صفحه شخصی: Cyrus2555


تیم محبوب در لیگ برتر: پرسپولیس

مشارکت:

شروع: ۱۰ فروردین ۱۳۹۳ (حدود ۴۸ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۲۰۸۶ (میانگین موافقان: ۱۶ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲ ماه پیش Cyrus2555 در مورد «این ویدیو» گفت: ۹۳ موافق
تبریک به همه هواداران خونگرم و آتشین پرسپولیس که در همه شرایط پشتیبان تیم‌ هستند ، آفرین به تیم‌ مقتدر پرسپولیس که تا آخرین لحظه هم تهاجمی بازی می‌کند و آفرین به تیم‌ پیکان که فوتبال بازی کرد و ضدّ فوتبال با دفاع اتوبوسی روی نیاورد !
حدود ۲ ماه پیش Cyrus2555 در مورد «این ویدیو» گفت: ۹۰ موافق
تبریک به همه هواداران پرسپولیس ، باید حداقل ۳ گل میزدیم !
حدود ۱ ماه پیش Cyrus2555 در مورد «این ویدیو» گفت: ۸۵ موافق
به نظر من مقصر اصلی‌ این شکست برانکو هست ، باید به بازیکنان میگفت که ما بازی خارج از خانه با یک تیم‌ قوی در خانه حریف بازی می‌کنیم که باید با نظم و با حوصله بازی میکردند ، بازیکنان از اول هجومی و پر استرس با پاس‌های اشتباه و عصبی بازی کردند که کار از اول اشتباه بود و اینکه بازی را با تعویض‌های دیر هنگام و تکراری که همه می‌دانند او چکار می‌خواهد بکند ، حال همه رو گرفتی !
حدود ۱۶ روز پیش Cyrus2555 در مورد «این ویدیو» گفت: ۸۳ موافق
آفرین پرسپولیس و تبریک به همه هواداران ، امروز باید ۶ گل میزدیم که با بی‌ دقتی هدر رفت ، امیدوارم درسی‌ باشه در بازیهای بعد موقعیتها را هدر ندهند ، چون حاصل زحمت همه هدر میرود !
حدود ۲ ماه پیش Cyrus2555 در مورد «این خبر» گفت: ۸۱ موافق
این حرفات نشون میده که چقدر آدم عقده‌ای ، خودخواه ، بی‌ارزش و بی‌ تربیت هستی‌ با این سنّ و سالت ، خجالت بکش ... ، بزرگی‌ بازیکنان به تعداد جمعیت شهرشان ربطی‌ نداره ، علی‌ دایی هم از اردبیل آمده و او یکی‌ از بزرگترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران هست ، مهدی طارمی یکی‌ از بهتری مهاجمان حال حاضر آسیا هست ، مهدوی کیا بازیکن سال آسیا و یکی‌ از محبوب‌ترین بازیکنان باشگاه هامبورگ آلمان که سالها در آنجا بازی کرد و در حال حاضر یکی‌ از محبوب‌ترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران هست ... ، چقدر باید عقده‌ای باشی‌ که این چیزها را نبینی و به بازیکنان توهین کنید ، برو یه کم بزرگ شو و به خودت احترام بذار !