لینک‌های ارسالی توسط کاربران فوتبالی‌ترین فرستاده می‌شوند و محتوای آنها الزاماً بیانگر دیدگاه مدیریت فوتبالی‌ترین نمی‌باشد. چنانچه لینکی را در تضاد با قوانین سایت می‌دانید، لطفاً به ما اطلاع دهید.
جواد زرینچه گفت: «اگر باشگاه استقلال مطالباتم را ندهد حرفهایی خواهم زد که برای این تیم گران تمام می‌شود. زرینچه در این رابطه گفت:« درحال حاضر فعالیت حرفه ای فوتبال نمی کنم. تیم هایی هستند که سراغم می آیند اما اوضاع و احوال خوبی ندارند. من هم دیگر در این فوتبال آنقدر با تجربه شده ام که بدانم قبول کردن این پیشنهادها فقط دردسر است.»کی از محبوب ترین شخصیت های استقلالی در دهه های اخیر اما در ادامه درباره لیگ برتر امسال گفت:« بازی های لیگ برتر را تماشا می کنم. پرسپولیس واقعا تیم خوبی است و از بازی های این تیم لذت می برم.» جواد زرینچه درباره تیم محبوبش استقلال گفت:« من بازی های استقلال را نگاه نمی کنم چون به این استقلال علاقمند نیستم.» زرینچه که عمیقا از رفتار و تصمیمات باشگاه استقلال در قبال خودش ناراحت به نظر می رسد دراین رابطه گفت:« من فقط چند روز قبل برای دریافت طلبم به باشگاه رفتم. البته طلب من یک میلیارد و دو میلیارد نیست و چیزی در حدود ۷۰ میلیون تومان است. با این حال به باشگاه هم گفتم که اگر طلبم را ندهند به زودی حرف هایی را خواهم زد که شاید تبعات بدی برایشان داشته باشد.» او افزود: « درست است پول زیادی نیست اما حقی است که باید بدهند. جالب این جا است که من مالیات این پول را هم داده ام. سه سال پیش با باشگاه قرارداد بستیم و متاسفانه هنوز این مبلغ را نداده اند.» زرینچه درباره میزان جدی بودن اولتیماتومش به باشگاه استقلال هم گفت: « به مسئولان باشگاه هم گفتم اگر مطالباتم را تا پایان این ماه تسویه نکنند افشاگری خواهم کرد. آن ها هم گفتند که این حرف ها را بزن . اما از همین جا می گویم اسناد حرفهایم را هم رو خواهم کرد و آن وقت شاید حتی این تیم نتواند در مسابقات شرکت کند.»
این لینک حدود ۵ سال پیش توسط kavehahangar فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
روز پنجشنبه نفت تهران با تک گل دیدنی رضا نوروزی از سد استقلال گذشت تا شانس آبی‌ها برای رسیدن به عنوان قهرمانی به شدت کاهش پیدا کند. گزارش خبرنگار بانک ورزش حاکی از آن است که این بازیکن بعد از سوت پایان داور بازیکنان استقلال را در نزدیکی‌های رختکن دیده و به شوخی به آنها گفته است: «من هر وقت بیکار می‌شوم به استقلال گل می‌زنم، به خاطر همین گربه سیاه شما هستم.» نوروزی تا به حال با لباس تیم‌های استیل آذین، فولاد و نفت تهران ۹ گل به استقلال زده است. او در تعطیلات بین دو نیم فصل لیگ سیزدهم در یک قدمی حضور در پرسپولیس قرار گرفته بود.
این لینک حدود ۹ سال پیش توسط kavehahangar فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
این روزها و در پی ناکامی‌های استقلال در هر سه جبهه رقابت‌های این فصل، دعوا بین هواداران این تیم حسابی بالا گرفته است. در این میان مخالفان فرهاد مجیدی که از کادر فنی فعلی حمایت می‌کنند نسبت به رفتار این بازیکن در مورد ترک پیش از موعد باشگاه حسابی اعتراض دارند. در همین راستا اخیرا فیلمی قدیمی بین این گروه از استقلالی‌ها دست به دست می‌شود که مربوط به یکی از مصاحبه‌های فیروز کریمی در لیگ هفتم است. سرمربی وقت استقلال بعد از تنبیه مجیدی به خاطر اعتراض به تعویضش می‌گوید: «فرهاد را اگر سه جلسه هم محروم کنیم عین خیالش نیست، اما اسم جریمه مالی را که بیاوریم چهار ستون بدنش می‌لرزد. تهدیدش کردیم که اگر در تمرینات بی‌نظمی کند جریمه‌اش می‌کنیم. بعد از آن مجیدی دو ساعت زودتر از همه سر تمرین می‌آید و دو ساعت دیرتر از بقیه می‌رود تا خدای ناکرده جریمه نشود. خلاصه با همین حربه میلیون اگر بتوانیم فرهاد را نگه داریم، جام حذفی را می‌گیریم. او حساسیت ویژه‌ای به پول دارد.»
این لینک حدود ۹ سال پیش توسط kavehahangar فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
دروازه بان تیم ملی می گوید یکی از آرزوهایش بازی کردن در جام جهانی است. خودش کم حرف است و زیاد اهل مصاحبه نیست،با این حال برای گفت و گوی نوروزی با خبر با دقت سوالات ما را جواب داد.عید نوروز برای دنیل داوری یک تعریف مشخص دارد و آن خانواده است.او از این فرصت استفاده می کند تا بیشتر اوقات را در کنار خانواده اش سپری کند.شرایط زندگی و دوری از خانواده باعث شده تا او از عید لذت ویژه ای ببرد.لذت خوب،بودن در کنار پدر و مادر.داوری در سال جدید آرزوهای زیادی دارد که مهمترین آنها سلامتی خانواده اش و همه مردم ایران است.البته او مثل هر بازیکن حرفه ای در فوتبال یک آرزوی دیگر هم دارد،اینکه بتواند در جام جهانی برای تیم ملی ایران فوتبال بازی کند.
این لینک حدود ۹ سال پیش توسط kavehahangar فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، علی پروین در گفت: سال نو و عید نوروز را به همه هموطنان به ویژه جامعه ورزش کشور و خانواده بزرگ پرسپولیس تبریک و شادباش گفته و برای همه تندرستی و سلامتی و موفقیت را از خداوند آرزو می کنم. وی افزود:به هواداران عزیز پرسپولیس، مربیان، ورزشکاران، مدیران و پرسنل باشگاه آغاز سال نو را تبریک گفته و برایشان سلامتی و قهرمانی پرسپولیس در آغاز سال نو را آرزو کرده و امیدوارم تیم فوتبال پرسپولیس بتواند در سه بازی باقی مانده در سایه تلاش و درایت کادرفنی و بازیکنان، حمایت همه جانبه هواداران به مقام قهرمانی دست یافته و دوستدارانش را سربلند کند.
این لینک حدود ۹ سال پیش توسط kavehahangar فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
بعد از شکست استقلال مقابل الشباب عربستان، هواداران استقلالی به کادر فنی و اعضای تیم اعتراض داشتند. البته اعتراض‌ها نسبت به امیرقلعه‌نویی توسط لیدرهای باشگاه کنترل شد اما صدای انتقاد از بازیکنان در ورزشگاه آزادی بر جای خود باقی ماند. در همین رابطه واعظ آشتیانی مدیرعامل سابق باشگاه استقلال تهران صحبت هایی کرد که ماحصل آن را در زیر می‌خوانید: پس از این باخت فضای اجتماعی یک بار دیگر پر شد از حرف‌هایی نظیر نتیجه نگرفتن فتح‌الله زاده و قلعه‌نویی در آسیا... وقتی این گونه غیرحرفه‌ای با مسائل برخورد می‌شود همین نقطه منفی در میان استادیوم نشین‌ها هم تسری پیدا می‌کند. لیدر خریدن و تطمیع کردن هوادار٬ عاقبت خوشی ندارد. این‌ها همه برمی‌گردند به عملکرد افراد٬ خانواده استقلال را بی‌غیرت معرفی کردن٬ مکتبی است که از خود مربیان به سکو‌ها منتقل شده. نسبت دادن جملات نامربوط به بازیکنان نتیجه‌اش می‌شود که همین اتفاق روی سکوها بیفتد. دانش باعث می‌شود فاصله را در عرصه‌های مختلف مدیریتی کم‌تر کنیم. ما در خیلی عرصه‌ها موفق به انجام این کار شده‌ایم و در یک سری عرصه‌ها مانند ورزش نتوانستیم این فاصله را جبران کنیم. عوامل بازدارنده ‌ای در این زمین وجود دارند. افرادی که بخاطر منافعشان اجازه نمی‌دهند یک سری اتفاق خوب در این زمینه بیفتد. یکی از دلایل در جا زدن فوتبال حضور افراد کوته‌بین در عرصه مدیریتی باشگاه است. همین غیرحرفه‌ای بودن باعث شده که اکثر مدیران ارشد فوتبالی رسالتشان را فراموش کنند. پس نظرتان در مورد واگذاری استقلال چیست؟ روزی که من از استقلال رفتم فتح‌الله زاده گفت ۳ میلیارد زیان انباشته داریم. خود او در برنامه روز جمعه ورزش و مردم اذعان کرد استقلال ۳۸ میلیارد از روز اول انقلاب به این طرف بدهی دارد. این یعنی در این ۳-۴ سال باشگاه چیزی حدود ۲۵ میلیارد بدهی بالا آورده است.
این لینک حدود ۹ سال پیش توسط kavehahangar فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
آقای حدادی که شاید قدیمی ترین هوادار پرسپولیس نباشد (قدیمی ترین و متعصب ترین هوادار پرسپولیس استاد مرتضی احمدی شناخته شده است) اما می تواند یکی از قدیمی ترین ها باشد در این فایل صوتی از خاطراتش درباره پرسپولیس می گوید: پرسپولیس در خط حمله خودش واقعا خط آتشینی داشت و هیچ دفاعی یارای مقابله با این خط حمله رو نداشت. من دوبار از زبان خود مرحوم حج...
این لینک حدود ۹ سال پیش توسط kavehahangar فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
۷ بازیکن تیم ملی از میان پرسپولیسی‌ها انتخاب شده‌اند و همین مساله دست دایی را برای برپایی اردوی ساری بسته است. دایی و تیمش که قرار است از روز ۱۷ اسفند به اردوی ساری بروند با مشکل کمبود بازیکن مواجه شده‌اند. به گزارش بانک ورزش٬ همین امر باعث شده دایی برای پر کردن جای خالی بازیکنان اصلی تیمش دست به دامن تیم امید شود. دایی قصد دارد ۷ بازیکن از تیم امید‌های پرسپولیس را همراه خود به اردو ببرد تا در صورتی که قصد برگزاری بازی دوستانه داشت با کمبود بازیکن مواجه نشود.
این لینک حدود ۹ سال پیش توسط kavehahangar فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
نیمه دوم بازی استقلال و الشباب، صحنه‌های حساس زیادی داشت. در اولین صحنه خطرناک بازیکنان الشباب تواسنتند در غفلت مدافعان استقلال در دقیقه ۵۸ به گل رسیدند. در دقیقه ۷۸ محمد قاضی صاحب یک موقعیت شد که بازیکنان الشباب به شکلی واضح روی او مرتکب پنالتی شد ولی داور خیلی راحت از کنار این صحنه گذشت تا داد امیر قلعه نویی را در بیارود. هواداران استقلال که استقبال خوبی از این بازی به عمل آورده بودند پس از گل خوردن تیم‌شان با هر موقعیتی که بازیکنان از دست می دادند ناخواسته بر سر بازیکنان فریاد می کشیدند. در دقیقه ۸۷ شوت زیبا و زمینی نظری به شکلی خطرناک و نفس گیر از کنار دروزاه تیم عربستانی به بیرون رفت. البته تیم عربستانی هم روی ضدحمله موقعیت هایی ایجاد کرد ولی این حملات نتیجه ای برای این تیم نداشت. در نهایت این بازی با تک گل الشبابی‌ها به پایان رسید تا قلعه نویی باز هم در بازی‌های آسیایی و مقابل اجنبی‌ها ناکام باشد.
این لینک حدود ۹ سال پیش توسط kavehahangar فرستاده شده و ۱ نظر درباره آن داده شده است. | نظر شما چیه؟
سرمربی تیم فوتبال استقلال با صدور اطلاعیه‌ای نسبت به شایعاتی درباره تیم فصل آینده خود واکنش نشان داد. جالب اینجاست كه در بند یك این بیانیه قلعه‌نویی كه پیش از این مذاكره با پدیده شاندیز را تایید كرده بود به نوعی حرف خودش را هم تكذیب كرد.
این لینک حدود ۹ سال پیش توسط kavehahangar فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
قلعه‌نویی پس از باخت به ملوان در رختكن حسابی گرد و خاك به پا كرد و به چند تن از بازیكنان تیم حمله كرد. دقایقی نگذشت كه خبر توهین‌های او به بازیكنان رسانه‌ای شد و همین موضوع خشم كادرفنی استقلال را در پی داشت. شنیده شده امیر قلعه‌نویی از اینكه صحبت‌هایش در محفل خصوصی خودش و بازیكنان، رسانه‌ای شده حسابی ناراحت شده و به بازیكنان تیم لقب جاسوس داده است. اما خبر رسیده در رختكن استقلال پس از باخت مقابل ملوان افراد دیگری غیر از بازیكنان و كادر فنی این تیم حضور داشتند. این افراد همه از دوستان و نزدیكان قلعه‌نویی هستند كه در اكثر بازی‌ها و سفرها همراه تیم می‌روند و همین موضوع موجب شده بازیكنان نسبت به این‌كه لقب جاسوس گرفته‌اند ناراحت باشند. آنها در تمرین امروز می‌گفتند از كجا معلوم كه همین‌ها خبرهای تیم را به دوستان خبرنگارشان ندهند؟ بحث بر سر پیدا كردن جاسوس استقلال ادامه دارد و قلعه‌نویی كه مدیریت خیلی قوی‌ای هم دارد هنوز نتوانسته این فرد یا افراد را شناسایی كند.
این لینک حدود ۹ سال پیش توسط kavehahangar فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
پس از اینكه پرسپولیس توسط عباس زاده به گل رسید و بازی كمی از آب و تاب افتاد، هواداران پرسپولیس شروع به كری خواندن برای رقیب قدیمی خود كردند و با شعار:« نه یكی، نه ۲تا، می‌خوره ۴تا ۴تا» برای استقلالی‌ها كری خواندند.
این لینک حدود ۹ سال پیش توسط kavehahangar فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
بازی پرسپولیس مقابل صبا رضا نورمحمدی كاپیتان سرخپوشان است. جالب است بدانید رضا نورمحمدی امروز چهارمین کاپیتان فصل پرسپولیس پیش از این محمد نوری، سیدجلال حسینی و حمید علی‌عسگر بازوبند کاپیتانی را بر دست بستند. این بازوبند برای او خوش یمن هم بوده زیرا او در دقیقه ۳۳ توانست گل دوم پرسپولیس را به ثمر برساند. نورمحمدی كه در این فصل خیلی كم به میدان رفته بود، اصلا حاشیه ای برای تیم ایجاد نكرد تا حالا جواب صبوری‌اش را بگیرد و روز بسیار خوبی را سپری می‌كند
این لینک حدود ۹ سال پیش توسط kavehahangar فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
پرسپولیس موفق شد در یك بازی برتر صبا را ۳ بر یك شكست دهد. عباس زاده در دقیقه ۱۲ و نورمحمدی در دقیقه ۳۳ و پیام صادقیان در دقیقه ۸۸ سه گل پرسپولیس را به ثمر رساندند.
این لینک حدود ۹ سال پیش توسط kavehahangar فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
شیاطین سرخ باید به ارزشهاشون تکیه کنند ثبات در بازی تداوم در عملکرد اطمینان خاطر و اعتماد به کادر فنی. اینها بخشی از توصیه های کیروش هست. او در مصاحبه با روزنامه گفته باید به مویس فرصت داد (حال و حوصله ترجمه اش را ندارم - اگر میخواین خودتون بخونید)
این لینک حدود ۹ سال پیش توسط kavehahangar فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
- در ادامه هفته بیست و یکم رقابت‌های لیگ قطر امشب تیم‌های الریان، حریف آسیایی استقلال و الاهلی به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری ۴ بر یک الریان به پایان رسید. در این دیدار مجتبی جباری ۹۰ دقیقه الاهلی را همراهی کرد و در شکست پرگل تیمش سهیم بود. الریان با این برد در آستانه لیگ قهرمانان آسیا از بحران خارج شد و با ۲۲ امتیاز به رده یازدهم صعود کرد و الاهلی هم با ۳۲ امتیاز در مکان پنجم جدول باقی ماند.
این لینک حدود ۹ سال پیش توسط kavehahangar فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
کریم باقری ستاره بزرگ و تاریخ ساز تبریز بامداد امروز ۴۰ ساله می شود. باقری فوتبال را از تبریز شروع کرد. در تراکتورسازی بازی کرد و سپس به تیم های کشاورز و پرسپولیس رفت. در نوزده سالگی ملی پوش شد و طی دو دوره حضور در تیم ملی ۸۷ بازی انجام داده و در این ۸۷ بازی ۵۰ گل به ثمر رسانده است. او در تیم های چارلتون و آرمینیا بیله فلدو النصر امارات و السد قطرهم بازی کرده است. کریم باقری در میان هافبک های فوتبال دنیا بعد از زیکو ستاره معروف برزیلی که با به ثمر رساندن۵۲ گل بهترین هافبک گلزن دنیاست صاحب رتبه دوم است. کریم باقری روز اول اسفند ۱۳۵۰ در تبریز به دنیا آمده است. او تا بهمن ۱۳۸۹ و تا آستانه ۳۷ سالگی بازی کرد.
این لینک حدود ۹ سال پیش توسط kavehahangar فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
اعتصاب بازیكنان پرسپولیس همچنان سوژه رسانه هاست و كسی این موضوع را فراموش نكرده است. آخرین فردی كه در این مورد صحبت كرده بازیكن سابق استقلال و حال حاضر پرسپولیس است. فرزاد حاتمی در واکنش به اینکه خیلی‌ها می‌گویند شرایط استقلال هم مثل پرسپولیس است ولی اعتصاب نمی‌کنند، گفت: به نظر من سال گذشته یک حرکت غیرورزشی در استقلال انجام شد که تیم از هم نپاشد. آنها به یکسری بازیکنان ۹۰ درصد پول‌شان را دادند و به یکسری از جمله خود من ۲۰ درصد. این کار واقعاً زشت بود. آقایان به یکسری از دوستان‌شان که رفت و آمد خانوادگی داشتند و به قول معروف رفیق‌شان به حساب می آمدند ۹۰ درصد پول دادند ولی به خیلی‌ها که سرشان در لاک خودشان بود و فقط به فوتبال فکر می کنند، ۵ درصد. اگر پرسپولیس این حرکت ناجوانمردانه را انجام می‌داد قطعاً وضعیتش اینطور نمی‌شد اما رویانیان مردانه عمل کرد. الان اختلاف دریافتی بچه ها ۵ درصد است نه ۸۰ درصد.
این لینک حدود ۹ سال پیش توسط kavehahangar فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
بعد از حرف و حدیث هایی كه درباره بازگشت مهدی رحمتی به تیم ملی برای رقابت های جام جهانی به گوش می‌رسید، این بازی مقبل چشمان كی‌روش بی شك برای دروازه بان استقلال اهمیت فوق العاده ای داشت. با این حال او نتوانست آن طور كه انتظار می‌رفت ظاهر شود و با عملكرد بسیار ضعیفی كه داشت ۴ گل از ملوان دریافت كرد تا آخرین شانسش برای جلب نظر موافق كی‌روش را هم از دست بدهد. حالا باید دید با عملكردی كه در این بازی رحمتی از خود نشان داده، خیلی شانسی برای جا گرفتن در لیست كی‌روش نداشته باشد، به خصوص كه كی روش هم هیچ اظهارنظری در این باره انجام نداده و فعلاً در مواجهه با این سوال نداشته.
این لینک حدود ۹ سال پیش توسط kavehahangar فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
قصه "دوستی خاله خرسه" را همه می‌دانند، کسی تصور نمی‌کند که ممکن است این قصه روزی شکل واقعیت به خود بگیرد، شاید به همین خاطر هم بود که قدیمی‌های پرسپولیس دور هم جمع شدند، بی‌آنکه بدانند صدای "دوستی‌شان" از دل قصه‌ها شنیده می‌شود. جلسه‌ای برگزار شده در حالی که تنها چهار بازی تا پایان فصل باقی مانده و پرسپولیس بیش از هر زمانی به آرامش نیاز دارد. حالا با این جلسه و حرف و حدیث‌های بعدش یک مشکل به مشکلات پرسپولیس اضافه شده و حالا یکی هم باید جنجال‌های ناشی از صحبت پیشکسوتان پرسپولیس را جمع و جور کند. این حرف دل هواداران پرسپولیس است. امروز صبح یک نفر از حمایت از دایی حرف می‌زند، بعدازظهرش فرد دیگری علیه فرد اول مصاحبه می‌کند، فردا نفر سوم پنبه دو نفر قبلی را می‌زند و پس فردا احتمالا آقای سرمربی شخصا وارد کارزار می‌شود و با مصاحبه‌ای آتشین آتش به خرمن هر سه نفر می‌اندازد؛ این‌ها هرگز پرسپولیس را به آرامش نمی‌رسانند بلکه استرس و فشار تیم را از همیشه بیشتر می‌کنند، این را ما می‌گوییم. آقای پروین، آقایان پیشکسوت که سرمایه‌های فوتبال هستید، آقایان دوستدار پرسپولیس! دوستان واقعی، مگس‌های مزاحم را از صورت دوست‌شان با سنگ دور نمی‌کنند، بیایید از دنیای قصه‌ها بیرون شوید و "واقعا" برای پرسپولیس "آرامش" بخواهید. این‌ را همه می‌گویند.
این لینک حدود ۹ سال پیش توسط kavehahangar فرستاده شده و ۲ نظر درباره آن داده شده است. | نظر شما چیه؟
پژمان جمشیدی در مورد حضورش در جلسه پیشکسوتان پرسپولیس گفت: پیشکسوتان پرسپولیس هم برای این باشگاه زحمت زیادی کشیدند اما هیچکدام طلبی از باشگاه نداریم و به هرجایی هم رسیده‌ایم از طریق پرسپولیس بوده است، خود من به شخصه نه روبروی کسی هستم و نه در کنار کسی قرار می‌گیرم، برایم موفقیت پرسپولیس مهم است و از بردهایش خوشحال می‌شوم آنهم نه بخاطر اینکه چیزی گیرم بیاید، من اگر پژمان جمشیدی شده‌ام به خاطر حضور در پرسپولیس بوده است و فقط به نام پرسپولیس تعصب دارم و نه هیچ شخص خاصی، امیدوارم هرکسی که برای پرسپولیس دلسوزی می‌کند به این تیم کمک کند و برای کسی هم سینه چاک نمی‌کنم. وی در مورد اینکه آیا او می‌خواهد سهامی از باشگاه پرسپولیس بخرد یا نه، گفت: اولاً من اینکاره نیستم دوم اینکه از من بزرگتر و پیشکسوت‌تر و محبوب‌تر در پرسپولیس زیاد است ضمن اینکه در آن جلسه حتی صحبت از واگذاری رایگان سهام به پیشکسوتان شد با این حال من هیچ صحبتی در آن جلسه نکردم، علی پروین یکی دوبار به من گفت مثل بقیه صحبت کن اما من حرفی نزدم. وی در مورد افشاگری مایلی‌کهن در جلسه علیه دایی، گفت: مایلی‌کهن نظرش را گفته است، پرسپولیس این همه قهرمان شد چه اتفاقی برایش افتاد اکنون حال و روزش را می‌بینید امسال هم قهرمان شود چه اتفاقی می‌افتد؟ من وارد جنگ بزرگان نمی‌شوم و دخالتی در این میان نمی‌کنم اما معتقدم باید پیشکسوتان حرمت یکدیگر را نگه دارند و حداقل در رسانه‌ها علیه یکدیگر موضع‌گیری نکنند تا حرمت ما از سوی جامعه هم حفظ شود.
این لینک حدود ۹ سال پیش توسط kavehahangar فرستاده شده و ۳ نظر درباره آن داده شده است. | نظر شما چیه؟
خداداد عزیزی بازیکن اسبق تیم ملی که اتفاقا با دایی و کریمی هم بازی بوده است، حرف‌های جالبی در مورد اظهارات کریمی می‌زند. خداداد در گفت‌وگو با خبرگزاری خبرآنلاین حرف‌هایش را اینگونه آغاز می‌کند:« من حرف‌های کریمی را قبول ندارم چرا که هر فوتبالیست توانایی‌های خاص خودش را دارد. شما در دنیا نمی‌توانید بازیکنی را پیدا کنید که هم شوت بزند، هم دریبل بزند، هم تکنیکی باشد، هم گلزن باشد و تمامی کارها را انجام دهد. هر بازیکنی خصوصیات خاص خودش را دارد و نمی‌توان ایراد گرفت که مثلا یک بازیکن دریبل‌زن نیست یا اینکه نمی‌تواند ضربه سر بزند.» عزیزی در ادامه حرف‌هایش خاطرنشان می‌کند:« امکان ندارد که دایی در دوران بازیگری‌اش دریبل نزده باشد. او حتما این کار را کرده ولی خصوصیات بازی او طوری نبود که تکنیکی و دریبل‌زن باشد. دایی گلزن فوق‌العاده‌ای بود، سرعت خوبی داشت، ضربات سر را عالی می‌زند و به عنوان یک مهاجم کارش را بلد بود. او به طور حتم یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران است و دریبل نزدن ملاک درستی نیست که بقیه توانایی‌های او را نادیده بگیریم.» خداداد در پاسخ به این سوال که آیا دایی در اردوهای تیم ملی با بازیکنان بد رفتاری می‌کرد می‌گوید:« علی آدم بداخلاقی بود و پیش می‌آمد که عصبانی شود ولی من ندیدم که او با بازیکنی برخورد تند و زننده داشته باشد. من در دو بار در دوران بازیگری‌ام با دایی حرفم شد ولی در آن سال‌ها با من هم برخورد بدی نداشت.ما فقط دو بار حرفمان شد ولی رابطه خوبی با هم داشتیم.شاید من یک رقیب جدی برایش بودم ولی برخورد بدی با من نداشت.»
این لینک حدود ۹ سال پیش توسط kavehahangar فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
احمد صالحی در خصوص الفاظ رکیکی که سیاوش اکبرپور در بازی استقلال و سایپا علیه وی به کار برد، گفت: در آن صحنه چون خیلی سریع ضد حمله شد من پشت به این بازیکن بودم و چیزی ندیدم ولی وقتی دیدم اعتراض‌های او ادامه دارد به او اخطار دادم اما باید بگویم بعد از بازی دوستانم با من تماس گرفتند و گفتند که آیا فحاشی این بازیکن به خودت را شنیده‌ای که آن را گزارش کنی که من گفتم چنین چیزی نشنیدم چون پشتم به این بازیکن بود. کمیته داوران و یا کمیته انضباطی باید به این مسئله ورود کند چرا که قانونا این حق من است تا کمیته انضباطی از آن دفاع کند. داور فوتبال کشورمان گفت: سال گذشته هم این بازیکن یکی دو بار دیگر به داوران بازی‌های فحاشی کرده بود و حالا این بار نوبت من شده است. البته همانطور که گفتم من در آن صحنه چیزی نشنیدم ولی در فرودگاه به من گفتند که با لب خوانی مشخص شده او به من توهین کرده و فردا با کمیته داوران در این مورد صحبت می‌کنم تا این موضوع پیگیری شود.
این لینک حدود ۹ سال پیش توسط kavehahangar فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
احمد صالحی در خصوص الفاظ رکیکی که سیاوش اکبرپور در بازی استقلال و سایپا علیه وی به کار برد، گفت: در آن صحنه چون خیلی سریع ضد حمله شد من پشت به این بازیکن بودم و چیزی ندیدم ولی وقتی دیدم اعتراض‌های او ادامه دارد به او اخطار دادم اما باید بگویم بعد از بازی دوستانم با من تماس گرفتند و گفتند که آیا فحاشی این بازیکن به خودت را شنیده‌ای که آن را گزارش کنی که من گفتم چنین چیزی نشنیدم چون پشتم به این بازیکن بود. وی ادامه داد: کمیته داوران و یا کمیته انضباطی باید به این مسئله ورود کند چرا که قانونا این حق من است تا کمیته انضباطی از آن دفاع کند. داور فوتبال کشورمان گفت: سال گذشته هم این بازیکن یکی دو بار دیگر به داوران بازی‌های فحاشی کرده بود و حالا این بار نوبت من شده است. البته همانطور که گفتم من در آن صحنه چیزی نشنیدم ولی در فرودگاه به من گفتند که با لب خوانی مشخص شده او به من توهین کرده و فردا با کمیته داوران در این مورد صحبت می‌کنم تا این موضوع پیگیری شود.
این لینک حدود ۹ سال پیش توسط kavehahangar فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
یکی از پزشکان اورژانس بیمارستان پارسیان درباره حادثه رخ داده در این بیمارستان در پنجشنبه هفته‌ گذشته گفت: پنجشنبه شب بود که چند نفر برای عیادت از یکی از بیماران بستری شده در بیمارستان ما در این مکان حاضر شدند. یکی از این افراد ، یکی از بازیکنان مشهور باشگاه استقلال است. آنها از انتظامات می‌خواهند که به ملاقات مریض‌شان بروند، اما چون ساعت ملاقات گذشته بود، مسئول انتظامات قبول نمی‌کند و پس از اصرار آنها می پذیرد که چند نفر از آنها به عیادت آن مریض بروند. در این زمان فرزند بیمار و آن بازیکن باشگاه استقلال به انتظامات فشار وارد می‌کنند تا آنها هم به ملاقات مریض بروند، اما انتظامات به آنها می‌گوید که نفراتی که بالا هستند پایین بیایند و سپس شما به ملاقات بیمار بروید. این ماجرا به همراه این مساله که بیمارستان از آنها طلب پول برای بیمارشان کرده بود، به یکباره آنها را عصبی کرد و زد و خوردی شکل گرفت. در این میان فحاشی آنها هم وجود داشت و به یکباره آن بازیکن استقلال از فاصله پنج متری شروع به دویدن کرد و با سر ضربه بسیار محکمی به بینی یکی از افراد انتظامات وارد کرد که بینی او شکست. او افزود: این درگیری حتی به اورژانس هم کشید و افرادی که با آن بازیکنان فوتبالیست به بیمارستان آمده بودند شروع به زدن به قصد مرگ یکی کارکنان بیمارستان کردند. پس از این ماجرا برای شکایت به کلانتری رفتیم. از نکات جالبی که در آن اتفاق افتاد امتناع عجیب مامور حاضر در کلانتری برای ثبت شکایت بود. جالب آن جاست که آن بازیکن فوتبال و دیگر افرادی که با او بودند مدام در همان کلانتری من را تهدید می‌کردند و رییس کلانتری هم هیچ واکنشی نداشت. به هر حال ما از آن بازیکن و از آن افراد شکایت کردیم و بعد از ورود ماجرا به دادسرا سایر افراد حاضر در بیمارستان هم قصد شکایت از آن بازیکن را دارند.
این لینک حدود ۹ سال پیش توسط kavehahangar فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
پایان رافت پس از پایان بازی پیشكسوتان پرسپولیس و ستارگان میلان، پیراهن مالدینی را به یادگار گرفت كه همین موضوع موجب شد خیلی از بازیكنان از جمله انصاریان بارها او را به تمسخر بگیرند. به گزارش بانك ورزش، رافت حالا با فروش ۳۰۰ میلیونی پیراهن مالدینی، ۱۰ % آن را به آزادی زندانیان نیازمند پرداخت كرده و موجب شد این مددجویان آبرومند و نیازمند با همت خیرین نیکوکار به آغوش گرم خانواده هایشان بازگردند. حالا شاید نیاز باشد انصاریان و دوستانش بیایند و كمی از رافت مردانگی یاد بگیرند. همیشه خوب حرف زدن و مزه ریختن موجب نمی شود كه شما فردی محبوب باشید. گاهی نیاز است انسان بود به معنای واقعی كلمه.
این لینک حدود ۹ سال پیش توسط kavehahangar فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
حتما تا به حال از ماجرای درگیری بازیكن استقلال با چند تن از پرسنل بیمارستانی در تهران مطلع شده‌اید. خیلی از مردم با حضور در صفحه‌ حنیف عمران زاده در یكی از شبكه‌های اجتماعی زیر عكس او ابراز نگرانی كردند كه چرا در بیمارستان به زد و خورد پرداخته است. این سیاوش اكبرپور بوده كه در بیمارستان پارسیان تهران با چند نفر از پرسنل درگیر شده است.
این لینک حدود ۹ سال پیش توسط kavehahangar فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
در مراسم جشن تولد رحمتی،یکی از بازیکنان استقلال چادر سرش کرد و با گلر آبی‌ها شوخی می‌کند. از قرار معلوم او حنیف عمران‌زاده است؛ استاد حرکات عجیب و غریب و شوخی‌های نامتعارف.
این لینک حدود ۹ سال پیش توسط kavehahangar فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
محمد قاضی که به تازگی پدر شده گویا پس از تولد فرزندش به فکر ادامه تحصیل افتاده و طی روزهای گذشته در دانشگاه ثبت نام کرده است. البته ادامه تحصیل این بازیکن وقتی جالب می شود که بدانید او در دانشگاه پرسپولیس ثبت نام کرده و در روز ثبت نام هم برخورد گرمی با دکتر چشمه سری، معاونت دانشگاه داشته است. در روز ثبت نام این بازیکن در دانشگاه پرسپولیس، دانشجویان این دانشگاه در صحبت های در گوشی از احتمال بازگشت این بازیکن به پرسپولیس حرف می زدند.
این لینک حدود ۹ سال پیش توسط kavehahangar فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
باخت استقلال مقابل مس نشان دادکه بار کج به منزل نمی رسه و نرسید! بازی با تک مهاجم .. قاضی مهاجم نوکی که در گوش بال بال میزنه .. بازیکنان خارجی که نقش هویج و نیمکت پرکن رو دارند .. سرسره سواری اکبرپور و اولادی .. نوری یه فصل کامل روی مغز .. نداشتن برنامه برای بازی .. یه فصل کامل زیر توپ زدن و نشستن توی زمین خودی و بردای آبکی .. بالاخره تموم شد .. بالاخره بردهایی که خیلیاش حقمون نبود تموم شد .. واقعا خدا اون بالاست .. و حق رو به حقدار داد ..
این لینک حدود ۹ سال پیش توسط kavehahangar فرستاده شده و ۴ نظر درباره آن داده شده است. | نظر شما چیه؟
از بازی نیمه نهایی جام حذفی به بعد، اختلاف‌های دو به دو بین بازیكنان استقلال به شدت افزایش یافته. هرچند بعد از این بازی برخی رسانه ها به درگیری‌های برخی بازیكنان مثل آندو، نوری و صادقی در رختكن اشاره كرده بودند اما واقعیت این است كه اختلاف‌ها بین شاگردان قلعه‌ نویی به شدت افزایش یافته و باعث بروز مشكلاتی در استقلال شده. از جمله این اختلاف ها می توان به اختلاف رحمتی و بیك زاده و دیگر مدافعان تیم اشاره كرد. باید دید قلعه‌نویی در روزهای آینده برای این موضوع چه تدبیری می‌اندیشد؟
این لینک حدود ۹ سال پیش توسط kavehahangar فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
مهاجم سابق پرسپولیس معتقد است شاید بازی با تیم‌های انتهای جدول بازی‌های راحتی نظر برسد اما چنین تیم‌هایی در هفته‌های پایانی برای مرگ و زندگی می‌جنگند و این کار پرسپولیس را سخت‌تر می‌کند. با این وجود پرسپولیس به جهت بازیکنان و سرمربی که دارد می‌تواند شانس اول قهرمانی باشد.
این لینک حدود ۹ سال پیش توسط kavehahangar فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
مطابق ادعای مسئولان استقلال، مهدی نظری به خاطر مصدومیت جزیی در تمرینات این تیم نتوانست در بازی با مس حاضر شود. به گزارش بانك ورزش، نظری به هیچ عنوان مصدومیت ندارد و ماجرای بازی نكردن او چیز دیگری است. از آنجاییكه نظری از طریق شخصی به نام «م.ع» راهی استقلال شده و این روزها حواشی زیادی پیرامون این فرد به وجود آمده، قلعه نویی ترجیح داده فعلا از این بازیكن استفاده نكند. نكونام چند روز پیش قلعه نویی را تهدید كرده بود كه اگر زیاد سر به سر او بگذارد، حرف‌هایی در مورد « م . ع» خواهد زد كه اصلا به نفع او نخواهد بود. نیمكت نشینی نظری هم به خاطر همین تهدید بوده و قلعه نویی دوست ندارد كاری كند كه به قولی آتو دست كسی بدهد. او ترجیح داده فعلا نظری را نیمكت نشین كند و پس از اینكه حرف و حدیث ها پیرامون این بازیكن كمتر شد، او را به میدان بفرستد.
این لینک حدود ۹ سال پیش توسط kavehahangar فرستاده شده و ۱ نظر درباره آن داده شده است. | نظر شما چیه؟
در روزهایی که مقارن با جشن تولد مهدی رحمتی بود، ستاره برزیلی مس سه بار دروازه گلر استقلال را باز کرد تا کابوس سال گذشته ایمون زاید را به نوعی دیگر برای او تکرار کرده باشد. جالب اینکه ادینهو بعد از هر کدام از سه گلش پیراهنش رابالا زد و یک پیغام متفاوت به نمایش گذاشت. او حتی بین دو نیمه بازی حذفی هم زیرپیراهنی‌اش را تغییر داد تا شعار جدیدی را برای رونمایی بعد از گلزنی در نظر بگیرد. به نظر می‌رسد مهدی رحمتی شانس آورد که ادینهو حرف دیگری برای گفتن نداشت!
این لینک حدود ۹ سال پیش توسط kavehahangar فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
لوكا سر از پا نمی‌شناسد، او كه استقلال را در مرحله نیمه نهایی جام حذفی برده، پس از پیروزی ۲ بر یك مقابل این تیم در سالن كنفرانس توضیحاتش درباره بازی را این‌طور بیان می‌كند: « بدون استرس لیگ برتر، به تهران آمدیم و به دنبال یک بازی تاکتیکی بودیم تا مقابل گسترش در لیگ هم همین طور باشیم. با لیاقت و شایستگی به فینال رسیدیم.» بوناچیچ همچنین می‌گوید: «چرا خبرنگاران سوال نمی پرسند. بارسلونا و والنسیا هم دیدید که ۳ بر دو بارسا باخت، توپ گرد است. بیرون برف می‌آید اما در سالن هوا خوب بود. نمی دانم چرا ترسیدید سوال کنید فوتبال همین است.» بعد از این صحبت او با خنده سالن را ترک کرد.
این لینک حدود ۹ سال پیش توسط kavehahangar فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
مس کرمان در ورزشگاه آزادی با نتیجه دو بر یک استقلال را شکست داد. مسی‌ها که همین هفته قبل در کرمان به مصاف استقلال رفتند و این تیم را متوقف کردند، حالا توانسته‌اند در ورزشگاه آزادی به یک برد باارزش برسند. مس کرمان که در لیگ برتر اصلا شرایط خوبی ندارد و در آستانه سقوط به لیگ دسته اول است، با این برد به فینال جام حذفی رسیده تا در یک قدمی کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا قرار بگیرد. مس در این مسابقه شانس آورد که شدت سرمای هوا باعث شد هواداران استقلال به ورزشگاه نروند. تعداد کمی از هواداران استقلال این مسابقه را از نزدیک دیدند و کم تماشاگر بودن این دیدار، نقطه قوت مس شد. مسی‌ها در همان دقایق اولیه استقلال را غافلگیر کردند. این تیم در دقیقه ۷ توسط لوسیانو ادینیو به گل رسید. البته استقلال هم خیلی زود این گل را جبران کرد. امیرحسین صادقی بود که در دقیقه ۱۲ گل تساوی را زد. نیمه اول با همین دو گل به پایان رسید. در نیمه دوم هم سرمای هوا، تاثیرش را روی مسابقه گذاشته بود. اما در نهایت در دقیقه ۸۵ ادینیو دومین گل خودش و مس را زد تا به تنهایی تیم شهر کرمان را راهی فینال جام حذفی کند. استقلال با این باخت اولین جام را از دست داد. آن‌ها حالا باید برای به دست آوردن لیگ برتر، با پرسپولیس، فولاد و نفت تهران رقابت کنند.
این لینک حدود ۹ سال پیش توسط kavehahangar فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
زمانی که بازیکنان استقلال به سمت رختکن می‌رفتند عده‌ای از هواداران این تیم باشعار «بازیکن بی‌تعصب نمی‌خواهیم» به بازیکنان استقلال اعتراض کردند. این در حالی بودکه عده‌ای دیگری از هواداران بازیکنان را تشویق کرده و تماشاگران معترض را هو کردند که این موضوع نشان از دو دستگی میان طرفداران تیم استقلال داشت. عده‌ای از هواداران تیم استقلال با برف بازیکنان تیمش را مورد هدف قرار دادند.
این لینک حدود ۹ سال پیش توسط kavehahangar فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
تیم مس موفق شد نیمه دوم بازی مقابل استقلال را با یك گل پیروز شود تا با توجه به تساوی یك – یك در نیمه اول، در نهایت بازی با برتری ۲ بر یك مسی‌ها به اتمام برسد. لوسیانو ادینهو كه در بازی مقابل استقلال در لیگ برتر هم تك گل مس را به ثمر رسانده بود، در این بازی در دقایق ۷ و ۸۵ دو گل مس را به ثمر رساند.
این لینک حدود ۹ سال پیش توسط kavehahangar فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
کیک زرد، خوشمزه بود نه مرگبار! حساسترین بازی هفته بیست و پنجم را تیم‌های پرسپولیس و سپاهان در حالی برگزار کردند که از قبل هم پیش‌بینی می‌شد هر دو تیم‌ برای برد به زمین می‌روند تا برنده مسابقه باشند. هم دایی و هم کرانچار به خوبی می‌دانستند که در صورت شکست باید با قهرمانی خداحافظی کنند. البته اتفاقات دیدار رفت نیز حساسیت این مسابقه را بیش از حد بالا برده بود و همه نگاه‌ها به ورزشگاه آزادی بود تا ببینند چه نتیجه‌ای رقم می‌خورد. اشتباهات مرگبار کرانچار با همان ترکیب همیشگی پا به میدان گذاشت که در نیم فصل دوم نتایج خوبی کسب کرده بود. آنها در نیم فصل دوم بدون باخت پیش می‌رفتند تا اینکه به بازی سختی مقابل پرسپولیس رسیدند. سرخپوشان چیزی برای از دست دادن نداشتند و فقط برد می‌توانست آنها را به لیگ بازگرداند. به همین دلیل از همان ابتدا با اشتها وارد زمین شدند و از اشتباهات مرگبار زردپوشان استفاده نهایی را بردند. دایی در این مسابقه با نیمکت‌نشین کردن دو سرزن تیمش (حاتمی و سیدجلال) و میدان دادن به عباس‌زاده می‌خواست نشان دهد بازیکنان ناآماده در ترکیب تیمش جایی ندارند. سپاهان که از همان ابتدای مسابقه پراشتباه بازی می‌کرد گل اول را از جایی پذیرفت که نقطه اطمینان آنها بود. دومین اشتباه پسر شجاع شجاع خلیل‌زاده مدافعی است با اعتماد به نفسی در حد لالیگا که بارها اعلام کرده بود روی سر او کسی نمی‌تواند سر بزند و اگر هم یک روزی غفلت کند هادی عقیلی جورش را خواهد کشید. در این مسابقه اما هر دو نفر خواب بودند و یک عباس‌زاده جوان طوری بلند شد ضربه سر زد که نه تنها عقیلی و خلیل‌زاده کاری نتوانستند انجام دهند بلکه سایر نفرات نیز به امید آنها ایستادند تا شاید نام‌های بزرگ جلوی سرزنی مهاجم جوان تیم دایی را بگیرند که نتوانستند. دو گل کم بود کار به اینجا ختم نمی‌شد و اشتباهات مرگبار خط دفاعی و البته هافبک‌ها ادامه داشت و باز هم این شجاع بود که در نقش پاسور ظاهر شد و همان اشتباه مرگبار بازی دو هفته پیش مقابل راه‌آهن را تکرار کرد. او در بازی با راه‌آهن به تیم حریف پاس گل داده بود این بار هم به پرسپولیسی‌ها پاس گل داد تا به نوعی مثل بازی رفت در همه صحنه‌های مشکوک نقش اول را ایفا کند. ناهماهنگی مدافعان و دروازه‌بان سپاهان آنقدر زیاد بود که کرانچار خیلی خوش شانس بود تنها دو گل از پرسپولیس پذیرفت و با شکست سنگین‌تری آِزادی را ترک نکرد. البته گل سالم سیدصالحی را نباید فراموش کرد که از همین اشتباهات به دست آمد ولی کمک داور با پرچم اشتباه به داد سپاهان رسید!
این لینک حدود ۹ سال پیش توسط kavehahangar فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟