قهرمان فصل گذشته سری A ایتالیا، مدیر رسانه‌ای جنجال‌آفرین خود را برکنار کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، اتفاقی که زودتر از این‌ها انتظار می‌رفت، سرانجام رخ داد و باشگاه ناپولی مدیررسانه‌ای و مسئول کنترل صفحات اختصاصی این باشگاه در شبکه‌های مجازی را اخراج کرد.

پس از انتشار دو کلیپ ویدئویی عجیب در صفحه تیک‌تاک باشگاه که در آنها ستاره نیجریه‌ای خط حمله تیم، ویکتور اوسیمن به دلیل هدر دادن پنالتی مقابل بولونیا مسخره شده بود، آلسیو فورتینو، مدیر رسانه‌‌ای باشگاه ناپولی به شدت مورد انتقاد واقع شد و انتظار می‌رفت که باشگاه با اخراج او به جنجال‌ها خاتمه دهد و از آقای گل فصل گذشته سری A و هموطنان او در نیجریه دلجویی کند.

این اتفاق در روزهای نخست پس از وقوع حادثه رخ نداد که باعث تشدید عصبانیت اوسیمن شد و او را ترغیب کرد تا علیه باشگاه شکایت کند؛ البته چند روز بعد او شکایتش را پس گرفت و اکنون فورتینو نیز پس از دو سال و نیم ایفای نقش به عنوان مدیر رسانه‌ای باشگاه اخراج شده است.

طبق گزارش سایت کالچو مرکاتو؛ فورتینو سازنده محتوای کلیپ‌های جنجالی منتشر شده در تیک‌تاک نبوده است اما به دلیل اینکه قصور رخ داده در حوزه تحت نظارت او بوده، تاوان داده و مجبور به ترک قهرمان فصل گذشته سری A شده است. او حتی شخصاً از اوسیمن به دلیل انتشار این دو کلیپ عذرخواهی کرده بود اما این هم باعث نشد که رئیس باشگاه، اورلیو دلورنتیس از خطای او بگذرد.

Euro Football Fantasy Leaderboard
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.