لینک‌های ارسالی توسط کاربران فوتبالی‌ترین فرستاده می‌شوند و محتوای آنها الزاماً بیانگر دیدگاه مدیریت فوتبالی‌ترین نمی‌باشد. چنانچه لینکی را در تضاد با قوانین سایت می‌دانید، لطفاً به ما اطلاع دهید.
به گزارش ایرنا، عربستان سعودی پس از قطع مناسبات با ایران، تنش در مناسبات را به زمین فوتبال کشاند و اعلام کرد نمایندگان این کشور در رقابت های فوتبال لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا که با تیم های ایرانی هم گروه هستند درصورت تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا به بازی در ایران بطور کلی از دور رقابت ها کنار می روند. برخی رسانه های عربی نیز طی چند روز گذشته در جنگ روانی تلاش کردند در خبرهایی کذب و به نقل از برخی منابع، محل بازی تیم های ایرانی مقابل تیم های عربستانی را در عمان و قطر و دیگر کشورها اعلام کنند. یک مقام روابط عمومی کنفدراسیون فوتبال آسیا روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا هرگونه تغییر و یا رایزنی در مورد تغییر محل بازی تیم های ایرانی مقابل عربستان در لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا را رد کرد. وی گفت که تاکنون هیچ تصمیمی در این زمینه اتخاذ نشده و خبرهایی از قبیل تعیین عمان و یا قطر به عنوان میزبان صحت ندارد. وی در پاسخ به سوالی در مورد زمان تشکیل کمیته های بررسی این موضوع نیز گفت: تاکنون تصمیمی در این خصوص اتخاذ نشده است و هرگونه تصمیمی در این خصوص که توسط کمیته ها اتخاذ شود از طریق تارنمای کنفدراسیون فوتبال آسیا اطلاع رسانی می شود. وی گفت: دیدگاه کنفدراسیون فوتبال آسیا همان بیانیه قبلی است. کنفدراسیون فوتبال آسیا ۱۴ دی ماه در تارنمای خود نوشت: این کنفدراسیون شرایط سیاسی بین ایران و عربستان سعودی و تاثیر آن بر حاشیه های جانبی فوتبال را تحت نظارت دارد. هر تصمیمی براساس مقررات کنفدراسیون فوتبال آسیا و کمیته های مربوطه اتخاذ می شود. 'احمد بن عید' رییس فدراسیون فوتبال سعودی روز گذشته با تهدید و تحت فشار قرار دادن 'شیخ سلمان' بحرینی رییس کنفدراسیون فوتبال آسیا، گفت: در صورتی که این کنفدراسیون در درگیری که با ایران داریم به سود ما رای صادر نکند، فشار بر شیخ سلمان بحرینی را افزایش داده و به وی برای تصدی ریاست فیفا رای نخواهیم داد. 'علی کفاشیان' رییس فدراسیون فوتبال ایران در واکنش به ادعای مقام های فوتبال عربستان درمورد شرایط کشورمان،گفت: هیچ کشوری امن تر از ایران نیست. عراق، سوریه و افغانستان که برای میزبانی مشکل دارند و امنیت ندارند، مسابقات خود را در ایران برگزار می کنند. عربستانی ها اگر نخواهند بازی ها در ایران برگزار شود و کنفدراسیون فوتبال آسیا با این مساله موافقت کند، ما هم تصمیمات دیگری خواهیم گرفت. وی نیز در مورد شایعه میزبانی عمان، قطر و یا لبنان برای برگزاری دیدارهای تیم های ایران و عربستان در لیگ قهرمانان آسیا، افزود: این موارد صحت ندارد و آن را تایید نمی کنیم .فدراسیون فوتبال ایران تاکنون هیچ جایی را برای برگزاری دیدارهای نمایندگان کشورمان معرفی نکرده است.
این لینک حدود ۶ سال پیش توسط RedPersianCat فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
وکیل امیر قلعه نوعی مدعی شد که شعبه دهم بازپرسی دادسرای فرهنگ و رسانه، پیرو شکایت موکلش از تهیه کننده و کارگردان فیلم مستند «من ناصر حجازی هستم»، دستور توقف اکران این فیلم را صادر کرده است.
این لینک حدود ۶ سال پیش توسط RedPersianCat فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
علی دایی امروز در نامه ای تاثیرگذار، برای جواد نکونام در جام ملت های آسیا آرزوی موفقیت کرد. دایی نوشت بسیار خوشحال است که رکورد بازی های ملی قرار است به کاپیتان فعلی ایران برسد. دایی همچنین برای او و تیم ملی آرزوی موفقیت کرد تا جواد نکونام هم دست به قلم شود و نامه ای برای تشکر از دایی بنویسد. متن نامه او در اختیار خبرآنلاین قرار گرفت. علی آقا، اسطوره فوتبال ایران امروز بسیار خرسندم بازوبندی را بر روی بازو بسته ام که در گذشته اسطوره ای چون تو به بازو بسته بود. امروز مثل تمام روزهای گذشته و مثل دورانی که در کنار هم بودیم، احساس می کنم یک دل هستیم و هر دو هیچ دغدغه ای جز سربلندی و خوشحالی ایران و ایرانی نداریم. شما هیچگاه برای رکورد زنی به زمین نرفتید. وقتی با سرشکسته و بانداژ شده، تنها برای پرچم ایران به زمین رفتید، عشق به وطن را اثبات کردید. علی دایی هیچگاه با رکوردها اسطوره نشد، چه بسا رکورداران دیگری هم بودند که به اندازه شما در ذهن مردم باقی نماندند. نیاز به هیچگونه توضیحی نیست که چگونه شما علی دایی شدید. برای من نیز رکوردشکنی در مقابل موفقیت ایران، کوچکترین اهمیتی ندارد و نیک می دانم، حتی با انجام ۲۰۰ بازی ملی هم، هیچگاه «علی دایی» نمی شوم. به یاد دارم، پس از اولین بازی ملی ام، شما کنار من که جوانی ۱۸ ساله بودم نشستید و گفتید: «انشالله که ۲۰۰ بازی ملی انجام دهی.» همان جا متوجه شدم با چه بازیکن بزرگ همبازی هستم. بزرگ بودن، به اسم یا تعداد بازی نیست، بلکه به داشتن قلب بزرگ و روح بزرگ است که شما آن را دارید. از اینکه توانستم در دوران بازیگری ام با شما در یک مستطیل قرار بگیرم، بسیار خرسندم و احساس غرور می کنم. و نیز، از اینکه توانستم شاگرد شما باشم افتخار می کنم. در روزهای سخت من و تیم ملی، این پیغام شما بی اندازه حس افتخار آفرینی را برای ایران عزیز در من تقویت کرد. شما با این پیغام واژه «مرد بودن» را بار دیگر برای من معنا کردید. در روزهایی که مردانگی و جوانمردی یافت نمی شود، این کار بزرگ شما تمام نامهربانی ها را از یاد ما برد. علی دایی باید به خاطر حسن وطن پرستی اش الگوی همه باشد. علی دایی با رکورد یا بدون رکورد، با هیچکس قابل قیاس نیست و مانند او در فوتبال ایران نداریم. دعای خیر شما و تمام کسانی که آرزوی موفقیت ایران را دارند، گره گشای کار ما در استرالیا خواهد بود و همین جا به شما قول می دهد به عنوان فردی که بازوبند مقدس ایران را بر بازو بسته ام، جانم را برای وطنم بدهم. انشالله موفقیت ما هدیه ای بی اندازه کوچک به شما و مردم ایران خواهد بود. افتخار می کنم که این نامه زیبا را برای من نوشتید. بدون شک شما بخشی انکار ناپذیر از تاریخ فوتبال ایران و جهانید. با نامه ای که نوشتید، به تمام «تیم ملی» انرژی دادید. از طرف همه بازیکنان تیم ملی قول می دهم که تا آخرین لحظه برای سربلندی ایران بجنگیم و می دانم شما بهتر از من می دانید، هر چقدر برای مردم ایران کار و تلاش کنیم، باز هم کم است. افتخارمان این است که شما از تیم ملی حمایت می کنید و دلتان برای فوتبال ایران می سوزد. به امید دیدار و نیز همکاری دوباره. جواد نکونام، کوچک شما.
این لینک حدود ۷ سال پیش توسط RedPersianCat فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟