باشگاه مس رفسنجان یک روز بعد از برگزاری فینال جام حذفی به ادامه همکاری با نویدکیا سرمربی فعلی خود تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال مس رفسنجان دیروز (پنجشنبه) در مرحله نهایی جام حذفی فوتبال مقابل سپاهان با نتیجه ۲ بر صفر بازنده شد و نتوانست کسب جام کند. بعد از این شکست باشگاه مس ضمن تبریک بابت قهرمانی سپاهان، به ادامه همکاری با محرم نویدکیا سرمربی تیم تاکید کرد. این در حالی است که روز گذشته نویدکیا بعد از فینال در مورد آینده‌اش گفته بود: «شاید در مس نمانم.»

متن اطلاعیه باشگاه مس رفسنجان را در زیر می‌خوانید:

اشگاه فرهنگى‌ورزشی صنعت مس رفسنجان قهرمانی تیم فوتبال سپاهان اصفهان در رقابت‌های جام حذفی فوتبال باشگاههای کشور را تبریک گفت.

در پیام باشگاه صنعت مس رفسنجان آمده است:

شایسته است کسب عنوان قهرمانی مسابقات جام حذفی فوتبال باشگاه‌های کشور را به رقیب محترم مس در مسابقه فینال تبریک بگوییم. سپاهانی که یادگار ارزشمند پیشکسوت بزرگ فوتبال رفسنجان، مرحوم محمود حریری است و این نقطه مشترک تاریخی در کنار حضور محرم نویدکیا از مهمترین اشتراکات دو باشگاه فینالیست این دوره به شمار می‌رود.

همچنین تلاش قهرمانانه بازیکنان و اعضای کادر فنی و هواداران پرشور و همیشه همراه مس، در این فصل دشوار شایسته قدردانی است، تیمی که با وجود مشکلات، کارشکنی‌ها و سختی‌ها از بحران بی‌سابقه نیم‌فصل اول با درخشش در نیم‌فصل دوم و حمایت هوادارانش به سوی قهرمانی جام حذفی گام برداشت و برای اولین بار به مسابقه فینال رسید.

هر چند رویای شیرین رفسنجان در آخرین گام محقق نشد اما کار ما در اینجا به پایان نمی‌رسد. باشگاه صنعت مس رفسنجان در راستای استمرار این مسیر و روند موفقیت‌آمیز برای حضور قدرتمندانه با هدایت محرم نویدکیا در فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر و جام حذفی فوتبال باشگاه‌های ایران و پاسخگویی به انتظارات هواداران وفادارش آماده می‌شود.

Euro Football Fantasy Leaderboard
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.