مدافع تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان تأکید کرد، این تیم برای راهیابی به فینال جام حذفی بدشانس بوده است.

مسیح زاهدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شکست ۲ بر تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان مقابل سپاهان در مرحله نیمه نهایی جام حذفی، اظهار داشت: تیم ما تنها با هدف رسیدن به فینال مقابل سپاهان قرار گرفت و با وجود فشار هواداران حریف، در طول ۹۰ دقیقه فوتبال خوبی را به نمایش گذاشت، اما بدشانس بودیم که روی از دست دادن تمرکز و برخی اشتباهات مقابل این تیم خوب شکست خورده و نتوانستیم به فینال برسیم.

وی در مورد درگیری‌های پایان این بازی، یادآور شد: این مسائل در فوتبال پیش می‌آید، اما نباید پس از پایان بازی ادامه پیدا می‌کرد. البته خودم سعی کردم خیلی زود به رختکن بروم و اصلاً وارد درگیری نشوم.

مدافع تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان راجع به عملکرد کلی این تیم در طول فصل تصریح کرد: امسال تیم ما مقداری جوان‌ شده و سرمربی جدیدی هم آمده بود. اوزونیدیس درک بالایی از فوتبال دارد و از لحاظ سطح بازی، جزو بهترین‌ تیم‌های ایران بودیم، اما برخی دلایل اجازه نداد روند خوبی که به ویژه در میانه‌های فصل پیش گرفتیم، ادامه پیدا کند.

زاهدی درباره شرایط خود برای فصل آینده، خاطر نشان کرد: قرارداد من به اتمام رسیده است و پیشنهاداتی هم دارم، اما باید دید در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.

وی در مورد طلب خود از باشگاه مس رفسنجان تأکید کرد: در لیگ بیستم عضو مس رفسنجان بودم که بخش زیادی از مبلغ قرارداد خود را دریافت نکردم. پس از مدتی کمیته وضعیت باشگاه مس را به پرداخت طلب من محکوم کرد و این حکم در کمیته استیناف هم تأیید شد. با این وجود این باشگاه تنها بخشی از رقم محکومیت خود را پرداخت کرده و همچنان بخش اعظمی از قرارداد من مانده است. این پول برای سه سال قبل است که اگر در زمان خودش پرداخت می‌شد، قطعاً نسبت به الان خیلی بیشتر می‌توانست به من کمک کند. باز هم امیدوارم باشگاه مس به تعهدات خود که بابت آن محکوم شده است، عمل کند.

Euro Football Fantasy Leaderboard
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.