صفحه شخصی: Farshad1


تیم محبوب در لیگ برتر: پرسپولیس

مشارکت:

شروع: ۵ بهمن ۱۳۹۳ (حدود ۴۶ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۱۲۱۹ (میانگین موافقان: ۲۳ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲ روز پیش Farshad1 در مورد «این خبر» گفت: ۱۵۷ موافق
درود به تیم ملی ایران، درود به بازیکنان توانمند تیم ملی ایران، درود به کادر فنی باهوش، کاردان و جنگندۀ تیم ملی ایران، با امید به پیروزی، همه برای تیم ملی!
حدود ۲ ماه پیش Farshad1 در مورد «این خبر» گفت: ۱۳۰ موافق
آقاى قلعه نويى گرامى، شما درباره "حافظه تاريخى مردم" و فراموش كاريهايشان چيزى به گوشتان خورده، اما مردم الزايمر نگرفته اند! شما بهترين تيم و بالاترين امكانات را در اختيار داشتيد، و كره بدترين تيم دهه هاى اخيرش را؛ بطوريكه حتى اگر در ضربات پنالتى هم مى برديد، باز براى ما شكست محسوب ميشد. اما در برابر عراق، ما حدود ٩٠ دقيقه، با يك يار كمتر و پس از اينكه دو بار در طول بازى نتيجه را واگذار كرده بوديم، تيم ما هر بار شجاعانه، بازى را با يك يار كمتر برمى گرداند! برو برو تيله بازيتو بكن پسر برو. "تو را با نبرد دليران چه كار؟"
حدود ۲ روز پیش Farshad1 در مورد «این خبر» گفت: ۱۱۷ موافق
درود بر مسعود گرامی، همیشه حرف حق و درست را بدون ترس زده ای. حتما برخی از بد دلان، این سخنانِ درستِ تو را برای "حفظ جایگاهت" در تیم ملی تلقی خواهند کرد، اما ما یادمان نمی رود که از حقوق زنان ایران برای حضور در ورزشگاه ها دفاع کردی که ربطی هم به "حفظ جایگاهت" در تیم ملی نداشت. میدانیم که امروز برای برخی ها، رنگ باشگاه از رنگ ایران مهم تر شده، میدانیم که حضور کی روش، جای بسیاری از مربیان بی هنر را تنگ کرده، میدانیم که "لیدرها" با توجه به رنگ اسکناس، شعار مرده باد و زنده باد سر میدهند، میدانیم که هرگاه این مملکت تلاش کرد تا به جایی برسد، یا از طرف آخوند، یا از طرف پاچه خوارها و بادمجان دور قاب چین ها، زیرآبش زده شد!!! اما ما صادقانه و بی ریا، برای شما قهرمانان آرزوی یکدلی، خوشبختی و پیروزی داریم. به امید روزهای بهتر برای ایران و ایرانی، همه برای تیم ملی.
حدود ۱ ماه پیش Farshad1 در مورد «این خبر» گفت: ۱۱۲ موافق
آقاى مصطفوى گرامى، ما مردم ايران نيز از "بركنارى" شما شادمان گشتيم.
حدود ۳ روز پیش Farshad1 در مورد «این خبر» گفت: ۸۲ موافق
آقای هاشمی طبای گرامی، 1. طبق قانون فدراسیون جهانی فوتبال، دولتها حق دخالت در امور فدراسیونهای وابسته را ندارند و تابع قوانین جهانی فدراسیون جهانی فوتبال هستند. اگر شما مخالف فدراسیون جهانی هستید، مانعی ندارد. اما پیامد این مخالفت اینست که با هیچ کشوری در این دنیا بازی فوتبال در هیچ سطحی و هیچ رده ای نخواهیم داشت. واردات و صادرات بازیکن هم لغو می شود. شما این را بخوبی میدانید، اما مشکل شما در چیست؟ شما میخواهید این قانون را به هرشکل ممکنه دور بزنید، اما تا کنون موفق نشدید. و این چون استخوانی در گلوی شما گیر کرده است. 2. برای دور زدن این قانون، تلاش می کنید تا آدمهای سربراه را در بالای هرم فوتبال ایران بگذارید که تا وزیر گفت چپ برو، چپ برود و تا گفت راست برو، راست برود. مشکل دیگر شما اینست که سگهای دست آموز شما تا به قدرت رسیدند، بجای وفاداری به شما و اسلام عزیزتان، به فکر مقام و جیب خودشان هستند. و بین شما و قانون فیفا، قانون فیفا را برمی گزینند. 3. و اما قانون کاپیتولاسیون. بر طبق این قانون استعمارگران انگلیس اگر در ایران مرتکب خلافی می شدند، برای مجازات به کشور خود پس فرستاده می شدند و در آنجا دادگاهی میشدند. زیرا، دستگاه قضائی کشورهای تحت سلطه را ناکارآمد، عقب مانده، بیسواد و فاسد تشخیص میدادند. امروز چنین قانونی تقریبا منسوخ شده، اما جای خود را به قوانین بین المللی در دادگاههای بین المللی داده است. برای همین هر بیگانه ای که برای کار به کشور ما می آید، برای فرار از قوانین عقب مانده، ارتجاعی، دستگاه فاسد قضائی کشور، و ... در امان بماند، متن قراردادش را به انگلیسی به ثبت دادگاههای بین المللی می رساند. بنابراین شما نمی توانید قوانین بین المللی را دور بزنید. از اینرو نمی توانید چوبتان را برای کی روش بلند کنید تا او از شما بترسد. این هم استخوان دیگری است که در گلوی شما گیر کرده. 3. اگر به دو مورد پیشین دقت کنیم به سرچشمۀ اختلافات شما و دار و دسته اتان با کادر فنی تیم ملی بیشتر پی میبریم. شیوۀ برخورد کی روش و یا کادر فنی اش بهانه است. این بنده خدا دارد کارش را به درستی انجام میدهد و نتیجه هم می گیرد. اگر غیر از این بود، شما می توانستید با استناد به همان قرارداد، عذرش را بخواهید. اما نمی توانید، چون میدانید که حق با شما نیست. این چند خط را نوشتم تا ماهیت سراسر نیرنگ و فریبکاریتان را نشان دهم.