سرمربی تیم ملی فوتبال اسپانیا بابت مصدوم شدن هافبک جوانش در بازی مقابل گرجستان در مرحله انتخابی یورو ۲۰۲۴ ابراز ناراحتی کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، لوئیس دلافوئنته در پی برتری ۳ بر یک شب گذشته (یکشنبه) شاگردانش مقابل گرجستان در مرحله انتخابی یورو ۲۰۲۴، درباره مصدومیت جدی هافبک ۱۹ ساله‌اش گفت: مصدومیت گابی جدی به نظر می‌رسد. این تلخ‌ترین بردی است که در زندگی‌ام تجربه کرده‌ام. اکنون منتظر تست‌های پزشکی تکمیلی در روزهای آینده خواهیم بود. ما ویران شدیم. در رختکن به نظر می‌رسید که شکست خورده‌ایم. ما نگرانیم اما گابی اکنون باید آرام باشد. او به بارسلونا می‌رود و در باشگاهش مورد آزمایش قرار خواهد گرفت. امیدواریم مصدومیت او در آن حد جدی نباشد.

وی درباره چگونه رخ دادن این مصدومیت اظهار داشت: در واقع ضربه‌ای به گابی نخورد و او در حالی که قصد داشت توپ را کنترل کند، پایش را بد زمین گذاشت و زانویش خالی کرد. گابی در شرایط خیلی خوبی برای بازی کردن بود و مصدومیت او مایه شرمساری است. ما از نظر روحی شکسته‌ایم و به اندازه بارسلونا احساس ناراحتی می‌کنیم.

سرمربی بارسلونا همچنین در مواجهه با این پرسش که «در صورتی که گابی دچار مصدومیت رباط صلیبی شده باشد، این بدان معناست که او یورو ۲۰۲۴ و بازی‌های المپیک را از دست خواهد داد. آیا به این موضوع فکر کرده‌اید؟»، خاطرنشان کرد: من حتی به جام ملت‌های اروپا یا چیزی شبیه به آن فکر نمی‌کنم. من فقط به سلامتی گابی فکر می‌کنم. این تنها چیزی است که باعث نگرانی‌ام می‌شود. حقیقت این است که این اتفاق ممکن بود برای هر کس دیگری هم رخ دهد.

Euro Football Fantasy Leaderboard
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.