ستاره ترک‌تبار قهرمان سری A آمادگی خود برای پیوستن به بایرن مونیخ را به اطلاع باواریایی‌ها رسانده اما در عین حال از اینتر نیز تقاضای تمدید یک ساله قراردادش را کرده است!

به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه بایرن مونیخ با جدیت در پی به خدمت گرفتن ژوائو پالینیا به عنوان اصلی‌ترین گزینه‌ برای تقویت خط میانی‌اش است اما در عین حال گزینه آلترناتیو را نیز در نظر دارد تا در صورت خروج احتمالی یاشوا کیمیش، ترکیبش آسیب نبیند. گزینه جانشین کیست؟ هاکان چالهان‌اوغلو، هافبک ترک تبار اینتر.

به نظر می‌رسد؛ مذاکرات بایرن مونیخ با فولام برای جذب پالینیا به موانعی خورده است که بایرن را مجاب کرده به گزینه جایگزین برای هافبک پرتغالی فکر کند. به همین دلیل باواریایی‌ها از سه ماه پیش با مدیر برنامه چالهان‌اوغلوی ۳۰ ساله تماس گرفته‌اند و ملی‌پوش ترکیه‌ای هم آمادگی‌اش را برای بازی در مونیخ اعلام کرده است. این در حالی است که برای انتقال چالهان‌اوغلو به بایرن مونیخ یک مانع بزرگ وجود دارد و آن مخالفت شدید باشگاه اینتر است. هنوز سه سال دیگر از قرارداد بازیکن با اینتر باقی مانده و حتی طبق ادعای گاتزتا دلواسپورت، اینتر غیرمستقیم به بایرنی‌ها اطلاع داده که بازیکنش را نخواهد فروخت. نشریه میلانی اما نوشته است که در صورت ارائه پیشنهادی قابل توجه (حدود ۷۰ میلیون یورو) احتمال کوتاه آمدن اینتر از موضع فعلی‌اش وجود دارد که البته بعید به نظر می‌رسد طرف آلمانی برای بازیکنی ۳۰ ساله بخواهد رقمی نامتعارف بپردازد.

در این بین، فابریتزیو رومانو، خبرنگار سرشناس ایتالیایی حوزه نقل و انتقالات، ادعا کرده است که بایرنی‌ها از ماه می با چالهان‌اوغلو تماس داشته‌اند که این موضوع اینتری‌ها را حسابی عصبانی کرده است. رومانو اما این را هم نوشته است که هاکان به مدیران بایرن مونیخ گفته که در اینتر راحت است و بنابراین از این باشگاه درخواست جدایی نخواهد کرد. از این رو بایرن مونیخ اگر او را می‌خواهد، خودش باید نظر اینتر را جلب کند. نشریه کوریره دلواسپورت ایتالیا نیز با تأیید این خبر، رقمی که اینتر ممکن است به فروش چالهان‌اوغلو رضایت دهد را ۶۰ میلیون یورو اعلام کرده است.

در آخرین به روزرسانی از وضعیت این انتقال احتمالی؛ فابریتزیو بیاسین، خبرنگار ایتالیایی مدعی شده که هاکان به اطلاع سران اینتر رسانده که از حضور در این تیم خوشحال و زندگی در میلان برایش خوشایند است اما در عین حال درخواست تمدید یک ساله قراردادش را نیز کرده است؛ یعنی تا سال ۲۰۲۸ که مشخصاً این‌طور برداشت می‌شود که چنین درخواستی پیش‌شرط جواب رد چالهان‌اوغلو به بایرن مونیخ است.

در حال حاضر تمرکز بایرنی‌ها روی خرید پالینیای ۲۹ ساله از فولام است و این باشگاه سومین پیشنهادش به ارزش ۴۶ میلیون یورو را هم ارائه کرده است؛ در حالی که تیم لندنی رقمی نزدیک به ۷۰ میلیون یورو می‌خواهد اما بایرنی‌ها قصد ندارند این مبلغ را بالاتر ببرند و در صورت رد شدن سومین پیشنهادشان، سراغ هاکان چالهان‌اوغلو خواهند رفت.

Euro Football Fantasy Leaderboard
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.