رئیس هیئت مدیره باشگاه خیبر می‌گوید به دلیل فشار و خواسته هواداران توافق با سرمربی سابق این تیم زودتر از موعد اعلام شد و در نهایت به استعفای این مربی انجامید.

رئیس هیئت مدیره باشگاه خیبر می‌گوید به دلیل فشار و خواسته هواداران توافق با سرمربی سابق این تیم زودتر از موعد اعلام شد و در نهایت به استعفای این مربی انجامید. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، ابراهیم اشکش شش روز بعد از قبول هدایت تیم فوتبال خیبر خرم‌آباد، پس از صحبت با فراز کمالوند مدیرعامل این باشگاه از جمع خیبری‌ها جدا شد.

این توافق و همکاری کوتاه مدت باعث پرسش‌های زیادی شد. از شایعه پیشنهادات بهتر تا اختلاف با فراز کمالوند ( مدیرعامل فعلی خیبر) که فصل گذشته به عنوان سرمربی فعال بود. ابراهیم اشکش آن زمان در گفت‌وگویی کوتاه به تسنیم گفت: «هیچ پیشنهاد جدیدی نداشتم، فقط نخواستم دیگر با خیبر کار کنم.»

در جدیدترین اتفاق احسان ناصر رئیس هیئت مدیره باشگاه خیبر در برنامه رادیویی رادیو لرستان پیرامون استعفای ابراهیم اشکش اظهار داشت: این موضوع برای اعتبار آقای اشکش هم خوب نبود. ما در حال مذاکره و تفاهم بودیم تا به توافق اصلی برسیم. اما فشار هواداران خیبر باعث شد زودتر از موعد توافق اعلام رسمی شود. این بار با بهره‌گیری از تجربه مرتبه قبلی تصمیم گرفتیم دیرتر از موعود سرمربی جدید را اعلام کنیم تا مشکلی از این جهت نباشد.البته خیال هواداران راحت باشد چرا که نهایتاً تا روز یکشنبه هفته جاری سرمربی جدید خیبر معرفی خواهد شد.»

Euro Football Fantasy Leaderboard
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.