صفحه شخصی: lightman


تیم محبوب در لیگ برتر: پرسپولیس

مشارکت:

شروع: ۱۰ بهمن ۱۳۹۰ (حدود ۱۰ سال پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۱۲۵ (میانگین موافقان: ۱۰ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲ ماه پیش lightman در مورد «این خبر» گفت: ۸۵ موافق
نویسنده این مقاله چند نکته رو فراموش کردن: (۱) همین تیم و‌همین بازیکنان با ویلموتس قهرمان جهان شدن، درسته؟ (۲) رو چه حسابی نویسنده به این نتیجه رسیده که دفاع امارات ضعیف و شکننده بوده؟ امارات نزدیک یک سال بود که باخت نداده بوده به هیچ تیمی، انصاف هم خوب جیزی هست، (۳) واضح هست که نویسنده این متن هیچ تخصصی در فوتبال که نداره بلکه بسیار قصد و غرض هم داره، اینکه تمام بردها و موفقیت رو بر اساس شانس و تکنیک بازیکن و اتفاق بدونی اون‌هم بعد ۱۰ برد متوالی، نشون می ده با فوتبال بلد نیستی یا کلا مشکل داری، و الا هیچ تیمی بدون رهبری و هدایت درست نمی تونه به این روند ادامه بده… و در نهایت، ایراد تیم رو گفتن خوبه، مثل اینکه بگن عذت اللهی کند هست، یا این بازی جهانبخش در حد انتظار نبود، اما اینکه کلا بی انصاف باشی یعنی اینکه با مشکل شخصی داری با تیم، یا کلا ناراحت هستی. آخرش هم باید به این دوستمون بگم اگر وي اي آر آفسايد گرفت يعني آفسايد بوده حركت، و الا عاشق چشم و ابروي ما نبودن كه عزيزم
حدود ۱ ماه پیش lightman در مورد «این خبر» گفت: ۵۶ موافق
به چند نکته هست که باید گفته بشه. اولا این خبر و تیتر و محتوا کاملا مغرضانه و در راستای ایجاد تشنج و اختلاف تو‌تیم ملی هست ‌وکاملا مشخص هست که چه جریاناتی دنبال این داستان هستن. دوما، اینکه بازیکنان ایرانی از نظر تاکتیک و تفکر تاکتیکی در سطح مناسب نیستن، واقعیتی انکارناپذیر هست که تمام مربیان با دانش خارجی و اندک داخلی بارها به این نکته اشاره کرده اند. در آخر، امیدوارم طارمی و امسال او حرفه‌ای بودن رو کمی یادبگیرن، و وارد حاشیه نشن. طارمی بارها نشون داده به لحاظ بلوغ فکری نابالغ هست و این تفکر آماتوری به خودش و تیم ملی آسیب می رسونه. این هم باید به عدم تاکتیک پذیرای بازیکنان ایرانی باید اضافه بشه.
حدود ۶ روز پیش lightman در مورد «این خبر» گفت: ۴۱ موافق
صداو‌سیمای اخوندی که یه مشت بچه بسیجی رییس شدن همینه، شکایت نداره. الان فعلا سرداران سپاه کمر همت بستن که شاید استقلال بتونه جز سه تای اول بشه، اما بعیده.