رییس سازمان قهرمانان ملی ورزش ایران با بیان اینکه غدیر یعنی تجلی عشق است، گفت: ما اهالی ورزش برای نشان دادن الگوی پاک خود به جامعه جهانی در جشن مهمونی غدیر شرکت خواهیم کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، با نزدیک شدن به عید غدیر، همانند هر سال جشن ۱۰ کیلومتری به نام «مهمانی ۱۰ کیلومتری غدیر» برگزار می‌شود که تنها جنبه مذهبی دارد و به دور از هرگونه مسائل سیاسی است. این جشن فرصتی است تا مردم به یاد حضرت علی (ع) و سیره ایشان گرد هم آیند و از فضائل و آموزه‌های ایشان بهره‌مند شوند.

سعید حق وردی رئیس سازمان قهرمانان ملی ورزش ایران در گفت و گو با خبرنگار مهر در رابطه با منش پهلوانی حضرت علی (ع) اظهار داشت: ما در تمام طول سال به یاد حضرت علی (ع) هستیم؛ پیروی کردن از سیره‌های حضرت علی (ع) سرلوحه زندگی ما قرار دارد.

او ادامه داد: در یک سال گذشته حدود ۳۰ مرحله کمک به نیازمندان را در برنامه خود داشتیم که این نشأت گرفته از راه و روش حضرت علی (ع) است. با حضور ورزشکاران هم توانسته‌ایم گلریزان های متعددی را با نام و یاد شهدای مدافع حرم در طول سال برگزار کنیم تا به نیازمندان کمک کرده باشیم.

حق وردی با دعوت اهالی ورزش و آحاد مردم به حضور در جشن مهمونی ۱۰ کیلومتری غدیر گفت: غدیر یعنی تجلی عشق، در روز عید غدیر حضرت علی (ع) به عنوان امام و راهبر برای مسلمانان شناخته شد. زمانی که تجلی جوانمردی در جامعه رخ می‌دهد، الگوی جوانمردان عالم حضرت علی (ع) هستند، ما جامعه ورزش و قهرمانان برای نشان دادن به این موضوع که الگوی ما پاک‌ترین الگوی عالم است در مهمونی غدیر شرکت خواهیم کرد. درخشش انسجام در این موضوع می‌تواند به همبستگی در سایر ادیان هم کمک کند.

Euro Football Fantasy Leaderboard
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۶ )