مدیر تیم فوتبال سپاهان با بیان اینکه با قهرمانی در جام حذفی می خواهیم محبت هواداران را جبران کنیم، گفت: هواداران محبت زیادی به ما داشته اند و امیدوارم با قهرمانی مزد زحمات آنها را دهیم.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال سپاهان اصفهان با برتری در دیدار نیمه نهایی جام حذفی برابر گل گهر سیرجان به دیدار فینال راه یافت. زردپوشان باید روز پنج شنبه ۳۱ خرداد در ورزشگاه آزادی تهران و با حضور سیستم کمک داور ویدئویی VAR رو در روی تیم مس رفسنجان قرار بگیرند. در این بازی محرم نویدکیا بازیکن اسبق سپاهان که هدایت مس رفسنجان را عهده دار است مقابل تیم سابق خود قرار خواهد گرفت.

آخرین پیروزی تیم سپاهان در جام حذفی به سال ۱۳۹۲ بر می‌گردد که در آن زمان، نویدکیا بازوبند کاپیتانی سپاهان را به بازو داشت و توانست کاپ قهرمانی را بالای سر ببرد و حالا باید رو در روی تیم سابق خود برای کسب عنوان قهرمانی قرار گیرد.

رضا فتاحی مدیر تیم سپاهان در گفت‌وگو با خبرنگار مهر در رابطه با دیدار فینال جام حذفی برابر مس رفسنجان اظهار داشت: خدا را شکر پس از پیروزی که برابر گل گهر سیرجان در ورزشگاه نقش جهان و در حضور هواداران خود به دست آوردیم یک روز استراحت داشتیم و تمرینات خود برای بازی با مس را از روز گذشته دوشنبه ۲۸ خرداد از سر گرفته ایم و همه بازیکنان در تمرین حضور داشتند.

می خواهیم جام قهرمانی را به هواداران هدیه دهیم

او ادامه داد: انشاالله پنج شنبه روز خوبی برای سپاهان خواهد بود و امیدوارم با پیروزی از زمین خارج شویم تا با کسب عنوان قهرمانی، جام را به هواداران سپاهان تقدیم کنیم تا پس از چند سال اندکی از محبت آنها را جبران کرده باشیم.

فتاحی در رابطه با مصدوم و محرومان سپاهان برای این بازی گفت: خدا را شکر مصدومی نداریم اما هادی محمدی و میلاد زکی‌پور را به دلیل محرومیت در اختیار نداریم و انشاالله دو بازیکنی که به جای این نفرات در زمین از سوی مورایس به کار گرفته می‌شوند، بتوانند عملکرد خوبی را از خود به جای بگذارند.

پیش بینی ام حضور ۲۰ هزار هوادار سپاهانی در ورزشگاه آزادی است

مدیر سپاهان در خصوص حضور تنها ۳۰ هزار هوادار برای تماشای این بازی در ورزشگاه آزادی که از سوی سرپرست این مجموعه عنوان شد، تصریح کرد: پیش بینی من این است که بیش از ۲۰ هزار هوادار تیم سپاهان برای این بازی خود را به تهران برسانند و امیدوارم با حضور خود باعث دلگرمی بازیکنان شوند. این بازی آخرین دیدار سپاهان در فصلی که گذشت خواهد بود و با تمهیداتی که باشگاه سپاهان برای حضور هواداران در تهران انجام داده امیدوارم بتوانیم از ظرفیت مورد نظرمان استفاده و سکوهای ورزشگاه آزادی را پُر کنیم.

تاثیر به کارگیری VAR در تعیین تیم برنده

او در رابطه با استفاده از سیستم کمک داور ویدئویی VAR برای این بازی گفت: در روزهای گذشته نامه‌ای به فدراسیون فوتبال ارسال کردیم و درخواست داشتیم تا در این بازی از VAR استفاده شود. فدراسیون فوتبال در این زمینه تمهیدات خوبی اندیشید و مکاتباتی را با فیفا انجام داد و مجوز استفاده از VAR برای این بازی صادر شد. بهره‌گیری از سیستم VAR باعث خرسندی است و انشاالله هر تیمی که مستحق پیروزی در این بازی در داخل مستطیل سبز به آن دست خواهد یافت.

مورایس یک فصل دیگر با سپاهان قرارداد دارد

فتاحی در رابطه با ماندن یا رفتن «ژوزه مورایس» از سپاهان و همچنین تمدید قرارداد با بازیکنان این تیم تصریح کرد: مورایس یک فصل دیگر با باشگاه سپاهان قرارداد دارد و به نظر من هیچ مشکلی وجود ندارد؛ در رابطه با تمدید قرارداد با بازیکنان هم باید بگویم همانطور که مهدی آذربایجانی (مدیرعامل باشگاه سپاهان) اعلام کرده است، خود باشگاه علاقه دارد تا هرچه سریع‌تر این اتفاق رخ دهد.

امیدوارم نماینده شایسته ای برای ایران در آسیا باشیم

او افزود: همان طور که اهالی فوتبال در جریان هستند، سپاهان در تاریخ ۱۶ مرداد باید در مرحله پلی‌آف لیگ نخبگان آسیا به مصاف حریف خود برود و تیم ما آخرین باشگاهی است که بازیکنان آن به استراحت می‌روند و اولین تیمی هستیم که باید تمرینات خود را آغاز کنیم و امیدوارم نماینده شایسته‌ای برای ایران در لیگ نخبگان باشیم.

Euro Football Fantasy Leaderboard
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.