مهاجم انگلیسی سرخپوشان مونیخی می‌گوید که انتظارات از بایرن بالاست و معقتد است دیدار چهارشنبه با شیاطین سرخ بازی دشوار خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، هری کین در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «CBS» آمریکا درباره شانس بایرن مونیخ در رقابت‌های این فصل لیگ قهرمانان اروپا گفت: به نظرم در تمام گروه‌های لیگ قهرمانان، فقط باید بازی به بازی پیش رفت و در نهایت دید که به کجا می‌رسید. ما باید این رقابت‌ها را خوب شروع کنیم. به عنوان فوتبالیست همیشه می‌خواهید شروع خوبی در مرحله گروهی لیگ قهرمانان داشته باشید و این باعث می‌شود که بقیه رقابت‌ها هم بر پایه آن ساخته شود.

وی افزود: بایرن مونیخ در ۱۱ فصل گذشته همواره قهرمان بوندس‌لیگا بوده و چند فصل پیش هم فاتح لیگ قهرمانان شد، به همین خاطر انتظارات از این تیم بالاست که تمامی جام‌های ممکن را به دست بیاورد. بازی با منچستریونایتد بازی سختی خواهد بود. آنها در حال حاضر در وضعیت دشواری قرار دارند اما گاهی اوقات خطرناک‌ترین تیم هستند. آنها همیشه به دنبال جنگیدن و گرفتن یک نتیجه خوب هستند، بنابراین ما فقط روی بازی مقابل یک تیم واقعاً خوب تمرکز کرده‌ایم.

مهاجم انگلیسی بایرن مونیخ درباره اینکه آیا هنوز بازی‌های لیگ برتر انگلیس و تاتنهام را دنبال می‌کند، اظهار داشت: من بیشتر فوتبال را به طور کلی دنبال می‌کنم، بنابراین همیشه نکات مهم بازی‌های لیگ برتر را تماشا می‌کنم. تمام عمرم بازی‌های لیگ برتر را تماشا کرده‌ام و تا پایان عمرم هم این کار را خواهم کرد و همیشه آن را زیر نظر خواهم داشت. در مورد تاتنهام هم باید بگویم آنها فصل را خوب شروع کرده‌اند که این عالی است.

کین ۳ ساله درباره اهدافش در بایرن هم خاطرنشان کرد: هدفم در بایرن به ثمر رساندن گل‌های بیشتر و ساختن پاس‌ گل‌های بیشتر است و در کارهای دفاعی هم بهتر عمل کنم. همچنین می‌خواهم تا جای ممکن با بایرن مونیخ جام‌های قهرمانی را به دست بیاورم.

تیم‌های بایرن مونیخ و منچستریونایتد از ساعت ۲۲:۳ فردا (چهارشنبه - به وقت تهران) در ورزشگاه آلیانتس آره‌نا به مصاف هم می‌روند.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.