برترین بازیکن نبرد تیم‌های ملی اسپانیا و فرانسه در مرحله نیمه نهایی یورو ۲۰۲۴ کنار کسی بازی کرد که از پدر او سن بیشتری دارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، یکی و شاید هم اصلی‌ترین رمز موفقیت تیم ملی اسپانیا برای رسیدن به یک قدمی چهارمین قهرمانی‌اش در جام ملت‌های اروپا، تعادل مناسب میان بازیکنان جوان و باتجربه در ترکیب اصلی این تیم است و پیروزی شب گذشته (سه‌شنبه) ماتادورها برابر فرانسه در مرحله نیمه نهایی یورو ۲۰۲۴ هم مصداق بارز این ادعا بود. لامین یامال ستاره ۱۶ ساله اسپانیایی‌ها در خط حمله گلی زیبا به ثمر رساند که تیمش را به بازی برگرداند. دو خط عقب‌تر کسی کنارش بازی می‌کرد که با او ۲۲ سال تفاوت سنی داشت؛ یعنی حتی بزرگتر از پدرش!

درست در شبی که یامال در فاصله ۴ روز مانده به ۱۷ ساله شدنش به جوان‌ترین گلزن تاریخ جام ملت‌ها تبدیل شد، خسوس ناواس با ۳۸ سال سن به میدان رفت تا پنجاه‌و‌ششمین بازی‌اش را برای تیم ملی اسپانیا انجام دهد و به این ترتیب بیشترین اختلاف سنی میان دو بازیکن از یک تیم در تاریخ یورو به ثبت رسید. این تفاوت سنی زمانی جالب‌تر به نظر می‌رسید که مشخص شد ناواس۳ سال از پدر هم‌تیمی‌اش هم بزرگتر است.

Euro Football Fantasy Leaderboard
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.