دوشنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۵ (23 Jan 2017)، ساعت ۱۸:۰۹ (به وقت ایران)

صفحه شخصی: Cyrus2555

تیم محبوب در لیگ برتر: پرسپولیس

مشارکت:

شروع: ۱۰ فروردین ۱۳۹۳ (حدود ۳۴ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۱۵۵۹ (میانگین موافقان: ۱۴ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۳ ماه پیش Cyrus2555 در مورد «این خبر» گفت: ۱۲۸ موافق
یک مربی‌ فهیم ، شایسته و با دانش ، چنین سخن می‌گوید ، قدردان همه که در این راه به او کمک کردند و این پیروزی حاصل زحمت همه مربیان پایه و ... بوده است ، آفرین به همه شما پیروانی‌ها !
حدود ۲ ماه پیش Cyrus2555 در مورد «این ویدیو» گفت: ۱۰۷ موافق
رضا پهلوی شخصی‌ باسواد با شخصیت ، شوخ طبع ، ورزشکار و عاشق میهن که خیلی‌ از اشتباهت دوران پدرش را هم قبول دارد و به دمکراسی هم اعتقاد دارد و برای من هم که سلطنت طلب نیستم ، قابل احترام است !
حدود ۲ ماه پیش Cyrus2555 در مورد «این ویدیو» گفت: ۹۵ موافق
همه مردم باید از رحمتی ، شجاعی و همه کسانی‌ که ناا جوان مردانه مورد اتهام قرار گرفته‌اند حمایت کنند ، یعنی‌ چه مسائل اخلاقی‌ ... ، ریختن پول مردم به حساب شخصی‌ رئیس قوه قضائیه ، تجاوز معلم قرآن به دانش آموزان ، چپاول و غارت ، اختلاس و فساد ، تجاوز و ... ، هیچکدام از اینها مسائل اخلاقی‌ نیست ، گرفتن عکس با هواداران مسائل اخلاقی‌ هست !؟ واقعاً شرم‌آوره که این رفتارهای "داعش گونه" را برای ترساندن مردم و بستن زبان مردم به اعتراض در موارد مختلف فساد است !
حدود ۱ ماه پیش Cyrus2555 در مورد «این ویدیو» گفت: ۸۷ موافق
چهارمین شکست پیاپی استقلال در مقابل تراکتورسازی ، حالا تراکتورسازی هم می‌تواند ادعای عدد ۴ داشته باشد !
حدود ۲ ماه پیش Cyrus2555 در مورد «این خبر» گفت: ۸۱ موافق
آفرین به علی‌ دایی شجاع ، آفرین به این شهامت ، نه فقط آقای گل جهانی‌ ، تو آقای گًل قلبها هم هستی‌ ، تو سمبل شهامت و وطن پرستی در دوران تاریک ایران هم هستی‌ ، نه فقط تجزیه طلبان ، بلکه همه افراط گرایان هم تو دهنی محکمی خوردند ، از علی‌ دایی دلاوری از سر زمین سردار ملی‌ ایرانزمین ستارخان ، انتظار همه هم از تو همین است !