مهاجم تیم فوتبال مس کرمان با یادآوری اینکه در تیمی چون مس که گزینه سقوط بوده است هشت گل به ثمر رسانده, مدعی شد مُهر لیگ یکی بودن را از روی خودش برداشته است.

مهاجم تیم فوتبال مس کرمان با یادآوری اینکه در تیمی چون مس که گزینه سقوط بوده است هشت گل به ثمر رسانده, مدعی شد مُهر لیگ یکی بودن را از روی خودش برداشته است. عارف رستمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد سقوط تیم فوتبال مس کرمان از لیگ برتر، اظهار داشت: در این تیم داستان خاصی نبود، بحث مدیریت‌ بود و یکسری اختلافاتی که روی بخش فنی تیم تأثیر گذاشت. شما شاهد بودید تیم ما وضعیت خوبی تا هفته‌های آخر داشت، اما گام نهایی را نتوانست خوب بردارد.

وی درباره مدت قرارداد همکاری‌اش با مس کرمان، تصریح کرد: قراردادم با این تیم به پایان رسید و درباره فصل بعد هنوز زود است که تصمیم‌گیری کنم. فکر می‌کنم بعد از برگزاری فینال جام حذفی کم کم تکلیف سرمربی تیم‌ها حداکثر تا هفته بعد روشن می‌شود و طبیعتاً نقل‌وانتقالات هم جدی‌تر دنبال خواهد شد. چند پیشنهادی به دستم رسیده است و باید ببینیم شرایط چطور می‌شود.

مهاجم تیم فوتبال مس کرمان در پاسخ به این سؤال که آیا تیم‌های بدون مربی هم پیشنهاد همکاری به او داده‌اند، یادآور شد: خیر، تیم‌هایی که به من پیشنهاد داده‌اند سرمربی‌شان مشخص است.

رستمی در مورد اینکه اختلافات مدیریتی و تأثیر آن روی بخش فنی در آمار گلزنی وی هم تأثیرگذار بوده است، خاطر نشان کرد: قطعاً بدون تأثیر نبود. اگر قرایی زودتر مدیرعامل مس می‌شد، این تیم از بحران خارج می‌شد و در لیگ برتر باقی می‌ماند. طبیعتاً این مسئله روی آمار گلزنی‌ام تأثیر زیادی داشت.

وی در پاسخ به این سؤال که چرا آمار گلزنی‌اش در تیم فوتبال ذوب‌آهن نسبت به مس کرمان پایین‌تر بوده است، گفت: این موارد به سبک بازی دو تیم، نگاه سرمربی و ... بستگی دارد. در تیم‌های تحت هدایت تارتار معمولاً تیم‌ها دفاعی بازی می‌کنند و مهاجمان عملکرد خوبی ندارند، اما مربی مس به من اعتماد داشت و تلاش کردم جواب اعتماد او را بدهم. من در تیمی که گزینه سقوط بود هشت گل به ثمر رساندم و مُهر لیگ یکی بودن را از روی خودم برداشتم. بعضی‌ها می‌گفتند من بازیکن لیگ یکی هستم و فقط می‌توانم در این رده موفق شوم. در همان فصل که ذوب‌آهن بودم سه گل به ثمر رساندم و بهترین گلزن این تیم چهار گل زد. این نشان می‌دهد در سبک و سیستم تیم تارتار، من عملکرد خوبی داشتم.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.