سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید به پیروزی تیمش مقابل رئال سوسیه‌داد در رقابت‌های لالیگا واکنش نشان داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، کارلو آنچلوتی در پی برتری ۲ بر یک شب گذشته (یکشنبه) شاگردانش مقابل رئال سوسیه‌داد در هفته پنجم لالیگای اسپانیا و بازگشت به صدر جدول رده‌بندی این رقابت‌ها گفت: ما در سه بازی از پنج بازی اخیرمان، دروازه‌مان باز شده و در نتیجه ابتدا از حریف عقب افتاده‌ایم. ما باید از بروز چنین چیزی ممانعت به عمل بیاوریم، چون بازگشت به بازی سخت است و در چینن شرایطی باید تلاش بیشتری انجام دهیم و این را در این بازی دیدیم. ما مقابل تیمی قرار گرفتیم که فوتبال بسیار خوبی بازی می‌کند. انرژی و جاه‌طلبی تیم، چیزی است که در همه بازی‌های ما دیده شده است. ما می‌توانیم با قدرت بیشتری بازی کنیم که تحمل آن برای حریفان‌مان در طول ۹ دقیقه دشوار خواهد بود.

وی افزود: نیمه اول بد نبود. ما به دنبال تحت‌فشار قرار دادن حریف در نیمه زمین آنها بودیم، اما سوسیه‌داد دفاعی بازی می‌کرد و ما باید مستقیم‌تر حمله می‌کردیم. بازی خوبی بود، اگرچه گلی که دریافت کردیم روی یک اتفاق رخ داد. سوسیه‌داد معمولاً این کار را می‌کند و قبل از بازی در موردش صحبت کرده بودیم. آنها کیفیت انجام این کار را دارند. ما بازیکنان زیادی داریم که توانایی گلزنی دارند اما نباید اجازه دهیم دروازه‌مان باز شود و در نتیجه عقب بیفتیم.

سرمربی رئال مادرید همچنین درباره هافبک انگلیسی‌اش اظهار داشت: بلینگام عملکرد باثباتی داشت و در جریان بازی سخت تلاش کرد. جود خیلی وارد محوطه جریمه حریف نشد. رئال سوسیداد خط دفاعی پرفشاری دارد و همین کار را برای او سخت‌تر کرد.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.