داور دیدار تیم‌های فوتبال داماش و خیبر، گزارش جنجال‌های این مسابقه را به کمیته انضباطی فدراسیون ارائه کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال داماش گیلان عصر روز گذشته (دوشنبه) در چارچوب هفته چهارم لیگ دسته اول فوتبال و در ورزشگاه تختی خرم‌آباد، میهمان تیم خیبر خرم‌آباد بود که این مسابقه به دقیقه ۱ هم نرسید!

پس از اینکه مهاجم تیم داماش در دقیقه ۶ در محوطه جریمه خیبر روی زمین افتاد، بازیکنان تیم گیلانی اعتقاد به خطای پنالتی داشتند که میثم حیدری داور این مسابقه معتقد بود خطایی رخ نداده است. یک دقیقه بعد خیبری‌ها موفق به گلزنی شدند که پس از این اتفاق، بازیکنان و برخی از اعضای نیمکت تیم میهمان به سمت داور حمله‌ور شدند و داور حکم به نیمه تمام ماندن بازی داد.

.

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شب گذشته ۱ بازیکن، دو مربی و مسئول تدارکات داماش را به دلیل «بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه»، تا اطلاع ثانوی از همراهی این تیم محروم کرد.

همچنین حیدری داور مسابقه هم گزارش خود را به فدراسیون فوتبال ارائه کرده است. وی در این گزارش نوشته است اعضای تیم داماش در دقیقه ۸ به سمت او حمله‌ور شده‌اند و ابراهیم رضایی مسئول تدارکات داماش، با مُشت به چشم داور ضربه زده که جای ناخن روی صورت مشهود است! همچنین ۱ بازیکن تیم داماش به همراه محمد مختاری، مربی این تیم در درگیری‌ها شرکت کردند و داوران را با مُشت و لگد به عقب هُل دادند.

این داور همچنین در گزارش خود ذکر کرده است که محمود خرمزی مربی داماش هنگام حرکت تیم داوری به سمت نیمکت، داور را با حالت عصبانیت هُل داده و به او گفت که «سر تیم ما را بُریدی». در این گزارش آمده که پس از بازگشت داوران بازی به رختکن، نفرات منتسب به تیم داماش اقدام به فحاشی به داوران کردند. کمیته انضباطی بر مبنای این گزارش و گزارش‌های ناظران داور و بازی قرار است حکم خود را صادر کند.

Euro Football Fantasy Leaderboard
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.