پس از منتفی شدن بازگشت لیونل مسی به بارسلونا، اکنون زمزمه‌هایی درباره احتمال بازگشت یکی دیگر از ستارگان سابق این تیم به نوکمپ شنیده می‌شود.

پس از منتفی شدن بازگشت لیونل مسی به بارسلونا، اکنون زمزمه‌هایی درباره احتمال بازگشت یکی دیگر از ستارگان سابق این تیم به نوکمپ شنیده می‌شود. به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه اسپورت کاتالونیا، لیونل مسی با اعلام اینکه نمی‌خواهد به بارسلونا برگردد و مقصد بعدی‌اش اینتر میامی است، هواداران تیم سابقش را از دیدن دوباره او در نوکمپ مأیوس کرد. با این حال امید دیدن یکی دیگر از ستارگان سابق تیم در نوکمپ، در دل هواداران زنده شده است.

این بار صحبت از بازگشت احتمالی نیمار به بارسلونا در میان است، بازیکنی که از اواسط فصل گذشته خانه‌نشین شد و نتوانست پاری‌سن‌ژرمن را در حساس‌ترین مقطع از مسابقات همراهی کند.

درباره جدایی این بازیکن از PSG طی فصول گذشته شایعات و گمانه‌زنی‌های فراوانی وجود داشت و با وجود تمدید قراردادش با پاریسی‌ها تا سال ۲۰۲۷ اکنون دوباره بحث جدایی او از این تیم مطرح شده است.

با توجه به جدایی مسی، نیمار یکی از دوستان صمیمی خود در رختکن پاریسی‌ها را از دست می‌دهد و این در حالیست که سال گذشته شنیده می‌شد، کیلیان امباپه دیگر ستاره تیم هم دل چندان خوشی از هم‌تیمی برزیلی‌اش ندارد و خواهان جدایی اوست.

طبق گزارش اسپورت، مدیربرنامه‌های نیمار او را به بارسلونایی‌ها پیشنها داده اما مشخص نیست که آیا بارسلونا توان خرید و پرداخت حقوق او را خواهد داشت یا نه.

Euro Football Fantasy Leaderboard
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.