لینک‌های ارسالی توسط کاربران فوتبالی‌ترین فرستاده می‌شوند و محتوای آنها الزاماً بیانگر دیدگاه مدیریت فوتبالی‌ترین نمی‌باشد. چنانچه لینکی را در تضاد با قوانین سایت می‌دانید، لطفاً به ما اطلاع دهید.
زین‌الدین زیدان، سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید اعلام کرده که از سمت خود کناره‌گیری می‌کند. زیدان اخیرا رئال مادرید را به سومین قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا رساند. زیدن‌الدین زیدان در یک نشست خبری گفت او عاشق رئال مادرید است اما اکنون زمان "صدایی متفاوت" در باشگاه رسیده است.
بیژن ذوالفقارنسب در گفت‌و‌گو با تسنیم، درباره شکست یک بر صفر پرسپولیس در دربی ۸۶ اظهار داشت: بازی از کیفیت خوبی برخوردار بود. نیمه اول استقلال خوب کار کرد، اما در نیمه دوم پرسپولیس شرایط خیلی بهتری پیدا کرد و موقعیت‌های خوبی نیز به دست آورد. در مجموع استقلال چیدمان و آمادگی بهتری برای این بازی داشت. وی ادامه داد: پرسپولیس انگیزه لازم را برای این بازی نداشت و از طرف مقابل استقلال انگیزه بسیار زیادی برای این مسابقه داشت. این تیم در هیچ یک از مسابقات این فصل خود به این اندازه با انگیزه بازی نکرده بود. پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره اعتراض‌هایی که هواداران پرسپولیس نسبت به بازی کردن محسن ربیع‌خواه و عدم بازی محسن مسلمان دارند، تصریح کرد: خیلی مشکل است در این مورد نظر دهیم. مربی شاید یک هفته تمام در طول روز به این بازی فکر می‌کند و بعد از آن به این نتیجه می‌رسد که چه ترکیبی را انتخاب کند. فکر می‌کنم هواداران احساسی شعار می‌دهند، هیچ مربی دوست ندارد تیمش بازنده شود. ذوالفقارنسب افزود: مسلمان هم بازیکن بسیار خوبی است و ویژگی خاص خودش را دارد. او مطمئناً می‌تواند در بازی‌های بعد به ترکیب تیم اضافه شود. فکر می‌کنم مربی را نباید به خاطر یک بازیکن زیاد تحت فشار قرار داد. شاید اگر این شعارها نبود برانکو به مسلمان در دربی بازی می‌داد. وی یادآور شد: استقلال در دربی فراتر از قدرت و توانایی‌های خود بازی کرد. این نوع بازی یک تیم دائمی نیست و تحت شرایطی خاص فقط در یک یا دو بازی در طول لیگ رقم می‌خورد، اما پرسپولیس بر اساس قابلیت بدنی و تاکتیکی خود در طول فصل به اینجا رسیده است. پرسولیس اگر دو هفته دیگر هم بازی می‌کردند نمی‌توانست گل بزند، چون روز پرسپولیس نبود.