عضو هیئت رئیسه فدراسیون ابراز امیدواری کرد، احترام جهان به تیم نوجوانان کشورمان به واسطه عملکرد خوبش در جام جهانی زیر ۱۷ سال بیشتر شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، میرشاد ماجدی رئیس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال در آستانه دیدار تیم زیر ۱۷ سال کشورمان مقابل مراکش اظهار داشت: بررسی گذشته، نقاط ضعف و قوت و آنچه در تاریخ به وقوع پیوسته، چراغ راه آینده است. به همین دلیل، ابتدا وظیفه خود می‌دانم از همراهی همه رؤسای هیئت‌های فوتبال و استعدادیابان سرتاسر کشور که در بیش از دو سال گذشته در جهت معرفی استعدادهای جدید کمک کردند نهایت سپاس را داشته باشم.

وی ادامه داد: خوشحالم در حال حاضر با درایت، تلاش و برنامه‌ریزی کادر فنی، تیمی داریم که درست است از نظر سنی بالا نیست، اما بسیار قابل احترام و بزرگ است. امیدوارم با ادامه این روند، به ویژه در مسابقه با مراکش، احترام فوتبال جهان به این تیم بیشتر و بیشتر شود.

ماجدی خاطر نشان کرد: تیم دوست‌داشتنی کشورمان، صرف‌نظر از هر نتیجه‌ای تا امروز افتخارآفرین بوده است. در حال حاضر مهمترین بحث این است که حمایت از تیم نوجوانان ادامه داشته باشد و انرژی مثبت به سمت تیم بفرستیم. قطعاً در فاز آتی، برنامه فدراسیون تقویت روند مثبت و صعودی مربوط به این تیم و تعمیم آن به تیم‌های رده‌های بعدی است.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.