هافبک تیم فوتبال منچسترسیتی احتمال بازی در لیگ حرفه‌ای عربستان را رد نمی‌کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، کوین دی‌بروینه که در برتری ۲ بر صفر شب گذشته (یکشنبه) تیم ملی فوتبال بلژیک مقابل رومانی در گروه E مسابقات یورو ۲۰۲۴ گل دوم تیمش را به ثمر رساند و در آخر بازی هم به‌عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد، درباره آینده حرفه‌ای‌اش در رده باشگاهی به اظهارنظر پرداخت.

دی‌بروینه ۳۲ ساله که تنها یک فصل دیگر تحت قرارداد باشگاه منچسترسیتی است و باشگاه‌های عربستانی به شدت به دنبال به خدمت گرفتن او هستند، درباره شایعات مطرح شده گفت: در سن من، باید پذیرای هر چیزی بود. شما در مورد مقادیر زیادی پول صحبت می‌کنید، در حالی که این ممکن است مقطع پایانی دوران حرفه‌ای من باشد. گاهی اوقات باید به این موضوع فکر کرد. اگر دو سال در آنجا (عربستان) بازی کنم، می‌توانم پول قابل‌توجهی به دست بیاورم.

هافبک بلژیکی منچسترسیتی تصریح کرد: تاکنون ۱۵ سال فوتبال بازی کرده‌ام که درآمدی که در این سال‌ها داشته‌ام، ممکن است هنوز به این میزان (پولی که با رفتنش به عربستان می‌تواند به دست بیاورد) نرسد. سپس باید به این فکر کرد که رفتن به فوتبال عربستان چه معنا و مفهومی خواهد داشت، اما در حال حاضر مجبور نیستم به این موضوع فکر کنم.

هافبک پیشین چلسی که در سال ۲۰۱۵ از ولفسبورگ به منچسترسیتی پیوست، تاکنون در ۳۸۲ بازی برای این تیم به میدان رفته و آمار ۱۰۲ گل زده و ۱۷۰ پاس‌ گل را از خود برجای گذاشته است.

او تاکنون به من‌سیتی برای کسب ۱۵ جام مختلف کمک کرده است که از آن جمله می‌توان به شش قهرمانی در لیگ برتر انگلیس و یک قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا اشاره کرد.

Euro Football Fantasy Leaderboard
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.