرامی که با شجاعتی بی نظیر کاستی ها و تبیعیض ها را در ورزش ایران فریاد زد. شما نشان دادید که تنها در میدانهای ورزش قهرمان نیستید، بلکه با زندگی روزانه مردم ایران، با درد و رنج آنها نیز آشنائی دارید و ستم را به هر شکلی که باشد، بر نمی تابید. درود مردم ایران بر شما باد.
حدود ۱۳ روز پیش Farshad1 در مورد «این ویدیو» گفت: ۴۷ موافق
جنگیدیم و بردیم: 1. از سرمربی گرامی آقای برانکو و کادر فنی ارجمندشان، و بچه های خوب پرسپولیس سپاسگزاریم. 2. هرچقدر که امروز فرشاد، وحید، مهدی و ... خوب بودند، محسن مانند همیشه نبود. 3. دفاع کمال نه تنها خوب نبود که در برخورد با حریف، ناجوانمردانه نیز بود. دوست گرامی، بازیکن در میدانهای جهانی، باید جهانی فکر و رفتار کند. 4. با فروتنی بسیار، پیامهای شادباش هوداران تیمهای رقیب را پذیرا هستیم. و همه کوشش خود را می کنیم که شما را نیز در میدانهای جهانی سرافراز کنیم. 5. نتیجۀ اخلاقی از این بازی؛ هرگز یک پرسپولیسی را دست کم نگیرد، بویژه هنگامی که در بازی عقب افتاده باشند.