باشگاه سپاهان درباره آخرین وضعیت نقل‌وانتقالاتی تیم فوتبال این باشگاه و همچنین شایعات موجود در فضای مجازی اطلاعیه‌ای صادر کرد.

باشگاه سپاهان درباره آخرین وضعیت نقل‌وانتقالاتی تیم فوتبال این باشگاه و همچنین شایعات موجود در فضای مجازی اطلاعیه‌ای صادر کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، سایت باشگاه سپاهان نوشت: «به اطلاع می‌رساند در مورد فعالیت‌های نقل‌وانتقالاتی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، با توجه به رویکرد حرفه‌ای و برنامه‌ریزی صورت گرفته، محور فعالیت‌های حوزه فوتبال باشگاه بر مبنای انعقاد قراردادهای طولانی‌مدت ساماندهی و پی‌ریزی شده و بسیاری از بازیکنان فصل گذشته تیم، با این باشگاه برای فصل آینده با باشگاه قرارداد دارند.

طی روزهای گذشته و پس از درخواست سرمربی محترم تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان، مذاکره با بازیکنان مدنظر، براساس ارزیابی‌های حرفه‌ای و معیارهای فنی و بررسی‌های پزشکی انجام شده و در روزهای آینده، جزئیات این موضوع از مبادی رسمی باشگاه اطلاع‌رسانی خواهد شد. بدیهی است باشگاه هرگونه شایعه در مورد جذب بازیکن جدید یا جدایی بازیکنان خود را تأیید نخواهد کرد و تنها منبع اطلاع‌رسانی در این زمینه، سایت و صفحه رسمی باشگاه خواهد بود.

با توجه به حضور قطعی فولاد مبارکه سپاهان در مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان آسیا فصل آینده و برنامه‌ریزی دقیق صورت گرفته در راستای حضور پرقدرت در مسابقات آسیایی، باشگاه تلاش خود را به منظور حضور شایسته و مقتدرانه در این مسابقات صورت خواهد داد و امیدوار است که نماینده شایسته ایران عزیز در مسابقات آسیایی فوتبال باشد.

همچنین پیرو دغدغه‌های هواداران محترم در مورد رفتار حرفه‌ای اعضای تیم، به اطلاع می‌رساند با عنایت به اهمیت توجه به شئون رفتار حرفه‌ای بازیکنان تیم‌های مختلف باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، منشور رفتاری و اخلاقی ورزشکاران و کادر تیم‌های ورزشی این باشگاه با بررسی موارد باشگاه‌های اروپایی و آسیایی و همچنین تکیه بر قوانین بین‌المللی، در چهار بخش با بیش از ۵۰ ماده تهیه و به‌عنوان ضمیمه قراردادهای ورزشکاران و کادر تیم‌های این باشگاه قرار دارد که همه امضاکنندگان موظف به رعایت مفاد آن هستند.

فولاد مبارکه سپاهان به‌عنوان مبتکر و آغازگر این منشور، بر موارد حرفه‌ای، اخلاقی، انضباطی و فعالیت‌های رسانه‌ای بازیکنان نظارت داشته و کمیته انضباطی باشگاه درباره نظارت بر عملکرد بازیکنان در طول قرارداد آنها و واکنش لازم و حرفه‌ای در صورت مشاهده تخلف، اقدامات لازم را صورت می‌دهد».

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.