چهار تن از بازیکنان تیم فوتبال منچستریونایتد در رختکن این تیم با یکدیگر درگیر شدند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه سان در خبری اختصاصی مدعی شد که چهار بازیکن منچستریونایتد پس از باخت خانگی سنگین این تیم مقابل برایتون در هفته پنجم لیگ برتر انگلیس، در رختکن تیم با یکدیگر درگیری لفظی شدیدی پیدا کردند.

طبق ادعای سان؛ کاپیتان برونو فرناندز بعد از این باخت که سومین شکست شیاطین سرخ در ۴ بازی اخیر این تیم بود، با دیگر هافبک تیم، اسکات مک‌تامینی درگیری لفظی پیدا کرده است. در همین حال زوج خط دفاعی تیم، لیساندرو مارتینس و ویکتور لیندلوف نیز روی گل‌های خورده یکدیگر را مقصر دانستند و این باعث درگیری آنها شد. شدت درگیری این ۴ بازیکن با یکدیگر آنقدر بالا بوده که اریک تن‌هاخ سرمربی تیم وادار به مداخله برای ختم غائله شد.

باخت شیاطین سرخ باعث تشدید فشار روی تن‌هاخ و شاگردانش شد به خصوص که پس از بازی گروهی از هواداران ناراضی، تیم را هو کردند.

آشفته‌بازاری که در نتیجه باخت من‌یونایتد به برایتون در اولدترافورد شکل گرفت در حالیست که شیاطین سرخ از ابتدای فصل با مسائل حاشیه‌ای دیگری هم دست و پنجه نرم کرده‌اند که آخرین مورد آنها واکنش تن‌هاخ ۵۳ ساله به توئیت جیدون سانچو ( توئیتی که در آن سرمربی هلندی را به دروغگویی درباره کم کاری بازیکن انگلیسی در تمرینات متهم کرد) با محروم کردن او از حضور در تمرینات تیم اصلی بود.

منچستریونایتد فردا شب در اولین بازی اروپایی‌اش در فصل جدید لیگ قهرمانان میهمان بایرن مونیخ است، دیداری با پتانسیل دامن زدن به مشکلات روزافزون تن‌هاخ و شاگردان. این بازی از ساعت ۲۲:۳ به وقت تهران در آلیانتس آره‌نا برگزار می‌شود.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.