سه‌شنبه، ۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ (25 Apr 2017)، ساعت ۱:۲۸ (به وقت ایران)

صفحه شخصی: Farshad1

تیم محبوب در لیگ برتر: پرسپولیس

مشارکت:

شروع: ۵ بهمن ۱۳۹۳ (حدود ۲۷ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۹۹۷ (میانگین موافقان: ۲۱ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۱ ماه پیش Farshad1 در مورد «این خبر» گفت: ۲۴۳ موافق
"... این پاسخ همه آنها است که می گفتند اردوی امارات یا اردوی ارمنستان را می خواهیم چه کار". برخی از دوستان هم می گفتند که اردویی که بازی تدارکاتی نداشته باشد و یا با تیمی بی نام و نشان بازی کنیم، چه فایده ایی دارد؟ همین بس که تیمی تا خرخره توی پول و امکانات را توی کشورشان آرزو به دل گذاشته ایم. حتا اردوی تدارکاتی بدون حضور "لوژیونرها"، این بهره را دارد که بازیکنان لیگ ما، در کنار هم بودن و تمرین با یکدیگر را تجربه کنند. بیائید به سرمربی کاردان و با وجدان تیم ملیمان اعتماد داشته باشیم.
حدود ۱ ماه پیش Farshad1 در مورد «این خبر» گفت: ۲۳۸ موافق
1. رفتار کی روش "عجیب و عریب" نیست، به درستی شما را آدم حساب نمی کند. وقتی مهمانی چون مارچلو لیپی دارد، و مهمانش به دلیل نارضایتی از پذیرائی صاحب خانه، قهر می کند و نشست خبری را تحریم می کند، میخواهید که آقای کی روش برای شما دست بزند؟!!! 2. وقتی که مربیان مطرح جهان نمی توانند رفتارهای عقب ماندۀ دوران فئودالی شما را حتی برای دو روز تحمل کنند، هنوز نمی خواهید متوجه شوید که در دوران بربریت دارید زندگی می کنید. فریب ابزار آلت وارداتی قرن بیست و یکمی که در دستان شما هستند را نخورید، افکارتان متعلق به دوران "جاهلیت اعراب" است. 3. "خندۀ تلخ من از گریه غم انگیزتر است"، "خنده های تلخ" کی روش، گریه به حال و روز شماست، و شگفتا که شما هنوز نمی فهمید!!! نادانی هم اندازه ای دارد!!!
حدود ۲ ماه پیش Farshad1 در مورد «این خبر» گفت: ۱۴۸ موافق
بدین خاطر "مایلی کهن"ها اجازه دارند به همه، زمین و زمان، ورزش و سیاست، اقتصاد، فرهنگ و هنر و ... بپرند و گیر بدهند چون؛ "حزب الهی"اند، "مکتبی" اند، پیرو خط و دنباله رو "رهبر" و "بیت رهبری" اند. و دستگاه حاکم بهتر از ایشان و حبیب کاشانی و چندتا سردار دزد و مفلس، آدم دیگری ندارد تا به آنها میدان دهد. این "آدمها" دست پرورده و حاصل 38 سال "خون جگر خوردن" و "پرورش یافتۀ" دستگاه حاکم هستند. همانند و رونوشت آقای "مایلی کهن" در دنیای "دین" و "جهان بینی"، "علم الهدی"، "ابراهیم رئیسی"، "پورمحمدی"، "اژه ای" و ... میباشند. و صد البته در قدرت بودن این اراذل و اوباش، نه به خاطر هوش سرشار و "آموزش و پرورش" درست، که به خاطر قدرت اسلحه و سپاه اوباشان می باشد.
حدود ۲۷ روز پیش Farshad1 در مورد «این خبر» گفت: ۱۱۴ موافق
1. "خبر آنلاین" بیسواد، هر آدمی، از جمله آقای کی روش، که در صفحات مجازی خود چیزی مینویسند، به آن "بیانیه" نمی گویند. بیخود جو منفی براه نیاندازید. چهرۀ منفی شما برای گل آلود کردن آب و ماهی گرفتن از آن برای همگان روشن شده است. 2. اکنون همۀ فوتبالدوستان ایرانی در باد دو پیروزی پیاپی خوابیده اند. اما، آنان که چشمی به آینده دارند و دل نگران آینده هستند، از اکنون به فکر برنامه ریزی برای مقابله با خطرات احتمالی آینده هستند. این است ویژگی مدیران کارآمد و کاردان. نگرانی های کی روش، قابل درک، درست و بجا هستند. برای پیروزی تیم ملی ایران، باید کمک رسان سرمربی آن باشیم.
حدود ۳ ماه پیش Farshad1 در مورد «این خبر» گفت: ۱۱۲ موافق
زمانی بود که کی روش از هر تیمی یکی دو تا بازیکن می گرفت، دیگه خیلی زیاد از یک تیم بازیکن می گرفت سه تا بود. اینطوری فشار به همه تیمها تقریبا یکسان بود. اتفاقا از دوره کی روش، تامین کنندۀ اصلی بازیکنان تیم ملی، تنها پرسپولیس و استقلال نبودند. نه تنها از هر تیمی از یک تا سه بازیکن می گرفت، بلکه از اقوام گوناگون ایرانی هم در تیم ملی نماینده ای وجود داشت. تا اینکه تصمیم گرفته شد که به تیمی بیشتر بها داده شود یا اینکه در نزد باشگاهی امکانات مالی بیشتری (حتا بیشتر از تیم ملی!!!) گذاشته شود. آنگاه آقای سرمربی باشگاهی، با فراغت تمام، اقدام به خرید بازیکنان ملی پوش نمود. این شد که باشگاهی با ده ملی پوش به مصاف باشگاه های دیگر می رود که بیشتر این ملی پوشان، دست پروردۀ خود آن باشگاه هم نیستند. بطوریکه آقای فرکی عنوان میدارد که "پرسپولیس تیم ملی است" و آقای ویسی هم می گوید که "با 10 ملی پوش بازی کردن هنر نیست". خُب، اگر نیتجه کار باشگاهی با آنهمه ملی پوش، پیروزی در نبردهای داخلی است، از زیانهایش هم اینست که تیم ملی باید فدای یک باشگاه شود. اما از معرفتِ آقای کی روش؛ هیچ بازیکن سفارشی را به تیم ملی راه نداد، جلوی بیعدالتی، بازیکن سالاری، کم فروشی، بی شخصیتی در تیم ملی را گرفت. (برای هر ادعای فوق خروارها نمونه موجود است). بیش از پولی که میگیرد برای فوتبال ما اعتبار جهانی کسب کرد. نگاهی به سرمربیان تیمهای عربی، ژاپن، کره و ... بیاندازید، و نتیجه کارشان را با تیم ملی ایران مقایسه کنید. در تمام سالهای تحریم، و حتا هم اکنون که هیچ تیمِ خارجی مطرحی که حاضر با بازی با ایران نمیشد و برای ما تحقیر بین المللی به ارمغان می آورد، کی روش تمام قد از تیم ایران و اینکه سرمربی چنین تیمی است افتخار می کند سخن گفت. درست همان زمانها بود که برخی برایش در ایران در آوردند که با قطر برای باخت ایران تبانی کرده و یا بازیکن "ترانسفر" می کند و دلالی می گیرد و ... از وجدانش اینکه؛ میتوانست مانند خیلی از همین ایچ ها و پیچ ها پولش را بگیرد و کم فروشی کند و برود. اما چنین نکرد. از بزرگی و آموزگاریش همین بس که وجدان کاری، نظم و انظباط را بر تیم ملی حاکم کرد. از آموزگاریش هم قدر که هر بازیکن جوان و گمنامی را به تیم ملی آورد، خیلی زود تبدیل به ارکان اصلی باشگاهایشان شدند. به پای بازیکنانی که برای تیم ملی از جان مایه گذاشتند، او هم به پای آنها تا جائیکه امکان داشت، ایستاد (یکیش همین رامین رضائیان). اما خُب، ما ضرب المثلی داریم که می گوید: "نو که اومد به بازار، کهنه میشه دل آزار". اینقدر دیگه در این مثل پیش رفتیم که دیگر پیروزی بر چهار تا تیم در پیتی داخلی را بر پیروزی بر کره و کشورهای عربی و ... ترجیح دادیم. یکدفعه فکر کردیم که این تیم استقلال نیست، بلکه چلسی است و آنهم پرسپولیس نیست، منچستر یونایتد است و ... یادمان رفت که با قطبی چه کردیم، با ایلیچ چه کردیم و اینک همان کارها را داریم با کی روش تکرار می کنیم. دانشمندی می گفت که تاریخ تکرار شدنی نیست، البته او از ایران احتمالا چیزی نمی دانست، وگرنه بسیار زود در می یافت که "از بند رها کردن بردگانی که به زنجیرهایشان عادت کردند بسیار دشوار است" (نقل به معنی).