بعد از تشکیل جلسه هیئت نظارت در باشگاه پرسپولیس، این باشگاه از پیگیری طلب ۱۱۰ میلیارد تومانی از وزارت ورزش و جوانان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، هیئت نظارت بر باشگاه پرسپولیس با حضور مالک رحمتی رئیس سازمان خصوصی‌سازی، میثم پیله‌فروش معاونت سازمان خصوصی‌سازی، سیدمحمد پولادگر معاون وزیر ورزش و جوانان، اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل پرسپولیس و تعدادی از معاونان و مدیران باشگاه، نشست خود را برگزار کرد.

هیئت نظارت که پیش از این، جلسات خود را در سازمان خصوصی‌سازی برگزار می‌کرد، این بار در دفتر باشگاه تشکیل نشست داد که در جریان آن، تصمیم‌هایی اخذ شد.

در این جلسه درباره برگزاری مجمع عمومی شرکت پرسپولیس که پیش‌بینی می‌شود تا پایان ماه آذر برگزار ‌شود، بررسی صورت‌های مالی، حل مشکلات استخدامی پرسنل باشگاه و درباره چگونگی پرداخت اقساط وام‌های بانکی و تأمین اعتبار مورد نیاز، رایزنی، تبادل‌نظر و تصمیم‌گیری شد.

همچنین پیگیری طلب ۱۱۰ میلیارد تومانی باشگاه پرسپولیس از وزارت ورزش و جوانان از محل پرداخت بدهی‌های محاسبه نشده در فرآیند آماده‌سازی شرکت برای خصوصی‌سازی، از جمله مسائل مهم طرح شده در این نشست بود.

در این جلسه برای تشکیل دو کمیته سه نفره نیز تصمیم‌گیری شد که هر یک به صورت جداگانه با حضور نمایندگانی از سازمان خصوصی‌سازی، وزارت ورزش و‌ جوانان و هیئت مدیره شرکت (باشگاه) تشکیل خواهد شد.

این دو کمیته، عملکرد مستقل از یکدیگر خواهند داشت. یک کمیته وظیفه تهیه و تعیین بودجه برای ادامه فصل جاری و فصل آتی باشگاه را برعهده خواهد گرفت و کمیته دیگر، در راستای رفع بندهای حسابرسی باشگاه تشکیل خواهد شد.

شایان ذکر است؛ هیئت نظارت، جلسات مستمری را برگزار می‌کند و پیش‌بینی شده است جلسه بعدی در ماه آذر و احتمالاً پیش از نشست مجمع عمومی سهامداران، برگزار شود.

Euro Football Fantasy Leaderboard
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.