مسئولان تیم فوتبال خیبرخرم آباد برای حضور در فصل بیست و چهارم لیگ برتر تدابیر ویژه‌ای را در نظر گرفته‌اند که تغییر مدیرعامل و ابقای سرمربی فصل گذشته از جمله این اتفاقات است.

به گزارش خبرنگار مهر تیم فوتبال خیبر خرم آباد توانست پس از سالها دوباره به سطح اول فوتبال ایران باز گردد. خیبری ها در پایان لیگ آزادگان توانستند با ۷۷ امتیاز و بالاتر از چادر ملو به لیگ برتر راه پیدا کنند.

تکلیف مدیر عامل مشخص خواهد شد

تیم فوتبال خیبر خرم آباد در حالی راهی لیگ برتر شده که تغییراتی در مدیریت این تیم صورت خواهد گرفت. اولین تغییر این تیم جدایی حسین خبیری مدیر عامل این تیم است که از خیبر جدا شده و قرار است تا پایان هفته یک مدیر با تجربه جایگزین خبیری شود. پیگیری های خبرنگار مهر نشان داده که مدیر عامل این تیم بومی نیست ولی از تجربه بالای مدیریتی برخوردار است که می تواند نقش تاثیرگذار در عملکرد خیبر در لیگ برتر داشته باشد.

سرمربی ماندگار شد

رضا مهاجری از ابتدای فصل هدایت تیم خیبر را برعهده گرفت و توانست با حمایت مدیریت باشگاه و هواداران در پایان فصل خیبر را لیگ برتری کند. مهاجری مرد محبوب هواداران خیبر است و با تصمیم مالک باشگاه وی فصل آینده هم هدایت سبز و سفیدپوشان لرستان را برعهده خواهد داشت.

تقویت خیبر با جذب بازیکنان لیگ برتری

با توجه به تفاوت های زیاد میان عملکرد تیم ها در لیگ آزادگان و لیگ برتر خیبر خرم آباد باید به دنبال چند بازیکن لیگ برتری برای تقویت تیم باشد تا در لیگ برتر زنگ تفریح نباشد ، گفته می شود چند بازیکن خیبر از این تیم جداخواهند شد و بازیکنان جدید با تفکرات سرمربی به خیبر اضافه خواهند شد.

ورزشگاه تختی میزبان تیم های لیگ برتری خواهد بود

با توجه به اینکه تمامی ورزشگاه برای شروع لیگ برتر باید استانداردهای لازم را داشته باشند تا بتوانند میزبان تیم ها باشند ورزشگاه لر آرنا تا تکمیل بخش روبروی جایگاهش امکان میزبانی ندارد و همچنان خیبر باید در ورزشگاه تختی از میهمانانش پذیرایی کند تا ورزشگاه لر آرنا آماده شده و مورد تایید قرار بگیرد .

انتظار و نگرانی هواداران خیبر برای شروع لیگ

خیبر یکی از تیم هایی است که می تواند در بازی های خانگی با حمایت هوادارانش نتایج خوبی کسب کند . طرفداران این تیم همانند هواداران تراکتور و نساجی از سرخابی ها حمایت نمی کنند و تنها به تشویق خیبر خواهند پرداخت. البته آنها نگران وضعیت تیم هم هستند و از مدیران تیم خواسته اند تا هر چه زودتر نسبت به جذب بازیکنان جدید و مشخص شدن وضعیت سرمربی اقدام کنند تا خیبر بتواند حضوری پر قدرت در لیگ برتر داشته باشد

Euro Football Fantasy Leaderboard
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.