صفحه شخصی: Cyrus2555


تیم محبوب در لیگ برتر: پرسپولیس

مشارکت:

شروع: ۱۰ فروردین ۱۳۹۳ (حدود ۶ سال پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۱ (ببینید)
نظرات: ۲۷۶۹ (میانگین موافقان: ۱۷ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۶۱ ۲ ۱


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲۲ روز پیش Cyrus2555 در مورد «این ویدیو» گفت: ۱۱۳ موافق
حیف شد که تیم ۱۰ نفره شد و آفرین به اخلاق ربیع خواه که با وجود گرفتن کارت دوم و کارت سرخ هیچ اعتراضی نکرد و درسی‌ بود برای بازیکنان فوتبال کشورمان !
حدود ۲۲ روز پیش Cyrus2555 در مورد «این ویدیو» گفت: ۱۰۵ موافق
آفرین به پرسپولیس و تبریک به همه هواداران ، حالا ما صدر جدول هستیم ، جائی که در ۵ سال گذشته متعلق به پرسپولیس بوده و تا چهارمین قهرمانی پی در پی اونجا خواهیم ماند !
حدود ۳ ماه پیش Cyrus2555 در مورد «این ویدیو» گفت: ۷۱ موافق
واقعا این طاهری دیگه یه صور زده به سنگ پای قزوین ، آخه مردک تو خودتو با فردوسی‌ پور مقایسه میکنی‌ ، فردوسی‌ پور دکترا داره ، استاد دانشگاه هست و اون زبان انگلیسی که تو یک کلمه ش هم اشتباه تلفظ میکنی‌ ، فردوسی‌ پور در دانشگاه تدریس می‌کنه و بارها هم در برنامه ۹۰ شاهد بودیم که واقعا تحصیل کرده واقعی‌ است ، اربابان خود فروخته تو برنامه ۹۰ را تعطیل کردند و میلیونها بیننده را از دیدن این برنامه محروم کردند ، ولی‌ عادل هرگز شرفشو نفرخت و پای مردمش ایستاد !
حدود ۱ ماه پیش Cyrus2555 در مورد «این ویدیو» گفت: ۶۹ موافق
آفرین و تبریک به همه هواداران عاشق ارتش سرخ و تیم مردمی پرسپولیس که به چهارمین قهرمانی پی در پی خود نزدیکتر میشود به کوری چشم اوبشان لمپن که با توهین و فحاشی به پرسپولیس ، بی‌ شخصیتی‌ خود و حقارت خود را به نمایش میگذارند ، پرسپولیس فقط یک تیم فوتبال نیست ، بلکه نماد عظمت و امپراتوری ایرانیان بوده ، هست و خواهد بود !
حدود ۲ ماه پیش Cyrus2555 در مورد «این ویدیو» گفت: ۶۷ موافق
تبریک به همه پرسپولیسی‌های عزیز در سراسر جهان ، حالا فقط با تفاضل گل کمتر با صدر جدول هم امتیاز هستیم ، میتونستیم در نیمه اول با ضد حمله به گلهای بیشتر برسیم که ۲ تا توپ تک به تک با بی‌ دقتی به گل تبدیل نشد !