دوشنبه، ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ (1 May 2017)، ساعت ۸:۳۹ (به وقت ایران)

صفحه شخصی: BlueCrown

تیم محبوب در لیگ برتر: استقلال

مشارکت:

شروع: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۱ (حدود ۶۰ ماه پیش)
لینک‌ها: ۲ (ببینید)
عکس‌ها: ۸ (ببینید)
ویدیوها: ۰
نظرات: ۲۶ (میانگین موافقان: ۱۶ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۲۰۷ ۱ ۱۸۷


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲ ماه پیش BlueCrown در مورد «این خبر» گفت: ۱۳۷ موافق
درود بر کیروش . برانکو مقصر بود و با قصد اون حرفارو گفته بود نه فقط اون بار بلکه تو همه مصاحبه هاش . حالا کیروش در مقابل فهم مردم اونو گیر انداخته و میدونه که برانکو عذرخواهی نخواهد کرد و در نتیجه شخصیتش و اهداف پلیدش برای مردمی که جریانات رو دنبال کردند رو خواهد شد .
حدود ۳ ماه پیش BlueCrown در مورد «این خبر» گفت: ۱۰۹ موافق
غلط کردی آدم پست . مردم تیم ایران را با کیروش میخواهند . ایران با کیروش داره چند سال خوب نتیجه میگیره و پرستیژ پیدا کرده ولی تو آدم پست که فقط به منافع خودت فکر میکنی میخواهی جاشو بگیری . از مقدار منفی هایی که اون بالا همین مردم به حرف مسخرت دادن میتونی بفهمی که بیخودی از قول مردم حرف نزنی . مردم کیروش را میخواهند کیروش جایگاه مردمی داره هم در بین طرفدارای تاج و هم در طرفدارای پرسپولیس . امیدوارم همین مردم مخصوصا طرفدارای پرسپولیس و بزرگای این تیم مردمی بهت بفهمونن که دیگه در این مورد ساکت شی و جنجال و قیل و قال نکنی و تمرکزتو بزاری رو کار خودت.
حدود ۳ ماه پیش BlueCrown در مورد «این خبر» گفت: ۱۰۳ موافق
خداییش اگه کیروش بره مقصر اصلی این آدمه . شما ببینین چقدر از اول فصل تا حالا با حرف هاش و مصاحبه هاش و کاراش و با سیاست داره چوب لا چرخ کیروش میزاره؟!!!
حدود ۳ ماه پیش BlueCrown در مورد «این ویدیو» گفت: ۵۲ موافق
خداییش تابلو بود که به تاجی ها گفته شده بود که نیمه دوم گل نزنند وگرنه مثل آب خوردن گل چهارم رو میزدند به هر حال این بردشیرین مبارک همه آبی دلان تاجی
حدود ۳ ماه پیش BlueCrown در مورد «این ویدیو» گفت: ۵۱ موافق
خداییش تابلو بود که به تاجی ها گفته شده بود که نیمه دوم گل نزنند وگرنه مثل آب خوردن گل چهارم رو میزدند به هر حال این بردشیرین مبارک همه آبی دلان تاجی