لینک‌های ارسالی توسط کاربران فوتبالی‌ترین فرستاده می‌شوند و محتوای آنها الزاماً بیانگر دیدگاه مدیریت فوتبالی‌ترین نمی‌باشد. چنانچه لینکی را در تضاد با قوانین سایت می‌دانید، لطفاً به ما اطلاع دهید.
جمله تلخ کی‌روش در سایت‌های مختلف دنیا: «هیچ تیمی با ایران بازی نمی‌کند»
بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس تهران پس از کسب مقام قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران دست به اعتصاب زده و خواستار پرداخت طلب‌های مالی خود از سوی باشگاه شده‌اند. آیا بازیکنان به فیفا نیز شکایت خواهند کرد؟
قطری برای دیدن شکست ایران بازی را تماشا میکند و ایرانی برای دیدن برد ایران بازی را تماشا میکند
در بازى دیروز تیم هاى نساجى مازندارن و سپیدرود رشت هواداران قائمشهرى با شعار #خلیج_فارس_ایران_عشق_همه_ایران ❤️ به استقبال بازى رفتند
برای نخستین بار در یک بازی از ویدیو استفاده شد تا قضاوت درست تر انجام شود. آیا این طرح (استفاده از ویدیو) اثر منفی روی بازی نخواهد داشت؟
محموله غیرقانونی از ساک سرخپوشان کشف شده است!
تصویر زنده یاد غلامحسین مظلومی بر روی سنگ مزارش توسط عده ای ناشناس مورد حمله قرار گرفت.
امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان بوشهر در دیدار با مهدی طارمی، بازیکن تیم ملی و آقای گل لیگ برتر فوتبال ایران «اشتباهات فنی» وی را گوشزد کرد. به گزارش دیگربان، آخوند صفایی بوشهری در این دیدار «شرایط بازی در لیگ‌های اروپایی از نظر فنی را برای مهدی طارمی که نیت پیوستن به تیم‌های اروپایی را دارد تشریح کرد.» امام جمعه بوشهر از این بازیکن فوتبال خواسته «متناسب با داشته‌های فنی خود و اهدافی که در سر می‌پروراند٬ تصمیم درستی بگیرد.» در این دیدار دانیال ماهینی مدافع راست تیم ملی که به همراه استقلال خوزستان عنوان قهرمانی امسال لیگ برتر را بدست آورد نیز حضور داشت.
فدراسیون آمار و تاریخ فوتبال فهرست ۴۰۰ باشگاه برتر دنیا در سال ۲۰۱۲ را اعلام کرد که بر این اساس تیم فوتبال بارسلونا در صدر این فهرست با ۳۰۷ امتیاز قرار گرفت.تیم‌های چلسی انگلیس با ۲۷۹ و بوکاجونیورز آرژانتین با ۲۷۸ امتیاز در مکان‌های دوم و سوم قرار گرفتند. در میان تیم‌های آسیایی اولسان هیوندای کره‌جنوبی با ۱۹۰ امتیاز در مکان ۳۳ جهان و اول آسیا است و پوهانگ استیلرز کره‌جنوبی با ۱۴۹ امتیاز در مکان دوم آسیا و ۶۲ جهان قرار دارد. استقلال ایران هم با ۱۲۱ امتیاز در مکان سوم قاره کهن و ۱۰۷ جهان است. در این میان سپاهان ایران با ۱۰۲ امتیاز در مکان ۱۴۶ جهان قرار دارد و پرسپولیس هم با ۷۵ امتیاز رتبه ۲۹۵ جهان را در اختیار دارد. نکته جالب در این رده‌بندی قرار گرفتن تیم‌ رم ایتالیا در مکان ۱۱۹ جهان با ۱۱۴ امتیاز است.