دیدار دوستانه نساجی و پرسپولیس با نتیجه تساوی خاتمه یافت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به گزارش رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان پایتخت امروز در یک بازی تدارکاتی در ورزشگاه دستگردی که در هوایی بارانی انجام شد با نساجی بازی کردند و در پایان به تساوی یک - یک رضایت دادند.

این مسابقه در سه زمان ۳۰ دقیقه‌ای انجام شد. پرسپولیس برای بازی امروز ملی‌پوشانش و وحید امیری را که در اختیار کادر پزشکی است، در اختیار نداشت. نبیل باهویی نیز جهت رعایت احتیاط‌های پزشکی بازی نکرد.

نخستین گل این مسابقه توسط نساجی در دقیقه ۷ و با ضربه محمدرضا آزادی در پی یک غافلگیری به ثمر برسید. پس از آن نبض بازی در دست شاگردان یحیی گل‌محمدی بود.

موقعیت‌های خوبی هم ایجاد شد، ولی توپ درون دروازه نمی‌رفت تا اینکه در دقایق پایانی، بازی به تساوی کشیده شد. در دقیقه ۸۰، محمد مهدی احمدی توپ برگشتی روی شوت امیررضا شیخی راد را که به تیر‌ دروازه خورده بود وارد دروازه نساجی کرد تا بازی با تساوی یک - یک به پایان برسد.

دو تیم نساجی و پرسپولیس در چارچوب هفته یازدهم لیگ برتر باید در تهران به مصاف هم می‌رفتند، اما به دلیل بازی دو تیم در لیگ قهرمانان که در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه هفته آینده برگزار می‌شود، بازی این هفته آنها به روز ۸ دی ماه موکول شده است.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.