صفحه شخصی: Farshad1


تیم محبوب در لیگ برتر: پرسپولیس

مشارکت:

شروع: ۵ بهمن ۱۳۹۳ (حدود ۴ سال پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۱۳۰۰ (میانگین موافقان: ۲۴ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۳ ماه پیش Farshad1 در مورد «این خبر» گفت: ۸۷ موافق
من نمى دانم چرا همه به مسئولان فوتبال ايران "توهين" مى كنند؟!!! فرق نمى كند زندى باشد يا كى روش يا كاربران در همينجا!! "برنامه ريزى" در فرهنگ واژگان مقامات جمهورى اسلامى برابر است با فحش خواهر و مادر! "سرمايه گذارى در فوتبال ايران" به چشمِ مقامات جمهورى اسلامى برابر است با "زدن از شكمِ سوريه، يمن، فلسطين، لبنان، حزب الله و ... جنبش مقاومت"!!! همين تازگيها، تاج در مصاحبه اى با افتخار تعريف ميكرد: "... به رييس فدراسيون فوتبال ژاپن گفتم با سه مليون دلار من تيم رو ساختم و بردم جام جهانى و رييس فدراسيون ژاپن با شگفتى گفت باورم نميشه! ما ژاپونيها هم نميتوانيم چنين كارى كنيم (نقل به معنى)"!!! حتما متوجه هستيد كه چرا هر كى حرف از "امكانات" و "برنامه ريزى" بزند يك مشت بادمجون دور قاب چين پابرهنه ميپرند وسط و عربده ميكشند كه: "به فوتبال ما توهين كرديد"!! در پايان آقاى زندى؛ نيك گفته اى گرامى!
حدود ۲۰ روز پیش Farshad1 در مورد «این خبر» گفت: ۷۳ موافق
براستی آقای دایی چه گفت که کارگران زحمتکش ایران "کامشان تلخ" شد؟! آقای دایی گفت که پراید و تیپا از 7 یا 8 میلیون تومن شدند پنجاه و خورده ای و 75 میلیون تومن، چرا دستمزد این بچه ها را نمی دهید؟ از اینجا شد که "کامِ" رئیس رؤسا تلخ شد و دستور بر حذف علی دایی را دادند!!! این جور مسائل برای پهلوان ورزش ایران، آقای دایی مهم نیست، مهم این است که در هر شرایطی پشتِ حق و عدالت ایستاده است و در جمهوری کثیف اسلامی، سخن از داد و دادگستری، پاسخش سرکوب است. مزدوران بیدادگر حاکم دیگر چیزی به پایان عمرِ ننگین و آلودۀ شما نمانده است.
حدود ۲ روز پیش Farshad1 در مورد «این خبر» گفت: ۶۵ موافق
مقاله احساسى خوبى بود، اما فراموش نكنيد كه فوتبال تنها يك سرگرمى و يك بازيست. از همه چيز مهمتر بايد يكدلى همه ما براى سرافرازى ميهنمان و بزير كشيدن نه "سلطه پرسپوليس"، كه بزير كشيدنِ سلطه چپاولگران ميهنمان باشد. پاينده مردم ايران
حدود ۲ ماه پیش Farshad1 در مورد «این ویدیو» گفت: ۶۰ موافق
یک ایران یک پرسپولیس، از همه شما سپاسگزاریم.
حدود ۲ ماه پیش Farshad1 در مورد «این ویدیو» گفت: ۴۹ موافق
واقعا دوست دارم که واکاوی تاجی های گرامی را از این بازی بدونم. احتمالا خواهند گفت که گل پرسپولیس "آفساید" بود!!! یا که داورِ "پرسپولیسی" باید دستور تکرار پنالتی رو میداد!! خلاصه این باخت رو گردن یکی باید بندازند. نمیشه که هم سرمربی خوبی داشت، هم جناب آقای فرهاد مجیدی را روی نیمکت داشت، هم این همه هوادار داشت، هم هوا خوب باشد، هم زمین خوب باشد، هم "نفر به نفر" بهتر باشند، هم داور بی نهایت مهربان باشد، ... ولی بازی رو ببازند!!! راستی، خدائیش؛ این بار گناه باخت گردن کیست؟ در پایان از پرسپولیس برای ساختن چنین روز قشنگی سپاسگزاریم، ما تا اندازه ای خوش هستیم که حتا از "بودیمیر" هم ممنونیم.