با رسمی شدن انتقال خفرن تورام به یوونتوس، بانوی پیر اکنون تمام تمرکز خود را روی یکی از مهمترین اهدافش در بازار نقل و انتقالات تابستانی‌اش معطوف کرده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه یوونتوس روز گذشته (چهارشنبه) به صورت رسمی از خفرن تورام (فرزند دوم لیلیان تورام، مدافع فرانسوی پیشین بانوی پیر) رونمایی کرد.

خفرن تورام ۲۳ ساله که در پست هافبک بازی می‌کند، با قراردادی ۵ ساله به ارزش ۲۰ میلیون پوندی که امکان ۶۰۰ هزار یورو پاداش به آن هم وجود دارد، به یوونتوس ملحق شد. او متولد سال ۲۰۰۱ است یعنی تنها چند ماه قبل از انتقال پدرش از پارما به یوونتوس. خفرن در حالی به تیم دوران بازیگری پدرش ملحق شد که برادر بزرگتر او مارکوس برای اینتر توپ می‌زند.

طبق گزارش آلفردو پدولا، خبرنگار حوزه نقل و انتقالات فوتبال ایتالیا با رسمی شدن انتقال خفرن تورام، کریستیانو جونتولی مدیر ورزشی باشگاه یوونتوس اکنون آماده کامل کردن فرایند دیگر خریدش، تئون کوپماینرز از آتالانتا است. کوپماینرز مهمترین هدف نقل و انتقالاتی یوونتوس در پنجره تابستانی امسال به شمار می‌رفت اما با توجه به اینکه او از چند ماه قبل به این تیم چراغ سبز نشان داده بود، جونتولی تمرکز خود را روی انجام دیگر خریدهایش گذاشت.

به نظر می‌رسد اولویت بانوی پیر با هدایت سرمربی جدیدش تیاگو موتا، تقویت خط میانی تیم است چرا که خفرن تورام بعد داگلاس لوئیز از استون‌ویلا دومین هافبکی است که بیانکونری می‌خرد و مثلث هافبک‌های جدید این تیم با ورود کوپماینرز تکمیل خواهد شد. آتالانتا برای فروش ستاره هلندی‌اش ۵۰ میلیون یورو می‌خواهد که با توجه به عملکرد بازیکن در فصل گذشته شامل ۱۵ گل و ۷ پاس گل در ۵۱ بازی رسمی و تأثیرگذاری فراوان او در مسیر قهرمانی آتالانتا در لیگ اروپا، منطقی به نظر می‌رسد.

کوپماینرز مشتری پروپا قرص دیگری مانند لیورپول هم داشت اما ترجیح داده در سری A بماند. در این بین شبکه اسپورت ایتالیا اعلام کرد احتمال دارد یوونتوس با انتقال یکی از دو بازیکنش به آتالانتا - دین هویسن یا دانیله روگانی - از هزینه جذب کوپماینرز بکاهد.

Euro Football Fantasy Leaderboard
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.