بازیکن تیم فوتبال نوجوانان مراکش گفت: بازی فیزیکی و سختی را مقابل ایران برای صعود به جمع بهترین های زیر ۱۷ سال داریم.

به گزارش خبرنگار مهر، مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی زیر ۱۷ سال جهان در حالی از امروز در کشور اندونزی آغاز می‌شود که تیم فوتبال نوجوانان ایران با صعود به این دور به مصاف مراکش خواهد رفت.

پیروزی ایران مقابل برزیل و نیوکالدونیا باعث توجه ویژه کارشناسان به عملکرد شاگردان حسین عبدی شده است که از صحبت‌های «ایوب شیخون» به نظر می‌رسد در اردوی مراکش نیز جاری است.

بازیکن نوجوانان مراکش در خصوص این رویارویی گفت: بازی سختی در تقابل با ایران در انتظار ماست. آنها تیم قدرتمندی هستند که بازی فیزیکی و صحیح آنها در بخش دفاعی یکی از برجسته‌ترین نقاط قوت آنهاست و بنابراین باید آمادگی کامل را برای این مسابقه داشته باشیم.

او که عملکردی تأثیرگذار در مرحله گروهی برای شیرهای اطلس داشته است افزود: توانمندی تمام تیم بالاست و می‌خواهیم به جمع بهترین‌ها صعود کنیم. هدفی جز بردن ایران در این مرحله نداریم.

شیخون درباره تأثیر تشویق‌های هواداران مراکش در این دوره از رقابت‌ها تاکید کرد: اول خیلی دوست دارم خانواده ام به من افتخار کند. اینکه ما در اینجا برای کشور بازی می‌کنیم احساس خوبی است. آنها ما را مورد حمایت و تشویق خود قرار می‌دهند که به ما انرژی مضاعف می‌دهد.

نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )