شنبه، ۶ خرداد ۱۳۹۶ (27 May 2017)، ساعت ۲۳:۵۹ (به وقت ایران)

صفحه شخصی: Farshad1

تیم محبوب در لیگ برتر: پرسپولیس

مشارکت:

شروع: ۵ بهمن ۱۳۹۳ (حدود ۲۸ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۱۰۰۶ (میانگین موافقان: ۲۱ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲ ماه پیش Farshad1 در مورد «این خبر» گفت: ۲۴۳ موافق
"... این پاسخ همه آنها است که می گفتند اردوی امارات یا اردوی ارمنستان را می خواهیم چه کار". برخی از دوستان هم می گفتند که اردویی که بازی تدارکاتی نداشته باشد و یا با تیمی بی نام و نشان بازی کنیم، چه فایده ایی دارد؟ همین بس که تیمی تا خرخره توی پول و امکانات را توی کشورشان آرزو به دل گذاشته ایم. حتا اردوی تدارکاتی بدون حضور "لوژیونرها"، این بهره را دارد که بازیکنان لیگ ما، در کنار هم بودن و تمرین با یکدیگر را تجربه کنند. بیائید به سرمربی کاردان و با وجدان تیم ملیمان اعتماد داشته باشیم.
حدود ۲ ماه پیش Farshad1 در مورد «این خبر» گفت: ۲۳۸ موافق
1. رفتار کی روش "عجیب و عریب" نیست، به درستی شما را آدم حساب نمی کند. وقتی مهمانی چون مارچلو لیپی دارد، و مهمانش به دلیل نارضایتی از پذیرائی صاحب خانه، قهر می کند و نشست خبری را تحریم می کند، میخواهید که آقای کی روش برای شما دست بزند؟!!! 2. وقتی که مربیان مطرح جهان نمی توانند رفتارهای عقب ماندۀ دوران فئودالی شما را حتی برای دو روز تحمل کنند، هنوز نمی خواهید متوجه شوید که در دوران بربریت دارید زندگی می کنید. فریب ابزار آلت وارداتی قرن بیست و یکمی که در دستان شما هستند را نخورید، افکارتان متعلق به دوران "جاهلیت اعراب" است. 3. "خندۀ تلخ من از گریه غم انگیزتر است"، "خنده های تلخ" کی روش، گریه به حال و روز شماست، و شگفتا که شما هنوز نمی فهمید!!! نادانی هم اندازه ای دارد!!!
حدود ۳ ماه پیش Farshad1 در مورد «این خبر» گفت: ۱۴۸ موافق
بدین خاطر "مایلی کهن"ها اجازه دارند به همه، زمین و زمان، ورزش و سیاست، اقتصاد، فرهنگ و هنر و ... بپرند و گیر بدهند چون؛ "حزب الهی"اند، "مکتبی" اند، پیرو خط و دنباله رو "رهبر" و "بیت رهبری" اند. و دستگاه حاکم بهتر از ایشان و حبیب کاشانی و چندتا سردار دزد و مفلس، آدم دیگری ندارد تا به آنها میدان دهد. این "آدمها" دست پرورده و حاصل 38 سال "خون جگر خوردن" و "پرورش یافتۀ" دستگاه حاکم هستند. همانند و رونوشت آقای "مایلی کهن" در دنیای "دین" و "جهان بینی"، "علم الهدی"، "ابراهیم رئیسی"، "پورمحمدی"، "اژه ای" و ... میباشند. و صد البته در قدرت بودن این اراذل و اوباش، نه به خاطر هوش سرشار و "آموزش و پرورش" درست، که به خاطر قدرت اسلحه و سپاه اوباشان می باشد.
حدود ۲ ماه پیش Farshad1 در مورد «این خبر» گفت: ۱۱۴ موافق
1. "خبر آنلاین" بیسواد، هر آدمی، از جمله آقای کی روش، که در صفحات مجازی خود چیزی مینویسند، به آن "بیانیه" نمی گویند. بیخود جو منفی براه نیاندازید. چهرۀ منفی شما برای گل آلود کردن آب و ماهی گرفتن از آن برای همگان روشن شده است. 2. اکنون همۀ فوتبالدوستان ایرانی در باد دو پیروزی پیاپی خوابیده اند. اما، آنان که چشمی به آینده دارند و دل نگران آینده هستند، از اکنون به فکر برنامه ریزی برای مقابله با خطرات احتمالی آینده هستند. این است ویژگی مدیران کارآمد و کاردان. نگرانی های کی روش، قابل درک، درست و بجا هستند. برای پیروزی تیم ملی ایران، باید کمک رسان سرمربی آن باشیم.
حدود ۲ ماه پیش Farshad1 در مورد «این خبر» گفت: ۱۱۰ موافق
پيشتر نيز درباره ميلاد گفتم؛ هنگاميكه براى تيم ملى به زمين ميره، انگار براى وجب به وجب خاك ميهن و مردمش داره مى جنگه! يك تنه هم تكاوره، هم شكارى بمب افكن، زنده باشى جوون كه نه تنها سرمربى رو، كه همه ايران رو تحت تأثير جنگندگيت قرار دادى!