سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ از پیروزی شاگردانش مقابل شیاطین سرخ راضی است هرچند آن را دارای نشانه‌هایی از نیاز تیمش به پیشرفت دانست.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، توماس توخل پس از پیروزی ۴ بر ۳ شب گذشته (چهارشنبه) تیم فوتبال بایرن مونیخ مقابل منچستریونایتد در هفته نخست مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، به شبکه DAZN اظهار داشت: نتیجه بازی با کمی تناقض همراه بود، چون در نیمه دوم بهتر از نیمه اول بازی کردیم، اما از نظر نتیجه‌ای نیمه دوم را باختیم، در حالی که نیمه اول را برده بودیم. نتیجه نهایی بازی برای تقویت روحیه و اعتمادبه‌نفس تیم‌مان خوب بود هرچند مشخص شد که هنوز نیاز است که کارهایی در این تیم صورت بگیرد.

توخل که به دلیل محرومیت، از روی سکوها بازی را تماشا می‌کرد، افزود: در تمام بازی‌های‌مان ما دروازه رقبا را تهدید می‌کنیم و موقعیت گل می‌سازیم، اما در ابتدای این بازی، حرکات‌مان بیش از اندازه محتاطانه بود و شانس آوردیم که عقب نیفتادیم. گل‌هایی که زدیم کمک کردند که روحیه و شهامت تیم بالا برود و از آن به بعد بازی روان‌تری ارائه کردیم. هنوز صد درصد راضی نیستیم، اما واکنش‌هایی که تیمم نشان داد، خوب بود.

سرمربی باواریایی‌ها ادامه داد: در کل می‌توان گفت که این پیروزی حق ما بود. هر پیروزی در لیگ قهرمانان اروپا یک دستاورد بزرگ است. هر پیروزی مقابل منچستریونایتد نیز همین‌طور. شاید آن ریتمی را که دل‌مان می‌خواست، نداشتیم و بعد از ۳ بر یک پیش افتادن از حریف هم می‌توانستیم کارش را یکسره کنیم، اما با هر یک گلی که خوردیم واکنشی بسیار خوب نشان دادیم.

توخل در پایان به تمجید از دو بازیکن تیمش، جمال موسیالا و هری کین پرداخت و گفت: قدم بعدی که موسیالا باید بردارد این است که وظایفی را که دارد ساده‌تر انجام دهد نه اینکه همیشه سعی در دریبل زدن و چرخاندن توپ دور خودش داشته باشد. باید به این نتیجه برسد که استفاده از تجربه و درک برای فوتبال بازی کردن لازم است. با این حال من قبول دارم که مهمترین توانایی او در چرخش‌ها و دریبل‌هایش است. کین هم امشب در پستی که داشت نقشی مهم ایفا کرد. از او خواسته بودیم که بچرخد و بازیکنان سرعتی دو جناح را پیدا کند. در نیمه دوم او نقشی پررنگ‌تر ایفا کرد.

Euro Football Fantasy Leaderboard
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.