رییس فدراسیون فوتبال در مراسم اختتامیه دوره مربیگری سطح A آسیا گفت: مربیان می توانند با دانش روز مؤثر و نقش آفرین باشند.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، مهدی تاج در این مراسم که امروز سه شنبه در مرکز ملی فوتبال ایران برگزار شد، گفت: خیلی خوشحالم چنین دوره‌های مهمی برپا می‌شود و امیدوارم خروجی این کلاس‌ها به افزایش سطح علم و دانش در کلیه سطوح فوتبال کشور منجر شود.

وی در مراسم اختتامیه دوره مربیگری A آسیا با اظهار این موضوع که فدراسیون به دنبال مسیر راه تخصصی فوتبال در بخش مربیان است، گفت: برگزاری این دوره آموزشی بسیار مؤثر بوده است.اکنون کمیته آموزش فدراسیون فوتبال با هماهنگی هیأت‌های فوتبال استان‌های کشور در امر آموزش برنامه‌های مدونی را تهیه کرده است تا فوتبال ملی را با آموزش مربیان بالا ببرد.

وی با توضیح این که مربیان با دانش روز فوتبال دنیا می‌توانند در پیشرفت فوتبال کشور نقش آفرینی مضاعفی داشته باشند، ادامه داد: برگزاری کلاس و دوره‌های آموزشی مربیگری با استانداردهای بالا باعث می‌شود تا بحث آموزش در مسیر رشد و توسعه قرار گیرد. این دوره‌های آموزشی در مرحله نخست باید منجر به استاندارد سازی رفتارها شود.

وی هدف از برگزاری دوره‌های آموزشی فوتبال برای مربیان را تعلیم یک مربی خوب و با اخلاق عنوان کرد و افزود: آموزش مربیانی با اخلاق و دلسوز سبب تربیت بازیکنانی با اخلاق و حرفه‌ای خواهد شد.

رئیس فدراسیون فوتبال ادامه داد: تلاش ما بر این بود تا در این دوره آموزشی تمامی استانداردهای AFC پیاده سازی شده و سطح دوره ارتقا یابد. امیدوارم از حضور در این دوره مهم، نکات ارزشمندی را فرا گرفته و در مسیر رشد و توسعه فوتبال به اجرا بگذارید.

Euro Football Fantasy Leaderboard
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.