عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیای مرکزی با روی آوردن به مسابقات رده سنی بزرگسالان برای ما هم جای سئوال است.

به گزارش خبرنگار مهر، میرشاد ماجدی در خصوص نرسیدن تیم فوتبال جوانان به مسابقات جام جهانی گفت: اگر در جام جهانی بازی می‌کردیم بهتر بود. الان هرشب بازی‌های جوانان جهان را رصد می‌کنم و ناراحت هستم. کره جنوبی فرانسه را شکست داد و جزو هشت تیم برتر است. حسرت می‌خوریم که ای کاش بهتر برنامه ریزی و فکر می‌کردیم. فدراسیون و دوستان زحمت خودشان را کشیدند.

وی افزود: از آن تیم امین حزباوی لژیونر و به تیم ملی بزرگسالان هم دعوت شد. از این ۲۳ بازیکن تیم جوانان حداقل ۱۵ بازیکن در تیم امید و بزرگسالان خواهند بود. فوتبالیست‌های ما از نظر شخصی و انفرادی بالاتر از بازیکنان کشورهای دیگر هستند و مشکل ما کار تیمی است.

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در خصوص حضور تیم ملی بزرگسالان در تورنمنت کافا یادآور شد: این اولین دوره است که کافا در رده سنی بزرگسالان برگزار می‌شود. سال گذشته خودمان هم فکر نمی‌کردیم ایران و ازبکستان با تیم بزرگسالان بیایند. برای خودم جای سئوال است که کافا مسابقات فوتسال و رده سنی زیر ۱۴ سال را حذف می‌کند و رو به تیم‌های بزرگسالان آورده است. چرایی آن را باید از اعضایی که در کافا هستند، سئوال کنیم. حضور اینفانتینو رئیس فیفا را هم در کافا باید به فال نیک بگیریم چون وجهه آسیای مرکزی افزایش یافت.

ماجدی در خصوص حضور دستیار ایتالیایی در تیم ملی بزرگسالان تصریح کرد: درباره مسائل تیم بزرگسالان خبری ندارم و باید از آقای نبی بپرسید.

Euro Football Fantasy Leaderboard
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.