صفحه شخصی: Farshad1


تیم محبوب در لیگ برتر: پرسپولیس

مشارکت:

شروع: ۵ بهمن ۱۳۹۳ (حدود ۳۶ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۱۰۸۱ (میانگین موافقان: ۲۲ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲ ماه پیش Farshad1 در مورد «این خبر» گفت: ۱۲۴ موافق
مسعود شجاعِ ما، بر دلهای ما چیره گشته است؛ در تیم ملی باشد یا نباشد، تبدیل به قهرمانی شده که یاد و خاطره اش تا دهه ها باقی مانده و گرامی داشته میشود. مسعود، قهرمان ما، نامت پر آوازه و خاطره ات جاودان، هر کجا که باشی در دل ما جای داری و دوستت داریم.
حدود ۲ ماه پیش Farshad1 در مورد «این خبر» گفت: ۶۴ موافق
ذوالفقار نسب: "هرچى گشتم يك بازيكن اصلى تيم ونزوئلا را نديدم"! برخى از دوستان: "همين تيم نفت ما با مربيگرى درخشان و بازيكنان نه چندان مطرح و بدون آمادگى ازشون ميبره"، كارشناسان خبره تلويزيون ايران: "اين بازيها بد نيست، اما ما به حريفان قدرتمند احتياج داريم"، مايلى: "مادرِ چاوز هم مياد؟" !!!
حدود ۲ ماه پیش Farshad1 در مورد «این خبر» گفت: ۵۷ موافق
آقای ذوالفقارنسب گرامی درباره کی روش می فرمایند: "... صمیمانه‌تر و بر اساس حسن نیت بحث‌هایش را مطرح کند، کسی مخالفتی با برنامه‌های او نخواهد داشت". 1. این همه کینه و دشمنی از کجا سرچشمه می گیرد؟!! "حسن نیت" کی روش با عملکردش که سالها تیم ما را بر بام آسیا نگاه داشته است، روشن می گردد. از اینکه برای نخستین بار بطور پیاپی ما را به جام جهانی برده است، و اینکه بدون دردسر و فشار عصبی و بدور از حاشیه های مرسوم، به جام جهانی راه یافته ایم، تیم ملی یکدست و جوانی که در آن بازیکن سالاری حاکم نیست و ... آقای ذوالفقارنسب، آنکس که باید "حسن نیت" ش را ثابت کند، کی روش نیست! 2. می فرمایند که اگر کی روش بحث هایش را صمیمانه تر و بر اساس حسن نیت مطرح کند، کسی مخالفتی با برنامه های او نخواهد داشت!!! شگفتا، یعنی شما برنامه هایش را نخوانده و نشنیده و ... می پذیرد؟؟!!! یعنی دردتان فقط اینست که شما را آدم حساب کند؟؟؟!!! یعنی کمی با شما "صمیمانه" باشد و "جایگاهی" برای شما قائل شود؟ پس روشن است که دردتان چیست؟ آقای ذوالفقارنسب بی زحمت جُل و پلاس خود را جمع کنید و سفرۀ گدایتان را جای دیگری پهن کنید، تا زمانی که کی روش هست، سکه ای به کشکول خالی تان پرتاب نخواهد شد.
حدود ۱ ماه پیش Farshad1 در مورد «این خبر» گفت: ۵۵ موافق
آقاى كرايف در ايران مهم نيست كه شما چه ميگوييد، مهم اينست كه نوابغى چون مايلى كهن، ذوالفقار نسب، افاضلى و شركا چه ميگويند!!!
حدود ۲ ماه پیش Farshad1 در مورد «این ویدیو» گفت: ۵۳ موافق
علیرغم بازی کسل کننده، اما بُرد دلچسبی بود، بویژه اینکه آرزوی گلزنی به پرسپولیس را نیز، به دل دروازه بان آبی پوش سابق تیم پارس، گذاشت. سابقه دارد که دروازه بانان نیز برای زدن پنالتی پیشقدم شوند، اما اگر سابقۀ کُری خوانی های او را در برابر پرسپولیس در نظر بگیریم (هرچند که بازیکنان به منظور کنترل و پیشگیری از درگیری میان هواداران رنگهای مختلف، خود را وارد این کری خوانیها نمی کنند)، حرکت امروز وی فراتر از یک کری خوانی ساده بود؛ که تنها میتوان نام آن را "کینۀ شتری" گذاشت. اینکه چرا آقای فروزان اینچنین شتری، از ارتش سرخ، کینه بدل دارد، پرسشی است که احتمالا به خاطرات بدِ گذشتۀ وی تعلق دارد!!! بنابراین، این برد سرخ، به ارتش سرخ ایران، پرسپولیس قهرمان خجسته باد.