سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد از عملکرد شاگردانش در خانه بایرن مونیخ راضی است هرچند بابت عدم کسب امتیاز از این بازی تأسف می‌خورد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، اریک تن‌هاخ سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد درباره باخت ۴ بر ۳ شاگردانش مقابل بایرن مونیخ در هفته اول مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، به شبکه TNT Sports گفت: ناراحتم چون باید در بازی می‌ماندیم. تیمی که در خانه بایرن مونیخ به این تیم سه گل می‌زند باید بتواند حداقل یک امتیاز از آن بگیرد. متأسفانه منچستریونایتد الان در برهه‌ای قرار دارد که اوضاعش خیلی روبه‌راه نیست، اما وقتی شانس از ما رو برمی‌گرداند، این خودمانیم که باید آن را بسازیم. وقتی اصول بازی را اجرا نکنید، نتیجه‌اش این می‌شود که گل می‌خورید.

تن‌هاخ افزود: از حالا همه بازی‌ها برای ما مهم هستند، اما ما باید برای خودمان شانس ایجاد کنیم. قرار نیست کسی به ما کمک یا لطف کند، اما اگر شما عملکرد ما در ۲۵ دقیقه اول بازی را دیده باشید، متوجه می‌شوید که چرا می‌گویم ما باید در بازی می‌ماندیم. دیگر نباید گل‌هایی شبیه گل‌های بازی امشب دریافت کنیم. مسئله فقط اشتباه کردن نیست. تیمی که می‌خواهد برنده باشد باید ثبات داشته باشد این هم فقط دست خودمان است نه دیگران.

سرمربی هلندی در پایان تأکید کرد: تیمی که در مونیخ سه گل می‌زند باید حداقل مساوی بگیرد. بنابراین الان ما باید بازی خودمان را مرور کنیم تا ببینیم کجای راه را اشتباه رفتیم.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.