سرمربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس به عنوان سرمربی جدید تیم فولاد خوزستان کارش را برای فصل آینده لیگ برتر آغاز کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، یحیی گل محمدی که در نیم فصل لیگ بیست و سوم از هدایت پرسپولیس کناره گیری کرد، پس از نیم فصل استراحت به عنوان سرمربی تیم فولادخوزستان انتخاب شد و کارش را با این تیم آغاز کرد.

گل محمدی که سابقه بازی کردن در تیم فوتبال فولاد خوزستان را هم دارد، یکی از بازیکنان ایران در جام جهانی ۲۰۰۶ آلمان بود که موفق به گلزنی برابر مکزیک هم شد. او پس از پایان فوتبال سرمربیگری را آغاز کرد و در تیم های تربیت یزد، نساجی، صبای قم، نفت تهران، ذوب آهن، تراکتور و پرسپولیس فعالیت کرد و فصل آینده هدایت سرخپوشان اهوازی را برعهده خواهد داشت.

باشگاه فولاد خوزستان در خبر انتخاب یحیی گل محمدی به عنوان سرمربی فصل آینده این تیم نوشت:

«با اعلام هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل باشگاه طی قراردادی یحیی گل محمدی به عنوان سرمربی تیم بزرگسالان فولاد خوزستان انتخاب شد.

به دنبال بررسی برنامه‌های چندین گزینه داخلی و خارجی در نهایت هیئت مدیره باشگاه فولاد برای انتخاب یحیی گل محمدی به جمع‌بندی رسید. این سرمربی با حضور در دفتر مرکزی شرکت فولاد خوزستان در تهران قرارداد خود را برای دو فصل ورزشی با این باشگاه به امضا رساند.

یحیی گل محمدی که سابقه بازی در تیم فولاد خوزستان را در کارنامه خود دارد، با کسب ۹ جام ارزشمند قهرمانی پرافتخارترین مربی فوتبال کشور در عرصه باشگاهی می‌باشد.»

گل محمدی پس از این انتصاب با انتشار متنی به حضورش در فولاد خوزستان واکنش نشان داد.

Euro Football Fantasy Leaderboard
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.