دروازه بان و کاپیتان تیم فوتبال امید با بیان این که ورزش ایران در چند سال اخیر درجا زده است گفت: هنگ کنگ از صفر موقعیت توانست تیم ما را شکست دهد.

به گزارش خبرنگار مهر از هانگژو، سیدحسین حسینی بعد از شکست یک بر صفر تیم فوتبال امید برابر هنگ کنگ و حذف از بازیهای آسیایی گفت: با وجود این که بازی خوبی ارائه دادیم اما موقعیت هایی که داشتیم به گل تبدیل نشد. هنگ کنگ هم دفاعی بازی می کرد و روی صفر موقعیت به گل رسید.

وی در مورد عملکرد تیم امید در بازیهای آسیایی و عدم نتیجه گیری گفت: از روز اول که با عربستان بازی کردیم امید داشتم که موفق شویم اما نشد. باید تلاش کنیم و باید به فکر نسل های بعدی باشیم. اگر به فکر نباشیم در سالهای آینده هم همینطور حذف می شویم.

دروازه بان تیم فوتبال استقلال در مورد این که تصور می کرد تیم امید برابر هنگ کنگ ببازد و حذف شد گفت: اینطور نیست که حریفان بیکار نشسته باشند. آنها هم کار کرده اند. در بازی قبل برابر تایلند هم به مشکل خوردیم.

وی تاکید کرد: به نظرم ورزش ایران در چند سال اخیر درجا زده اما کشورهای دیگر پیشرفت کرده ایم. تیم امید مشکل نداشت اما روزهای اول امکانات نبود که این هم حل شد. حیف شد که نتوانستیم موفق باشیم.

حسینی در ادامه خاطرنشان کرد: در سالهای گذشته هم به تیم امید نمی رسیدند و کار را به روزهای آخر می کشاندند. با این شرایط سالهای آینده هم همین ناکامی ها تکرار خواهد شد.

نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۳ )