صفحه شخصی: Farshad1


تیم محبوب در لیگ برتر: پرسپولیس

مشارکت:

شروع: ۵ بهمن ۱۳۹۳ (حدود ۵ سال پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۱۳۶۰ (میانگین موافقان: ۲۴ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲ ماه پیش Farshad1 در مورد «این خبر» گفت: ۸۲ موافق
شگفتا که زحمت و خون دل خوردن کارلوس کی روش گرامی و دستاوردهای خوبش برای پیشرفت فوتبال ما و سکوت فوتبالدوستان در ورزشگاهها به هنگام رفتنش؛ بدجوری مرا به یاد دوران پیش از “شورش ۵۷” و سکوت ۸۹ درصد مردم ایران در برابر این چرخش به عقب ارتجاعی، می اندازد!! “تُفو بر تو ای چرخِ گردون، تُفو”!
حدود ۱ ماه پیش Farshad1 در مورد «این خبر» گفت: ۷۴ موافق
این “مدیر فوتبالی” را نخست باید به گاری بست و پهن بارش کرد و سپس؛ او را به جرم برباد دادن خزانه ورزش به دادگاه صحرایی سپرد. و دیگر همکارانش که موجب “فراری دادن” کی روش گرامی شده اند را با اُردنگی از هازمان (جامعه) فوتبال بیرون بیاندازند.
حدود ۳ ماه پیش Farshad1 در مورد «این خبر» گفت: ۶۹ موافق
برای من جای پرسش است که چطور امکان دارد آدمی را که به خاطر زد و بند و دریافت رشوه در تیم ملی، به پنج سال دوری از فعالیتهای فوتبالی، محکوم شده بود، توجه کنید: محکوم شده بود؛ پس از گذشت کمتر از دو سال، سر از سرپرستی باشگاه پرسپولیس در می آورد؟!!! آیا از دوستان تنی پیدا می شود که از "رابطۀ" آقای افشین پیروانی و "آیت الله" نوری همدانی به ما آگاهی رسانی کند؟ باز برای من جای پرسش است که "مدیر عاملی" که برکنار می شود، برای چه دوباره به خدمت فراخوانده می شود؟ اگر خوب بود پس چرا دَکِش کردید، اگر بد بود پس چرا دوباره او را آوردید؟!! دوستان توجه بفرمایند که سرمربی تا شش ماه پس از آغاز کار، هیچ دریافتی نداشته است؛ و نخستین "قسط" را نیز دوباره "قسط" بندی کرده اند و قسط دوم از ادامۀ "قسط" نخست، به شرط آمدن کالدرون به تهران عنوان شده است!! آقای انصاری فرد چه فکر می کند! مگر ایشان دارند بقالی اداره می کنند؟ کالدرون میتواند بخاطر دریافت نکردن سرِ موعدِ دستمزدش، به فیفا شکایت و همۀ دستمزدش را به اضافۀ خسارت از شما بگیرید، برای که اینقدر الدُروم بُلدُروم می کنید؟ این در حالیست که هنوز طلب برانکو، بودیمیر، بشار رسن، ... و بخشی از طلب بازیکنان از فصلهای پیشین و ... پرداخت نشده است!جناب آقای انصاریفرد گرامی، این کار شما نامش "اقتدار ملی" و یا "اقتدار مدیریتی" نیست، کلاه گذاشتن سر هواداران و بر باد دادنِ خزانۀ مالی ورزش است. بسیار دلم میخواست بدانم که اگر قرار بود این پول از جیب شخص شما پرداخت شود، و یا اگر قرار بود در جمهوری چرک آلود اسلامی، بخاطر سوء مدیریت مالی محاکمه و زندانی می شدید، آیا باز هم اینچنین آتش به خرمن خزانۀ مالی پرسپولیس می زدید؟!!