صفحه شخصی: Cyrus2555


تیم محبوب در لیگ برتر: پرسپولیس

مشارکت:

شروع: ۱۰ فروردین ۱۳۹۳ (حدود ۵ سال پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۲۵۳۸ (میانگین موافقان: ۱۶ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲ ماه پیش Cyrus2555 در مورد «این ویدیو» گفت: ۱۷۸ موافق
آنهأیکه به هر دلیل دنبال انتقاد کردن از کیروش هستند ، واقعا کم لطفی‌ هست که زحمات کیروش را ندیده بگیریم ، این تیم همان تیم قبلی‌ هست که آرزو داریم با مربی‌ جدید ، بویژ وحید هاشمیان دوستداشتنی هم در کارش موفق باشد ، ما تمام کمال پشتیبان تیم ملی‌ کشورمان هستیم با هر مربی‌ که هدایت تیم را بر عهده داشته باشد !
حدود ۱ ماه پیش Cyrus2555 در مورد «این خبر» گفت: ۱۴۷ موافق
کیروش بخاطر فراهم کردن امکانات برای تیم ملی‌ ، با همه مسئولین جنگید تا این امکانات را فراهم کرد ، یادگار کیروش تا مدتها در فوتبال ما خواهد ماند !
حدود ۲ ماه پیش Cyrus2555 در مورد «این خبر» گفت: ۹۸ موافق
آفرین به علیرضا جهانبخش که قدردان زحمات مربی‌ سابق خود هم هست ، ما هم برای تیم ملی‌ و مربی‌ جدیدش آرزوی موفقیت می‌کنیم !
حدود ۳ ماه پیش Cyrus2555 در مورد «این خبر» گفت: ۸۱ موافق
آفرین به کیانی ، اصلا خودتو زندانی نکن ، برای همه پیش میاد ، حتا بهترین بازیکنان جهان ، کیانی عزیز شما و نیازمند دروازبان سپاهان ، بهترین بازیکنن تیم تان بودید اگر شما و نیازمند نبودید ، سپاهان چندین گل دریافت میکرد ، هواداران سپاهان باید قدردان شما باشند !
حدود ۲ ماه پیش Cyrus2555 در مورد «این ویدیو» گفت: ۷۶ موافق
آفرین به تیم ملی‌ کشور عزیزمان ، باز هم کره جنوبی بعد از چندین سال در حسرت برد در مقابل ایران ماند ، دیگه از بس طولانی نتونستند ما رو ببرند که به کارهای حاشیه یی رو آورده ا‌ند و دیگه عقده‌ای شده‌اند !