صفحه شخصی: Farshad1


تیم محبوب در لیگ برتر: پرسپولیس

مشارکت:

شروع: ۵ بهمن ۱۳۹۳ (حدود ۵ سال پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۱۳۶۰ (میانگین موافقان: ۲۴ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲۱ روز پیش Farshad1 در مورد «این خبر» گفت: ۸۲ موافق
شگفتا که زحمت و خون دل خوردن کارلوس کی روش گرامی و دستاوردهای خوبش برای پیشرفت فوتبال ما و سکوت فوتبالدوستان در ورزشگاهها به هنگام رفتنش؛ بدجوری مرا به یاد دوران پیش از “شورش ۵۷” و سکوت ۸۹ درصد مردم ایران در برابر این چرخش به عقب ارتجاعی، می اندازد!! “تُفو بر تو ای چرخِ گردون، تُفو”!
حدود ۷ روز پیش Farshad1 در مورد «این خبر» گفت: ۷۴ موافق
این “مدیر فوتبالی” را نخست باید به گاری بست و پهن بارش کرد و سپس؛ او را به جرم برباد دادن خزانه ورزش به دادگاه صحرایی سپرد. و دیگر همکارانش که موجب “فراری دادن” کی روش گرامی شده اند را با اُردنگی از هازمان (جامعه) فوتبال بیرون بیاندازند.
حدود ۲ ماه پیش Farshad1 در مورد «این خبر» گفت: ۶۹ موافق
برای من جای پرسش است که چطور امکان دارد آدمی را که به خاطر زد و بند و دریافت رشوه در تیم ملی، به پنج سال دوری از فعالیتهای فوتبالی، محکوم شده بود، توجه کنید: محکوم شده بود؛ پس از گذشت کمتر از دو سال، سر از سرپرستی باشگاه پرسپولیس در می آورد؟!!! آیا از دوستان تنی پیدا می شود که از "رابطۀ" آقای افشین پیروانی و "آیت الله" نوری همدانی به ما آگاهی رسانی کند؟ باز برای من جای پرسش است که "مدیر عاملی" که برکنار می شود، برای چه دوباره به خدمت فراخوانده می شود؟ اگر خوب بود پس چرا دَکِش کردید، اگر بد بود پس چرا دوباره او را آوردید؟!! دوستان توجه بفرمایند که سرمربی تا شش ماه پس از آغاز کار، هیچ دریافتی نداشته است؛ و نخستین "قسط" را نیز دوباره "قسط" بندی کرده اند و قسط دوم از ادامۀ "قسط" نخست، به شرط آمدن کالدرون به تهران عنوان شده است!! آقای انصاری فرد چه فکر می کند! مگر ایشان دارند بقالی اداره می کنند؟ کالدرون میتواند بخاطر دریافت نکردن سرِ موعدِ دستمزدش، به فیفا شکایت و همۀ دستمزدش را به اضافۀ خسارت از شما بگیرید، برای که اینقدر الدُروم بُلدُروم می کنید؟ این در حالیست که هنوز طلب برانکو، بودیمیر، بشار رسن، ... و بخشی از طلب بازیکنان از فصلهای پیشین و ... پرداخت نشده است!جناب آقای انصاریفرد گرامی، این کار شما نامش "اقتدار ملی" و یا "اقتدار مدیریتی" نیست، کلاه گذاشتن سر هواداران و بر باد دادنِ خزانۀ مالی ورزش است. بسیار دلم میخواست بدانم که اگر قرار بود این پول از جیب شخص شما پرداخت شود، و یا اگر قرار بود در جمهوری چرک آلود اسلامی، بخاطر سوء مدیریت مالی محاکمه و زندانی می شدید، آیا باز هم اینچنین آتش به خرمن خزانۀ مالی پرسپولیس می زدید؟!!
حدود ۲ ماه پیش Farshad1 در مورد «این خبر» گفت: ۵۲ موافق
آقای گابریل کالدرون برای ما پرسپولیسیها سرمربی خوبی هست؛ 1. تیم ما در بالای جدول هست و از مدعیان جدی محسوب می شود. 2. بسیار مسئولانه، جدی و حرفه ای به کارش می پردازد و از حاشیه به درستی اجتناب می ورزد. 3. آدم زحمتکش و پرکاری هست. 4. تیمی را تحویل گرفته که سه دورۀ پیاپی قهرمان لیگ شده است، هر سرمربی ای اگر بود، با بازیکنان به مشکلات اساسی بر میخورد. اما ایشان کاملا حرفه ای تیم را مدیریت کرد و حتا با فراز و نشیبهای بسیار کم، توانست مُهر خودش را پای پیروزیهای باشگاه بزند. 5. در دورۀ پیش، بیشتر پیروزیهای پرسپولیس با اختلاف یک گل بدست آمد، و در نیم فصل دوم، مساویها و شکستهای رقبا، بیشتر به داد ما رسیدند و ما قهرمان شدیم. یعنی که آقای کالدرون تیمی خسته و تقریبا فاقد انگیزه را تحویل گرفت و این تیم را در صدر جدول نگاه داشت. 6. رقبای ما امسال بسیار قویتر ظاهر شدند. سپاهان و تاج بسیار قویتر از پارسال هستند. و صنعت نفت و دیگر تیمهای خوزستانی و حتا نساجی مازندران بسیار قویتر از پارسال بازی می کنند. با چنین لیگی، نگاه داشتن پرسپولیس در بالای جدول کار سُترگی بود که آقای کالدرون به انجام رساندند. 7. بر این باورم که باید از آقای کالدرون پشتیبانی های لازم صورت بگیرد، نه اینکه به او بی احترامی شود و ایشان نیز با دلی چرکین از نزد ما بروند. 8. انتقاد حق هر آدمی هست. به ویژه در ورزش. مگر ما هواداران "سرمربی" و یا "بازیکن حرفه ای" هستیم که باید حق انتقاد داشته باشیم، اما هنرمندان نه؟!!! این دیگر چه منطقیست؟!! اما بر این باورم که باید در انتقاد، صداقت و انصاف را رعایت کرد. اگر آقای راد، آقای کالدرون به بی ادبی و ... متهم کرده است؛ آنگاه باید گفت که آقای راد از چارچوب صداقت، انصاف و ادب فاصله گرفته اند.
حدود ۲ ماه پیش Farshad1 در مورد «این خبر» گفت: ۴۳ موافق
آقای احسان محمدی گرامی، بی زحمت یک نسخه از این مقاله بسیار خوب خود را برای جناب بیژن خانِ ذوالفقارنسب بفرستید تا با مطالعۀ آن کمتر دم از "اقتدار" بزنند. پشتیبانی های نگریک (بر وزن و هم معنی تئوریک) بیژن خان از مدیران ناشایسته و فاسد که تصمیم های ویرانگر برای فوتبال ما می گیرند، ایشان را شریک دزد و دوستار قافلۀ دلال ها و اختلاس گران فوتبالی ساخته است.