باشگاه پاری‌سن‌ژرمن به دنبال استخدام سرمربی پیشین بایرن مونیخ است.

باشگاه پاری‌سن‌ژرمن به دنبال استخدام سرمربی پیشین بایرن مونیخ است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، مدیران باشگاه پاری‌سن‌ژرمن قصد دارند کادر فنی این تیم برای فصل بعد را تغییر دهند و ادامه همکاری با کریستوف گالتیه در دستور کار آنها نیست. بر اساس ادعای پایگاه خبری «فوت مرکاتو» فرانسه؛ مالکان قطری این باشگاه فرانسوی می‌‌خواهند یولیان ناگلسمان را جانشین گالتیه کنند و تیری آنری را هم به عنوان دستیار او در نظر دارند. طبق این گزارش؛ قرار است مذاکرات پاری‌سن‌ژرمن با سرمربی پیشین بایرن مونیخ به زودی آغاز شود.

ناگلسمان ۳۵ ساله که اخیراً از سمت سرمربیگری بایرن مونیخ اخراج شد، در حالی مورد توجه پاری‌سن‌ژرمن قرار داشته که پیش از این پیشنهاد سرمربیگری چلسی را رد کرد. این مربی آلمانی که مورد توجه باشگاه تاتنهام هم قرار داشت، تابستان ۲۰۲۱ هدایت بایرن را برعهده گرفت و در فصل اول حضورش در این تیم، باواریایی‌ها را به قهرمانی در بوندس‌لیگا رساند، اما دومین فصل حضورش در این تیم با فراز و نشیب‌هایی به خصوص در بوندس‌لیگا همراه بود که در نهایت منجر به اخراجش شد.

عملکرد نه‌چندان خوب گالتیه در فصل جاری مدیران باشگاه پاری‌سن‌ژرمن را برآن داشته تا به همکاری خود با این مربی فرانسوی پایان دهند. تیم تحت‌هدایت او در حالی این فصل در لوشامپیونه به قهرمانی رسید که در این رقابت‌ها هفت شکست را متحمل شد.

تاکنون جدایی بازیکنانی همچون لیونل مسی و سرخیو راموس از این تیم فرانسوی قطعی شده است.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.