سرمربی تیم فوتبال تراکتور تبریز گفت: ما که از کشور دیگری آمده‌ایم به تعطیلی‌های پیاپی لیگ برتر عادت نداریم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، پاکو خمس در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل هوادار تهران در هفته پنجم لیگ برتر فوتبال، گفت: تراکتور شرایط خوبی دارد. ما که از کشور دیگری آمده‌ایم، به تعطیلی‌های پیاپی لیگ عادت نداریم. سعی کردیم تعطیلات را با تمرینات و استراحت پشت سر بگذاریم.

وی با بیان اینکه به خوبی تمرین کرده‌ایم، افزود: دو برد پشت سر اعتماد به نفس بازیکنان را افزایش داده اما فردا بازی سختی داریم.

سرمربی تراکتور تبریز در خصوص ممنوعیت حضور تماشاگران در دیدار با هوادار، تصریح کرد: نمی‌دانم چرا برخی مواقع بازی‌ها بدون حضور هواداران برگزار می‌شود. به همین دلیل در این باره صحبت نمی‌کنم.

خمس در مورد میزان شناختش از هوادار خاطرنشان کرد: دیدار سختی خواهد بود. هوادار تیم جنگنده‌ای است و با نفرات زیاد به خوبی دفاع می‌کند. می‌خواهیم فوتبال خوبی انجام داده و نهایت تلاش‌مان را انجام دهیم. رقیب به خوبی توپ را از خط دفاع به حمله انتقال می‌دهد و عملکرد خوبی روی ضربات کاشته دارد. باید با حداقل اشتباه، تمرکز بالا و سریع تصمیم گرفته و اجازه ندهیم تیم رقیب روزنه‌های دفاعی‌اش را ببندند. باید بازی فوق العاده‌ای انجام دهیم.

وی درباره محرومان و مصدومان تیمش، گفت: امیر ابراهیم‌زاده تنها مصدوم تراکتور است.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.