هافبک تیم فوتبال هوادار می‌گوید اعضای این تیم در قالب یک تیم هستند و تصمیم درباره انتخاب ترکیب توسط سرمربی انجام می‌گیرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، قائم اسلامی‌خواه بعد از شکست تیم فوتبال هوادار مقابل تراکتور در هفته پنجم لیگ برتر، اظهار داشت: هر چه توپ به سمت دروازه حریف زدیم، به در بسته خورد و در نهایت تراکتور برنده شد. به تیم حریف بابت این نتیجه تبریک می‌گویم.

وی در واکنش به طرح این موضوع که در تیم پرمهره هوادار، عدم حضور یونس شاکری در لیست بازی، زمان کم بازی داریوش شجاعیان و عدم فرصت بازی برای بابک مرادی عجیب است، گفت: سؤالی پرسیدید که در مورد آن تصمیم‌گیرنده سرمربی تیم است. ما نفرات خوب و قابل احترامی داریم و همه بازیکنانی که نام بردید باتجربه هستند، ولی ما در قالب یک تیم هستیم هر وقت که صلاح بدانند سعی می‌کنیم برای تیم کمک‌کننده باشیم. چه روی سکو چه در زمین تلاش می‌کنیم که کمک کنیم.

هافبک تیم فوتبال هوادار درباره موقعیت‌های خوب گلزنی دو تیم که در دقایق پایانی از دست رفت، تصریح کرد: با توجه به اینکه تیم حریف یک بر صفر جلو بود، تیم ما در دقایق پایانی برای گلزنی حملات زیادی انجام داد و به رقیب فشار آورد تا بتواند گلزنی کند. ما موقعیت‌های زیادی داشتیم. در یکی از صحنه‌های پایانی مسابقه گلر ما (علیرضا حقیقی) روی کرنر بالا رفته بود که تراکتوری‌ها موقعیت خوبی پیدا کردند. به هر حال این طبیعت فوتبال است و به آنها تبریک می‌گویم.

Euro Football Fantasy Leaderboard
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.